• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شروع دوباره فعالیت های اجتماعی سایت

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی
مثال میزنم
من چند تا هنر بلدم که یا آموزشاشون جایی نیست یا یاد گرفتنش خیلی هزینه داره
اگه از طریق فضای مجازی آموزش تصویری رایگان برای علاقمندان بذارم خوبه؟
@Kda1998 کیمیا بیا سوال سختا رو تو جواب بده:))
معلومه ک خوبه این میشه ی کارافرینی!میشه اموزش هنر و فرد با این داده های اطلاعاتی وارد حوزه کاری موردنظرش میشه

• شروع کننده موضوع

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
@پهلوی خيلي پيشنهاد خوبي بود و راجع بهش صحبت ميكنيم

تا سه شنبه سعي كنيم بازم فكر كنيم و بعد به يه جمع بندي برسيم

• شروع کننده موضوع

Kda1998

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
خب بچه ها طبق چيزي كه از پيش برنامه ريزي شده بود و و با توجه نظرات شما،قرار شد كه يكم موضوعاتي كه به ذهنمون ميرسه رو به صورت جزئي تر تقسيم بندي كنيم.(مثل تاپيكي كه شبنم براي زنان و دختران زد)

حالا من چند تا موسسه رو ميشناسم كه گرچه دولتي ولي عملا با كمك هاي مردمي أداره ميشن و به شدت نياز به كمك دارن!
نميدونم موافق هستيد كه اين موسسات رو معرفي كنم و با توجه به تواناييتون فيلد مرتبط رو انتخاب كنيد يا جور ديگه ترجيح ميديد پيش بريم!به هر حال كنار هم يه فعاليتي رو شروع كرديم و بيشتر جنبه همدلي و انسانيت داره اين فعاليت...

فقط اينو در نظر داشته باشيد كه جاهايي كه من ميشناسم أكثرا تو مشهد هستند(حالا تك و توك تهران)پس براي كمك هاي غيرنقدي و داوطلبانه لازمه كه شما هم اطلاعاتي از موسسه هاي شهر خودتون داشته باشيد تا بررسي كنيم!

منتطرم كه در صورت موافقتتون، براي شروع موسسه دارالاكرام رو بهتون معرفي كنم...

Anitak

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
من می گم حیفه این تاپیک فراموش شه. و یک نظری هم دارم ولی نمی دونم کجا باید تاپیک مربوط به این رو بزنم.
تاپیکی بزنیم برای آگاهی بخشی خود بچه های سایت راجب بیماری های نادر. عوامل و درمان اگر دارن ، چه داروهایی دارند ، دارو های در دست ساخت ، این که توی ایران چه کار هایی واسشون انجام شده. بنیاد بیماری های نادر دقیقا چه کاری واسشون انجام می ده، توی ایران هر کدوم آیا بنیاد تک تکی دارن ، به چه مراقبت های خاصی نیاز دارن و از این قبیل چیز ها.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سلام. ممنون که به فکر رسالت های اجتماعی همه مون هستین و دغدغه دارین. امیدوارم تو این مسیر و ادامه این راه که کار سخت و طاقت فرسایی هست خسته نشین و بتونین کارهای بزرگی انجام بدین.

• شروع کننده موضوع

Kda1998

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
سلام بچه ها خوبين؟خوش ميگذره زمستون ٩٧؟ايام به كام است و از اين حرفا؟آيا ميدانيد "سلام" حتي باعث تعجب خودم شد؟ :))

خب...فك كنم ديروز بود يا پريروز كه يكي از بچه ها تو حرف بزن،پست گذاشت در مورد اينكه با ديدنِ وضعيتي شبيه اين چقدر تحت تاثير قرار گرفته بود و ميخواست كاري كنه براشون.
بلافاصله ذهنم رفت پيش عزيزي كه،از مهر تا الان،ماهانه مقداري كوپن تهيه ميكنه و با ديدن همچين صحنه هايي تقديم افراد ميكنه.چه كوپني؟يه فروشگاه ميشناسه كه مواد غذايي خشك رو با يه قيمت مناسب عرضه ميكنه؛از چاي و قند و شكر بگير تا روغن و برنج و حبوبات و غيره.
حالا اين دوستمون بسته به درآمد ماهيانش كوپن هاي صد هزار تومني در نظر گرفته.

حالا اين داستان رو تعريف كردم كه هم ايده بگيريم ازش و ديگه با آه و حسرت نگيم "كاري از دستمون برنمياد" هم اينكه بگم اگه خواستين باهم جمع بشيم و ما هم كوپن بگيريم چون كه خب دارين ميبينين وضعيت اقتصادي ايران رو!با كمتر از ١٠٠ تومن كاري پيش نميره و از طرفي من شخصا همچين هزينه اي رو نميتونم در ماه بكنم!هر چقدر خواستيم بذاريم رو هم كوپن بگيريم و اينا ديگه...

پ.ن:اول اينكه اگه فيلم باز نميشه عذرخواهم و توضيح بدم كه؛فيلم در مورد يك آقاي سالخورده است كه نميتونه درست راه بره و با كمك عصا خودشو ميكشه و در حين حال داره تو سطل زباله دنبال غذا ميگرده...
دوم اينكه آقا اگه باز ميشه هم بازم معذرت ميخوام :)) چون هم يكم فاصله زياده هم صداي فيلم يكم گوش خراشه،فقط جز آپشناش اينكه صداي هايده مياد :-" به هر حال هايده،صدايي برام تمام نسل ها و آره
بعد ديگه يه سوما هم بذاريم براي اينكه،عاقا اصلا كار انساني اي نيس فيلم گرفتن،منم تلاشي براي نزديك شدن نكردم چون واقعا ترجيح ميدم جاي فيلم گرفتن يه فعاليت مثبتي بكنم...

تا پرحرفي هاي بعدي خدانگهدار :))

@incognito]
@f@him

آخرین ویرایش:
بالا