• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب لوازم تحریر

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
پزشکی
بچه ها بام شوخی میکنن میگن جامدادی تو جامدادی حضرت فاطمس :))(به لحاظ سادگی)
به جز خودکار آبی و قرمز و مداد و پاکن چیز دیگه ای خوش نیس....
ولی خودکار پنتر و کیان خوبن.
مداد mine خوبه.
پاکن فبرکستل ترجیحا.

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
دوست دارم جزوه هام رنگ رنگی باشه تا بیشتر انگیزه برای درس خوندن داشته باشم
من تو مدرسه قبلیمون(دبستان) به تزئینات جزوه و این کارا معروف بودم! مثلا همیشه عادت دارم علائم نگارشی رو با قرمز بزارم:D
یا نکته هارو و موضوع رو با مشکی :)
یا همیشه زیر مشقام برای معلمام نقاشی میکشم(البته انگیزه خودشیرینی هم بی تاثیر نیست:D)
امسال سال اول راهنماییمه دوست دارم جهیزیم کامل باشه:-"(دوست دارم یکدفعه بگیرم دونه دونه دردسره!)​
پسر ندیده بودم اینشکلی باشه .. آفرین ادامه بده<D=<D= :) چیزه گرچ الان دیره مینویسم برا ایندگان .. اگ اینقد رنگی رنگی دوست دارین بنویسین ی پک خودکار رنگی پنتر 0.7 میشه 20 هزار تومن.... گرچ پارسال 12 هزار بود ...من پارسال یکی گرفتم نصف سال نشده بود فقط ی آبی و مشکی مونده بود ازش:D:D

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
خودکار های ایرانی کیان رو خیلی توصیه میکنم .قیمت خیلی مناسب:700 تومن
6-7 رنگ هم داره. نک نازک و به هیچ وجه جوهرش پخش نمیشه. خیلی هم روون
آره درسته .. من امسال رفتم سریع کیان گرفتم از کنکو هم روون تر مینویسه

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
منم از خرداد امسال به اینور فقط کیان میگیرم...
رنگای متفاوت داره...
ضخامت نوکش هر کدوم رو خواستی انتخاب میکنی..0.7 و 1
مهمتر اینکه جوهرش اصلا پخش نمیشه...
صفحه کلاسور هم پاپکو و یکی دیدم آوا بود .خیلی خوشم اومد!
بیک برا خوشنویسی بهتره چون رو کاغذ سر نمیخوره کنترلش راحته ولی این کیان برا کلاس که سریعتر میخواد بنویسه روونتره @mahdichalaki

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
بچه ها تولید کننده خودکارای کیان ببینه اینجوری تعریف می کنیم از خودکاراش ذوق مرگ میشه:)):))

fatemeh76

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام
خودکار بیک و کیان.
هایلایتر Artline این رنگش یه رنگ صورتی خاص و دلبریه کیفیتشم خوبه.
612004_49b817bc_abab_41e1_80ae_cc9589a11378.jpg

اتد هم نمیدونم چون همیشه زود خرابشون میکنم هر هفته یه چیزی می‌خرم. :‌))
پاک کن هم فابرکاستل بگیرید، ازون مشکیا.
دیگههه، چیز دیگه ای استفاده ندارم.
ولی اگه خواستید از این روان‌نویس سرنمدیا بگیرید، استدلر نگیرید اصلاً. Owner بگیرید هم خیلی بهتره و مثل استدلر زود خراب نمیشه و وا نمیره و جوهرش خشک نمیشه و غیره. رنگاشم قشنگ‌تره انصافاً. هم اون تایمی که استدلر دونه ای 7 تومن بود من اونر رو خریدم 3 فکر کنم. کلاً خیلی بهتر و بصرفه‌تره دیگه.

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
خودکار بیک و کیان.
هایلایتر Artline این رنگش یه رنگ صورتی خاص و دلبریه کیفیتشم خوبه.
612004_49b817bc_abab_41e1_80ae_cc9589a11378.jpg

اتد هم نمیدونم چون همیشه زود خرابشون میکنم هر هفته یه چیزی می‌خرم. :‌))
پاک کن هم فابرکاستل بگیرید، ازون مشکیا.
دیگههه، چیز دیگه ای استفاده ندارم.
ولی اگه خواستید از این روان‌نویس سرنمدیا بگیرید، استدلر نگیرید اصلاً. Owner بگیرید هم خیلی بهتره و مثل استدلر زود خراب نمیشه و وا نمیره و جوهرش خشک نمیشه و غیره. رنگاشم قشنگ‌تره انصافاً. هم اون تایمی که استدلر دونه ای 7 تومن بود من اونر رو خریدم 3 فکر کنم. کلاً خیلی بهتر و بصرفه‌تره دیگه.
برای اتد اسکول مکس و اونر و فابر هم خیلی خوبن

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
خودکار> بیک فرانسوی. ابی و قرمز
اتود> خیلی وقت پیش یه مدل پنتل گرفتم فوق العادس. کم مصرف با کارکرد عالی. با دوام
هایلایتر> من مدلای قلمی رو ترجیح میدم چون خوش دست ترن. مثل پنتر اسلیم یا موریس
پ.ن : اغا من واسه زیست خوندن جدیدا وسواس عجیبی گرفتم که باید حتما از شیش رنگ هایلایتر استفاده کنم. چارتا لیچار بارم کنین این وسواس از سرم بیفته. اصا شما از چند رنگ هایلایتر و هررنگ به چه منظور استفاده میکنین؟

Kourosh06

کاربر فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
یک عدد مداد (نه اتود) + پاک کن (ترجیها استدلر)
سه عدد خودکار آبی، سیاه و قرمز. (ترجیها مارک دار باشه مثلا پنتر)
یک لاک غلط گیر ( نواری نه)

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
من یه بسته کنکو ۱۲رنگ سال هفتم خریدم
الان دارم فارغ التحصیل میشم و بستش دست نخوردس، فک کنم دیگه وقتشه بذارمش تو دیوار :)))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
من شخصا ۵ ساله خودکار از پنتر استفاده میکنم با نوک تیز
به بقیه موارد اهمیت خاصی نمیدم که مثلا همیشه یه مارک خاص بخرم

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
عاقا میدونم این تاپیک از نظر بعضیا ممکنه خیلی سطحی جلوه کنه یا اینکه میدونم قبلا اپش کردم ولی با این وجود هنوز برام جالبه ... بنظرم عشق به لوازم التحریر سن و سال نمیشناسه :)
پس دوباره up

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
امممممم خب کلا بخواین برای سال تحصیلي بعدي وسیله بخرین اینا پیشنهاد منن حالا اگر چیزي خواستین اضافه کنین.

• براي دفتر من هميشه پیشنهاد میدم دفتر كلاسوري تهيه كنين به نظرم كاربردي تر هستن. يكسري كلاسورهاي 4 حلقه هستن كه خيلي به درد اونايي كه بعضي جزوه هاي معلم رو ممكنه پرينت بگيرن مي خوره. هم اندازش مناسب ورقه آ4 هست و نه خيلي حلقه هاش زياده كه واسه سوراخ كردن برگه ها به مشكل بخورين(الان خاطرم نيست چه برندي اين كالا رو داره ولي با يه گشتن ساده مي تونين پيدا كنين)
  • اگر اصرار دارين كه دفتر بخرين حقيقتش من از بچگي دفترهاي با جلد گالينگور(تو دفتر هم بهش ميگن گالينگور؟ همون جلد سخت آقا) مي خريدم. حقيقتش نسبت به دفتر هاي ديگه سنگين تر هستن ولي خب برگه هاش ته دوخت هستن و راحت جدا نمي شن. عمدتا خود برگه هاشون هم جنس خوبي دارن. من امسال از برندهاي تنديس و شافعي دفترهاي جلد سخت خريدم(هر چند امسال اصلا درس نخوندم و دفترام تقريبا خالي هستن ولي خب تو اون 9 سالي كه اين دفترا رو استفاده كردم راضي بودم)
  • خودكار هم از برند فابل استفاده مي كنم كه ايرانيه و راضي بودم. البته خودكار CLARO هم دارم منتها از اون نوع شفافش. منظورم اينه لوله خودكارش شفافه. حقيقتا اول سال تحصيلي دوتا خودكار از اين برند خريده بودم ولي اونا لولشون شفاف نبود و نمي دونم چرا خشك شدن. احتمالا من بد نگه داشته بودم.
  • پاك كن برند فابر كاستل رو پيشنهاد مي كنم. به نظرم كيفيت خوبي داره و از اونجايي كه ديگه مدرسه نمي ريم با مشكل گم شدن پاك كن و خريد مجددش مواجه نيستيم. اين پاك كن فابر كاستلي كه من دارم فكر مي كنم بزرگترين اندازش باشه و از حق نگذريم كل دبيرستان رو ميشه باهاش گذروند(البته بستگي به مصرفتون داره). پاك كن هاي اتودي هم واسه اونايي كه در جاي جاي كتاب درسيشون نكته جاي ميدن ميشه گفت كاربردي تره يه مقدار چون راحت تر مي تونن مكان مورد نظرشون رو پاك كنن. برند خاصي ازش خاطرم نيست.
  • براي مداد نوكي يا همون اتود يه دونه پنتر دارم دو ساله استفاده مي كنم و راضي هستم. نوكش هم از برند KNOW استفاده مي كنم و به نظرم خوبه.

IMG_20210627_091221.jpg

• غلطگير هم كه اين همه برند هست يكي وردارين ديگه سخت نگيرين.
  • هايلايتر هم كه اكثر دوستان بهش اشاره كردن حقيقتش من سالهاست استفاده نمي كنم. ولي ترجيحا از اون شبرنگ هاش(نمي دونم دقيقا بهشون چي ميگين) نخرين چون واقعا چشم آدم رو ميزنه. برند استابيلو يه سري هايلايتر با رنگاي پاستلي داره اگر خواستين استفاده كنين يكي از همونا رو بخرين بهتره.
  • دفترچه اهميت زيادي تو تحصيل داره. حداقل براي من. من دوتا دفترچه از برند NILAI استفاده مي كنم(در واقع سه تا:|) اندازه، تعداد برگه ها و همينطور كيفيت برگه هاش خوبه.(مي تونين يك دفترچه رو به برنامه ريزي و يكي رو به يادداشت برداري هاي بدخط سر كلاس و اينا اختصاص بدين)
  • خط كش هم خيلي كاربرد داره(مخصوصا براي من كه نكته نويسي هاي تو كتاب زيستم رو دوست دارم تميز بنويسم) يه خط كش ژله اي از برند پارس رسام و يا هر برند ديگه اي كارتون رو راه ميندازه به نظرم.
  • البته مي تونين يه ست كامل خط كش و نقاله و پرگار اينا بخرين.(برنداي ايراني فكر كنم چيزاي خوبي داشته باشن) ولي خب من اين ست رو سال 97 از مدرسه جايزه گرفته بودم و خيلي باحاله (در واقع باحال بود) اين عكسشو از اينترنت گرفتم كه ببينين چيا داره.
  • HTB14oYIKFXXXXb1XFXXq6xXFXXXV.jpg
  • واسه حل سوال و اينا هم مي تونين از دفترهاي دولتي استفاده كنين. به كتاب فروشي هاي شهرتون مراجعه كنين اكثرا دم مدرسه ميارن. كيفيت كاغذاشون خيلي خوب نيست ولي خب قيمتشون مناسبه و حالا چك نويسش ميكنين يا هر كار ديگه مختارين.
  • جلد كتابم از اين چسبي ها بخرين ديگه. البته برند نهال يكسري جلدهاي آماده داره كه خيلي جالبن به نظرم (براي هر پايه جدا در نظر گرفته شده.) يعني چسبي نيست(به جز قسمت چسب نگه دارنده و شما خيلي راحت كتاب رو ميذارين داخلش) تو ديجي كالا هست. عكسشو ميذارم ببينين
Screenshot_20210627_093413.jpg
Screenshot_20210627_093418.jpg

• ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه ولي خب اگر سوالي داشتين ميتونين بپرسين

بالا