• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Game of Thrones

کی میمیره؟ (فصل۸)

• سرسی

رای‌ها: 13 20.3%
  • سانسا

رای‌ها: 3 4.7%
  • آریا

رای‌ها: 10 15.6%
  • برن

رای‌ها: 7 10.9%
  • جان اسنو

رای‌ها: 16 25.0%
  • دنریس

رای‌ها: 15 23.4%

• رای‌دهندگان
    64

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
قسمت اولو دیدین نظرتون چی بود؟ من زیاد چنگی به دلم نزد ولی مدل جدید تیتراژ رو خیلی دوست داشتم.

من اصلا نمیفهمم چطور وقتی جان فهمید تارگرینه انقدر یهو به شک افتاد؟ اونطوری که از همه حرفا و رفتاراش تا الان برداشت کردم این بود که اصلا این لقب و اینا براش مهم نیست (که تو همین اپیزودم گفت) و باید روی جنگ تمرکز بشه و هی جورایی به نظر میرسه اصلا دلشم نمیخواد شاه بشه ولی به محض اینکه فهمید تارگرینه انگار مثلا یهو همه چیز عوض شد:/ یعنی همین یه اسم انقدر براش مهم بود که یهویی شک کنه که شاه بشه یا نشه؟ من انتظار داشتم بگه که الان این مهم نیست و تنها کاری که میکنه ایجاد تفرقه هست و این که از سم بخواد به کسی اینو نگه شایدم من بیش از حد بهش امیدوار بودم:))

نظرتون چیه که الان سانسا از همه زرنگتر به نظر میاد؟ دیگه به تیریونم تیکه میندازه:)) (البته تیریون که وقعا جدیدا احمق شده مخصوصا پیشنهادایی که فصل قبل داد!)

اینکه جیمی و برن بالاخره بعد از مدت ها از قسمت یک فصل یک همو دیدن برام جالب بود فقط خوبه اگه قسمت بعد درست دیدارشون انجام بدن.

حالا یه سری سوال که من نفهمیدم امیدوارم یکی برام توضیح بده:))
1- اون چیزی که آریا داد به گندری براش بسازه چی بود؟ من استپ کردم چند لحظه بهش خیره شدم چیزی بارم نشد:-"
2- اون علامتی که نایت کینگ گذاشته بود مفهومش چی بود؟ احساس میکنم قبلا دیدمش ولی یادم نمیاد
3- اون لشکری که اومد پیش سرسی کیا بودن دقیقا؟ اینم فکر کنم باید بدونم ولی یادم نمیاد. سریالو قبلش بینج نکنی همین میشه دیگه:))
4- قراره بین گندری و آریا روابط عاشقانه باشه؟:| نه... :| نه... :| دیگه حرفی ندارم بزنم راجع بهش:|

الان پریویو قسمت 2 رو دیدم اصلا حواسم نبود جیمی کینگ اسلیر هم بوده اینم جالب خواهد بود و اینطور که به نظر میومد اتفاقات جالب کم کم از قسمت 2 شروع میشه.

اینکه همه شرط بسته بودن کی قسمت اول میمیره هم جالب بود هیچکس نمرد:))

فعلا همین حرفا رو داشتم چیز دیگه ای یادم نمیاد.

جان بعد این به شک افتاد که سم ازش پرسید تو بخاطر مردمت از تاج گذشتی دنریس هم همین کارو میکنه؟
فک کنم بیشتر به این شک کرد که دنریس ملکه ی خوبی هست یا نه

من انتظارم از قسمت اول یکم بیشتر بود((:
دیوار ریخته و ارتش مردگان دارن شبانه روز به وینترفل نزدیک تر میشن و همه خییییلی ریلکس دارن به این فکر میکنن که چرا جان تسلیم دنریس شده ((:
انتظار داشتم خیلی سریع تر و با هیجان تر خودشونو برای مبارزه اماده کنن

Hotaru

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست‌شناسیِ دریا
انتظار اون همه جان اند دنی مومنت رو نداشتم. "-:

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
اصن دنی اون دنی سابق نبود:(
داش اسنو هم خیلی دیگه شک و فکر میکنه:|

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
به عنوان یک قسمت اول بعد دو سال ضعیف بود، من انتظار هیجان بیشتری داشتم :|

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
فصل 7 ک ب اندازه کافی ضعیف بود . امید داشتم فصل 8 اوکی شه اما..

همچنان از دنریس بدم میاد . همیشه بدم میومد جز اون اوایل . این فصل دیگه خیلی بیشتر ازش بدم میاد . :/ ری اکشن هاش خیلی فیک طورن برام :/

The end

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
المپياد رياضي
پاسخ : Game of Thrones

خب این علامت (( => )) رو جلوش گذاشتم و نوشتم به پارسی"
این یعنی معنیشو نوشتم نه اسمشو.

اسمش هم به چند صورت در میاد:
نبرد تخت ها،نبرد پادشاهان و ...
اما خب اسم بازي تاج و تخت بيشتر بهش مياد
قسمتاش خيلي طولانين
اميليا كلارك خيلي خوب نقششا ايفا ميكنه...
يعني امكانش نيست دو سه نفر با هم بميرند؟

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
لامصب میگن دوش عاااالیه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
اینایی که میگن قسمت یک و دو خیلی خوب بودن و برای شخصیت پردازی و ست آپ بودن کین پس؟ ما داریم اشتباه میزنیم یا اونا؟:))

کلا این دو قسمت خیلی احساسات متضادی در من ایجاد میکنن از طرفی هنگام دیدنشون هیچ حسی پیدا نکردم و این برداشت رو داشتم که دیالوگ ها بده و خیلی قسمت هاش اضافه و وقت پر کنه ولی بعد که نظرات بقیه رو میخونم و یه ذره بیشتر روشون فکر میکنم این حس بهم دست میده که اون قدرها هم افتضاح نبود و تا حد خوبی (خیلی کم البته) تونسته آماده سازی بکنه و شاید این انتظار طولانی دوساله باعث شده انتظارات بیش از حد بالا بره براش. نمیدونم در کل چه فکری باید بکنم.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
اینایی که میگن قسمت یک و دو خیلی خوب بودن و برای شخصیت پردازی و ست آپ بودن کین پس؟ ما داریم اشتباه میزنیم یا اونا؟:))

کلا این دو قسمت خیلی احساسات متضادی در من ایجاد میکنن از طرفی هنگام دیدنشون هیچ حسی پیدا نکردم و این برداشت رو داشتم که دیالوگ ها بده و خیلی قسمت هاش اضافه و وقت پر کنه ولی بعد که نظرات بقیه رو میخونم و یه ذره بیشتر روشون فکر میکنم این حس بهم دست میده که اون قدرها هم افتضاح نبود و تا حد خوبی (خیلی کم البته) تونسته آماده سازی بکنه و شاید این انتظار طولانی دوساله باعث شده انتظارات بیش از حد بالا بره براش. نمیدونم در کل چه فکری باید بکنم.

دو سال انتظار برا چایلد سکس؟

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
یعنی واقعاً دو سال منتظر موندین؟ هر روز صبح که بیدار می‌شدین تیک می‌زدین تو تقویمتون؟
آدم دو سال بزرگ‌تر شه می‌فهمه چه سریال مسخره‌ایه. همه‌ش برای همینه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دو سال انتظار برا چایلد سکس؟

آخه کیفیت سریال کلا اومده پایین این چند فصل. برای من که جوری شده که یه سری سابپلات ها رو خوشم میاد یه سری نه. کلا سین به سین که قضاوت کنی کیفیت از صفر تا صد داره. یعنی منظورم اینه که وقتی فصل هفت اونجوری بود انتظار خیلی بالایی هم نباید میداشتیم برای فصل هشت. بعدم چایلد سکس منظورت آریاست؟:)) منم خوشم نیومد ولی اون بدبخت دیگه الان بزرگ به حساب میاد:))

یعنی واقعاً دو سال منتظر موندین؟ هر روز صبح که بیدار می‌شدین تیک می‌زدین تو تقویمتون؟
آدم دو سال بزرگ‌تر شه می‌فهمه چه سریال مسخره‌ایه. همه‌ش برای همینه.

یعنی فکر میکنی سریال مسخره‌ایه؟ دیدی و اینو میگی؟ کلا هرچقدرم کیفیتش افت کرده باشه بازم از سریال‌های برتر به حساب میاد. با وجود افت نویسنده‌ها و فیلمنامش همچنان از نظر فیلم برداری و جلوه‌های ویژه و بازیگری و خیلی چیزای دیگه خوب به حساب میاد. حتی اگر فقط از نظر داستان بخوای بررسی کنی هرچند فصل‌های جدید رو با قدیم مقایسه کنی افت کرده ولی از همین نظر هم از خیلی سریالای دیگه بهتره. درکل دلیلی نمیبینم چون یه چیزی محبوبه الکی ازش متنفر بشم:))

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
یعنی فکر میکنی سریال مسخره‌ایه؟ دیدی و اینو میگی؟ کلا هرچقدرم کیفیتش افت کرده باشه بازم از سریال‌های برتر به حساب میاد. با وجود افت نویسنده‌ها و فیلمنامش همچنان از نظر فیلم برداری و جلوه‌های ویژه و بازیگری و خیلی چیزای دیگه خوب به حساب میاد. حتی اگر فقط از نظر داستان بخوای بررسی کنی هرچند فصل‌های جدید رو با قدیم مقایسه کنی افت کرده ولی از همین نظر هم از خیلی سریالای دیگه بهتره. درکل دلیلی نمیبینم چون یه چیزی محبوبه الکی ازش متنفر بشم:))
جلوه‌های ویژه و بازیگری و فیلم‌برداری. فقط اوّلی‌ش رو قبول دارم. اگه سه تاش رو قبول داشتم باز هم چیز خاصی نبودن، چیزی نیستن که حتی بگم فرم خوبی داره. نسبت به کتابش هم که کلاً چیز مسخره‌ایه. از خیلی از سریالای دیگه بهتره؟ خب نکته‌ش چیه؟ مگه من گفتم سریالا همه خوبن این بده؟
متنفر بشی؟ :‌)) نفرت؟ نفرت خیلی کلمه‌ی بزرگیه کنار چیزای کوچیک نیارش. محبوبیت خیلی‌وقتا شرط کافی برای خوش نیومدنه ولی تو این مورد خاص داستان فرق می‌کنه. به عنوانِ آدمی که دو بار فصل یک تا هفت رو دیده و یه زمانی با ذوق و شوق تحلیل می‌کرده الآن می‌گم مسخره‌ست. و محبوبیتش همیشه بوده، صرفاً من عوض شده‌م.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
جلوه‌های ویژه و بازیگری و فیلم‌برداری. فقط اوّلی‌ش رو قبول دارم. اگه سه تاش رو قبول داشتم باز هم چیز خاصی نبودن، چیزی نیستن که حتی بگم فرم خوبی داره. نسبت به کتابش هم که کلاً چیز مسخره‌ایه. از خیلی از سریالای دیگه بهتره؟ خب نکته‌ش چیه؟ مگه من گفتم سریالا همه خوبن این بده؟
متنفر بشی؟ :‌)) نفرت؟ نفرت خیلی کلمه‌ی بزرگیه کنار چیزای کوچیک نیارش. محبوبیت خیلی‌وقتا شرط کافی برای خوش نیومدنه ولی تو این مورد خاص داستان فرق می‌کنه. به عنوانِ آدمی که دو بار فصل یک تا هفت رو دیده و یه زمانی با ذوق و شوق تحلیل می‌کرده الآن می‌گم مسخره‌ست. و محبوبیتش همیشه بوده، صرفاً من عوض شده‌م.

خب چیش مسخرست؟ از اول تا آخرش مسخره بوده یا بعضی قسمتاش مسخره شده؟ نسبت به سریالهای دیگه مسخرس یا خیلی سریالهای دیگه هم به نظرت مسخرن؟ از نظر سابجکتیو تو مسخرس یا به طور آبجکتیو میتونی مسخره بودنشو ثابت کنی؟ اصلا "مسخره" یعنی چی؟ یعنی بچگانس؟ کیفیتش پایینه؟ یا چی؟ در کل اصن نمی‌دونم حرفت چیه که جوابتو بدم مخصوصا وقتی «محبوبیت خیلی‌وقتا شرط کافی برای خوش نیومدنه» جز نظراتت باشه.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
فقط اونجاش ک برین نایت شد خوب بود :|
واقعا فازشون چیه؟
اقا من میگم جان وایت واکر میشه
جیمی لنیستر هم میمیره

نام مرکز سمپاد
hnschS
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
fum mechanical engineering
فقط اونجاش ک برین نایت شد خوب بود :|
واقعا فازشون چیه؟
اقا من میگم جان وایت واکر میشه
جیمی لنیستر هم میمیره
همین الان متوجه شدم که جان بچه ی اون مو سفیدس :)):))
با توجه به اینکه دنریس با جان خوابید به نظرم تیوری جالب تر اینه که همه نایت میشن بعد بچه ی دنریس میاد همرو میکشه و با مادرش ازدواج میکنه و دنیارو دوباره میسازه :)):))
یه تیوری دیگه هم هست که دنریس همه نایت کینگارو دعوت میکنه شام بخورن خونش ، بعد همرو آتیش میزنه و همه ی مرده ها هم میمیرن

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
اریا از این جهت همیشه برام خاص بود که مثل بقیه نبود
یک دختر شجاع ، سخت کوش و باهوش و بیرحم که دیگه یک ادم عادی نیست و همه ی فکرش هدفشه
ولی با این صحنه اریا باز شد یک ادم عادی و خاص بودنشو از دست داد تقریبا
تقریبا همه ی بازیگرای اصلا صحنه ی جنسی داشتن
کاش اریا رو برامون میذاشتن واقعا((:
این صحنه خیلی بیخود و مسخره بود بنظرم ((:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
یه عمرر..صبر کردم جان و دنی همو ببینن و.. غافل از اینکه توی دنیای گات عشق دووم نمیاره

بالا