• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابگاه و مشکلاتش

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
چون قراره با اون شماره اولیه ک از باباتون دادین تماس گرفته بشه....
آها راستی بذارید از همین الان بگم.....حتما شماره پدرتون رو الکی بگید ک اگ مورد اخلاقی یا حراستی خاصی پیش اومد زنگ نزنن ی موقه

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
چون قراره با اون شماره اولیه ک از باباتون دادین تماس گرفته بشه....
آها راستی بذارید از همین الان بگم.....حتما شماره پدرتون رو الکی بگید ک اگ مورد اخلاقی یا حراستی خاصی پیش اومد زنگ نزنن ی موقه
اینو درست میگن حتی به شماره مادر زنگ نمیزنن هیچ وقت ولی در کل بستگی به خوابگاه داره مثلا ما فقط بچه های پزشکی و دندونن بعد خب پزشکیا شیفت دارن از همین قضیه استفاده میکردن ملت بعد مورد بوده مثلا نه شب روپوش میکرده تنش دارم میرم بیمارستان: ))) گیر نبودن خیلی ولی خب بعد چنتا قضیه یکم گیر شدن

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام
اینو درست میگن حتی به شماره مادر زنگ نمیزنن هیچ وقت ولی در کل بستگی به خوابگاه داره مثلا ما فقط بچه های پزشکی و دندونن بعد خب پزشکیا شیفت دارن از همین قضیه استفاده میکردن ملت بعد مورد بوده مثلا نه شب روپوش میکرده تنش دارم میرم بیمارستان: ))) گیر نبودن خیلی ولی خب بعد چنتا قضیه یکم گیر شدن
آخه مثلاً خواهر منم همینجوری بوده ولی موقع برگشت چه 10 چه 2 شب باید نامه میاوردن از آزمایشگاه/بیمارستان.

نارنجی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
این که بگید بلیت داشتمم اوکیه :-"

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering
عه خوابگاه دخترونه امیرکبیر شب ها تا 10 میتونیم بیرون باشیم اگه دیر کنیم و تاخیر داشته باشیم باید لیست اسممون رو بنویسیم و روز بعد تماس میگیرن به خانواده، ولی بعضی وقتها بچها هماهنگ کردن که دیر میان و چیزی نگفتن بهشون.
بعد اگه شب قصد رفتن به خونه اقوام یا خوابگاه دوستامون رو داشته باشیم باید فرم پر کنیم و روز بعد باز تماس میگیرن به خانواده.

خوابگاه پسرا تا ساعت 12ـه ولی من میشناختم کسانی که دیرتر میرفتن و نگهبانشون گفته بیایین این کلید در رو بگیرید من رو از خواب بیدار نکنید :))

اها من زمستون بلیط داشتم 9 شب بعد تاخیر داشت 3 ساعت، خلاصه 3 رسیدم خوابگاه نگهبان بیچاره خواب بود ولی در رو واسم باز کرد.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
ما در خابگامون همیشه بازه ولی ما دخترا نیمه ی اول سال اگه بعد 10 و نیمه ی دوم سال بعد 9.5 بریم خابگاه به خونوادمون زنگ می زنن تاخیرمونو اطلاع می دن پسرامون هیچ محدودیتی ندارن

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
الان این تاپیکو خوندم و دیدم هیچ جوره نمیتونم با این قضیه محدودیت ساعت ۱۰ شب کنار بیام واقعا:|
ادم یک شب میخواد بره با دوستاش بیرون باید ۱۰ شب برگرده آخه:))
میری خونه میگیری هم ساس و کک نداره هم تا ۱۰ شب نمیخواد برگردی:-"

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
الان این تاپیکو خوندم و دیدم هیچ جوره نمیتونم با این قضیه محدودیت ساعت ۱۰ شب کنار بیام واقعا:|
ادم یک شب میخواد بره با دوستاش بیرون باید ۱۰ شب برگرده آخه:))
میری خونه میگیری هم ساس و کک نداره هم تا ۱۰ شب نمیخواد برگردی:-"

کلا وقتی آدم میره خوابگاه خیلی حال نداره پاشه بره بیرون...روزای اول اینطوره...وقتی میتونی بشینی تو اتاق با دوستات تا صبح حکم بزنی این انرژی صرف بیرون رفتن و هزینه نمیکنی ب همین راحتی...
+ولی حق با توعه...قانون مزخرفیه و منم سر این چندین بار دعوام شده.تازه ده ک خیلی خوبه.تو دانشگاه ما هشت و نیمه.مثلا تو خرداد هنوز هوا تاریک نشده بود ک ما باید خوابگاه میبودیم
و بعضی خوابگاهها دیگه شورشو درمیارن انگار پادگان نظامیه.کلی ممکنه ببرنت حراست سر این مسئله و با خانوادت تماس بگیرن و دردسر درست کنن...در مجموع دوستی با نگهابانای ورودی خوابگاه خیلی جواب میده:D

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
تو خوابگاه های همه جا دزدی زیاده عایا؟
نه تو خوابگاه ما اصلا اینطوری نیس
همه ی وسیله هامون اعم از لپ تاپ و اینا در اختیار همه هس استفاده می کنیم با هم
هر جا هم اومد وسیله هامونو میذاریم میلی متر تکون نمی خوره
پ.ن: من یه بار یه وسیله ی کوچیکو تو طبقات بالا گم کردم بعد یک ماه رفتم دیدم همونجاییه که خودم گذاشتم

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering
عرضم به حضورتون اون 10 امیرکبیر واسه شریف 8 یا 8:30 میباشد نقطه

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
آدم نفهم تو اتاقمون بود چی کار کنیم؟

#بلانسبت_زیرپوستی_برای_دانشجوهای_قدیم_و_جدید_سمپادیا :-"

آخرین ویرایش:

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
آدم نفهم تو اتاقمون بود چی کار کنیم؟

#بلانسبت_زیرپوستی_برای_دانشجوهای_قدیم_و_جدید_سمپادیا :-"
تو خود اتاق به عنوان یکی از اعضای اتاق ؟
یا صرفا اومده باشه ؟ (مثلا تهرانیا ییا از اتاق دیگه ؟)

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
تو خود اتاق به عنوان یکی از اعضای اتاق ؟
یا صرفا اومده باشه ؟ (مثلا تهرانیا ییا از اتاق دیگه ؟)
کلا تو خوابگاه چگونه با نفهم رفتار بُنماییم؟

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
کلا تو خوابگاه چگونه با نفهم رفتار بُنماییم؟
حالا با اینکه تعریف نفهم بودن سلیقه ایه ٬‌کلا تو دنیای روزمره و تو خود دانشکده هم بعضا رفتار با نفهم سخته ٬‌
تجربه ای که به من ثابت کرده اینه که حتی اگر آدم درون گرایی باشی یا عادت نداشته باشی ٬ باید این یه مورد رو حداقل تو زندگی خوابگاه بری زیر بارش وگرنه چیزی برات نداره جز یه عالم عذاب
اصولا سعی کن تا یه حد کمی مراعات کنی و صبرت رو بالا ببری چون خیلی از چیزا با یکم تحمل حل میشه ولی بعدش لازمه که با طرف رک باشی و در مقابل بعضیا سفت و سخت وایستی !‌
مثالا زیاده واقعا ولی من به عنوان نمونه یکیشو میگم :
آقا ما یکی از دوستامون هست با اینکه همه دوسش داریم و پسر خوبیه و چند تا مشکل داره که اینه که اولا ملاحضه ی بقیه رو نمیکنه و دوم هم اینکه تن صداش بالاست ٬‌بعد فرض کن بیاد خوابگاه و شب با دو سه نفر دیگه دارن دوتا میزنن !‌خب نتیجش . خوب نمیشه اصلا‌٬
یه دوست هم من داشتم که رو خوابش حساس بود ٬‌با صدای موس اینا کاری نداشت ولی به پچ پچ یا چیز دیگه حساس بود ٬‌این قدر این بشر تحمل کرد چند بار که یه دفعه بلند شد و یه سری بحث نسبتا ناجور شد که خب خوشایند نبود برای کسی ٬‌و طرفم البته بعدش یکی دو بار بیشتر نیومد ولی اگه همین فرد اولش درست تذکر میداد یا سفت و سخت وایمیستاد شاید کار به بحث و دلخوری و عذاب نمیکشید

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
عرضم به حضورتون اون 10 امیرکبیر واسه شریف 8 یا 8:30 میباشد نقطه

شش ماه اول سال ۹، شش ماه دوم سال ۸:۳۰
و کلا هم تماس بگیری بهشون بگی دیر میای اوکی ن تا ساعت ده و نیم، غیر اون باید خونواده تماس بگیرن
در هفته هم اگه ۳ بار بیشتر خیلی بیرون باشی میگن دخترم اینقدر بیرون نباش و فلان و این ها ی نامه الکی هم میدن مثلا تذکر دادن : ))

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
در مورد خوابگاه دخترونه دانشگاه خودمون باید بگم که تاخیر تا نیم ساعت اینا اوکیه ، بهتون میگن دخترم بعد این دیر نکن :)) بیشتر از اون تا حالا پیش نیومده برام که بگم چه اتفاقی می افته :D
ولی اگه اصلا نیای کسی متوجه نمیشه! چیزی به عنوان فرم خروج نداریم ، چک نمیکنن که کی هست و کی نیست!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
در مورد خوابگاه دخترونه دانشگاه خودمون باید بگم که تاخیر تا نیم ساعت اینا اوکیه ، بهتون میگن دخترم بعد این دیر نکن :)) بیشتر از اون تا حالا پیش نیومده برام که بگم چه اتفاقی می افته :D
ولی اگه اصلا نیای کسی متوجه نمیشه! چیزی به عنوان فرم خروج نداریم ، چک نمیکنن که کی هست و کی نیست!
برعکس علموص یه دیقه تاخیرم جدیدن می نویسن و هرشب حضور غیاب داریم
دانشگات کجاس؟

بالا