• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور کارنامه آزمون آزمایشی - کنکور ۹۸

• شروع کننده موضوع Sep
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام
پارسال بچه ها این طور تاپیکی رو زده بودند که میتونستیم کارنامه های آزمون آزمایشی مون رو بذاریم.

لطفا کارنامتون رو بذارید و زیرش بگید که نظام جدید هستید یا قدیم و هم چنین رشته تون....

1_19mordad.png

آزمون ۱۹ مرداد
رشته تجربی
نظام قدیم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
Capture3.jpg

19 مرداد
تجربی نظام جدید
اون خطای قرمزم مال اینه که من تیکه تیکه اسکرین گرفتم..بعد با paint چسبوندم کنار هم:D

Cyspho

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
19 مرداد، تجربی نظام جدید :)) بهترینم نبود منو به این نشناسید :D
*توجه شما را به تراز زبان جلب میکند :-"*

0PM5F9.png

par_dis_0

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
خیلی خوبه ک این تاپیک زده شد ،بگذارید یک مطلبی رو همین جا بگذارم
این ک چه جوری تحلیل آزمون کنید،بچه هااا تحلیلِ آزمون از خودِ آزمون مهم تره

بعد از شرکت در آزمون اندکی استراحت کنید و سپس بستگی به برنامه ی مطالعاتی ای که دارید میتوانید تحلیل آزمون را شروع کنید یا کل روز را استراحت کنید و این کار را موکول کنید به انتهای بعد از ظهر. ( با توجه به اینکه آزمون های آزمایشی در صبح برگزار میشوند، برخی زمان استراحت خود را میگذارند آخر هفته، این عده میتوانند تمام زمانِ بعد از آزمونشان را استراحت کرده و قبل از خواب دو الی سه ساعت به تحلیل آزمون بپردازند )

بررسی تک تک سوالات یک آزمون آزمایشی، حداقل یک ساعت و نیم زمان میگیرد، پس حتما زمان کافی را برای تحلیل آزمونتان اختصاص دهید. به این موضوع توجه کنید که حتما میبایست تک تک سوالات بررسی شوند حتی سوالات درسی که ۱۰۰ زده اید !

ابتدا یک فرم طراحی میکنیم و آنرا برای همه ی آزمونهایمان به کار میبریم. فرم تحلیل آزمون باید حدود ۲۵۰ سطر داشته باشد تا اطلاعات هر تست در آن نوشته شود. این اطلاعات (ستونها) باید شامل شماره ی تست، مبحث تست، نحوه ی پاسخ دهی (درست، نادرست، نزده)، علت (برای تستهای نادرست و نزده) و در انتها اقدام مربوطه باشند.

سپس پاسخنامهء تشریحی را آماده میکنیم. از قبل نیز باید در هنگام آزمون پاسخ هایی که وارد پاسخبرگ میکنیم را وارد دفترچه سوالات نیز بکنیم تا بتوانیم از آن در تحلیل آزمون استفاده کنیم. ترجیحا تا جایی که ممکن هست راه حل هایتان را منظم در دفترچه سوالات بنویسید تا هنگام تحلیل آزمون سریعا تشخیص دهید از چه راهی تست را حل کردید. از سمتی هر نکته ای در جلسه به ذهنتان رسید که مطالعه تان را بهبود میدهد، در دفترچه سوالات بنویسید.

از تست اول درس ادبیات شروع میکنیم، اگر درست پاسخ داده بودیم نگاه گذرایی به پاسخنامه تشریحی میندازیم و اگر طراح پاسخنامه نگاه جدیدی به تست داشت یا از راه دیگری به جواب درست رسیده بود آنرا بررسی میکنیم.

نکته : حتما باید تستهایی که صحیح پاسخ دادیم را هم بررسی کنیم، گاهی راه هایی غیر از راه حل های ما نیز برای رسیدن به جواب درست وجود دارد و گاهی راه های خلاصه تر. گاهی هم تست را به صورت شانسی درست جواب دادیم !

اگر تستی را درست جواب داده بودیم جلوی گزینه ی درست تیک میزنیم و به تست بعدی میرویم.

در غیر این صورت ابتدا غلط یا نزده بودن تست را مشخص میکنیم و سپس پاسخنامه را دقیق میخوانیم. سپس علت یابی میکنیم. برای تست های غلط علت ها میتوانند شامل اشتباه محاسباتی، شانسی جواب دادن، اشتباه دیدن عددهای صورت سوال یا گزینه ها، عدم تسلط و .. باشند و برای تستهای نزده علت ها میتوانند شامل نخواندن مبحث و یا نداشتن زمان در سر جلسه باشند.

در انتها اقدام مربوطه را مشخص میکنیم. به عنوان مثال برای تستی که نزده گذاشتیم و علت آن نخواندن مبحث بوده، آموختن آن بحث را در برنامه مطالعاتی هفته های آینده مان قرار میدهیم.

در انتهای تحلیل آزمون به یک سری اقدام مربوطه میرسید که به آنها اهمیت دهید و در آینده انجامشان دهید. از نکته های فرعی ای که سر جلسه به ذهنتان رسیده و آنها را یادداشت کردید نیز استفاده کنید. تنها در این صورت هست که در درس خواندنتان پیشرفت میکنید و این شیوه ی رتبه های برتر هست.

par_dis_0

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
ببینید بچه ها حتما یک دفتر یا دفترچه تهیه کنید و نکته ها و فرمول های مهمی ک تو هر تست هست چه سوال هایی ک درست زدید چه اونایی ک غلط زدین رو یادداشت کنید

تو دفترچه سوال با مداد ،دلیلِ اینک سوالی رو نزدین یا غلط زدین را کنارش بنویسید ،اگر ضعفِ علمی بود با خوندن دوباره اون مبحث تقویتش کنید اگرهم یادتون رفته بود باید دنبال راه هایی باشین ک حافظه تونو تقویت کنید مثلا فرمول اگ یادتون رفته بود فرمول هارو به دیوار اتاقتون بچسبونید یا ...

آخرین ویرایش:

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
آزمون نشانه ( مدارس برتر ) کسی میده اینجا؟

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
Untitled.png

16 شهریور
تجربی نظام جدید
یه سوال برام پیش اومد الان دیدم این تاپیکو:)
مگه تجربی های نظام حدید با تجربی های نطام قدیم یک ازمون میدن؟؟سوالاشون با هم‌متفاوته؟؟بعد دو تا نفرات برتر دارین(یکی برای نظام حدید و یکی برا نظام قدیم)؟؟؟
چجوری تراز میدن بهتون وقتی سوالا متفاوته:/
خیلی بهم ربطی نداشت این سوالا ولی برام سوال شده بود((((:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
یه سوال برام پیش اومد الان دیدم این تاپیکو:)
مگه تجربی های نظام حدید با تجربی های نطام قدیم یک ازمون میدن؟؟سوالاشون با هم‌متفاوته؟؟بعد دو تا نفرات برتر دارین(یکی برای نظام حدید و یکی برا نظام قدیم)؟؟؟
چجوری تراز میدن بهتون وقتی سوالا متفاوته:/
خیلی بهم ربطی نداشت این سوالا ولی برام سوال شده بود((((:
سوالا متفاوته
دو گروه باهم مقایسه نمیشن
انگار دو پایه مختلفه

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
Untitled.png

16 شهریور
تجربی نظام جدید

اگر امکانش هست کسانی که رتبه و تراز خوبی میارن و فکر می کنن که یه سری درسا رو خیلی خوب بلدن،
روش های مطالعاتی رو که به کار می برن و اون ترازها و درصدهای خوب تو یه سری درسا رو میارن رو بگن.

** مثلا شما چطوری و با چه روش هایی تونستید فیزیک 2 و شیمی 1 رو 100 بزنید؟ چند ساعت به طور میانگین درس خوندید؟ و کلا توضیح بدید.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
اگر امکانش هست کسانی که رتبه و تراز خوبی میارن و فکر می کنن که یه سری درسا رو خیلی خوب بلدن،
روش های مطالعاتی رو که به کار می برن و اون ترازها و درصدهای خوب تو یه سری درسا رو میارن رو بگن.

** مثلا شما چطوری و با چه روش هایی تونستید فیزیک 2 و شیمی 1 رو 100 بزنید؟ چند ساعت به طور میانگین درس خوندید؟ و کلا توضیح بدید.
راستش مباحثی که واسه فیزیک 2 و شیمی 1 بودن جزو نقاط قوتم بودن
فیزیک مغناطیس و شیمی هم غلظتها(فصل سه دهم)
برای فیزیک موقعی که کلاس میرفتم همراه کلاس کتاب فیزیک میکرو نظم قدیم میزدم(اون موقع هنوز کتاب تست یازدهم نبود)خیلی خوب کار کردم و نتیجه هم گرفتم...اما اگه ولش کنم انگار نه انگار چیزی خوندم براش
*همه ی درسا چه سخت چه آسون نیاز به تکرار زیاد دارن
و اما شیمی
من کلا دهم نخوندم زیاد و هنوزم دارم ازش ضربه میخورم
اما تونستم برای این فصل این تابستون خوب کار کنم و درصدو زیاد کنم
منبعم هم میکرو شیمی بود
کلا خیلی بخونین
موفق باشین

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
IMG_20180928_145931.jpg

6مهر..تجربی نظام جدیــد
میدونم نابود کردم این دفعه
به روم نیارین

Cyspho

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
20 مهر| ایندفعه اعتبار سنجی رو هم حساب کردن، آره؟ :D
01qqsI.png

Cyspho

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
اعتبار سنی تاثیری توی تراز نداره
هممم. ولی الان تو همون کارنامه ترازای شیمی رو نگا کن. به نظر میاد که اعمال شده هرچند که تو زیست شناسی تاثیری نداشته ظاهراً.

Cyspho

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
4 آبان | دوازدهم تجربی ... :-<
(هیکی جز من نمیره قلمچی نه؟:-")
0LPTlu.png

samira.a

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 12
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام نرم افزار تخمین رتبه هیوا خوبه؟کسی از این نرم افزارای رایگان خوب چیزی سراغ داره؟

Cyspho

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
من ب

من بلد نیستم عکس بذارم
داخل منو استارت Snipping Tool رو سرچ کنید، با استفاده ازش عکس بگیر از جایی که میخوای. بعدش آپلود کن یه جایی (من از pictr.com استفاده میکنم) بعدشم اینجا استفاده از ابزار "عکس" عکست رو اضافه کن.

بالا