• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت [سری ۷]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
@MSA
گاهی مینویسه و گاهی میخونم
اما چیز بیشتری نمیدونم

@Morty
شورا، دوتا، کچل، همه دوسش دارن و نمیدونم چرا

@moonelin و @e.razi
نمیشناسم و پیگیر نبودم

پ.ن. گفتم نمیتونم تصور کنم خب. ولی خواستم چیزی گفته باشم.

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خب خب خب،ببینین کی میخواد تصورشو بگه ;;)
@moonelin
جالبه که اصلن نمیشناسمش،و تالا دقت نکرده بودم یوزرش همون معنی اسمشو میده((:
ولی فکر میکنم بین بچه ها محبوبیت داره،هر چی مهتاب تا حالا دیدم آدمای آرومی بودن.
@e.razi
خب زیاد اسمشو تو مدرسمون شنیده بودم بعد این که فارغ شدم!:)) واسم سوال بود که کیه...
آدم بساز و آرومی به نظر میاد ، باهوشه اما خودشو دست کم میگیره.
دنبال جلب توجه یا هر چیزی نیست،برای هدفش تلاش میکنه ، خیلی ام تلاش میکنه کنارش غرشم میزنه :))

@Morty
خب تا حدی میشناسمش و اینجا قراره تصورمونو بگیم دیگه،نه شناختی که از آدما داریم...
فک میکنم اعتماد به نفسش بالا باشه.

@MSA
خب سینا :-"
من چی بگم؟ :))
خب تا حدی میشناسمش تصور رو سخت میکنه...
اما فکر میکنم وقتی عصبانی میشه بی منطق میشه.
به هر کسی نمیتونه اعتماد کنه شایدم نمیخواد اعتماد کنه.
خیلی هم انتقاد پذیر نیست :-"
حالا واسه اینکه اومد اینا رو خوند ناراحت نشه(دعوام نکنه:-" ) بذارید بگم مودبه،به فکر بقیست ولی فکر میکنم‌شبیه این‌مردای قدیمیه که معتقده مرد باید جلوی تلویزیون بشینه زن غذا رو بپزه بیاره بشوره ببره :-"
هر چند معتقده که آشپزی ام بلده.

چیز دیگه ای یادم اومد اضافه میکنم.

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
مرسی از اونایی که وقت گذاشتن و توصیف کردن ؛)
@moonelin @e.razi @Morty @MSA جمع بندی این دوستان رو داشته باشیم و بریم سراغ هفته سوم.

@shnava

@vernal

@Mindy

@G.MM و گلنوش از فغانس ;;)

یه هفته زمان دارین این عزیزان رو بتصورین! :D

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام
مرسی از فاطمه و بقیه که درباره تصورشون از من نوشتن. جمع بندی خاصی ندارم : )).

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
اوممم تصور ميكنم كه...

@shnava آرومه و خوش اخلاق،خيلي خوب بلده دقيقا كجا پاشو جلو بذاره كجا عقب بشينه،يكم مذهبيه ولي تفكراتش مدرن تر از چيزيه كه نشون ميده،خوبه من سيگنال خيلي مثبتي ميگيرم ازش هميشه.

@G.MM گربه دوست ترين :))،گلنوش آروم و مهربونه،خيلي خيلي لطيف و كم حرفه،درونگراست و جمع هاي دوستانه زيادي نداره،خوش برخورده ولي واقعا اگه باهاتون حال نكنه خيلي كوتاه جواب ميده تمومش ميكنه ميره :))

همين ديگه عاقا بلد نيستم زياد تصور كنم

نام مرکز سمپاد
۱
شهر
فارس
سال فارغ التحصیلی
1394
@shnava
خب از اونجایی که تو مدیریت خیلی فعاله و سعی کرده تا اونجایی که میتونه به وظایفش رسیدگی کنه
و همزمان به درس هاش برسه به نظرم باید خیلی منظم مرتب باشه..فک میکردم سن شون حداقل دو سه سالی بیشتر از من باشه که الان میبینم نه
وخوش برخورد...
و اینکه یه بار پیام دادن و سلام احوال کردن ..قرار بود فرداش برا تغییرات تو خانواده سمپاد پیام بدم گفتم بزارم یه دفعه جواب پیامشون رو بدم تا وقت مدیر محترم گرفته نشه...الان یادم اومد و نمی دونم بعد دو سه هفته چی بگم:rolleyes:

برا بقیه دوستان هم مینویسم

آخرین ویرایش:

Morty

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
نرم افزار
@moonelin

@Morty
عاغا دست جیغ سوت ب افتخارش
خب باهوش
برونگرا
احساساتی
دل رحم
پایه شیطنت فک کنم
هنر دوستداره ولی از دور فقد
فک کنم از اوناس که میتونی همه شهرو باهاش راه بری حرف بزنید از همه چیز از اب و هوا و فیلم و غم و درد و شیطنت و اینا
فک کنم دوست وفاداری باشه
و تا جایی که بتونه راهنمایی میکنه
خب با هوش و دل رحم دوست وفادار و راهنمایی رو باید بقیه بگن
احساس میکنم از هوشم راضی ام
آره خب برونگرام (‌نه همیشه ولی بین درون گرا و برون گرا ،‌برون گرام)
احساساتی هستم
دل رحم تر بودم قبلا یکمی خودخواه تر شدم که باعث شد از دل رحمیم کم بشه ولی فک کنم لازم بود برام
متاسفانه خیلی پایه ی شیطنت نیستم: )))
یکمی ترجیح میدم تفریحام در چهار چوب تر باشن (‌حالا بستگی به تعریفت از شیطنتم داره ولی شیطنت رو این گرفتم مثلا یک کاری که تو عرف یا قانون نیست ولی فانه )
درسته
شاید درست باشه ولی اوایل خب خجالتی ام: ))
دوست وفادار خیلی نیستم فک کنم
ینی یه ویژگی بدم همین بی وفا بودنه بعضا که خب گاهی اوقات با یک کار ساده یا یه اتفاقی چیزی ممکنه طرف رو ول کنم و بخوام باهاش رابطم کم رنگ تر بشه ولی معمولا بعد چند روز دوباره میخوام به طرف نزدیک شم و خب اونقدری بلد نیستم تو رسم دوستی مخصوصا دوست صمیمی باید چیکار کنم چی وسط بذارم و ...
تلاشمو میکنم ولی فک نکنم کافی باشه
در مورد راهنمایی هم فک کنم آره

@moonelin

@Morty صحیح :))
آقا شما اصن قابل توصیف نیستی آقا وسلام
انقد رفیق گونه، انقد صمیمی برخورد میکنی
آدم اگ دم مرگ باشه ها، برش میگردونی ب زندگی
خیلی احساساتی ب نظرم :-"
سر حرف و کاری ک میکنی میمونی
نمیدونم چرا همیشه درحال عذاب کشیدنی :| :-"
اینطوری ام نیست :D
قبلا خیلی بیشتر تلاش میکردم ولی الان اینطوری ام که خب یه تلاش کمی میکنم و بعدم ولش میکنم ( هم پیشنهاد های روان شناسم بود هم به خاطر شرایطم)
اتفاقا آدمی ام که خیلی سر قول هام نمیمونم
بار ها شده به خودم یا بقیه قول دادم ولی نتونستم انجامش بدم (‌البته اگه مربوط به کسی غیر خودم باشه معمولا تمام تلاشمو کردم ) ( ولی مثلا اگه به یکی دیگه قول بدم که خودم فلان کارو تو فلان تایم انجام میدم ،‌نه خب)
نه بابا همیشه در حال عذاب کشیدن نیستم که:))))
این چند ماه یکم شرایط خاص بود ولی اونقدرا هم زمونه باهام بد نبوده در کل

Morty
خب از محل تحصیلشون مشخصه بسیار درس خوان تشریف دارند
مثل بنده کمی دچار بحران هویتی هستند (با عرض معذرت)
به شدت ناراضی از وضعیت جامعه
و به نظر مهربون میرسن (کلا اهل دیسلایک دادن نیستند)
در کل آدم باحالی تشریف دارید.
اتفاقا اصلا درس خوان نیستم
فقط سال کنکورم اندازه کل ۱۵-۱۴ سال دیگه ی تحصیلم خوندم اون یه سال استثنا بود یه جورایی :D
بحران هویت دقیقا چیه؟:))
نا پایداری هیجانی آره ولی اینکه ارزش هام یه دفعه جا به جا بشه فک نکنم
درسته ناراضی ام :D
اتفاقا اهل دیسلایک هستم چون به نظرم راهیه برای ابراز عقیده و دلیلی بر تنفر یا (غیر مهربونی) نیست ولی خب نمیدونم
اونم باید بقیه بگن ، اونطوری نیستم که مثلا بگن وای چه طرف کوله و فلان اونقدر خوشم نمیاد از این شخصیتا
ولی با آدمای صمیمی اطرافم اونقدرا هم بی حال نیستم نمیدونم

@MSA
@Morty
شورا، دوتا، کچل، همه دوسش دارن و نمیدونم چرا
احسنت ، احسنت ، نه خیر فقط دو بار کچل کردم -ـــ- (‌که خیلی خوب بود:))‌ )
آخری هم نظر لطفشونه ولی نه اونقدرا و تنها چیزی که مشخصه اینه اصلا همه درست نیست
اتفاقا دشمنم کم ندارم و آدمایی که از من بدشون بیاد یا هر چی

@moonelin

@Morty
عاغای مرتضی از اولین هایی هستن ک باهاشون اشنا شدم
به سن اهمیت نمی‌دن خیلی صمیمی و دوستانه رفتار و برخورد دارن ، من تا بحال با افراد بزرگ تر از خودم تو سایت خیلی حرف نزدم ولی دوست ندارم ایشون رو تو اون دسته قرار بدم *-*
برون گرا و احساساتی هستن ، دوست دارن دلایلشونو به اشتراک بزارن و دلایل دیگران رو هم بدونن (خیلی کلی در مورد هر چیزی)
نسبت به مسائل‌ی ک همه ما خوب یا بد میدونیم پایبندن ، نمیتونم تصور کنم دروغ بگن یا تهمت بی دلیل و بیخود به کسی بزنن
کسی رو خواسته اذیت نمیکنن ، ناخواسته اگه شد سعی میکنن جبران بکنن ، دوست ندارن کسی ازشون ناراحت باشه
هر کاری از دستش بیاد برای دیگران انجام میده ولی نه برای هر کسی
بیشتر از این بنویسم زیاد درست از آب در نمیاد
(:

آره یادش بخیر‌:D
آره بابا سن یه عدده از ۱۰ سال تا ۴۰ سال: ))
به جز دروغی که حدود ۱۰ ماه پیش اینا گفتم و در عواقبش دروغ های مربوطه
یادم نمیاد دروغی گفته باشم ولی نمیشه مطمئن بود بازم منم خاکستری ام خب

بقیشم بالات گفتم فک کنم:D
امیدوارم همینطوری باشم که میگی ( میگید )

+ مرسی از همگی به خاطر وقت و لطف شون
دمتون گرم

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
خب بالاخره یه تصور که بتونم راجبش حرف بزنم (البته باز هم فقط دوتاشون)

@shnava
ثنا/سنا/صنا AKA شِنَوا/شْنَوا و احتمالاً خیلی چیزای دیگه!
خانم دکتر، خانم مدیر و مطمئناً خیلی چیزای دیگه!
خانوم، باهوش، مهربون، باانرژی، امیدوار، قوت قلب و واقعاً خیلی چیزای دیگه!
هممممه اینا رو هممون میدونیم (کیه که ثنا رو نشناسه؟) نیاز به تصور نیست.
اما مطمئنا اگه اومده اینجا که تصور بشه میخواد ببینه چه برداشتی ازش داشتیم:
ثنا خیلی سرش شلوغه و تقریبا از همه چیز سررشته داره چون کنجکاوه و شاید بیش فعال!
نمیدونم چند نفر از شماها میتونین باور کنید که چقدر جوونتر از هممونه و روحش حتی چقدر کودک تره و چقدر ذهنش بالغ تره.
ثنای شاد و خندون رو هممون دیدیم (با اون واکنشهایی که بعد از دونقطه میذاره e.g. :قهقهه) و گاهی هم غمگین دیدیمش ولی ته همه حرفای غمگینش امید رو هم میبینیم.
ثنا آدمی شدیدا برونگرا ولی درون ریز هست (احساساتش رو "-: ). قوه درک بالایی داره ولی ایده آل گراست و این مشکل بزرگی میتونه باشه (درحدی که گاهی برای ما واقع گراهای اندکی بدبین میتونه آزاردهنده باشه <: )
دایره دوستان به شدت بزرگی داره و حس میکنم دوستای نزدیکش هم خیلی زیادن چون در رو راحت به روشون باز میکنه و گاهی آدمای اشتباهی ازش رد میشن که میتونه یکی از بزرگترین دلایل ناراحتیش باشه.
با وجود ذهن بالغش معمولا واکنش های احساسی و گاهی کودکانه نشون میده.
احساس میکنم اونقدری که باید نشناختمش و هر بندی که مینویسم دارم حرفای قبلیمو با کلمات جدید میگم پس همینجا تمومش میکنم.

@G.MM
گلنوش (اسم دیگش که خیلی جذابه رو نمیگم شاید نخواد کسی بدونه)
گلنوش رو تقریبا همه با چندتا کلمه میشناسن:
گربه، فرانسه/پاریس، کیوت
اینا کلیدواژه هامون برای شناخت گلنوشه ولی اینجا میخوایم سراغ جزئیات بریم.
تقریبا یک سال و نیم پیش که از طریق هندونه و بعد بواسطه زبان فرانسه بیشتر با گلنوش آشنا شدم فهمیدم که میتونه یکی از بهترین دوستای ممکن باشه. اولین بار هم برای دیدن گلنوش بود که دور هم جمع شدیم و (علاوه بر بقیه بچه ها) باهاش بیشتر آشنا شدم.
گلنوش یه دختر با یه آرزوی بزرگه (البته خیلی آرزوی بزرگ ولی یه آرزوش خیلی بزرگه "-: ) که برخلاف خیلی ها ازش دست نکشیده. با وجود همه سختیا باز هم پیگیرشه و راههای جدید برای رسیدن بهش رو پیدا میکنه که با این سطح از سرسختی و توانایی تطابق پذیری مطمئنا میتونه بهش دست پیدا کنه.
علاوه بر این گلنوش سلیقه خیلی خوبی هم داره (چون سلیقه ش به خودم نزدیکه :عینک آفتابی ) و سطحی نیست. قلب مهربونی داره و به فکر همه موجودات و آدمهایی هست که ما معمولا نادیده میگیریمشون و باعث میشه ما هم حس همدردی باهاشونو داشته باشیم.
شدیدا احساساتیه و وقتی میگم شدیدا یعنی خیلی ولی این همون چیزی هست که گلنوشی که ما میشناسیم رو میسازه. پس امیدوارم همیشه حالش خوب باشه و این قدر کیوت بمونه.
تهش هم اینکه دلم براش تنگ شده.
پ.ن. راستی من از اینکه چقدر بامزه به ایستگاه مترو میگه "جای مترو" (درباره بقیه ایستگاه ها هم صادقه "-: ) و اونجاهایی که ما میگیم یه نفر میگه "یک نفر" و "یک" رو خیلی کامل میگه نگفتم انگار. <:

آخرین ویرایش:

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
@moonelin
جدی تقریبا :D
اما کمی روحیه هنری بعله ;;)
فک کنم فیلم میبینن فیلم دیدنو دوس دارم
ساکت بستگی به طرف مقابل داره! کنار بعضیا یه جوری رو دور حرف زدن میفتم که باید با تیر بزنن تو پام تا خاموش شم :))
اهل بحث های جدی و فیلسوفانه به شرطی که کوتاه باشه
دوستدار رنگ های ابی اسمونی و خاکستری و اینا دوسشون دارم >:D<
فک کنم هوای ابری دوس دارن شیفته هوای ابری و بارونم x:
و همینه تصوراتم
@moonelin فک میکنم همچین یکم افکارش مثل دوره ی ما هشتادیا باشه :-" برعکس با دهه پنجاه و شصت خیلی احساس قرابت میکنم :))
صحبت نداشتم ولی بنظرم خیلی صمیمیه ^^ لطف داری عزیزم x:
خب خب خب،ببینین کی میخواد تصورشو بگه ;;)
@moonelin
جالبه که اصلن نمیشناسمش،و تالا دقت نکرده بودم یوزرش همون معنی اسمشو میده((: بیا بشناسیم همو >:D<
ولی فکر میکنم بین بچه ها محبوبیت داره،هر چی مهتاب تا حالا دیدم آدمای آرومی بودن. نظر لطفته x: البته من خیلی هم آروم نیستم :))
@moonelin
مهتاب می‌باشند به گمانم بله عزیزم
بسیار آروم ، خیلی محتاط هیچکدوم نیستم :))
به نظر میرسه مذهبی باشن ، ولی نه آنچنان متعصب آدم چندان مذهبی ای نیستم ، عقایدم با چیزی که الان دارن سعی میکنن به عنوان اسلام به خورد جامعه بدن کاملا متفاوته ، من به آیین و مسلک خودم زندگی میکنم
طراوت روحشون رو حس می‌کنم *-* از آدم هایی ک میخوان خوب باشن و خوب هم هستن ، خوبی میکنن و نسبت به پاسخی ک دریافت میکنن از سوی دیگران بی توجهن ممنون جینگول جان x: خیلی خیلی محبت داری 3>
فکر نکنم ریسک پذیر باشن ، ولی میخوان چیزای جدید رو تجربه کنن همینطوره ، دوست دارم تجربه کنم و یاد بگیرم
علاقه مند به متفاوت نمایی هم نیستن همیشه سعی میکنم خودم باشم :D
ازون آدمای ریلکسی ک کاری نداره به حرفای بقیه ، تهش راه خودش زندگی خودش تصمیمات خودش دقیقا (;
ولی برای دیگران احترام قائله تلاش میکنم اینطور باشه!
(:
ماچ به لپتون :*

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@shnava خب فکر میکنم از اوناست که همیشه میخواد از زمانش نهایت استفاده رو ببره،عجله داره همیشه،سریع راه میره،سریع غذا میخوره،سریع حرف میزنه،کم میخوابه.
ضربان قلبش بالاس،هیجانیه :-"
تو خانواده خیلی بهش اهمیت میدن و مورد تاییده.
باهوشه،پشتکار داره.
سعی میکنه کسی رو ناراحت نکنه و خیلی مهربونه،که این گاهی خوب نیس به نظرم(هم واسه خودش هم واسه طرف مقابلش [انتقاد قرار نبود بکنیم :-" ] )
خلاصه این بچه ی مردم که میگن شنیدین؟ همین ثناست :))

@G.MM خب گلنوش،سبک زندگی خاص خودشو داره،مورد حمایت خانواده بوده واسه همین بعضی جاها نمیتونه حقشو بگیره ( این تصورات منه هیچ اساس علمی ای نداره ها،گفتم یادآوری کنم :| ) ، دستپخت خوبی باید داشته باشه،از اونجایی که دلش نمیخواست بره فرانسه و حالا دلش نمیخواد برگرده هم باید یه استدلال و تصوری کنم،ولی چیزی به ذهنم نمیرسه،گلنوش خودت یه استدلال از توش دربیار :-"
فک میکنم در نگاه اول خجالتی باشه،راحت کانکت نشه.

@vernal چطو تالا برخوردی نداشتیم با هم؟:-"
@Mindy خب شما رو هم نمیشناسم.

تامام :-"

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خاب!بریم که داشته باشیم هفته ی چهارمو،دیش دیری دیری/m\

داشته باشیم جمع بندی :

@shnava و @vernal و @Mindy و @G.MM

و یه هفته فرصت دارین که تصورتونو از

@Nemesys نِمِسیس اعظم
@.مانیا. بانو مانیا
@mastermind81 دوست عزیز :-"
@Niam و گوجه سبز خان!

داشته باشیم :D

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
پشمام من کی اعظم شدم؟ :-

_parand_

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
طِه
سال فارغ التحصیلی
95
من بقیه کاربرا رو نمیشناسم ولی حس کردم حیفه تصوراتم رو درباره ی حمیدرضا نگم . البته تمام تصوراتم مربوط میشه به دنیای واقعی
@Nemesys
خیلی با خانوم ها در ملاقات اول محترم برخورد میکنه :-" صداشم وقتی جدی حرف میزنه خیلی خوبه :D
از اون آدم هاییه که وقتی عجله داری و حواست نیست پیاده میشی از تاکسی در میری ، کرایتو حساب میکنه هیچ چی هم نمیگه :-" به روی خودش نمیاره :-" ( من بعدا اگه دیدمت حساب میکنم باهات :)) )
خوش مشربه ولی این ویژگیش فقط برای آدمایی هست که دوسشون داره و خوش میگذره بهش
مودبه ولی وقتی عصبانی میشه خیلی مودب تر میشه و لفظ قلم حرف میزنه :))
کلا انرژی که داره به اندازه ی یک پسر بچه ی دبیرستانیه :-" وقتی کوله پشتی میندازه که 17 سالش میشه کاملا :))
شکموعه . حرفاشو نمیشه فهمید مگر اینکه از تمام اتفاقاتی که افتاده خبر داشته باشی . گنگ مینویسه . علاقه ای هم به توضیح دادن نداره چون به شما ربطی نداره .
اگر بخواد کاریو انجام بده ، انجامش میده هرطور شده ولی متاسفانه یکم آره :-" دوست داره به بچه ها شکلات بده تو خیابون ولی شکلات نداره
آدامس نعنایی خیلی دوس داره و به هیشکی هم نمیده
خودش رو به شدت دست کم میگیره گاهی وقت ها
اصلا هم نمیتونید متقاعدش کنید که داره اشتباه میکنه ؛ خودش میگه درسته پس درسته به نظرش :))
دیگه چیزی به ذهنم نمیاد ولی اگه اینارو خوندی و هنوز نمیدونی من کی هستم (که البته شک دارم نفهمیده باشی ) باید بگم من دختر عمه ی پارساعم ؛ دانشکده قائم :))

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
یجور عجیبی بنظرم خفن و دوست داشتنی میاk با اینکه شاید واقعا نباشk=/

کمی تا حدودی رو مخ -حالا ک فک میکنم خیلی رو مخ
بنظرم ازون خود بزرگ پندارای اعظم تشریف دارن :-"از همون نوجوونای این مدلی ک دلم میخواد داد بزنم سرش و بگم بفهم تو بچه ای هنوز و اینا:-"
شناختی ندارم ازشون ولی هر سری اواتارشونو میبینم بغض میکنم=)
no comment:-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
@Nemesys از اون غیرتیا گمونم ک وقتی جوش میاره خودش سکته میکنه :))

@Niam یادمه ب عنوان برادر خیلی هوای خواهرشو داره (نمیدونم خواهر داره یا نه :-" ) قرار بوده گوجه سبزاشو با من تقسیم کنه منم بهش هندونه بدم :))
خیلی اروم و ساکت و احساسی :)

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
@Nemesys تصور ميكنم كه...آدم خوبي اي يا لاقل بهتر از چيزي كه نشون ميدي،سرت گرمه ولي دلت نه(انگار دارم فال ميگيرم :)))،حوصله آدما رو نداري،آدم پيش قدم شدن نيستي،تفريحاتت خيلي تنهاييه،ديگه همين واقعا چقدر سخته تصور كردن

@Niam تصور ميكنم كه...دوست خوبي هستي،كار و بارت معلوم نيس هنوز،يكم ناراحتي دركل/من باهات راحتم ولي :))،حوصله حاشيه رو نداري ولي خداي غيبت كردني پاش بيوفته،ديگه همين+عاقا عاقا یه چیز جالب الان که ثنا اسمتو گفت فهمیدم که حتی اسمت هم نمی‌دونم!بعد خب “تصور میکردم” اسمت نیما باشه دیگه

انگار مجبورم تصور كنم :))

آخرین ویرایش:

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
@G.MM
از این یکی دیگه هیچیییییییییییییییییییییییییییی نمی دونم. اصن حتی خبر هم نداشتم همچین شخصی تو سایت هست:( ولی انگار گربه خیلی دوست دارند و احساساتی و مهربان و به دنبال موفقیت هستند(;(;
[/QUOTE]

بابا من ۷ ساله اینجا عضوم چطوری منو نمیشناسی ):
البته خب فعالیتم خیلی کم شده حق داری ((:
و همینایی که گفتی کاملا درسته ^^
مرسی ازت کلی >:D<

@G.MM گربه دوست ترين :))،گلنوش آروم و مهربونه،خيلي خيلي لطيف و كم حرفه،درونگراست و جمع هاي دوستانه زيادي نداره،خوش برخورده ولي واقعا اگه باهاتون حال نكنه خيلي كوتاه جواب ميده تمومش ميكنه ميره :))

درسته تا حدی ^^
اگه طرفو نشناسم یا زیاد همو ندیده باشیم خب یکم کم حرف میشم چون حرف مشترکی باهاش پیدا نمیکنم
یعنی شاید حرف مشترک وجود داشته باشه ولی من پیدا نمیکم((:
و اینکه من برون گرام راستش :-“
اگه با کسی حال نکنم درسته سعی میکنم گفت و گوم خیلی ادامه پیدا نکنه ((:
یعنی محترمانه دور میشم ازش دیگه ((:
مرررسی ازت کلی کیمیا >>>:D<<< :***

@G.MM
گلنوش (اسم دیگش که خیلی جذابه رو نمیگم شاید نخواد کسی بدونه)
گلنوش رو تقریبا همه با چندتا کلمه میشناسن:
گربه، فرانسه/پاریس، کیوت
اینا کلیدواژه هامون برای شناخت گلنوشه ولی اینجا میخوایم سراغ جزئیات بریم.
تقریبا یک سال و نیم پیش که از طریق هندونه و بعد بواسطه زبان فرانسه بیشتر با گلنوش آشنا شدم فهمیدم که میتونه یکی از بهترین دوستای ممکن باشه. اولین بار هم برای دیدن گلنوش بود که دور هم جمع شدیم و (علاوه بر بقیه بچه ها) باهاش بیشتر آشنا شدم.
گلنوش یه دختر با یه آرزوی بزرگه (البته خیلی آرزوی بزرگ ولی یه آرزوش خیلی بزرگه "-: ) که برخلاف خیلی ها ازش دست نکشیده. با وجود همه سختیا باز هم پیگیرشه و راههای جدید برای رسیدن بهش رو پیدا میکنه که با این سطح از سرسختی و توانایی تطابق پذیری مطمئنا میتونه بهش دست پیدا کنه.
علاوه بر این گلنوش سلیقه خیلی خوبی هم داره (چون سلیقه ش به خودم نزدیکه :عینک آفتابی ) و سطحی نیست. قلب مهربونی داره و به فکر همه موجودات و آدمهایی هست که ما معمولا نادیده میگیریمشون و باعث میشه ما هم حس همدردی باهاشونو داشته باشیم.
شدیدا احساساتیه و وقتی میگم شدیدا یعنی خیلی ولی این همون چیزی هست که گلنوشی که ما میشناسیم رو میسازه. پس امیدوارم همیشه حالش خوب باشه و این قدر کیوت بمونه.
تهش هم اینکه دلم براش تنگ شده.
پ.ن. راستی من از اینکه چقدر بامزه به ایستگاه مترو میگه "جای مترو" (درباره بقیه ایستگاه ها هم صادقه "-: ) و اونجاهایی که ما میگیم یه نفر میگه "یک نفر" و "یک" رو خیلی کامل میگه نگفتم انگار. <:

من چی بگم بهت اخه حمید 8->
حرفات همش درسته . چرا؟
چون از دوستای خیلی خوبمی و با دو بار دیدنم منو کامل شناختی ^^
نه ایرادی میگیرم نه تصحیح میکنم چون همش درسته
ممنونم ازت کلیییی و مرسی به حرفم گوش دادی و تصورم کردی >>:D<<

[U
@G.MM خب گلنوش،سبک زندگی خاص خودشو داره،مورد حمایت خانواده بوده واسه همین بعضی جاها نمیتونه حقشو بگیره ( این تصورات منه هیچ اساس علمی ای نداره ها،گفتم یادآوری کنم :| ) ، دستپخت خوبی باید داشته باشه،از اونجایی که دلش نمیخواست بره فرانسه و حالا دلش نمیخواد برگرده هم باید یه استدلال و تصوری کنم،ولی چیزی به ذهنم نمیرسه،گلنوش خودت یه استدلال از توش دربیار :-"
فک میکنم در نگاه اول خجالتی باشه،راحت کانکت نشه.
خب نمیدونم راستش مورد حمایت بودن یعنی چی ، یعنی همیشه پشتم بودن و ازم حمایت کردن؟ شاید نه
ولی درسته حقمو نمیتونم بگیرم ولی دلیلش اینه نذاشتن برم تو جامعه و نذاشتن مستقل بشم
دست پختمم اره خوبه ^^ خیلی اشپزی نمیکنم ولی غذاهامو دوست دارم ^^
استدلال هم والا من وقتی بهم خبر دادن داریم میریم فرانسه تازه از جلسه ی کنکور اومده بودم بیرون و تا یکسال خودمو اماده کرده بودم برم تهران پیش دوستام
یعنی تهرانو ترجیح میدادم ((:
و خب دلیل دومش هم یکهو همه چی داشت تغییر میکرد
ماشینو داشتن میفروختن
خونه رو اجاره میدادن
و من کلا از تغییرات به این بزرگی میترسیدم و میترسم
و در اخرم معلم زبان بد بود منو از زبان فرانسه متنفر کرد ((:
جمله ی اخرم کاملا درسته . تا وقتی یکیو چند بار نبینم راحت نیستم
تو چت راحتم ولی حضوری خجالتی میشم :د

مرسی از تصورت عزیزدلم ^^ >>>:D<<<

در اخرم من یک تشکر بکنم از فاطمه
راستش وقتی مطرح کرد من گفتم مطمعنم کسی منو تصور نمیکنه و ضایه میشم ولی خب اشتباه میکردم
ممنونم ازتون خیلی جالب بود ^^

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
@Niam
همونقدر که دلت برای آلوچه ضعف میره،برای عرفان هم ضعف میره،مهربونه،پاش بیفته منحرف و بی ادب میشه،ایگنورکننده ى قابلیه،گفتم مهربونه؟خیلی خیلی مهربونه

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@Nemesys آدم‌بساز و آرومی به نظر میرسه،جو میتونه روش اثر بذاره و همرنگ جماعت شه،تن صداش بالا نیست پس احتمالن خوب هم دعوا نمیکنه.
حس میکنم شیک پوش باشه پس واسه خرید وقت میذاره پس آدم با حوصله ایه.

@Niam نیما هم از جمع تاثیر میپذیره، حس میکنم عصبانی شه بد عصبانی میشه.
قبلنا درسخونم‌ بود الف اینا بود :)) یه بارم ریاضی ۲ داشت نرفت امتحان نداد ، پس میشه استدلال کرد توانایی مغزی خوبی داره؟ :D
همینا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا