• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت[سری ۶]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94
@f-1391 فک میکنم از اوناس که به سبک خودش زندگی میکنه،دنبال تقلید از رفتار دیگران نیست. به شدت از تقلید بدم میاد و اصرار دارم هرکاری رو به سبک و شیوه خودم انجامش بدم ... البته بعضی وقتا پدرم درمیاد واقعا :-"
مهربونه^^ سعی میکنم خیلی باشم ^^
سعی میکنه کسی رو ناراحت نکنه،کلن ادم جالبیه،از اوناس که دوست دارم بیشتر باهاش آشنا بشم :-" دل شکستن ندوس ولی گاها لازمه :-" جالب خودتی خواهر ^^ منم دوس دارم بیشتر باهات آشنا شم ^^
تالا ندیدمش ولی حدس میزنم قیافه ی با مزه ای داشته باشه،شاید یه سری مسکلاتی داشته باشه ولی تصورم ازش یه دختر شاد عه که بچه ها رو هم دوست داره. بامزه که نه ... فک نکنم :)) تمام تلاشم تو زندگیم برای شاد بودن و شادی دادنه ^^ بچه هارم دوس دارم ^^ مرسی از تصورات ^^

@mahzoun99 تبسم: ظاهری: غیر عینکی، قد 160 تقریبا، وزن تقریبا 54،گاهی رنگی رنگی میپوشی گاهی نه :-" همه درست غیر اینکه وزنم 50 عه ^^
غیر ظاهری: درون گرا ( برونگرا بیشتر )، خنده رو، ناراحتیات رو واسه خودت نگه میداری، با هنر رابطه خوبی داری :-" طبیعت دوست، حیوانات دوست، کلا همه چی دوست :|:D روی حرفت هستی، خونگرم میگن؟ ارتباطت با بقیه با حفظ فاصله مناسب گرم عه :-" بدت نمیاد شاهزاده سوار بر خر سفید چشم سبز بیاد (نه عاقا مسخره بازیمه :)) اتفاقا اصلا دلم نمیخواد بیاد :))):-" همینا :-"
مرسی از تصوراتت ^^

@arcana خیلی به نظرم خانومانه طور هستی و دوست داری همه رو خوشحال کنی و سعی میکنی همیشه خوشحال باشی خانومانه طور که والا نمیدونم منظورت چیه ولی خب اگه به همون چیزی که من فک میکنم ، فک کردی ؛ قطعا بستگی به موقعیت و شرایط داره ، بقیشم درسته ^^
که خیلی هم موفق عمل کردی تا حالا
ولی احتمالا اذیت میشی به خاطرش .. زیااااااد ! خلاف هت رودخونه شنا کردن سخته به هرحال ^^ مرسی از تصوراتت ^^

@A M I N راجب ظاهرش نظر نمیدم :-" نیکی را در حق من به اتمام رسانیدی :))
برون گرا اوهوم ^^
رو عه و چند لایه نیست امیدوارم :-"
خود رای هوم :D
مهربون سعی میکنم باشم ^^
خوددرگیری داره تا حدی این اواخر شدید ^^
خیلی دوست داره کمک کنه یس
+بقیه خوشحال باشن یس
اگه واسش مشکلی پیش بیاد با سماجت ادامه میده ولی خیلی خودشو اذیت می کنه و فک می کنه اتفاق خیلی بدی افتاده اینجوری هم نیستا :-"
دوست داره تو همه ی زمینه ها خوب به نظر برسه قشنگ ترین و نهفته ترین چیزی که میتونستی ازم بگی همین بود ... ^^
از اینایی که اگه زمان حافظ بود خدابیامرز راجبش می گفت:
در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کان جا/سر ها بریده بینی بی جرم و بی جنایت :-" یا حافظ شرّار :-"
اون خوددرگیریه بعضی وقتا باعث تناقض میشه براش اوهوم ... زیاد
+کلی بچه تو فامیلشون هست و به خاطر همین بهش حسودیم میشه ): بیا همشون برا تو >:D<
مرسی از تصورات ^^

@*Reihan* توعم خیلی اجتماعی و معاشرتی ای، استاد مایی ^^
دوست اینا زیاد داری، مممم ... شاید
حسود نیستی، اوهوم
پایه، جووووون :)) هستم تا ایی که شرایط اجازه بده :))
مهربون و دلسوز، ^_^
مصمم برا کاری که میخای بکنی، ^_^ همون یه دنده و لجباز ^^
هیچی دیگه...دوسِت دارم *_* بیا بغلم بابا >:D<مرسی از تصوراتت ^^

@امیرحسین یه دختر باهوشه که سعی می‌کنه مستقل باشه. خط قرمزهای مشخص خودش رو داره. مهربون و احساسیه. خودخوری زیاد داره احتمالاً از اونا باشه که با آشپزی آرامش پیدا می‌کنه :)) چشم و ابرو مشکی و قدی متوسط با حافظه خوب. فکر کنم وقتی عصبی میشه فحش‌های ترکی بده حتی اگه طرف مقابلش ترکی بلد نباشه :)) تا اینجا که درسته ولی خب من زیاد فوش نمیدم :-" یعنی نهایتا بگم لعنتی :)) البته توی معدود شرایطی دیگه نمیتونم لوی خودمو بگیرم :)) مثالش همون چیزی که به خاطرش اینو نوشتید :)) خانواده دوسته.
امیدوارم تو زندگیش روز به روز موفق‌تر بشه.
مررررررسی امیرحسین عزیز ^_^ همیشه انرژی مثبت و حال خوبی ^_^
مرسی از تصوراتت ^^

@شکیبـآ خیلی خیلی خیلی احساساتیاحساسی هستم ولی در این حد نه :) اتفاقا توی دنیای واقعی یکی از چیزایی که زیاد میشنوم اینه که " اه نفیسه تو چقدر بی احساسی " : ))) ،خیالپرداز وقتی تو مَجاز زندگی میکنیم مجبوریم دیگه :-"،مودی(در عرض دو روز از یه ح.ب پر از شادی به یه ح.ب مرگ و میر اینا میرسه:- ") این دلیل داره خواستی بیا بگم :)) ،عاشق ادبیات،موزیک خیلی رو حالش تاثیر داره موزیک قری :-" ،برونگرا،عاشق خانواده کلا شخصیت عاشق طوری داره: دی اوهوم ^^ کلا همه چیو دوس دارم
مرسی از تصوراتت ^^

@aramesh99 یه دختر رنگی...فوق العاده شیطون...چشم ابرو مشکی جذاب ^ــ^...پایه ی دیوونه بازی...بعضی وقتا خیلی دپرس میشه،که اون لحظه،منم دپرس میشم :(...عااااشق خر سفید چش سبز...باباشو خیلی دوست داره(اشاره به یکی از ح.ب هاش)...وقتی ناراحته،کم حرف میشه...عاشق اینه که ملت حس کنن عاشق دلشکسته است(بیشتر ح.ب هاش:)):D) تا اینجا اوکی ولی واققعا من هدف ندارم از نوشتن اون ح ب ها :)) اتفاقا هفتاد هشتاد درصدش ربطی به خودم نداره :)) همش مخاطبای خاصی دارن که اغلبشونم تو سایتن :)) منو نریزید تو شکست عشقیاشون :)) ...دوستاشو دوست داره...با همه صمیمی رفتار میکنه و محترمانه...توانایی اینو داره که تو اوج ناراحتی،حسابی بخندوندت...یا حتی برعکس،حسابی پای حرفای دلت بشینه...حتی به نظرم میتونه چا به پات گریه هم کنه:-?...یه بار بدون اینکه به کسی خبر بده،از سایت رفت!:|...نکن از این کارا!:|...ملت نگرانت میشن!:-:( حرفاتو زدی تموم شد ؟ حالا بیا بغلم >:D< چشم سعی میکنم عین آدم برم ولی به اینا هم بگو اذیتم نکنن :)
دوست خوبی هم هستی...
دوست خوبی بمون همیشه... خوبی از خودته ^^ چشم ^^
مرسی از تصوراتت ^^

@hanita.ard میگن نسخه بزرگ شده منه
با کمی تفاوت
خانوم تره
باوقار تره مردم برا خانومی و وقار و حوصله خودم :))
با حوصله تره
و رنگی رنگیه :)
مرسی از تصوراتت هانی کوچولوی من ^^

@پهلوی
به نفیسه هم فکر کنم همه چیو گفتم بیا اومد :)) تو همین اول بیا بغلم هرچی تصور کنی درسته داداش کوچولوی من ^^
وقتی به اعضای سمپادیا فکر میکنم در 99 درصد حالات اولین کسی که به ذهنم میاد نفیسه ست، یک درصد حالات هم واسه احتیاط جدا کردم :))
فعلا به مهربون و عاقل و قوی و باانگیزه و زرنگ بسنده میکنم جوووووووون :))
دیوونه هم که به اسمش زنجیر شده نگم هم خودش میدونه :))
درست مثل برخی اقوام اینجا که برام واقعی شدن نفیسه مثل خواهر خودمه، امیدوارم به همه اهدافش برسه (:GreenHeart(..):GreenHeart) خر سفید چشم سبز تصور کن نه وقت داشتم نه امکانات :))
من مررررررردم برا خلاقیتت لعنتی :))
مرسی از تصوراتت ^^

مرسی از همتون بچه ها :*

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@*Reihan* از اوناس که دوست داره کانون توجه باشه،تو هر جمعی خودی نشون میده،واسه همین که دوست داره بهترین باشه،تو خیلی زمینه ها موفق شده:-"
(ریحانه ببا بگو آره،رومو زمین ننداز :)) )
از اون بچه شراست،خیلی هم به عواقب کاراش فکر نمیکنه،از اونجایی که بچه ی با حال و هیجانی ایه،پیش معلماش بچه ی محبوبیه.
فک کنم زود هم ناراحت نمیشه.
عکسشم رو آواتار هست دیگه :-?
همینا

شیخ المثال

کاربر فراموش شده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
هوانوردی
@*Reihan*
ی دختر شیطون و فعال

پر سرو صدا(از اونایی که فقط تو شرایط خودش شیطونی میکنه)
اهل گردش و تفریح
f-1391 اتفاقا من برعکس شما فک کنم ریحان به عواقب کاراش فک میکنه وگرنه تاحالا خیلی کارا میکرد:))
بعدش این که زود ناراحت نمیشه اگرم شد زود فراموش میکنه
خیلی زود دلش میگیره همینطورم زود میبخشه

**هروختم منو میبینه فرار میکنه از سایت

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
@parsa.e
تاحالا برخوردی باهات نداشتم ولی تصورت خاهم کرد!
بنظرم تو برخورد اول با ادما زیاد راحت نیستی،
ینی یخ ـت زود آب نمیشه ولی تو جمع های دوستانتون خیلی پرسروصدا و پرانرژی ای...
بنظرم یه چهار پنج سالی بزرگ تر از سنت رفتار میکنی! ینی مثلا مث این پسرای تازه به بلوغ رسیده جوگیر نیستی!
از نظر ظاهری بنظرم لاغری و قد متوسط داری...
اهل کل کل کردنی فکر میکنم :-"

و دیگر هیچ...
همینا تو ذهنم بودن :)

آخرین ویرایش:

هُبُوط

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
@dark shadowتا حالا ک باهات صحبت نکردم ولی همینجوری ذهنی میگم ک بنظرم فرد قدرتمندی هستی و اینکه جرعتت بالاس ارتباط اجتماعیت خوبه و همچنین مهربون(:

هُبُوط

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
@وکیل آینده.حدس میزنم ک خیلی ادم منطقی باشه و همچنین بر طبق اصول پیش میره همیشه و اینکه منظم هستش و با اقتدار

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
@*Reihan*
خب من خود ریحانو تو دنیای واقعی دیدم . تقریبا میتونم تصوراتمو به قبل و بعد دیدنش تقسیم کنم
قبل دیدنش اینطوری بود که زیاد میشناختمش اما خب بازم شناخت دنیای واقعی با مجازی فرق داره . قبل دیدنش میدونستم که دختر مهربونیه . خیلی حساس نیس و زود ناراحت نمیشه.دقیقا هم همینطوری بود . قبل از اینکه ببینمش فکر میکردم از اون پر حرفا باشه که بین حرف زدن استراحتم نمیکنن:)) اما اینطوری نبود و خداروشکر نرمال بود:)) . علاقه عجیبی داره بگه زشت شدم فلان شدم اما خب تو واقعیت مثه همین عکس یا بهتر بود اما همیشه ناراضیه=))از لحاظ ظرفیت که معلوم بود با جنبه س .یه خواهرم داره که ماشالله خنده به صورتش نمیاد:))

آخرین ویرایش:

amirrach

امیرآچ
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
17
هی بکس منم بگید:-l
هرچند کسی منو نمیشناسه(:/

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
هی بکس منم بگید:-l
هرچند کسی منو نمیشناسه(:/
هه،دیر اومدی بستیم دیگه:-"
خیلی دوست داری،باس پ.خ بدی اسمتو بذارم ته لیست :-"

×بچه ها هفته آینده هفته آخره و تصور کاربران سری ۶ تموم میشه،اگه کسی دوست داره،اسمشو بگه، یه هفته اضافه کنیم./m\

amirrach

امیرآچ
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
17
هه،دیر اومدی بستیم دیگه:-"
خیلی دوست داری،باس پ.خ بدی اسمتو بذارم ته لیست :-"

×بچه ها هفته آینده هفته آخره و تصور کاربران سری ۶ تموم میشه،اگه کسی دوست داره،اسمشو بگه، یه هفته اضافه کنیم./m\

:-"خو بذار دیگ پی ام نیازی نیستا دیگ خودت یادت باشع

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
خب من اومدم با کلی تصورِ جامونده :‌))

@بـئـاتـریـس ;;)
واضحه خوش‌اخلاق، اجتماعی و خونگرم‌ه ^_^
پایه‌ست :‌)) => تابستون پارسال تو هندونه پلو، برا هر دو نفری، صبغه می‌خوند :‌))
به عقایدش پایبنده :]
فک می‌کنم جزو معدود آدمای بچه‌دوست‌‌ه، مثل من ^_^
حساس و زودرنج :-" یعنی همین‌قدر بگم که به خاطر تاخیری که تو متصور شدنش داشتم، به خاطرِ کارای دانشگاه و اینا، رنجیده -.-

@*Reihan* ;;)
ایضا اجتماعی و خوش‌ برخورد، یعنی انقدر دایره دوست‌هاش مساحتش زیاده، سرم سوت می‌کشه :‌)) خلاصه به آدمای جدید، دوستایِ جدید، نه نمی‌گه :‌)) و در کل شجاعت امتحان کردن چیزهای جدید رو داره :د
ایده‌آلیست‌ه و گاهی از آدما بیشتر از اون چیزی که هستن، توقع داره، که ممکنه بهش ضربه بزنه.
بی‌دلیل مهربونی می‌کنه و کاری از دستش بربیاد، کوتاهی نمی‌کنه :]

@f-1391 ;;)
خب من بهش خیلی ارادت دارم ^_^ دو سال پیش که تو گراف مامانم شد، و یادمه از مامان واقعی‌م بیشتر حرص می‌خورد برام :‌))
خونسرد :-‌؟ یعنی می‌تونه خوب با مسائل کنار بیاد و براشون راه‌حل پیدا کنه، اتفاقای کمی هستن که نگرانش می‌کنن.
زود تحت تاثیر آدم‌ها قرار نمی‌گیره ولی در عین حال، نظرش در موردشون، هم دیر تغییر می‌کنه :د

آخرین ویرایش:

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
@وکیل آینده
تصور ظاهری من از میترا شبیه یکی از اون چهار تا خانومیه که دوران کنکور آواتارش بود :D
قد بلند با کلاه شاپو و کت و شلوار دم‌پا گشاد (اون آبی روشنه)
پرتلاش
متفکر
جامعه‌گریز شاید
ظاهرا صبور، باطنا زودجوش اما درونریز :D
یه دوست خیلی خوبی بود که از اواخر تابستون پارسال دیگه تقریبا اثری ازش نماند! ((:
@*Reihan*
همه چیو بچه ها گفتن دیگه، چی بگم :/
سر زبون دار و مغرور و پررو :))
در عین حال خیلی مهربونم هست ولی حس میکنم اعصاب بچه های کوچیکو نداره :-"
آدم با ذوقی هم هست :D
@dark shadow
من هر چقدر سعی میکنم تصوراتمو بنویسم نمیتونم یه جوری بنویسم که اصل مطلبو برسونه، خیلی سخته، خیلی :/
فکر میکنم منطقیه، به عقاید سایرین احترام میذاره، کینه‌ای نیست ولی یادش نمیره :D اهل مطالعه‌ست، برای رسیدن به خواسته‌هاش از هیچ راهی دریغ نمیکنه
خیلی موارد دیگه ای هم هست که از هر طرف جمع میکنم از اونور میریزه زمین :|
من که تا حالا تخلف زیاد داشتم، اینم میذارم بعدا کامل میکنم به رسم گذشته :D
@parsa.e
درمورد پارسا هم خیلی از نظرات منو قبلا گفتن که دیگه دوباره گویی نمی‌کنم الان حوصله ندارم زیاد :D
ولی حافظه بسیار خوبی داره، رابطه‌ش هم با مطالعه برای اظهار فضل و خود بزرگ نمایی نیست، با عشق می‌خونه
دغدغه‌هاش با همسناش فرق داره، این رو میشه قشنگ توش حس کرد
فقط دو تا نکته براش دارم اونم اینکه اول خودش رو درگیر اباطیل نکنه، دوم اینکه مغرور نشه و همیشه یادش باشه از اون بالاتر هم هست و هیچوقت با تصور اینکه کامل شده و در جایگاه ممتازی قرار داره، راه پیشرفت رو به روی خودش نبنده

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
دست نگه دارید !!....
مارکو آمده !!! =))
چه برایمان آورده ای، ای مارکو ؟!
تصوری از یکی از کاربران ! =))
خب پارسا : @parsa.e
باهوش
درسخون
یکم قضاوت کننده !
مشتاق فعالیت های جانبی و ...
یکمم شخصیتش جاه طلبه :))
از این مدلا که دوست دارن سرگروه باشن :))
و دیگه ‌‌‌...
نمیدونم همینا :-"

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94
کلا نوبت چیز قشنگی نیست :-"
@*Reihan* ظاهری که گوگولی و بلی و ناناز و ایناست :-" آقا جدی خیلی بغلیه تو ذهنم :))
ملکه بودن هم که تابلوئه :-"
اخلاق و اینا هم که :
پررو و زبون داره :)) خوش سرزبونم هست :-" فک کنم به لباس و اینا هم خیلی اهمیت بده
یه چیزی داره که من خیلی خوشم میاد اینه که به هرکسی رو نمیده :-" ندید بدید بازی هم درنمیاره
دوس داره مرکز توجه باشه
ولی آرومه و گوگولی ^^ دوسش دارم خلاصه ^^

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
خب آقا من تصورم ضعیفه صرفا چون @***Paradise گفت بیا تصورم کن اومدم :-"
خب خب...
تا جایی که متوجه شدم: دختریست پر انرژی،مثبت،نسبتا اجتماعی،مهربونx:
به نظر میاد یه سری حرفاشو تو خودش میریزه...حس میکنم نمیگه که مبادا انرژی منفیش رو بقیه تأثیر بذاره...
نمیدونم چرا فک میکنم اگه از کسی بدش بیاد تا ابد دلش باهاش صاف نمیشه...چرا همچین فکری میکنم نمیدونم واقعا!
اممم دیگه راجع به چهرش از اونجایی که ندیدمش همیشه مثه پروفایل قبلیش(اگنس) تصورش کردم...یه دختر گوگولی با چشای درشت مشکی یا قهوه ای مثن...ملوس8->
دیگه همینا:D

Samin00

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1400
***Paradise خب خب ببین نوبت کی شده سرکار خانوم پارادایس تقریبا چهارساله میشناسمش و دوست صمیمیم نه ؟ عه پردیس بیش تر ساکت و ارومه خیلی پایه نیست و اهل ریسک نیست (باید روت کار کنم ) ولی وقتی عصبانی بشه هیچ چیز و هیچ کس جلو دارش نیست ، طرفدار هر چیز مفیدییه که به صلاحش باشه نقاشیاش عالین تازگیا فهمیدم شعر دوست داره اشپزی بلد نیست اصلا :)) ارادش خیلیی قویه و من این ویژگیشو خیلی دوست دارم حرف دیگران واسش اهمیتی نداره و خیلی زرنگه اگه حالشو داشته باشه میتونه تو موقعی که ناراحتی ارومت کنه و باهات درد و دل کنه و دختر منطقی هستش :RedHeart:RedHeart:RedHeart:RedHeart و البته اعتماد به عرش در حد اعلا( پردیس جاننن پول این هندونه هارو بعدا ازت میگیرم عزیزمم:)):-" درباره ی ظاهر هم خب چهارساله داره مشاهده میشه تصور محسوب نیست ولی رنگ موهاش طلاییه مایل به زیتونی هستش:RedHeart:RedHeart:)):))

آخرین ویرایش:

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
@becar asli
عکسشون رویت شده نیاز ب تصور نیس ^_^بعله دیگه:)
دارای شرایط مشابه در زمینه محافظت (!) های امنیتی :-" ینی کشتی منو با این با این جمله ات:)) ولی خدایی راس گفتی این چند وقته بنا ب دلایلی اینقده حواسم ب این چیزا بوده ک میتونم بگم رسما پارانوییدی شدم
علاقه مند به بیان ذهنیت ها و فرضیات.. عاره...درسته و قبولش دارم.معمولا وقت زیادی رو برای تحلیل افکار،حرف ها یا حتی رفتار میذارم.هر چند حس میکنم کار بیهوده ایه
حساس به ری‌اکشن های بقیه..درست گفتی:)البته این چند وقته دارم ک میذارمش کنار برای اینکه نسبت ب ری اکشن و عکس العمل ها یه حس"سر شدگی"ای پیدا کردم برا اینکه اینقده همه مث هم باهام رفتار کردن ب صورت الگوریتم و پیش فرض برام ثابت شده ک همه مث همن
اصن جو گیر نیس..قوربان شوما:)) البته بگم ک بر عکس این چیزی ک گفتی تمام دوستام و همکلاسیام معتقدن خیلی جو گیرم و ناموسا جو گیر نیستم:|
خُب قبول نمی‌کنه خبری رو بدون اطلاع از صحتش..یه وقتایی از دستم در میره اما تمام تلاشمو میکنم هیچوقت هیچ چیزی رو بی دلیل قبول نکنم چون نتایج خانمان سوزی داره:))
سختگیر نیس:)..ای بابا...ای بابا...(اون ایموجیه ک عینک آفتابی زده:D)
ولی معتقدم ک نباید سخت گرفت...اما ی وقتایی اینقده ب اصطلاح"زخم خورده"ام ک کوچکترین چیزی رو از فیلتر رد میکنم

و خُب مغرورم نیس ینی کسی نیس ک عبایی(؟!) داشته باشی از اینکه وسط جمع ضایت کنه یا حالا هر چی ناخوشایند دیگه...نه فدات شم عبا کجا بود؟!
اینقده همه منو تو جم ضایع کردن ک روال زندگیم با این پلن "ضایع شدن تو جمع" پیش میره
عبایی ندارم چون عادیه ایگنور کردنم و متاسفانه همه ی اطرافیانم ب این عمل حقارت بار ادامه میدن
منم دیگه ب هیچیم نیس...هر روز یه سانت بیشتر دارک میشم:-"

قشنگ معلومه بعضی از اتفاقا ناجور حرصش می‌دن و اینا رو ابراز می‌کنه خوب :-" منطقیشم همینه..عاره دیگه...:-"
منطقیه ...ب مامانم هیچ وقت نگو منطقیم:))
ولی خودم میگم ک منطقیم هر چند قبولش نکنن

و در اخر دوست داشتنی *_*
توعم دوستداشتنی هستی ک اومدی تصورم کردی گل دخترx:
(خودشیفته هم همسایتونه:-")

mahla1381@
تا حالا ک باهات صحبت نکردم ولی همینجوری ذهنی میگم ک بنظرم فرد قدرتمندی هستی و اینکه جرعتت بالاس ارتباط اجتماعیت خوبه و همچنین مهربون(:
الی اللهی من این طوری ب نظر میرسم؟!باشد ک در حقیقت هم اینگونه باشم:))
مهربون و ارتباط اجتماعی رو پایه ام اما قدرتمند بودم
باید برگردم ب روزای اوجم...
مرسی از تصورت دوست عزیز;;)
ایشالا سعادت حرف زدن باهات نصیبم بشه:)

@پهلوی
من هر چقدر سعی میکنم تصوراتمو بنویسم نمیتونم یه جوری بنویسم که اصل مطلبو برسونه، خیلی سخته، خیلی :/
دایی جووونم>:D<
چرا سخت عزیزم هر چی دلت میخواد بگو:))تو نگی کی بگه؟!:D

فکر میکنم منطقیه، به عقاید سایرین احترام میذاره، کینه‌ای نیست ولی یادش نمیره :D اهل مطالعه‌ست، برای رسیدن به خواسته‌هاش از هیچ راهی دریغ نمیکنه ناموسا من منطقی ام؟چ خوب:))
عاره کینه ای نیستم اما ی وقتایی ی چیزایی خیلی منو میسوزونه و قشنگ قلبمو نابود میکنه...اونا رو یادم میمونه:-"
مرسی از اینکه منو ب جمع "افراد اهل مطالعه"راه دادی:D ولی انصافا کتاب خوندن از الطاف آسمانی ایه ک نصیبمون شده
باز برمیگرده ب دوران اوج...ینی ب خاطر تصورات شماهم ک شده تلاش میکنم بشم همونی ک بودم

خیلی موارد دیگه ای هم هست که از هر طرف جمع میکنم از اونور میریزه زمین :| توضیح بده اینایی ک از هر طرف جمع میکنی و میریزه زمین ویژگی های خوبه یا ویژگی های بد؟:))عب نداره بذار بریزه زمین تو فقط تصور کن دادا:D

من که تا حالا تخلف زیاد داشتم، اینم میذارم بعدا کامل میکنم به رسم گذشته :D
اینجا ک دیگه نمیشه و خدا بیامرزدش:-"
ولی هر وقت عشقت کشید پاشو بیا ویژگی هایی ک جمع میکنی و میریزه زمین رو برا من شرح بده:))
نگی پوستتو میکنم:|
دست خودم نیس فوضولیم عود کرده میخوام بدونم در موردم چی تصور میکنی:D

@امیرحسین
خب باید از این پر جنب و جوش‌ها باشه، ساده، پرانرژی، برونگرا شاید. اهل ورزش یحتمل کاراته. از اینا که خوششون میاد تیپ پسرونه بزنند.
ای بابا...ای باااابا(باز اون ایموجیه ک عینگ آفتابی زده:)) )
عاره درسته یه دقیقه آروم و قرار ندارم:D
ساده.....اولین کسی بودی ک اینو گفتی بهم و باید بگم خیلی حال کردم از شنیدنش چون همیشه معتقدم ویژگی بارزمه
پر انرژی بودن باز بر میگرده ب آروم و قرار نداشتن:D البته ی وقتایی ی طوری low battery ک خودمم هنگ میکنم
در مورد برونگرا بودن میتونم بگم اون شخصیتی ک دیگران ازم دیدن برون گراس اما اون شخصیتی ک تا حالا هیچکس ندیده درون گراعه
اهل ورزش هم درسته اما کاراته اش غلطه:|(از کاراته متنفرم:)))
ووشو،تکواندو،والیبال،فوتبال،فوتسال:Dالبته خشم درونم باعث شده ب رشته های ترسناک تری هم روی بیارم:-"
تیپ پسرونه رو هم پایه ام...درست گفتی
بماند ک من چند باری چ اینجا چ اینستا ملت فک کردن پسرم!
(از تو چ پنهون اما خانوم مدیر اینجام فک میکرد پسرم:D)

انگار تا من داشتم مینوشتم جمع بندی کردی خب چه همه عجله‌ای بوده :))
نمیدونم واقعا چ عجله ای بود؟؟:-":))
صادقانه میگم چون ناراحت بودم از اینکه چرا خیلی کم تصور شدم گفتم سریعتر بنویسم و قال قضیه رو بکنم:-"
قدم رنجه فرمودین بنده رو تصور کردین:))

دست هر سه تاتون ک منو تصور کردین درد نکنه مرسی قدم رنجه فرمودین و این داستانا
ی چیزی هم بگم و برم
فک نکنم کسی تو تاریخ "تصور ما از کاربران"باشه ک کلا 4 نفر تصورش کرده باشن
اگ بود ک بیاد خودشو معرفی کنه باهمدیگه بشینیم در موردش ناله کنیم اگر هم خودتون چنین موردی دیدین بهم گزارش بدین بلکه از تنهایی دربیام
با تچکر

آخرین ویرایش:

هُبُوط

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
@nahal01 مهربون .دارای ی شخصیت لطیف .اجتماعی نیستی بنظرم زیاد کلا ساکت و گوشه گیری فک کنم ینی در کل تا کسی باهات کاری نداشته باشی کاری بهش نداری :))و اینکه کلا خوب و خوش اخلاقی دوست عزیز:D

*Kosar*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران_مرکز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی
صب کنین صب کنین من جا موندم ریحانو توصیف نکنم سرم رفته
@*Reihan*
خب این خانوم محترمو یه ده، نه ساله میشناسیم و خب اینایی ک میگم بیشتر شناخته تا تصور
تا حد زیادی باهوشه ، تلاشگر ، مهربون ، پایه، تو اکیپ خودمون اینجوریه که واس همه چی یه جوابی داره جیغ جیغ میکنه :)) شیطنت داره ولی خب پیش بقیه خیلی متین رفتارمیکنه رفتارش خانومانس
یه اخلاقیم که داره تو فرهنگ لغتش زشت تعریف نشده:|
مثلا زشت ترین فرد دنیا رو میزاری جلوش میگی ریحان این زشته میگه واااا نهههه کجاش زشته(گردنشم یکم کج میکنه معصوم نگا میکنه بهت که مثلا قانعت کنه :)) ) میگی ن دگ زشته انصافا جواب میده نه ببین خوب نگا کن این چهارمین مژه از چشم چپش خیلی خوشگله :))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا