• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت [سری ۷]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
@علیمپو
علی رو من ندیدم از نزدیک تاحالا و باهاش هم صحبت نشدم ببینم چقدر با مجازیش فرق داره
ولی خب شخصیت مجازیش خیلی خاصه (((:
میتونه رو مخ ترین ادم دنیا باشه تو بحثا
یا یک ادم صبور که گوش میده به حرفا و راهنمایی و کمک میکنه
علی حد وسط نداره بنظرم ((:
دیگه اینکه علی فک کنم دوستای نزدیک زیادی نداره
شایدم اصلا نداره :-?
تو این چند سالی که علی رو میشناسم احساس میکنم تغییر کرده
یعنی بیخیال تر شده و کمتر بحث میکنه
خلاصه که مشتاق دیدارتون هستیم آقای علیمپو :-“

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی
@علیمپو
اونقدری به خودش مطمئنه که ممکنه کل بحث رو بپیچونه تا به نفع خودش تموم کنه یا حداقل حرف آخر رو بزنه. باید اونقدری بشناسیدش که بدونید چه موقع‌هایی بحث کردنتون فایده نداره و برای آرامش باید بحث رو تموم کنید. :‌-‌" نصیحت‌ها و صحبت‌هاش رو در قالب کلیشه نمیگه. مستقیم مسخره میکنه و توی جمع ضایعتون میکنه ولی قصدش اذیت کردن نیست. تعریف بیخودی نمیکنه، یه باگ درونتون ببینه اون رو به روتون میاره و اگه دقت و توجه کنید میتونه باعث بهتر شدنتون بشه، گاها زیاده‌روی میکنه و زیادی باگ درمیاره که ممکنه در لحظه ناراحت‌کننده باشه. :‌)) مثل بقیه‌ی آدما نیاز به مقبولیت داره. نمیخواد به کسی آسیب بزنه یا کسی رو ناراحت کنه. در اولین آشناییت ممکنه حس کنید اصلا نمیشه رفتاراش رو تحمل کرد ولی به مرور با قسمت‌های خوب و مهربون درونش آشنا میشید و میبینید که اون یه آدمِ خوبه. دوست داشتنش و بغل کردنش مثل خوردنِ مارشمالوعه. نرم و گوگولی. میتونید تا سر حد مرگ به خاطر مسخره کردناش و بحث کردناش ازش عصبانی باشید، ولی نمیتونید دوستش نداشته باشید.

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@mhs.1d اولش که باهاش آشنا شده بودم ذهنیتم ازش یه آدم خیلی باحال بود...
بعد که رفت دانشگاه حس کردم عوض شد، حس کردم تبدیل شده به این آدمای شاخ و نچسب.
تا اینکه رفتم تهران دیدمش، بر خلاف پروفایلاش که یه آدم شاخ و قِرتی(:-") رو نشون میده، آدم‌گرم و باحالی بود ، حس میکنم داره زندگی میکنه و کاری رو انجام میده که ازش لذت میبره.
آدم پرانرژی ای به نظر میاد و بامزه ذوق میکنه تصور! :)) میکنم آدمی باشه که از تجربه های جدید استقبال کنه، پایه ی گشتن جاهای جدید و باحال باشه.
فک میکنم بعضی وقتا عصبانی میشه ، عین خیلیای دیگه موقع عصبانیت نمیتونن خودشونو کنترل کنن، رها هم همین طور باشه...
و با طرف بد برخورد کنه.
تصورم ازش یه دختره که داره میخنده و دندوناش خرگوشیه!
تامام

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
خببببب... بالاخره هفته هندونه پلو شد (که البته فکر کنم منم باید توی این هفته میبودم "-: )
نوشتن راجبتون خیلی سخته و اینو میگم چون از روز اول دارم سعی میکنم بنویسم (شاید خیلی سختگیرم)
@Flying_girl
سوده AKA دختر پرنده
سوده رفیقیه که اگه مثلشو ندارین یعنی یه باخت گنده وسط زندگیتون دارین. یعنی تیک کامل شدن زندگی رو نمیخورین. یعنی میگردین توی تمام دنیا همه آیتما رو پیدا میکنی همه مراحلو کامل میری همه چالشا رو تموم میکنی ولی تهش سوده یه کاراکتر بوده که از کنارش گذشتی و میبینی یه Game Over گنده چسبیده به سقف آسمونت.
به من گفت کارخونه مکانیکی ولی من بهش میگم نیروگاه اتمی. سوده انرژیه، خواستن و توانستنه، آرزو کردن و تلاش کردن و رسیدن بهشه.
سوده خیلی آرومه ولی جایی که باید انرژی بذاره همه انرژیشو میذاره. اگه شب خسته برنگرده خونه هر کاری میکنه تا از خستگی بیهوش شه. گاهی بخاطرش غر میزنه اما خودش بهتر میدونه که اگه انجامش نده روزش رضایت‌بخش نبوده. سوده سختگیره که این هم خوبه هم بد. میخواد همه‌چیزایی که آرزوشو میکنه داشته باشه و نگران زمانیه که میگذره. اگه بخوام بهش یه هدیه بدم یا یکی از این دستگاهاس که باهاش توی کما زندگی میکنن یا ساعت برنارد. اگه هیچکدوم نشد احتمالا شکلات سوئیسی.
خیلی خوب میفهمه حتی حرفایی که خودم شک دارم درست گفته باشمش چون مغزم قاطی کرده و جملاتمو پیچیده گفتم.
همیشه میخنده همیشه شاده نه شاد الکی و دل خوش شاد واقعی. از مسیر صعب‌العبور زندگی مثل اکثر آدما با شکایت و ناله رد نمیشه، صخره‌نورده، چکششو میکوبه به دیواره و صاف میره بالا و دعوتت میکنه همراهش باشی. گاهی آویزون از صخره فلاسک چایی رو درمیاره و با هم منظره رو نگاه میکنین و چایی میخورید.
سوده رو باید شناخت نباید تصور کرد و اگر کردید هم نباید به تصور اکتفا کنید. فقط هرکاری میکنید بهترین دوست ممکن رو از من نگیرید.

@علیمپو
دو ساله که نظر من راجب علی عوض نشده؛ عجیب و دوست‌داشتنی.
نه که اصلا عوض نشده باشه، نظرم بارها و بارها تایید شده.
اما باوجود همه اینها علی رو میشه شناخت اما نمیشه پیش‌بینی کرد. اما بدون شک باهاش خوش میگذره.
منطقیه شدیدا و شاید یکی از مهمترین دلایلی که دلم میخواد منطقی‌تر باشم جذابیتیه که علی بهش میده.
اگه وارد یه جمع بشم که یک طرفش خدایان فلسفه باستان و یک طرفش خدایان فلسفه مدرن و یک طرفش علی و دوستاش باشن مطمئنا سومی رو انتخاب میکنم چون یک از فلسفه خوشم نمیاد و دو مطمئنم تایم خوبی رو خواهم داشت.
رکه، ساده‌پوشه، کاریه، ناله نمیکنه، خلاقه و ماجراجو. فیک نیست و همین عجیبش میکنه چون واقعی بودن همچین شخصیتی یک در میلیونه و خب باید از قوانین احتمالات تشکر کرد و همینطور شانسمون.

@کاواک
گاد، خداوندگار whine شاید هم یه خدا که توی جسم یه انسان گیر کرده.
حرفاش میتونه ناله‌های خودمون باشه که بهش فکر نمیکردم. راستشو بخوای با اکثرشون همذات‌پنداری میکنم. تغییر رو میخواد اما ازش میترسه. محدودیتاش زیاده و این آزارش میده. چون بیشتر از اینا میخواد.
خوش‌اخلاقه و بیخیال ولی اگه از چیزی خوشش نیاد ول میکنه و میره. خجالتیه و شروع کننده صحبت نیست به همین خاطر جمعای شلوغ رو بیشتر میپسنده. سلیقه موسیقیش عجیب و خوبه.

بذارین بقیه رو تو پست بعدی بگم ((:
بعدانوشت: همینجا میگم.

آخرین ویرایش:

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
@علیمپو
طبق یه قانون خاصی نمیشه از کسایی ک امیلی دوست دارن خوشم نیاد،از اون اولی ک فکر میکردم دختره تا آخرین برخوردی ک ازش تو گروه پادکست دیدم بازم ازش خوشم میاد
منطقیه،حوصلش زود سر میره،باهوشه،بعضی مسائل اونقد براش پررنگ هستن ک خیلی چیزارو براش کمرنگ میکنه،رک و راست حرفشو میزنه

بیاید بازم براتون از @The Lich King بگم:))
باحوصلست،فارغ از جنسیت ترین فردیه ک تو این ۱۹ سال دیدم و هرکاری میکنه ک بقیه هم مثل خودش راحت باشند،کلا راحتی براش اولویته:))
مهربانه خیلی،بعد وقتی ناراحتید یهو میبینید بسیار دایورت طور برخورد کرده ک ناراحتیتونو گفتید و تموم شده:))
دیگ اینکه کلا خوبه خداروشکر راضیم از خریدم:))

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
بچه ها احتمالن تا آخر شب سری جدید رو بذارم اگه تصوراتتون مونده بسم الله.;;)

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
@Flying_girl
مهربونه ولی در عین حال میتونه خیلی بد بشه...فک میکنم اونقدام که خیلیا میگن عجیب و غریب نیست فقط شاید یه جاهایی درک نمیشه. و تا جایی که میدونم عقاید و باورهاش رو باور ندارم...احتمالا خیلی متفاوتیم از لحاظ طرز تفکر.

@علیمپو
نمیدونم چرا همیشه فکر میکردم باید دختر باشه ((:
و مدت کوتاهیه که فهمیدم عه!علییییهههه (با لحن حمید لولایی بخوانید)

@The Lich King
نمیشناسم ولی میدونم که از اون شوخ طبع های تو دل برو هستند.
کتابخون...از اون نوعش که داستان رو عمیقا حسش میکنه...
از سری کاربرهایی بود که دوست داشتم بیشتر بشناسمش ولی حس کردم شاید نتونیم همصحبت های خوبی باشیم.

@SHAMIM.J
از معدود دخترای سایت که همیشه دوست داشتم از نزدیک ببینمش و باهاش دوست باشم...فک میکنم دوست خیلی باحالی میتونه باشه *_*
اینکه بعضا میگن آدم غمگینیه اتفاقا به نظرم اینجوری نیست...البته یه غم درونی هست که فک میکنم همه دارن و گاهی بروز میکنه(خودم که اینجوریم) ولی شمیم خیلی میتونه اکتیو باشه و انرژی مثبت بده به رفقاش.

@mhs.1d
عاشق موهاتم:| حسرت اینو دارم که یه زمانی بتونم از بلندی و رنگ طبیعی موهام دل بکنم...
اصولا باید آدم با جسارتی باشی...قوی به نظر میای.

@کاواک
نمیدونم چرا اکثر اوقات حس میکنم عصبانی هستی و دوست دارم بیام بهت بگم آروم باش ((:

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خب،گفتن چون این هفته تعداد بیشتر از ۴ نفر بوده، از یه هفته بیشتر کنیم تایمشو، ولی من قبول نکردم که :>

ممنون از عزیزانی که هفته مرگ رو تصور کردن
سروران گرامی:
@علیمپو
@SHAMIM.J
@The Lich King
@mhs.1d
@کاواک
بیاید جمع بندی^^

بریم سراغ هفته هفتم:

@bacar asli یا همون @اَفرا
@Iman Rage
@sabzine
@corvo یا همون @سَرو
@Homa:)

×دوستان دو هفته دیگه تموم میشه این سری تصورات از کاربران،یه سه چار نفری ظرفیت داریم، اگه کسی تمایل داشت پ.خ بده.
یا اگه کسی گفته و اسمش الان تو لیست نیست.

Asinus

کازمو ، عزازیل مزمل
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک جنگلی 1.5
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1400
من این نکته رو ذکر بکنم همه این اکانت ها منم
corvo parsa2002 philomel2002 radikal2002

@افرا زیادی فعال ، واقعا بیکار ، کمی پرچونه ، برون گرا، انسانی شاد ، بمب میخوادش ، مهربونه ، دعوا گرفتن و جروبحث کردن دوست داره و در کل انسانیه بی آزار و میتونه رفیق خوبی باشه برای آدم ازونا که از رفاقتشون آدم خسته نمیشه
پیشنهاد: اسم داروی بیش فعالی چی بود؟؟ :-?:-/

@Homa:) اونقد که باید نمیشناسمش ولی به نظرم خیلی(یعنی خیلیا) آرومه، خب از یه شخصیت آروم انتظار میره مهربون هم باشه ، انتظار میره کم حرف هم باشه و مهم ترین مسئله اومده گیلان نمیاد منو ببینه[-|:-l:-lP:<
پیشنهاد: زود تند سری میای ببینی منو:-w
@sabzine از همون برخورد اول جذبش شدم و خب این اتفاق کم پیش میاد. شخصیت کاریزماتیکی داره، تو برخورد با بقیه روراست و بدون پرده حرف میزنه که خب این شاید به مذاق بعضی خوش نیاد و این نشون میده که نظر و مذاق بقیه براش اهمیتی نداره و رو راستی رو ترجیح میده ، به هیچ وجه به تعارف یا یه همچین چیزایی اعتقاد نداره و معتقده که این رفتار های زائد بیهوده اند
یکم به قضایا بدبینه ، و باید کاملا قانع بشه تا چیزی رو قبول کنه
به شدت آدم منطقیه وهمه کارهاش همراه با منطقه حتی چیز های خیلی جزئی. از این نظر میشه گفت قابل تحسینه ( کلاغ با خود میگوید : یکم یاد بگیر ازش قراره تو این یه ماه آیندتو مشخص کنی بعد نشستی اینجا داری تو تاپیک تصور ما از کاربران(سری هفت) پست میزاری )
هنر دوست ، تاریخ دوست، به شدت خاص ، کتاب دوست
پیشنهاد : ما انسان ها میتونیم گاهی هم غیر منطقی عمل کنیم :>

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
@اَفرا
ویژگی‌هایی که به نظرم ایشون دارع:
محجوب، مهربان، بامعرفت، خودتخریبی، احساس طردشدگی و بی‌اعتنا شدن، سرزنده، نگران، امیدوار به آینده ولی تلاش برای ناامید کردن خود (یه جورای خودشو عامدانه مضطرب می‌کنه و دلیلشو نمی‌دونم)، معلم یا استاددانشگاه یا پزشک یا روانپزشک خوبی ازش در می‌آد، دوست داره رضایت پدر و مادرشو جلب کنه و رو حرفشون حرف نزنه، مواقع اضطراری بسیار دست‌پاچه و پرخاشگر، برای زندگیش برنامه داره و اجراش می‌کنه، نمی‌تونه یک درصد رک باشه، همیشه از حرفی که زده پشیمونه مگر این‌که عده‌ی زیادی بازخورد مثبت بهش بدن، خودشو تو جمع تخریب می‌کنه چون می‌ترسه دیگران این کارو بکنن پس پیش‌دستی می‌کنه، چون این کارش حماقت محضه اغلب تو جمع سرزنش می‌شه که چرا این کارو می‌کنه و خودشو این همه اذیت می‌کنه و بعد که میاد درستش کنه برای این‌که خودشیفته به نظر نرسه (که نیست) یع جورایی خودشو به زور تحویل می‌گیره که البته اونم با اغماض هست، زیاد منطقی نیست و دلی کار می‌کنه، دوست نداره تو یه جمع ناآرام که افرادش با هم خوب نیستن قرار بگیره، شوخیاش بی‌نمکن ولی زور می‌زنه برای ارتباط صمیمانه‌تر شوخی خوب جور کنه،
@سَرو
نیاز شدید به تایید جمع، مسخره کردن دیگران رو یه جور تایید می‌دونه ولی خب اگه بهش متلک بپرونی به خودش می‌گیره و هیچی نمی‌گه، آدم لطیفیه، بسیار شوخ‌طبع و خودمونی، عزت‌نفس بسیار بالا، ایده آلای زندگیش ۱۸۰ درجه با اون چیزی که می‌گه فرق دارع، کلا بچه‌ی گلیه اگه یه‌کم دلقک‌بازی رو کنار بذاره
@Iman Rage
اراده‌ای از جنس پولاد، سعی می‌کنه کمتر حرف بزنه و عقایدش رو خلاصه بیان کنه و تو بحثا شرکت نکنه تا ازش انتقاد نشه، چند تا قالب داره که آدما رو بر اساس اون درجه‌بندی می‌کنه و هرکی رو می‌بینه سریع سعی می‌کنه تو یه قالب جاش کنه، سبک زندگیش بی‌نهایت خوبع، آدم کله‌شق و یه دنده‌ایه، بسیار منطقی، بسیار عاطفی هم هست و ملاحظه دیگران (خصوصا خانم‌ها) رو می‌کنه، از بی‌نظمی و مسخره‌بازی خوشش نمیاد و اگه چنین چیزی ازتون بینه آدم حسابتون نمی‌کنه، بسیار سخت‌عنصر (فک کنم تا آخر عمر عقاید الآنش تغییری بکنن، البته این خیلی خوبه ینی به یه تفکر مستقل و انتقادی دست پیدا کرده و افکارشو به باد هوا نمی‌سپره)، از دخترای قرتی خوشش نمیاد (منم خوشم نمیاد)، دوست داره دیگران اینقدر کارای پوچ و بیهوده انجام ندن.
@sabzine
الآن دچار بحران بلوغ و این حرفاست به شدت، به عقاید ماتریالیستی‌منفی یا یه جور دیگه بگم بدبینانه گرایش داره چون احساس می‌کنه داشتن چنین عقایدی منطقی‌تر نشونش می‌ده، از زندگی لذت نمی‌بره؛ درواقع یه زندان ذهنی داره که اجازه نمی‌ده از زندگی لذت ببرع، بیشتر آدما به نظرش کودن و احمقن، دوست نداره شوعاف کنه ولی به طرز ریزی کلاس می‌ذارع (بابا بی‌کلاسی زندگی رو شیرین می‌کنه به خدا)، به حمایت و تشویق و به نوعی یه دوست خوب نیاز داره، کمی تنبلع، کنترل اعمالشو توی جمع از دست می‌ده؛ یعنی راحت عصبانی می‌شه، راحت جوگیر می‌شه، راحت خوشحال می‌شه، گوشه گیر و منزویه، کسی تحویلش نمی‌گیره زیاد و احساس می‌کنه در حقش داره اجحاف می‌شه
پ.ن: من دوست داشتم تو خانواده سمپادیا ایشون زنم باشن ولی خب روم نمی‌شد برم بش بگم (الان گفتم) و از یع طرفم احتمال داشت یه یاری داشته باشه و از یه طرف دیگه هم کار بیخود و بیهوده‌ای بود. ممکن بود زیادتر درگیر سایت بشم

Lewis

فائــزهـ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1402
@افرا
زهرا خیلی آروم ، قشنگ ، مهربوووون ، برون گرا ، بامرام ، درسخون ، محبوب ،شوخ طبع ، خیلی خیلی رو راست و واقعا کسیه که من دوسش دارم و کسیه که آدم میخواد باهاش درد و دل کنه >:D< >:D<خلاصه هر چی بگم کمه x:

هما درون گرا ، مهربووون ، از اونایی که توی هر شرایطی که باشن رفتاراشون عوض نمیشه ، قشنگ ، درسخون ، آروم ، محبوب ، حمایت کننده >:D<>:D<خلاصه بازم هر چی بگم کمه x: :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
@اَفرا
دوست داشتنی-بشدت برونگرا-بی حوصله بودنی حالمو بهم میزنه:-?
تصورمو از قیافش بگم شاید جذاب باشه:))
کمی تپلو با لپای نرم که کش میاد;)) با پوست روشن و شاید چشای قهوع ای:))
-----------------------------
@سَرو
حرفی ندارم.کاملا عین @mastermind81 خود گنده پندار و خود خفن پندار و اینا.همون طبل توخالی خودمون!کمی تا حدودی حالمو بهم میزنه:-"عین همون دوستی که بالا گفتن شاید تظاهر کنه ک تایید بقیه واسش مهم نیست ولی تصور من اینه که کاملا برعکسه.و خب تصورم ازش اینع که کمی هم بیجنبه باشه.
-----------------------------
@Iman Rage
تصور خاصی ندارم ازشون و نمیشناسمشون ولی این کتابی نوشتنشون باعث میشه یکم حس کنم ادم خشک ورسمی هستن و موقع حرف زدن راجع بهشون از سوم/دوم شخص جمع استفاده کنم.
------------------------------------------------
نمیشناسم و تاحالا ح.ب یا پست خاصی ازشون ندیدم=)
تنها چیزی که ازشون میدونم اینه که تو این خانواده سمپادیا خواعر شوعرم میشن:)):)):))

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی
@mhs.1d
دنیای فانتزی‌ای داره. فانتزی‌ای که به خاطر ندیدن نیست، از فرار کردن می‌آد.
اینو نمیدونم چی جواب بدم. تا حالا از این زاویه به خودم نگاه نکرده بودم. :‌-"
آبیه ولی رنگش تو ذهنم آبی نیست و نمی‌دونم چیه.
هروقت حس کردی میدونی بهم بگو ^^
خوب ذوق می‌کنه.
هورررا ^^
راحت فرار می‌کنه؛ اگه باهاش دوستید باید دو دستی نگهش دارید.
کیوتیییی :‌> از بی‌معرفتیمه. :‌))
زیاد می‌تونم باهاش وقت بگذرونم ولی درکش نمی‌کنم.
تایید میکنم :‌-"
معلومه دلم ازش پره؟ اشتباه معلومه خیلی هم دوسش دارم.
بغل >:D<
بعله ما فقط توصیف می‌کنیم تصورِ با مدرک بلد نیستیم.

رها [مهسا رهاوی ای اما با رها بیشتر حال می کنم : دی ]
هرجور راحتی صدام کن. :‌))
عاقا عکاس خوبیه! خیلی!
عه :-ذوووووق مرسی ^^
آبیه؟ آبی‌نیستا! بیشتر یه فرمت سبز و صورتی ملیحه!(سعی کنید ترکیبش نکنین هر کدوم از رنگ ها رو جدا در بخشی از وجودش داره!)
چقدر عجیب :‌)) بیا برام از برداشتت از هرکدوم از این رنگا بگو. :‌-"
آدمای توی زندگیش از همه رنگن ... یعنی کلا دختر منعطفیه ...
خیلی تایید میکنم اینو. :‌))))
بعد دیگه چی؟ دیگه این که ناراحتش نکنین ... قویه و به روش شاید نیاره اما از درون واقعا مشکی طور میشه ... دقتش بالاس ...
درود بر تو. و بعدش گوشه‌گیر میشم. :‌-"
*بیا راجع به راه پله و طاقی بازار و زلف و سرعت حرف بزنیم
حتماااا ^^

@mhs.1d
اولش که باهاش آشنا شده بودم ذهنیتم ازش یه آدم خیلی باحال بود...
بعد که رفت دانشگاه حس کردم عوض شد، حس کردم تبدیل شده به این آدمای شاخ و نچسب.
شت! خیلی ناراحت‌کننده‌ست. :‌)) نه واقعا اتفاقا دانشگاه باعث شد خودمونی‌تر بشم با آدما. :‌-"
تا اینکه رفتم تهران دیدمش، بر خلاف پروفایلاش که یه آدم شاخ و قِرتی(:-") رو نشون میده، آدم‌گرم و باحالی بود ،
شاخ و قرتی؟؟ =‌))) اصلا فکر نمیکردم عکسام اینطوری به نظر بیان چون یهویی‌تریناشونو میذارم! ولی مرسی که گفتی و خوشحالم که دیدگاهت بهتر شده نسبت بهم. ^^
حس میکنم داره زندگی میکنه و کاری رو انجام میده که ازش لذت میبره.
آره تقریبا :D
آدم پرانرژی ای به نظر میاد و بامزه ذوق میکنه :))
پرانرژی رو نمیدونم حقیقتا ولی توی جمعای خودمونی زیاد حرف میزنم. قبول دارم. :‌))
تصور میکنم آدمی باشه که از تجربه های جدید استقبال کنه، پایه ی گشتن جاهای جدید و باحال باشه.
عارررررره ^----^ یکم ممکنه گاها تنبل باشم ولی ذوق و تمایلش رو دارم. :‌))
فک میکنم بعضی وقتا عصبانی میشه ، عین خیلیای دیگه موقع عصبانیت نمیتونن خودشونو کنترل کنن، رها هم همین طور باشه...
و با طرف بد برخورد کنه.
هممممم :‌-" درسته. :‌-" عصبانیتم خیلی بده و خیلی دارم سعی میکنم مسلط‌تر بشم بهش. :‌))
تصورم ازش یه دختره که داره میخنده و دندوناش خرگوشیه!
خوشحالمممم از این تصور! ^^
تامام
درود بر تو ^^

[USER=25922]@mhs.1d
عاشق موهاتم:|
عه ماچ :‌)))
حسرت اینو دارم که یه زمانی بتونم از بلندی و رنگ طبیعی موهام دل بکنم...
بگذر دخترم که اینا همش میگذره. :‌-""""
اصولا باید آدم با جسارتی باشی...قوی به نظر میای.
تایید یا تکذیبش رو نمیدونم. :‌)) >:D<
[/USER]

در کل هم مرسی واسه وقتی که گذاشتید. ^_^

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ
از همه دوستان ممنونم ک وقت گذاشتن اینجانب رو تصور کردن.. اکثرشون درست بود... حال ندارم تحلیل کنم جان تو .. ثنا و پرنیان و فاطمه عشقییید... همتونو دوست دارم 3>
باشد ک رستگار شویم : )

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
بنام خدا
@علیمپو
من طبق اثر خیلی شدید و قوی ای که مرداد ماهی ها روی زندگیم گذاشتن تو این چند وقت، پس احتمالا بعضی از تصوراتم راجع به شما هم از شناختم راجع به اون ها نشات می گیره :D
خون گرمید اما فکر نمی کنم شروع کننده ی یه صحبت یا بحثی باشید اما دنباله ی صحبت رو می گیرید.
بستگی داره.
جاه طلب و بلند پرواز هم هستید و طبیعتا این باعث می شه که دلتون بخواد قدرتمند ترین فرد باشید یعنی حرفتون برو داشته باشه و رو حرفتون حرف نباید و دوست دارید مرکز توجه باشید یا لااقل مورد قرار بگیرید .
کیه که بدش بیاد؟ :-‌"
جسور و شاید هم کله خراب (البته با عرض معذرت )
=‌))
فکر می کنم زود جوش نیستید اما خیلی بد عصبی می شید .
هممم شاید. ولی کلاً بلد نیستم تاثیرگذار عصبانی بشم.
شاید کینه ای هستید و اگه ببخشید هم دلتون با طرف صاف نمی شه .
نه نفرتم نهایتاً یه روز پایداره.
جوگیر نیستید و روی تصمیمتون خیلی مصممید (همون مرغتون یه پا داره )
بستگی داره.
کمی خود خواه ، پر انرژی و دارای روحیه ی رهبری (اینو باید بالا می گفتم )
خیلی خودخواهم. بعضی‌وقتا.
بعد خیلی از درارایی هاتون حراست می کنید یه جور حالت تعصبی هم بهشون دارید (دارایی آدم هم می شه ها )
آره.
اعتماد به نفس بالایی هم دارید ، از دروغ هم بدتون میاد ، صریح مستقیم و چکشی هم حرفتون رو می زنید ، حس نمی کنم خیلی اهل مقدمه چینی باشید .
بستگی داره. :‌))
:D همین
مرسی. :‌>
بعدا میام تصورم نسبت به بقیه رو هم می گم.

خااااب @علیمپو
ادم فانی به نظر میرسه.
قراره تصورمونو بگیم دیگه؟
تاپیک خودتونه. چی بگم والا؟
از اوناس که باهاش خوش میگذره ، ادم خلاقیه.
آره تأیید می‌کنم. مثل الآن که با خودمم و داره خوش می‌گذره.
فاز متفاوتی داره،سبک زندگی متفاوت.
ناراحت‌کننده‌س. :‌(
تو این مدتی که میشناسمش به یاد ندارم از چیزی گله کنه، شاید بشه از این استدلال کرد که زندگی رو سخت نمیگیره.
یا شاید خیلی سخت می‌گیره.
تصور کردنش سخته برام، چون به نظرم آدم غیر قابل پیش بینی ایه.
یه بار یکی از بچه‌ها با دوستش اومد دانشگاه تهران منو ببینن. بعد بهش گفته بود کسی که می‌خوایم ببینیمش خیلی غیر قابل پیش‌بینیه. بعد بهم زنگ زد و گفت‌ کجایی و این حرفا در صورتی که من استانِ تهران هم نبودم حتی.
شناختش سخته، بعد این مدت نه از دغدغه هاش چیزی میدونم، نه از اهدافش، نه از علایقش حتی.
ای بابا. :‌(
فک میکنم آبی دوست داره. در همین حد.
مشخص نیست؟ :-‌""
بسه؟ :-"
تنک یو. ^_^

علی(علیمپو)
فوق العاده باهوشه لنتی! اصا یه وضعی! خلاقه! مذهبیه [حالا تعریف این مذهبی رو بعدا یادم بنداز بگم یا البته خودت می فهمی دیگه منظورم رو!] برخلاف اون چیزی که در نگاه اول شاید به نظر خودم اومد ( :اعتراف! )! وااای رپ هاش رو گوش کنین!
جالبه.
هفت کلمه درباره علی بخوام بگم: هندزفری، فرفری، عینک آفتابی، دانای کل، خَلاء
هفت کلمه رو چه جالب شمردی.
عاقا بیس فکریمون بیشتر از اونچه خودش تصور کنه شبیه هس فقط نتایجی که ازش میگیرم زمین تا آسمون متفاوته ...
من نمی‌دونم. ولی با توجه به چیزایی که دیدم قسمت دومش واضحه.
سعی دارم بشناسمش اگه کمکم کنه ... [با این که نمی خوای شناخته بشی البته :عینک آفتابی! ]
متأسفم. :-‌پی
فلسفه بافتنش هم که اصا عالی :قهقهه
آها اون باری هم که گفتی خوب نیس چشم های آدم رو هر کسی ببینه ... دقیقا قبلش داشتم پروفایلت رو نگاه می کردم و می گفتم چقدر چشماش معصوم میزنه و غمین ...
لو رفتم؟ :‌(
آها اینم بگم که میخواد نشون بده آدم همیشه شولکسیه و از خیلی چیز ها به سادگی رد میشه ولی اصا اینجوری نیس یعنی اتفاقا به شدت درگیری داره سر مسائل
شایدم صرفاً آدمیه که در نگاه اوّل شولکسه.
*بیا راجع به گذشته و دفتر خط دار و ماهی تنگ و گوشی موبایل و کلاه گروهبندی صحبت کنیم.
گذشته رو که پایه نیستم، بقیه رو باشه.
مرسیییی.

علی
باهوش ، بیخیال ، عمیق و عجیب .
کلا تایپ آدمی که من می ترسم حرف بزنم باش : ))
من چه گناهی کرده‌م‌؟ :‌(

@علیمپو
یه دنیای خاص با علائق خاص خودشو داره .خلاقیت درش می‌جوشه :د . سن ش به ظاهرش نمی خوره.
پیرم یا بچه‌م؟
جون‌ میده واسه بحث کردن.
معمولاً ملت ناراحت می‌شن از بجث کردن باهام. :‌))
ازینا که اگه حوصله ش سر بره ول می‌کنه میره.
اگه تعهدی نداشته باشم قطعاً. البته معمولاً هم ندارم.
دوستای زیادی داره ولی دایره دوستای صمیمی ش گسترش نمیده( به عبارتی خیلیا دوسش دارن ولی زیاد کسی دوس نداره :)) )
پرانتزو نمی‌دونم ولی بقیه‌ش درسته. :-‌"
از شما هم مچکرم.

@علیمپو
تصورم اینکه خیلی خفنه و سایزشم بزرگه.
کاملاً درسته. =‌)))
بعضی وقتام لب جوب شکل یه معتاد تصورش میکنم.
این بیش‌تر پیشگوییه که بازم درسته.
فعلا همین.
از شما سپاس‌گزارم بانو.

@علیمپو
به هیچ اسم دیگه ای به جز همین علیمپو نمیتونم تصورت کنم و به نظرم همین اسم از همه بیشتر بهت میاد
خیلیا می‌گن. :-‌"
فکر کنم از من خوشت نمیاد چون تو هر دورهمی ای بودم اومدی سلام دادی و رفتی :|
سوءتفاهم شده. حتماً کاری داشته‌م.
به نظرم ارتباط برقرار کردن باهات نباید خیلی کار سختی باشه، اما دو شرط داره یکیش اینکه رو‌مودش باشی و دوم اینکه با موضوع مناسبی بحث رو‌شروع کنند
درسته. یا این که آدم جالبی باشید. :-"
شروع کننده بحث نیستی اما اگر به نظرت جالب باشه ادامه دهندش هستی
خیلی وقتا هم شروع‌کننده‌م. بستگی داره کاملاً.
تو موضوعی که بهت ارتباط نداشته باشه یا اطلاعاتی نداشته باشی شنونده ای و نظری نمیدی در عین حال تو موضوعاتی هم که خیلی سر رشته داشته باشی هم اول سکوت میکنی سخنران که صحبتش تموم شد بعد باهاش بحث میکنی
آره فکر کنم. :-‌"
نظر آدم های اطراف برات فقط نظرن، خوشت بیاد قبول میکنی و خوشت نیاد ازش میگذری، به نظرم خیلی آدمی نیستی که نظر بقیه برات مهم باشه
معمولاً خوشم نمی‌آد. :‌))
منطقی هستی اما منطقت خیلی متفاوته
نظراتت رو‌ راحت میگی
برا هر مشکلی یه راه حلی داری که سخت نگیری
استدلال هات عالیه، یه دونه‌ای
^___^
خیلی به فکر جسمت نیستی، بیشتر حس و حال و احوالت
به فکرش هستم فقط عملی‌ش نمی‌کنم. :‌)))
کسی که دوستت بشه، واقعا براش دوستی
آره.
حس و حال چرت و پرت های آدما رو‌نداری و زود ازشون خسته میشی
دقیقاً.
دنبال یه هدف خاصی که از درک خیلی هامون فراتره
به نظرم دیدت نسبت به دنیا خیلی متفاوته
یه چیزایی میبینی که ما نمیبینیم یا حتی درک‌ میکنی که از درک ما خارجه
فرفری موهات جذابه
یا خدا. :‌))))
فعلا همینا رو‌تونستم ازت تصور کنم
متشکرم. یه عذرخواهی هم بدهکارم که ایشالا در یک محفل خصوصی جبران می‌کنم.

@علیمپو
علی رو من ندیدم از نزدیک تاحالا و باهاش هم صحبت نشدم ببینم چقدر با مجازیش فرق داره
ولی خب شخصیت مجازیش خیلی خاصه (((:
میتونه رو مخ ترین ادم دنیا باشه تو بحثا
یا یک ادم صبور که گوش میده به حرفا و راهنمایی و کمک میکنه
علی حد وسط نداره بنظرم ((:
نه ندارم. حد وسط فایده نداره. :-‌"
دیگه اینکه علی فک کنم دوستای نزدیک زیادی نداره
شایدم اصلا نداره :-?
یه چندتایی دارم. دوست نزدیک که نباید زیاد باشه.
تو این چند سالی که علی رو میشناسم احساس میکنم تغییر کرده
یعنی بیخیال تر شده و کمتر بحث میکنه
آره فکر کنم. :‌))
خلاصه که مشتاق دیدارتون هستیم آقای علیمپو :-“
گلنوش جون کی واسم بلیت پاریس تهیه می‌کنی؟

@علیمپو
اونقدری به خودش مطمئنه که ممکنه کل بحث رو بپیچونه تا به نفع خودش تموم کنه یا حداقل حرف آخر رو بزنه. باید اونقدری بشناسیدش که بدونید چه موقع‌هایی بحث کردنتون فایده نداره و برای آرامش باید بحث رو تموم کنید. :‌-‌"
امیدوارم نشناسید هیچ‌وقت. :‌(
نصیحت‌ها و صحبت‌هاش رو در قالب کلیشه نمیگه.
ایول.
مستقیم مسخره میکنه و توی جمع ضایعتون میکنه ولی قصدش اذیت کردن نیست.
تو بعضی شرایط هست. :‌(
تعریف بیخودی نمیکنه، یه باگ درونتون ببینه اون رو به روتون میاره و اگه دقت و توجه کنید میتونه باعث بهتر شدنتون بشه، گاها زیاده‌روی میکنه و زیادی باگ درمیاره که ممکنه در لحظه ناراحت‌کننده باشه. :‌))
^_^
مثل بقیه‌ی آدما نیاز به مقبولیت داره. نمیخواد به کسی آسیب بزنه یا کسی رو ناراحت کنه. در اولین آشناییت ممکنه حس کنید اصلا نمیشه رفتاراش رو تحمل کرد ولی به مرور با قسمت‌های خوب و مهربون درونش آشنا میشید و میبینید که اون یه آدمِ خوبه. دوست داشتنش و بغل کردنش مثل خوردنِ مارشمالوعه. نرم و گوگولی. میتونید تا سر حد مرگ به خاطر مسخره کردناش و بحث کردناش ازش عصبانی باشید، ولی نمیتونید دوستش نداشته باشید.
تا حالا کسی این‌طوری قربون صدقه‌م نرفته بود. :-‌""
مواظب خودت باش ما خیلی دوسِت داریم.

@علیمپو
دو ساله که نظر من راجب علی عوض نشده؛ عجیب و دوست‌داشتنی.
نه که اصلا عوض نشده باشه، نظرم بارها و بارها تایید شده.
اما باوجود همه اینها علی رو میشه شناخت اما نمیشه پیش‌بینی کرد. اما بدون شک باهاش خوش میگذره.
منطقیه شدیدا و شاید یکی از مهمترین دلایلی که دلم میخواد منطقی‌تر باشم جذابیتیه که علی بهش میده.
اگه وارد یه جمع بشم که یک طرفش خدایان فلسفه باستان و یک طرفش خدایان فلسفه مدرن و یک طرفش علی و دوستاش باشن مطمئنا سومی رو انتخاب میکنم چون یک از فلسفه خوشم نمیاد و دو مطمئنم تایم خوبی رو خواهم داشت.
رکه، ساده‌پوشه، کاریه، ناله نمیکنه، خلاقه و ماجراجو. فیک نیست و همین عجیبش میکنه چون واقعی بودن همچین شخصیتی یک در میلیونه و خب باید از قوانین احتمالات تشکر کرد و همینطور شانسمون.
وای حمیدرضا فقط می‌تونم بغلت کنم.

@علیمپو
طبق یه قانون خاصی نمیشه از کسایی ک امیلی دوست دارن خوشم نیاد،از اون اولی ک فکر میکردم دختره تا آخرین برخوردی ک ازش تو گروه پادکست دیدم بازم ازش خوشم میاد
پس از علیِ سوم دبیرستان خوشت می‌آد. :-‌‌"
منطقیه،حوصلش زود سر میره،باهوشه
هعی.
بعضی مسائل اونقد براش پررنگ هستن ک خیلی چیزارو براش کمرنگ میکنه
این خیلی ناراحت‌کننده‌س.
رک و راست حرفشو میزنه
تلاشمو می‌کنم. :‌))
مرسی شکیبا. یه روز می‌آم پی‌ویت آشنا شیم. ^_^

@علیمپو
نمیدونم چرا همیشه فکر میکردم باید دختر باشه ((:
درست فکر می‌کردی. :‌>
و مدت کوتاهیه که فهمیدم عه!علییییهههه (با لحن حمید لولایی بخوانید)
:‌)))
بوس بر روان‌های پاکتون.

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
@Niam یادمه ب عنوان برادر خیلی هوای خواهرشو داره (نمیدونم خواهر داره یا نه :-" ) قرار بوده گوجه سبزاشو با من تقسیم کنه منم بهش هندونه بدم :))
خیلی اروم و ساکت و احساسی :)

: )))) مرسی مرسی گوجه سبزاتو تقسیم کردم بیا ببر :D

@Niam تصور ميكنم كه...دوست خوبي هستي،كار و بارت معلوم نيس هنوز،يكم ناراحتي دركل/من باهات راحتم ولي :))،حوصله حاشيه رو نداري ولي خداي غيبت كردني پاش بيوفته،ديگه همين+عاقا عاقا یه چیز جالب الان که ثنا اسمتو گفت فهمیدم که حتی اسمت هم نمی‌دونم!بعد خب “تصور میکردم” اسمت نیما باشه دیگه

انگار مجبورم تصور كنم :))

حاشیه دوست ندارم غیبت نمیکنم :)):))

@Niam
همونقدر که دلت برای آلوچه ضعف میره،برای عرفان هم ضعف میره،مهربونه،پاش بیفته منحرف و بی ادب میشه،ایگنورکننده ى قابلیه،گفتم مهربونه؟خیلی خیلی مهربونه

مرسی شکیبا خیلی دارم سعی میکنم مهربون نباشم، نمیدونم چرا ولی حس میکنم نباید با کسی مهربون بود و واقعا عواقب مهربون بودن رو دیدم : )) ولی مرسی تو هم خیلی خبلی مهربونی به خاطر همین تونستی متوجه بشی مهربونم :))

@Niam نیما هم از جمع تاثیر میپذیره، حس میکنم عصبانی شه بد عصبانی میشه.
قبلنا درسخونم‌ بود الف اینا بود :)) یه بارم ریاضی ۲ داشت نرفت امتحان نداد ، پس میشه استدلال کرد توانایی مغزی خوبی داره؟ :D
همینا

سعی میکنم از جمع تاثیر نپذیرم و خب نتونستم کامل ایزوله بشم پس درسته
عصبانیتم رو دیدی پس درسته:-"
قبلا درسخون بودم کاملا درسته:))
ریاضیمم حذف کردم درسته :))
تو هم یبار تصور بذار بیام بنویسم دارای چند ترابایت حافظه:)) چه جوری یادت میمونه واقعا؟ من خودم یادم نبود ریاضیمو حذف کردم:))

@Niam
عرفان:
برخورد هایی که داشتم باهاش چندان نبوده اما خب در این حد می دونم که آدم منعطفیه و خودش رو تطبیق میده با شرایط ... دنبال آرزو هاش باید بیشتر بره ... و خب در کل آدم احساسییه ... بخوام یونگ بگم به نظرم پوسایدون غالب ترین شخصیتش باشه ... و هفاستوس حتی ... حس مسئولیت پذیری قوی ای داره ... میتونه ازت دلخور باشه و تو اصلا متوجه نشی یه جور حجب و آقامنشی داره ...

مرسی شنوا جان لطف داری. آره تقریبا خوب تصور کردی با توجه به اینکه حتی یه بارم برخورد حضوری نداشتیم:-"
مرسی :D

@Niam مهربون، سریع عصبانی می‌شه... گاهی غیر قابل درک کردن می‌شه...
به ترشی علاقه خاصی داره :-"

من کی عصبانی شدم جلوی تو آخه :))
قابل درک هستم باید یخورده بیشتر توجه کنی تا درکم کنی :-":))
آخ ترشی :))
(الانم دارم باهات تلفنی حرف میزنم:)):)))

@...ELINOR...

@Niam
من بخاطر این الوچه هاش اشتباهی یکیو فالو کردم اینستا ((: هر کی با پروفایل الوچه میبینم فک میکنم عرفانه ، عایا رواست ؟ ((:
عرفان مهربونه . درون گراست . حواسش ب همه چی هست حتی اگه بروز نده . حساس عه اما در عین حال ادم قوی ای عه .

مهرنازهر جا آلوچه بود فالو کن ضرر نمیبینی:)):)) خب اسممو نگاه کن اول قبل فالو کردن:-"
ولی خب نه بقیه جاها پروفایل پیکچر میذارم :)) شکنجه اینا نمیذارم دیگه:))
مرسییی دقیقاااا چیزایی که گفتی:))
لطف کردی:D

@Niam
راستش من شما رو نمی شناسم فقط لطفا این شکنجه ی روحی که روی پروفایلتونه رو بردارید ، خیلی ممنون
شکنجه نیست به خدا:))

مرسی دوستان زحمت کشیدید تصوراتون خیلی جالب بود و کلا این ایده که درباره یکی تصور کنی و بهش بگی خیلی خوب و حساب شده است وکار درستیه. به هر حال،
از تصوراتون خودمو تونستم تصور کنم:)) که مثلا یکی زنگ درو بزنه بگه بیا گوجه سبزاتو آوردم تو هم هندونه هامو بده:)) یا مثلا خودمو آدمی میبینم که کارو بارش معلوم نیست و ناراحته:)) یا مثلا خودمو اون لحظه که برگ حدف ریاضی دو دستم بود و دم در آموزش بودم متصور شدم:))

به شدت سرما خوردم و حرف زدنم اصلا نمیاد، شاید بگید الان که داری تایپ میکنی، خودمم نمیدونم ولی انگار اون موقع که از سرماخوردگی حوصله نداری زیاد حرف بزنی، دراصل اون قسمت؛مغزته که نمیخواد حرف بزنی نه هنجره ات :)) خلاصه نگید کم حرف شده : ))

امیدوارم تو سال جدید به آرزوهاتون برسید یا اگه آرزوهاتون خیلی ازتون دوری میکنن بهشون خیلی نزدیک بشید(در حد مماس:))) تا سال بعد بدستش بیارین، که ما بدون آرزوهامون فقط یه موجود بی مفهوم ایم.

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
چه هفته ی جذابی :-b

@افرا :
کوشا ، مهربان ، خوش ذوق ، رازدار ، با انگیزه ، امیدوار ، پرشور ، با سلیقه
درونش پر از هیجانات و ایده های مختلفه اما در اکثر موارد ترجیح میده آروم باشه یکی به علت اینکه دوست نداره خودش رو همه جا ابراز کنه;;) یکی هم به علت اینکه ترجیح میده شنونده باشه و گاهی هم به این علت که اعتماد به نفس کافی رو نداره .
گاهی از خودش ابراز نفرت می کنه و این در واقع زمینه ای هست برای تغییر و بهتر و بهتر شدن .
خوش قلب ، خوش مشرب ، دارای سن عقلی بالا ، روابط عمومی بالا ( در صورت تمایل ) به خصوص در دنیای مجازی ، علاقه مند به بهتر کردن هر چیزی من جمله خوش و دنیای اطرافش ، یاد گرفتن رو دوست داره . ، به ادبیات ، هنر ، زیست و ریاضی علاقه داره . روح حساسی داره قبل تر خودش رو بیشتر ابراز می کرد و بیشتر اعتماد می کرد اما کم کم به این نتیجه رسید که بهتره از هر کسی انتظار درک شدن رو نداشته باشه
بیخودی اعتماد به نفسش پایینه :| ، به نظر من تو هر زمینه ای بخوایی می تونی موفق بشی دلیلی نداره اعتماد به نفست کم باشه
شاد و خندان ، منطقی
از نظر اخلاقی فوق العاده است ( هم از لحاظ کردار و رفتار و هم از لحاظ انسانیت و مهربانی و احترام گذاشتن به شخصیت دیگران و فروتنی و ... )
خلاق ، هنر مند ، دارای قلم خوب ، خوش خط ، مهارت های زیادی داره و به نظرم دوست داره زندگی اش در راستای یادگیری و بهتر کردن باشه .

@Iman Rage :
منطقی و آرام ، متفکر ، از بحث کردن لذت می بره و نهایتا یاد می گیره ، کتاب خون ، ارتباطات دوستانه در حد منطقی و معقول

@سرو :
شوخ طب ، بلند پرواز ، هیجان دوست
اینطوری نیست که شب و روز از درس و نمره حرف بزنه ولی درسش خوبه

@Homa:) :
آرام و مهربان ، شنونده ، درک کننده ، خوش قلب ، زیبا نگر ، قوی ، کتاب خون ، شعر دوست ، بااحساس ، به نقاشی و موسیقی علاقه داره .
می تونه پزشک یا معلم خوبی باشه .

Gadfly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌فرزانگان
شهر
13
سال فارغ التحصیلی
13
خب در وصف هما باید بگم که آروم و متینه وساکت- خانومانه طور-منظم و با دقت- مهربن و پایه- خوش خنده- شاید زودرنج(ولی به روش نمیاره اکثرا) احساسی- در کل گُلیه واسه خودش : )

@اَفرا
زهرای گل *_*
اعتماد به نفس زیر خط فقر- کم حرف ولی خوش صحبت- فعال-درونگرا- از جمله اون آدمایی که شاید حضورشون خیلی تو چشم نباشه، ولی عدم حضورشون آدمو اذیت میکنه- صداش خوبه- درسخونه- حساس- با وجود همه ویژگیاش محکم : )

@سَرو
قدبلند : / - کنجکاو- ریلکس(کم عصبانی میشه و بیشتر عصبانی میکنه -_-)- از جمله اون انسان هایی که تلاش میکنن بقیه رو تو مشتشون داشته باشن- از علاقه مندی هاش میتونم به: کتاب ، کلاغ ، الاغ، حرص دادن بقیه، خورد کردن اعصاب ملت و سرکار گذاشتشون و بدتر از اینا
،لذت بردن از این کارا (بیمار-_-)، اشاره کنم. بعضی ویژگی های خاصی هم (از نظر من) داره مثلا: همین پان بودن یا گیاهخواریش

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان bnb
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1394
@اَفرا
دختر خیلی مهربونیه در عین حال رک هس البته نه اینطوری که کسی رو ناراحت کنه،در راستای رسیدن به اهدافش نهایت تلاشش رو می کنه حتی حاضره از خوشیاش بزنه آدم موفقی هست ولی خودش قبول نداره،اعتماد به نفسش پایینه در حالیکه اصن مباید اینطور باشه، این که تند تند حرف می زنه بهم این حس رو میده که کاراش رو هم احتمالا تند تند انجام میده و خلاصه دختر خیلی دوست داشتنی و باحالیه.
مهربون و خوش قلبه. به نظرم درونگراس و می تونه خودش رو خیلی راحت با محیط اطرافش وفق بده.
سبک آهنگایی که گوش میده رو دوس دارم. در کل دختر آروم و جالبیه به نظرم

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی