• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

IQ چندید؟

نام مرکز سمپاد
hnschS
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
fum mechanical engineering
127 ، 57 تا درشت سه تا ریز و البته 2 تا کال 5 دقیقه ای با دوستان : دی
باید تست بدیم ، کد بزنیم ، تلفن هم حرف بزنیم ، با این جنسیت معیوب تک منظوره ! ( منظورم اینه ک میگن فقط دخترا میتونن چند تا کار با هم انجام بدن : دی )

Parsa.e

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1402
۱۳۴

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
120

omidreza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
البته چه بسا کسی که ضریب هوشی بالایی داشته باشه
اما در مواقع ضروری
قدرت تصمیم گیری نداشته باشه...|-@
من خودم 125 هستم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
۵۹ درست و ۱ غلط

Screenshot_20190614_204349.png

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
خب یه سوال و اینکه خب که چی؟

منم باهات موافقم ... کلا ضریب هوشی چیز مهم و حاددی نیست ‌:))‌+ این تست ریون هم خیلی چیزشره !
اینقدر عمییییق دنبال "که چی" ِ مسائل نباشید...شل کنید کمتر درد داره...حتما نباید هر چیزی یه که چی تهش داشته باشه...
سر هر مسئله ای میخواین فیلسوف بشین و فلسفشو کنکاش کنید...باشه بابا...
اگه به نظرتون یه موضوعی بی اهمیت و بی بازدهه و خوشتون نمیاد میتونین نادیده بگیرید؛چیزی نگید و از کنارش رد شید.
ریون چیزشره شما خوبی.

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
اینقدر عمییییق دنبال "که چی" ِ مسائل نباشید...شل کنید کمتر درد داره...حتما نباید هر چیزی یه که چی تهش داشته باشه...
سر هر مسئله ای میخواین فیلسوف بشین و فلسفشو کنکاش کنید...باشه بابا...
اگه به نظرتون یه موضوعی بی اهمیت و بی بازدهه و خوشتون نمیاد میتونین نادیده بگیرید؛چیزی نگید و از کنارش رد شید.
ریون چیزشره شما خوبی.
چرا چیز میگی؟!
من اصولا توی این موارد شلم و دقیقا بی اهمیت و بی بازده بود و برای همین نیومدم نظری بدم....با اینکه دقیقا از همون پنجشنبه ظهر که پردیس و یگانه تاپیک رو آوردن بالا چیزی نگفتم و از کنارش رد شدم! پس اگه مهم بود برام همون موقع ابرازش میکردم ‌:‌ ))
ولی وقتی میبینم بعضیا هستن که شل نیستن و دنبال اینند ببینند کی راست گفته کی دروغ و به قول @amirreza rhn کاراگاه بازی درمیارن نشون میده که کنکاشگر واقعی کیه ...

و همونطور که @مار گفت "ریون صرفا هوش فضایی رو میسنجه" و همچنین چون تست ریون ثابته فقط بار اولی که میزنی شاید بتونه ملاک باشه که اونم بعضا ممکنه بعضی تستاشو تا قبل این دیده باشی و بر فرض آی کیو ات رو فهمیدی‌؛ ما که آی کیومون تو دوره خودمون حلی تهران که اون موقع یکی بود جزو بالاترین ها بود به کجا رسیدیم که بخوایم آی کیو رو ملاک موفقیت قرار بدیم ؟ چیزهای خیلی مهمتری مثل تلاش و هوش هیجانی توی موفقیت نقش دارند...
+ اگه گفته میشود چیزی چیزشر هست به خاطر اهمیت بیش از حددی هست که براش عده ای قائل شده اند و الکی ذهن خودشون رو درگیر کرده اند :)) وگرنه اینکه ما خوب نیسیم توش شکی نیست :- "

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
:|
دوستان ، چرا بحث میکنید
ببینید ریون تست بدی نبوده منم قبول دارم که بیشتر مربچم به هوش هیجانیه ولی باید اینو در نظر داشته باشید برای زمان خودش تست خوبی بوده

و به قول پرنیان همش که نباید به فکر که چی مسائل بود ما کلی کار تو زندگیمون انجام میدیم ولی خب شاید بعضیاشونم در ظاهر انجام دادن و ندادنش فرقی نداشته باشه
کسی هم که اینجا اجبارتون نکرده برید این تست رو بدید مایل نیستید خب ندید

در ضمن یه نکته درباره اون دوستی که گفت نتیجم ۱۴۹ شد ، اون هم که تمام سوالات رو جواب بده ۱۳۶ میشه حالا درسته چیز مهمی نیست ولی در کل به نظرم دلیلی برای دروغ گفتن وجود نداره:))
البته شاید هم به‌جای دیگه این تست رو دادن و خب توی سایت های مختلف به مقدار امتیاز بندی متفاوته منم خودم یه بار یه جای دیگه دادم ۱۴۱ شد ولی با توجه به وب سایتی که اول تاپیک مشخص شده این عدد نمیتونه واقعی باشه ...

آخرین ویرایش:

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
چرا چیز میگی؟!
من اصولا توی این موارد شلم و دقیقا بی اهمیت و بی بازده بود و برای همین نیومدم نظری بدم....با اینکه دقیقا از همون پنجشنبه ظهر که پردیس و یگانه تاپیک رو آوردن بالا چیزی نگفتم و از کنارش رد شدم! پس اگه مهم بود برام همون موقع ابرازش میکردم ‌:‌ ))
ولی وقتی میبینم بعضیا هستن که شل نیستن و دنبال اینند ببینند کی راست گفته کی دروغ و به قول @amirreza rhn کاراگاه بازی درمیارن نشون میده که کنکاشگر واقعی کیه ...

و همونطور که @مار گفت "ریون صرفا هوش فضایی رو میسنجه" و همچنین چون تست ریون ثابته فقط بار اولی که میزنی شاید بتونه ملاک باشه که اونم بعضا ممکنه بعضی تستاشو تا قبل این دیده باشی و بر فرض آی کیو ات رو فهمیدی‌؛ ما که آی کیومون تو دوره خودمون حلی تهران که اون موقع یکی بود جزو بالاترین ها بود به کجا رسیدیم که بخوایم آی کیو رو ملاک موفقیت قرار بدیم ؟ چیزهای خیلی مهمتری مثل تلاش و هوش هیجانی توی موفقیت نقش دارند...
+ اگه گفته میشود چیزی چیزشر هست به خاطر اهمیت بیش از حددی هست که براش عده ای قائل شده اند و الکی ذهن خودشون رو درگیر کرده اند :)) وگرنه اینکه ما خوب نیسیم توش شکی نیست :- "
شما اصولا خیلی خوبی.
دومم اگه من دنبال راست و دروغ بودن یه عدد بودم صرفا به خاطر این بود که حداقل پیام اون مرتبط با موضوع تاپیک بود و هم خودش و هم من در جریان شوخی بودن مسئله بودیم.
اون عزیزی هم که اومد گفت کارآگاه کاری نداشتم حقیقتا و ندارم. اونو هم شوخی تلقی کردم در همون فضایی که بود.
بقیه ی موضوعاتی رو هم که گفتی مطمئن باش همه ی کسایی که اینجا هستن خودشون میدونن.چه راجع به ریون چه راجع به هوش های دیگه.
اگه میخوای خیلی مفهومی باشی هم بیا برات نظریه ی گاردنر و هوشای هشتگانشو هم توضیح بدم دست خالی نری از اینجا. حیفه وقت با ارزش شما که تا اینجا اومدی و پیگیر مفاهیم بنیادی جهان خلقتی.

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
:|
دوستان ، چرا بحث میکنید
ببینید ریون تست بدی نبوده منم قبول دارم که بیشتر مربچم به هوش هیجانیه ولی باید اینو در نظر داشته باشید برای زمان خودش تست خوبی بوده
اولا کسی نخواست بحث کنه ولی وقتی یه نفر از راه میرسه و گیر ایکسشر میده ؛ تو جوابشو نمیدی؟‌!
ثانیا کسی نگفت تست ریون خیلی بد بوده . موضوع جددی گرفتن بیش از حد موضوع و سر در گمی بچه ها بود و چیزی که گفته شد این بود که تست ریون ملاک نیست خودتون و ذهنتون رو درگیرش نکنید... پیامهای بچه ها رو نگاه کن چقد الکی گیج شدن و جددی گرفتنش!
میگم دبیرستان یکی گرفتن یه چیزی حدود 120 و اینا شد . الان کمتر اومد قضیه چیه ؟ من خوابم میومد یا نسبت به نوجوانیم ک**مغز تر شدیم؟
126
ولی واقعا یه لحظه احساس کردم دوباره سرجلسه امتحان نشستم:|
/:
تستش درسته؟؛/
126:|:|
پ.ن=حوصلم سر رفت از بس چرت بود=)دوتای اخرم خالی موند=)

+من خودم ی تنه 10 تا میانگین ضریب هوشی ایرانو آوردم پایین ولی بقیش تقصیر من نیست
و جواب این قسمت
و به قول پرنیان همش که نباید به فکر که چی مسائل بود ما کلی کار تو زندگیمون انجام میدیم ولی خب شاید بعضیاشونم در ظاهر انجام دادن و ندادنش فرقی نداشته باشه
کسی هم که اینجا اجبارتون نکرده برید این تست رو بدید مایل نیستید خب ندید
موضوع دادن و ندادن تست نبود . من که میگم همتون تست رو بدید هیچ مشکلی هم نیست . قضیه جددی گرفتن و ملاک گرفتنش بود.

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشکی
اولا کسی نخواست بحث کنه ولی وقتی یه نفر از راه میرسه و گیر ایکسشر میده ؛ تو جوابشو نمیدی؟‌!
ثانیا کسی نگفت تست ریون خیلی بد بوده . موضوع جددی گرفتن بیش از حد موضوع و سر در گمی بچه ها بود و چیزی که گفته شد این بود که تست ریون ملاک نیست خودتون و ذهنتون رو درگیرش نکنید... پیامهای بچه ها رو نگاه کن چقد الکی گیج شدن و جددی گرفتنش!
به نظر شما ما مسئول جدی گرفتم بچه هاییم؟

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
شما اصولا خیلی خوبی.
دومم اگه من دنبال راست و دروغ بودن یه عدد بودم صرفا به خاطر این بود که حداقل پیام اون مرتبط با موضوع تاپیک بود و هم خودش و هم من در جریان شوخی بودن مسئله بودیم.
اون عزیزی هم که اومد گفت کارآگاه کاری نداشتم حقیقتا و ندارم. اونو هم شوخی تلقی کردم در همون فضایی که بود.
بقیه ی موضوعاتی رو هم که گفتی مطمئن باش همه ی کسایی که اینجا هستن خودشون میدونن.چه راجع به ریون چه راجع به هوش های دیگه.
اگه میخوای خیلی مفهومی باشی هم بیا برات نظریه ی گاردنر و هوشای هشتگانشو هم توضیح بدم دست خالی نری از اینجا. حیفه وقت با ارزش شما که تا اینجا اومدی و پیگیر مفاهیم بنیادی جهان خلقتی.
ان شاءالله که میدونستن و میدونن بچه ها صرفا خواستم یاداوری کنم ببخشید که به مذاق شما خوش نمیاد کلا مخالفت باهاتون.
شما بهتری که به جای منطقی بحث کردن همیشه میزنی جاده خاکی و شروع به تیکه پرانی میکنی ! دایره صبر و تحملت رو بالا ببر بعد شروع کن به نظر دادن توی موارد مختلف برای خودت هم بهتره اینطوری اعصابت هم الکی خورد نمیکنی. بعدم بنده همیشه استقبال کردم از یاد گرفتن چیزهای جدید از شما بیا توضیح بده فیض ببریم. و مفاهیم بنیادی جهان خلقت هم بسی شیرین و جذاب است *ـــ*

به نظر شما ما مسئول جدی گرفتم بچه هاییم؟
پردیس یعنی تو میگی ما کلا هیچ مسئولیتی نسبت به اطرافمون نداریم؟ یعنی داریم تو غار زندگی میکنیم؟اون پست اول من رو بخون چیز خیلی خاصی نگفتم. برو روند بحث رو بخون من واقعا چیز خاصی نگفتم غیر از اینکه بخوام جواب بدم و دلیلم رو بگم.

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشکی
ان شاءالله که میدونستن و میدونن بچه ها صرفا خواستم یاداوری کنم ببخشید که به مذاق شما خوش نمیاد کلا مخالفت باهاتون.
شما بهتری که به جای منطقی بحث کردن همیشه میزنی جاده خاکی و شروع به تیکه پرانی میکنی ! دایره صبر و تحملت رو بالا ببر بعد شروع کن به نظر دادن توی موارد مختلف برای خودت هم بهتره اینطوری اعصابت هم الکی خورد نمیکنی. بعدم بنده همیشه استقبال کردم از یاد گرفتن چیزهای جدید از شما بیا توضیح بده فیض ببریم. و مفاهیم بنیادی جهان خلقت هم بسی شیرین و جذاب است *ـــ*

پردیس یعنی تو میگی ما کلا هیچ مسئولیتی نسبت به اطرافمون نداریم؟ یعنی داریم تو غار زندگی میکنیم؟اون پست اول من رو بخون چیز خیلی خاصی نگفتم. برو روند بحث رو بخون من واقعا چیز خاصی نگفتم غیر از اینکه بخوام جواب بدم و دلیلم رو بگم.
من نگفتم ما مسئولیتی نسبت به اطرافیانمون نداریم چرا تحریف واقعیت میکنید بزرگوار ؟ !!
من فقط میگم نسبت به چیزایی که ما ایجاد شود کردیم یا درشون نقش داریم مسيول هستیم
موافقید دیگه بحثو خاتمه بدیم ؟
یا گزارش کنم خودم و شمارو ؟!:))

Hadise

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
126.... چه قدر طولانی بود بابا از کار و زندگی افتادیم یادم رفت واسه چی اومدم سر کامپیوتر:D:|:|

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
اگه بحثه شل گرفته که این تو باید باشی که وقتی نظره منو میخونی بری! و این به هیچ کس ربطی نداره که بخام نظر بدم یا نه!
یکی اومده تستو داده زده چند شده یکیم مثه من گفت خب که چی! و این دقیقا به تو ربطی نداشت که بخای بگی شل کنم یا نه!
تو باید شل کنی فکر کنم انقد دنباله دعوایی!
بحث من شما نبودی بیشتر نفر دومی بود که اومد و صحبت شمارو تکرار کرد؛ شما تایم زیادی از صحبتتون گذشته بود و من هم چیزی نگفته بودم...معمولا وقتی یه حرف بیهوده ای تکرار میشه آدم به صورت طبیعی ری اکشن نشون میده...
شمارو هم به این دلیل نقل قول کردم که اون شخص دوم متوجه بشه که حرفش تکرار بیهوده ی یک نظر بیهوده بود.
در ضمن دنبال دعوا هم نیستم حقیقتا حوصلشو هم ندارم وگرنه که...ای بابا.

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
127
مدارک هم موجوده
من ممتاز و نابغه بودم خودم خبر نداشتم :))

بالا