• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت[سری ۶]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
@پهلوی
تپل با موهای کمی فر؟ :))
خانه دار با مهارت‌های بسیار
تپل هستم آری، ولی الان خیلی لاغرتر شدم بهم میگن چندش شدی :)) موهامم آره موج داره با انعطاف فرپذیری منتها صاحبش جون میکَنه که فر نشه :-"
واسه اونم قصد ادامه تحصیل دارم :))
افتخار دادی محدثه جان :RedHeart

@پهلوی
موهاش فره ، هیکلیه
زود میتونه با دیگران گرم بگیره ،میتونه محترمانه برخورد کنه در عین صمیمیت ، ، احساس میکنم یه ذره مغرور باشه ، خب شوخه ، رو اعتقاداتش و تعصباتش وای میسته
فر نیست، موج داره
هیکلی هستم صحیح
اصلا، فقط فضای مجازی اینطوره :)) ولی خب اگه طرفم راحت باشه آدمی نیستم که خودمو بگیرم
میتونم ولی شعورشو ندارم :)) بستگی به طرفم داره که چقدر باهام راحت باشه، معمولا سعی میکنم اول خلقیاتش دستم بیاد بعدا نحوه برخوردمو مشخص کنم، هرجا نکردم مشکل پیش اومده برام
تا غرورو چی در نظر بگیری :-?
بازم بستگی به طرفم داره :D
این یکی هم بستگی داره، اگه اعتقادم نادرست باشه و اینو بفهمم، راحت قبولش میکنم و اعتقادمو عوض میکنم
ممنون که اومدی :RedHeart

@پهلوی
طلاعات تاریخی و هنری بالا چشماتون بالا میبینه ((:
فک کنم تو درسای محاسباتی خیلی خوب نباشن با واژه فاجعه زیباتر میشه وصفش کرد :-"
صمیمی و جدی جفتش بستگی به طرف مقابلم داره
دارای استعداد هنری خعلیییی بالا لطف دارید :) سر سوزن ذوقی این حرفا رو نداره ((:
حافظه قوی خدابیامرزدش یه زمانی کامپیوتر بودم، الان ماهی شدم
کمی مذهبی یه زمانی مذهبی بودم الان دیگه اصلا نیستم، بیشتر سعی میکنم کاریو انجام بدم که خودم فکر میکنم درسته نه مذهب
درونگرا صحیح
رابط اجتماعی خیلی خوب اتفاقا تو دنیای واقعی افتضااااح!
ارجمند :D ارجمند کپی مذبوحانه ایست از نام خانوادگی سرکار عالی، ربطی به ما نداره :))
تیز بین بقیه باید بگن!
عاشق بانو هایده مگه میشه عاشقش نبود؟ :GreenHeart
مقید به یه سری عقاید عجیب غریب تصورتونو دقیق بگید تا رفع شبهه کنم :))
بسیار فهمیده لطف دارید
عاغا در حدی خفن ک مامان من روشون کراش زد :-" چی میرید میگید مگه؟ :)) این عمارت فقط نماش قشنگه توش طویله ست :))
خیلی لطف کردید :RedHeart

@پهلوی
فوق العاده کرموک :>
تپلی جوابی ندارم :D
مو فرفری موج داره :|
چشای گنده تالشا یه نقشمایه دارن به اسم چشم گاو :-" همون :))
نیم رخ دماغ شیک و پیک رو نیمرخ دماغم کراش دارم از روبرو کراهت :))
لب دهن... اوووووف :-" برادر پدر نداری خودت؟ :-"
گونه مونه به دردم نمیخوره البته :|
دوست داشتنی بهتره بگی سیّاس :-"
خبیث :-" (<
از بزرگان ادب :-" جمع کن هندونه هاتو :|
پدری نمونهx: هوس کردم یه کرمی بریزم پشیمون شی از حرفت :))
تشکر هم نمیخوام بکنم :-" استثنائا وظیفه ت بود :-"

@پهلوی
تشنه یادگیری ب نظر میاد از اونا ک ی هر واژه جدید رو هم واکاوی میکنن ...ب نظرم در سراشیبی تحولات بزرگسالی داره قرار میگیره جدیدا و امیدوارم باعث بشه در عین تغییرات و تفکرات ثبات قدمش تبدیل ب تزلزل نشه.....از نظر ظاهری هم فکر میکنم تپل باشه و سفید :D....با چند خال قهوه ای رو صورتش :D..و موهایی وز وزی
امیدوارم همونطور که میگید باشه
ممنونم :GreenHeart
تپل هستم، سفید بودم آفتاب گیلان نذاشت :)) تصورات بعدی نه متاسفانه :D
سپاسگزارم خیلی افتخار دادید
:RedHeart

@پهلوی یه پسر تینیجر که آفتاب نمیخوره بهش همش تو خونس و فکرش بیشتر مشغوله تا بدنش : ) شاید بهترین توصیف از من همین بود :))
بعضی وقتا چیزایی ازش میبینی که میگرخی :D شفاف سازی کن جان من الان فکر بد میکنن :))
خیلی روابطش با همه خوبه : ) اونم تو دنیای مجازیه، خبر واقعیتو که داری :-":D
آدم موفقی میشه : ) :GreenHeart
و خیلی چیزای دیگه : )
مرسی که اومدی مبین جان ایشالا عروسیت جبران کنیم :D:RedHeart

@پهلوی
قیافشو که دیدم، اگه بگم توصیف میشه نه تصور.(:/
قریب به هایده=)) ایکاش بودم واقعا :)) یه ذره چربیای صورتم ریخته از حالت هایده خارج شدم :))
پایه هس. بستگی داره :-"
مخش کار میکنه. نمیدونم بر چه اساسی میگی ولی اگه همون یه ذره هم نکنه برم بمیرم :-":))
سلبریتیه( نم دونم چرا. ایش:-w:-/):)) اینا همش بازی دستای پشت پرده ست وگرنه ما کجا و سلبریتی شدن کجا ((:
آدم باجنبه ایه ( خدایی انقد دستش انداختیم، بی جنبه بازی درنیاورد:D) چیزی که عوض داره گله نداره :D
عتیقه ( هم خودش هم وسایلاش:-"=))) همه زندگیم :-" از همین تریبون میگم عتیقه هایده رو هم گوش کن :))
هنرمنده انگارO_o به شایعات توجه نکن :-"
ممنون که اومدی :RedHeart

@پهلوی
علاقمند ب تاریخ، نه بابا؟ :-" چه جالب :)) از لحاظ ظاهری مشابه هایده، الان دیگه نیستم که :( بسیار باشعور، دیگه از تو این حرف بعید بود :)) بزرگتر از سنش میفهمه، لقمه بزرگتر از دهنم برمیدارم، معده م بزرگتر از بقیه نیست (خودت مفهومشو بگیر :-") مودب، لطف داری ولی انتظار این همه آبروداری نداشتم :)) روابط عمومی بالا ( حداقل فضای مجازی)، دقیقا فضای مجازی :)) باجنبه، :-w بسیار متفاوت از بقیه همسن سال ها و همجنس ها، وجه تفاوتو بگم یا زوده؟ :)) شب زنده دار :/ نصف دین شب زنده داری ست :-":)) و احتمالا پایه :-" :-":-"
استنادشم حرفای خودش
قدم به سر چشم کورمون گذاشتی اومدی :RedHeart:))

فک نکنم کسی باشه که @پهلوی رو شبیه هایده نبینهD: :RedHeart_______:RedHeart
خدایی نمیشه با چهره دیگه ای تصورش کرد به قول ابی همین خوبههههه همین خوبهههه :D:))
یوخده اضافه وزن :Dموهای پرپشت سفید مفیدم :Dهس آره دقیقا درست
شاید صداش به بانو نرسه ولی بد صدا هم نی صدای هیشکی که صدای بانو نمیشه، منم اتفاقا صدام خیلی بده :D ولی خیلی قدرت داره دوستام میگن توی همون جنسه صدات :-"
خیلی خوشحالم کردی سینیور جان :D:RedHeart

@پهلوی:
علاقه مند شدید به ادبیات و تاریخ زندگی بدون اینا نمیشه که :GreenHeart
هندسه هم دوس داره :-" ولی ریاضیش فک کنم خوب نیست !:)) هندسه رو دوست ندارم صرفا به بقیه مباحث ریاضی ترجیحش میدم :/ ریاضی هم بره بمیره :))
ارادت مند شدیدددددد به هایده x:
رو صداشم بسیاااااار حساسه !!=)) + پهلوی پادکست عید بعدی یه ویس بذه بخون ببینیم چطور هست حالا صدات کَمَثَلَ گاو نری که داره سه قلو میزاد :))
اخلاقشم ، یکم رو اعصابه !:-" قبلا مؤدب تر بودی الان یکم چیز شدی :-"" آهان با منم خیلی کل کل میکنی !:)) البته خب خودمم خیلی بات کل کل میکنم !:)) :-" اونا که حقته، حق هم گرفتنیه :-" :))
دیگه آهان برم شراغ ظاهر !:))
ببین همه میگن موهات فره ، فقط من نیستم !=)) سنگ بدگوهر اگر کاسه ی زرین شکند، قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشود :-" اونا تصورشونه، تو از حرص میگی :-" ولی ایراد نداره قیمت زر کم نشود :))
رنگشونم که حنایی اینو دیگه همه میدونن :-" آره مثل خودت حناییه موهام :-":))
انتظار نداشتم بیای (حتی واسه کرم ریختن :)))، مرسی :RedHeart

@پهلوی
با حوصله برای یاد دادن اطلاعاتی که کلی تلاش کرده تا به دست بیاره (: میتونه معلم خوبی شه به نظرم. آره کار جذابیه :D ولی کلا تدریس از توانایی من خارجه، امتحان کردم حوصله و شوق دارم، اعتماد به نفسشو ندارم
با انگیزه برای یاد گرفتن (: صحیح :)
بی غرور برای عذرخواهی کردن (: اینم کسی اشاره نکرد ولی جالبه تنها کسی که توی فضای مجازی اینو گفت شمایید، تو دنیای واقعی بهم میگن :)
نمیدونم چرا تصور من با موی فرفری با عینک گرده :D شاید چون به ادبیات و تاریخ علاقه داره موهام موجداره عینک هم یه دونه مدل خرخونی (اما نه گرد) فقط برای مطالعه دارم :D
متشکرم که تشریف آوردید

@پهلوی عاشق ادبیات..علاقه زیادی به حفظ اثار گذشتگان داره..مهربونه..صورتش باید گرد باشه و موهاشم مجعد..قد متوسط و لاغر اندام...مطالعش خوبه..درونگرا؟؟...صبور..
من دوستش دارم^_^
فقط لاغراندامش درست نبود ^__^ قوه تصورتو تحسین میکنم ^__^ منم دوستت دارم *__*
خیلی ممنون که اومدی :RedHeart:D

@پهلوی
به به!
دایی جان :D سلام خاخور زای جان ^__^
میتونم تو لیست فرهیخته ها بذارمش. پارتی بازی میکنی واسه داییت :)) خیلی تلاششو برای یاد گیری دوس دارم. :) از سنتی های خوبه! ماشالا جمله ت هزار پهلوئه ((: صنایع دستی بلده. زندگی بدون صنایع دستی خر است :GreenHeart تاریخ یه بخش خیلی بزرگ از زندگیشو تشکیل میده. واقعا من تو 99 درصد جهان های موازی هم تو گذشته ام اهل دله(این یکیو نمیتونم ب زبان فارسی سخت هم بیان کنم:)) )امید وارم سر راهش امین نباشه بس ک ناجوانمردانه ب هم تیکه میندازن:)) ولی از پس هم برمیایم :D نمیدونم بزرگ شدن چ تاثیری روش داشته ک داره از مود فرهیختگیش خارجش میکنه:-"(اینا همش تقصیر تلگرام گور ب گوریه:)) ) بر پدر دوروف لعنت بفرست که دسته گل مردمو تحویل گرفت علف هرز تحویل داد :)) توانایی دیدن ناراحتی دیگرانو نداره. بی تعارف واقعا خیلی زیادی در تمام لحظات زندگیم یاد ناراحتیای بقیه مردم هم هستم (حواسم همیشه هست که همه خوشحال و بی دردسر نیستن) و واسه چیزایی که کاری از دستم برمیاد تمام تلاشمو میکنم سعی میکنه تو تنش نباشه. درسته! خیلی قشنگ از عقایدش دفاع میکنه خرکی قبولشون نداره.بحث و تبادل اطلاعات باهاش از باحالترین کارای دنیاس:Dحاشیه ی الکی برای خودش نمیتراشه.در مورد هر چیزی ک حرف میزنه چرت نمیگه. از اولش تا اینجا رو باید بگم قطعا متقابل بوده که اینجوری احساس کردی نمیدونه میگه نمیدونم. انصافا من این ویژگیو توی هرکسی دیدم روش کراش زدم از بس دوسش دارم :|:RedHeart:P دیگه مرید بانو هایده بودنش که...بیخیال بابا;))سعی نمیکنه با عقایدش مغزتو نابود کنه و....کلیییی چیز خوب دیگه اما متاسفانه من خوابم میاد:D
سپاسگزارم از وقتی که گذاشتی :RedHeart

@پهلوی
خیلی هنرمنده اینو یکی داره میگه که من خجالت بکشم ((: لطف داری ^_^
نسبت به سنش خیلی فرهیختست بازم لطف داری چشات فرهیخته میبینه ^_^
بنظرِ منم شباهتِ عجیبی به بانو هایده داره:-":)) پلنم جواب داد (<:rolleyes::))
در کل خیلی دوست داشتنیه ممنون ^__^
منور کردی :RedHeart>:D<

@پهلوی و اما تو! خوبی؟ چه خبرا؟ الان توی دوراهی و چند راهی انسانی رفتن و نرفتن هستی! خب تبریک میگم ورودت رو به دنیای پر از عجیبیجاتِ بحث برانگیز! آینده ی روشنی خواهی داشت در تمام زمینه هایی که قبلا بار ها و بار ها بهت گفتم که توشون نابغه ای! تنبلی نکن بچه! بچسب به توانایی هات و ولشون نکن تا به ثمر ننشستند! همه ی تعریف ها رو قبلا ازت کردم با شعور و با ادب، مستعد و نابغه، یه کمی عجیب و ....
من که رو ندارم االان باهات حرف بزنم اصلا <': واقعا خجالت میدی! ضمن اینکه حرفا رو تو پی وی زده و میزنیم دیگه :-" فقط سپاسگزارم که وقت گذاشتی نظرتو بنویسی :D:RedHeart

@پهلوی همیشه در حال مطالعه در مورد تاریخ گذشته‌س.... صحیح :D
حاضره واسه خوب شدن حالش جونشو هم بده :)) من هرگز هرگز اینو توی خودم ندیدم ولی وقتی تو اینو میگی مطمئن میشم اشتباه از منه چون تو هیچ دیتای غلطی از هیچی نداری انگار :)):)):)) وزیر اطلاعات لنگش جلوت پهنه :))
یکم خجالتی ای عه....وولی پایه‌س اینم آره :D
از اینکه از وقت ارزشمندت زدی و اومدی نظرتو گفتی ممنونم و زبونم برای تشکر قاصره چون من اگه هر بار 1000 تا نوتیف داشتم واسه خودمم اینجوری وقت نمیذاشتم :)) مرسی :RedHeart

@پهلوی
خب پهلوی یکی از کاربرهایی هست که عضو شدنش و فعالیتش مصادف شده با کم فعالیت کردن من و خب باعث شده حتی اسم کوچیکش رو هم ندونم. از کم سعادتی ماست، ابوالفضل هستم!
در کل پسر مهربون و احتمالاً تپل باشه مقداری خجالتی هم هست. آره درسته، خرس مهربون بودم حواسم نبود :))
به یه سری اصول خودش وفادار هست و سعی می‌کنه تو زندگیش رعایت کنه. سعی می‌کنه حواسش به دور و بری‌هاش باشه
احتمالاً وقت زیادی رو برای دنیای مجازی می‌ذاره و به اخبارهایی اهمیت می‌ده که روشون نمی‌تونه تاثیر گذار باشه. کاملا همش درسته
فکر کنم احساسی هم باشه و شاید با آهنگی هم گریه کنه. دیگه نگم که دقیقا :D
در کل پسر خوبی بنظر می‌ره و امیدوارم که مسیر آینده‌اش خوب باشه و بی‌راهه نره. سپاسگزارم :GreenHeart
در قبال رفتار با دیگران سعی می‌کنه مودب باشه ولی فکر کنم اگه باهاش رفیق باشی می‌تونی وجهه‌های دیگه‌ای هم ازش ببینی ولی خب بازم حد و حودش رو نگه می‌داره :-? اینم درسته!
پسر ریسک‌پذیری باید باشه. فقط درمورد این یکی شک دارم، بقیه مو به مو درسته
افتخار دادید :RedHeart

@پهلوی
لعنتی من هیچوقت نتونستم تورو تصور کنم هرسری بهت فکر میکنم هایده میاد جلو چشمام: )) چه بهتر :RedHeart_:RedHeart عوضش نکنیاااا :))
ولی خب احتمالا لاغری و قد بلند موهات رو مرتب نگه میداری نه مدل دار از لحاظ شخصیت هم که جزو خاص ترین کسایی هستی که میشناسم و حس میکنم تو دوره ى اشتباهی به دنیا اومدی: )) فقط لاغرش غلطه بقیه درست، و دوره ی تاریخی هم لعنت بهش :-l من دوره تاریخی ایده آل و مناسب روحیاتم از بابامم عقب تره! :))
پ.ن من پیج فاطی هست که عکسای قدیمیشو میذاره ها از طریق تو پیدا کردم و کلی سپاس و قدردانی پیدا کردن پیج فاطی یکی از خوشایند ترین اتفاقات زندگیم بود، امیدوارم برای تو هم همونقدر لذت بخش و مهیج باشه :)
خیلی مرسی که اومدی شکیبا جان، خوشحال شدم

دوستان گرامی اگه جا موندید و مایل بودید به بنده افتخار بدید، بازم بنویسید تصورتونو، من این جمع بندی رو ویرایش میکنم و اضافه میکنم، از همه ممنونم :)

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
خب تا جمع بندی نکردند من هفته قبلی رو تمام کنم :D
@mohammadreza128
باید تپل و سبزه روشن باشه :-? شوخ طبع باید باشه و خب ابایی نداره هر کلمه‌ای به زبان بیاره. :-" خانواده‌اش باید مذهبی باشند ولی خودش یه مقدار حاله‌ای از ابهام هست اعتقاداتش :-? ولی بیشتر فکر کنم رو به مذهبی بودن باشه :-?? با مرام باید باشه تو دوستی و مسئولیت پذیر می‌خوره باشه و اینکه باهوشه، یحتمل مهربون هم باشه. بچه پایه‌ای هست در کل :-?
راستی چقدر علاقه به معین داره خیلی وقته این آواتارشه :))
آواتار قبلیش فکر کنم تیلور سویفت بود :))
@riant
آواتار قبلیش یه دختری بود موهاش رو تو هوا آزاد کرده بود (گمونم ر به دریا بود :-?) حقیقتش خیلی ازش شناخت ندارم ولی بهش می‌خوره مهربون باشه و به دوستاش خیلی توجه کنه. درونگرا باید باشه در واقع بیشتر بهش می‌خوره که احساساتی باشه ولی توی خودش پنهان کنه.
و همچنین فکر کنم به کتاب غیر درسی علاقه‌ زیاد داشته باشه (خدایی این آخری رو رو هوا گفتم :)) )

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
1526834430_mengendalikan_mood_swing_1526834430_b.jpg

@arvin.a
مود کلی :‌ عصبانی / معترض
از بین رنگ های بالا شاید نارنجی و گلبهی (رنگ کناری نارنجی باشه!)
فکر میکنم میتونه خیلی رک باشه!

@Kda1998
فکر کنم آدم شاد و خانواده دوستی باشی !
مود کلی‌:‌ شاد و متفکر!
رنگش شاید صورتی و آبی باشه :)
@afsoon.s
مود کلی‌:‌ پرانرژی / خوشحال
حدس میزنم آدم برونگرایی باشی که انرژی زیاد داری و بیشتر اوقات خوشحالی!
فکر میکنم آبی و بنفش باشی!‌ :>

@esfrwms
مود کلی: مرموز / شاد
فکر میکنم خیلی آدم درونگرایی باشه در حالی که خیلی هم با افراد زیادی در ارتباط هست!‌ :)‌
رنگ :‌ زرد و بنفش

این واسه هفته قبله ولی چون دیر دیدم ببخشید که دیر گفتم :‌

@mohammadreza128
خب تنها کسی که از بین این افراد خیلی میشناسم و دوستمه :>‌ ایشون هست!!
حقیقت رو بگم بیشتر اوقات شاد و پر انرژی به نظر میرسه و سعی میکنه همه رو شاد بکنه !‌:>
منتها از درون خیلی ناراحت و غمناکه اخیرا!‌:(
یک دوست خوبه . هم خیلی با معرفته هم بیشتر اوقات میشه باهاش حرف زد راجع به تقریبا هر چیزی!
وقتی نیاز به کمک داشته باشید یا کسی که بشه باهاش حرف زد، قطعا میشه روی محمدرضا حساب کرد!‌ :)
مود کلی‌:‌ شاد و پر انرژی از بیرون / ناراحت از درون :(
رنگ ‌:‌‌آبی و سبز!‌:)

آخرین ویرایش:

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
می‌کُشمش،بر می‌گردونمش :-"
دست خودش که نیست :-"
اسپم نده خانوم مدیر :"
@arvin.a تصور اولیه ام ازش بخاطر عکسش این بود که یه پسر مغرور و بداخلاقه که تو عالم خودشه :)) (حقیقتش چون یه رفیق داشتم قیافتن شبیهش بود و این اخلاق رو داشت، این حسو داشتم که آروینم اونطوریه)
بغد کم کم دیدم نه، خوش صحبت و خوش خنده است. زندگی سخته ولی تلاش برای خندیدن به سختی هاش میکنه.

نام مرکز سمپاد
‌‌‌‌
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
خب اولش از همه دوستانی که وقت گذاشتن تایپ کردن آواتارمو نگاه کردن و پستا و(تعداد) بانگامو نگاه کردن تشکرد می کنم حتی اونایی که وقت گذاشتن و تاپیک را نگاه کردن

@becar asli

خب زهرا جون مرسی از اینکه وقت گذاشتی واینا را نوشتی باید بگم که من خوششانس نیستم والا به خدا مصداق بارزش هم موجوده

@Mr.Nik

باید بگم اون دوستای صمیمی به اصطلاح که میگی وجود ندارن اگه بگم وجود ندارن خب دروغ گفتم می شه گفت یه گونه ی در حال انقراضن و پیدا کردنشون سخته ترجیح می دم تنها باشم تا با یه سری از آدما که فقط اسم دوست صمیمی رو به دوش می کشن

@n._.a.m

فرزندم اون نکته ای که گفتی غیر ممکنه یعنی اصلا راه نداره و اینکه عکاسی ام خوب نیست باهات موافقم خیلی باید تلاش کنم تا به اون نقطه ی تاپی که می خوام برسم
و یه نکته ای راهم بگم و برم

از کوزه همان برون ترواد که در اوست
بازم مرسی که وقت گذاشتین

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
@arvin.a
آروین خوش‌اخلاق و خون‌گرم‌ه و تقریباً با همه می‌تونه گرم بگیره و به همین حاطر محبوب‌ه :‌دی
پیگیر... :‌)) از پارسال تابستون تا هفته پیش، سراغِ نقاشی‌ش رو می‌گرفت از من -.-
خوش‌صداست و به وفور با وویس دادن تو هندونه پلو اینُ به همه اثبات می‌کرد :‌))
فکر می‌کنم زود تحت تاثیر عواطف‌ش قرار می‌گیره :-‌؟ و بی‌اغراق روزی صد بار عاشق می‌شه :‌))
سرِ سفره رپ بزرگ شده :-"
آدم قابل اعتمادی‌ه ^_^ به جز یه مورد :-"

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@arvin.a

خونگگرم
مهربون
صمیمی
شوخ
درونگرا
پایه
اهل هیپ هاپ
رک
صادق
و همینا

@esfrwms

عاشق :)
مهربون
باهوش
دوس داشتنی
با وفا
پایه
صمیمی
خوش برخورد
با نمک
با مسولیت
دل رحم

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
هفته ی بعد نشد؟ :-"

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
خب تا جمع بندی نکردند من هفته قبلی رو تمام کنم :D
@mohammadreza128
باید تپل و سبزه روشن باشه :-? شوخ طبع باید باشه و خب ابایی نداره هر کلمه‌ای به زبان بیاره. :-" خانواده‌اش باید مذهبی باشند ولی خودش یه مقدار حاله‌ای از ابهام هست اعتقاداتش :-? ولی بیشتر فکر کنم رو به مذهبی بودن باشه :-?? با مرام باید باشه تو دوستی و مسئولیت پذیر می‌خوره باشه و اینکه باهوشه، یحتمل مهربون هم باشه. بچه پایه‌ای هست در کل :-?
راستی چقدر علاقه به معین داره خیلی وقته این آواتارشه :))
آواتار قبلیش فکر کنم تیلور سویفت بود :))
@riant
آواتار قبلیش یه دختری بود موهاش رو تو هوا آزاد کرده بود (گمونم ر به دریا بود :-?) حقیقتش خیلی ازش شناخت ندارم ولی بهش می‌خوره مهربون باشه و به دوستاش خیلی توجه کنه. درونگرا باید باشه در واقع بیشتر بهش می‌خوره که احساساتی باشه ولی توی خودش پنهان کنه.
و همچنین فکر کنم به کتاب غیر درسی علاقه‌ زیاد داشته باشه (خدایی این آخری رو رو هوا گفتم :)) )
اصلاح می‌کنم @mohammadreza128 آواتارش هیلاری داف بود :))
هفته ی بعد نشد؟ :-"
نه زوده من هیچ کدوم از این جدیدا رو ننوشتم هنوز :(

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
@arvin.a
پسر خوش‌مشربیه و یه مقدار باید درونگرا باشه. احساساتی هستش و خب کنار رپ به هادی پاکزاد هم ارادت داره :)) رک هستش و حاضر جواب. جز محدود افرادیه که سبیل بهش میاد. و خب پر انرژی باید باشه. از ایناست که سر به سر بچه‌های کوچولوی خانواده می‌ذاره :-?
@Kda1998
خب پر انرژی و مهربونه و در کنارش سعی می‌کنه با عقلش تصمیم بگیره. به دوستاش اهمیت می‌ده. بهش می‌خوره از اینا باشه که کاری که دوست داره انجام بده رو با جدیت انجام می‌ده و خسته نمی‌شه. طبیعتاً از اینا باید باشه که به تحلیل مسائل علاقه داره.
خوش‌اخلاقه و باید بیشتر درونگرا باشه.
@afsoon.s
تصور ایشون که خیلی سخته :-? اول یه استریت برپا می‌کردید خب :D
بهش میاد آروم، درونگرا و ساده باشه. فکر می‌کردم سنش کمتر از 18 باشه دیدم نوشته 18 تعجب کردم :D
@esfrwms
دختر احساساتی و در نوع خودش یه مقدار عجیب هستش و این عجیب بودن بیشتر به خاطر اینکه ظاهرش درونگراست ولی خیلی از خصوصیات برونگراها رو داره. در واقع هم با طیف وسیعی از آدم‌ها در ارتباطه ولی در کنارش خجالتیه از اون طرف هم آهنگ‌های درونگراها رو بیشتر گوش می‌ده.
مهربونه و خودش رو درگیر مسائل زیادی می‌‌کنه که انرژی زیادی ازش می‌بره. بنظر دوست داره که تو مسائل خودش حرف آخر رو بزنه. پر انرژی و با مسئولیته. هنرمند هست و طراحی‌هاش قشنگند. خاکی و با جنبه هستش.
فکر کنم دلرحم نیز باشه. رنگ مورد علاقش بنظرم صورتی باشه.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
چه هفته ای!!!
خب
@arvin.a پسر بسیار بامرام ، سعی می کنه برون گرا نشون بده ولی درون گراست، رکه، خیلی حساس و شکننده، مهربان و صدا قشنگ :D اگه بخوام از نظر آرکی تایپی دسته بندیش کنم میشه ترکیبی از هرمس و آپولو به همراه پوسایدون، باید ازش بعدا بخوام چند تا رپ درست و درمون برام بفرسته ...، گفتن نداره (چون بار ها و بارها بهش گفتم) که باید حواسش به خودش باشه! آنیمای وجودش حالش چندان مساعد نیست ... اما خب کلی امیدوارم که خوب باشه
و خب این رو هم بگم که دلم براش تنگ شده

@Kda1998 وااااای که چقدر این دختر خوبه، بسیار دانا و با درک و شعور و با کمالات، در وجودش آرکی تایپ آتنا موج میزنه (البته چند تا کهن الگوی دیگه هم بهش میخوره مثلا آرتمیس اما خب آتناش خیلی بلده ...) ، نمی تونم دقیق بگم درون گراست یا برون گرا (شاید ترکیبی از هر دو)، این که تکلیفش با خیلی از افکارش مشخصه خوبه ... نذارید آتیشی بشه این از من به شما نصیحت :قهقهه

@afsoon.s چرا خب انقدر بالا و پایین شدن های حسی گلم؟ یهو ناراحتی یهو خوشحال! یه جاهایی خیلی بی پروا عمل می کنی یعنی یهویی! ورجه وورجه ی ذهنی داری! بعد از نظر آرکی تایپ میشه گفت .... حقیقتا دقیقا نمی دونم کدوم آرکی تایپ بهت میخوره شاید هنوز شخصیتت رو کامل نشناختم پتانسیل آفرودیت شدن رو داری اما خب دقیقا نمی تونم بگم که هستی یا نه (شاید اصلا آرتمیس بودی!! نقطه مقابل آفرودیت از خیلی جهات... :D)

@esfrwms و اما مهسای عزیزم! گوگولی ایه که لنگه نداره! کلی همش به فکر دیگرانی و این اگه به خودت ضربه بزنه خوب نیست، بعضا خیلی زود تحت تاثیر قرار می گیری و حساس میشی، از نظر آرکی تایپی میشه گفت تو ترکیبی از دیمیتر و پرسفون و هرا هستی (یعنی یه چیزی که اصلا خیلییی عجیبه اما خب از خیلی جهات بهت میخوره ...) بهت پیشنهاد می کنم یه ذره قدرت وجودیت رو ببر بالاتر! بعد دیگه این که از نظر جسمی هم گفتن نداره که من کلییییی نگرانت میشم بعضی وقتا! حواست به خودت باشه! راستی اینم بگم که یه ذره به آنیموست برس اوضاعش رو به راه بشه حال تو هم بهتر میشه

الان یه دفعه خودم متنم رو دیدم خودم گفتم چه جوری قراره بفهمن که منظورم چیه؟! اینجا رو ببینید برای دیدن آرکی تایپ ها ولی خب این خیلی کامل فصاحت و بلاغت روانشناسی من رو نمی رسونه :)):))
یه پا یونگ و فرویدم برای خودم :قهقهه

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
جمع بندی !
خب سپاسگزارم از همه دوستانی که افتخار تصور دادن.
@becar asli رهرا جان عزیزم
بعضی اوقات گرم و شوخ طبعم ولی اغلب سرد و مغرورم
دوست صمیمی یا حتی ساده،ندارم.
چشمام مایل به عسلین،موهام فر و بلندن، خیلی هم همه چیزو جدی میگیرم،به جزئیات هم بسیار توجه میکنم!
اغلب کینه به دل نمیگیرم،ولی اگه به دل بگیرم وای وای وای... :-)
@Radikal عزیزم
درواقع من آدم درونگرایی هستم، پر انرژی نیستم ولی میتونم باشم، سرخوش و خوشحال هم نیستم اغلب،مگه اینکه حوصله داشته باشم:-) طوریکه خواهرم همیشه میگه تو همش جدی هستی،اصلا از چیزی خوشحال نمیشی و...!!
@امیرحسین برادر عزیز :-)
درونگرا هستم،ساده اصلااا نیستم ولی گاهی مجبورم ظاهرا باشم چون به نفعمه!!!...آروم هم اصلا نبستم که البته بیشتر به موقعیت ربط داره
@shnava عزیزم
راستش من اصلا بالا و پایین حسی ندارم،کلا خونسرد و بی احساسم،ولی گاهی ترجیح میدم حسای دیگه ای رو هم داشته باشم... :-)
++خب دوستانم،مرسی از اینکه همه تصوراتتون اشتباه بود :)). موفق باشید

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@(:TABASSOM:)

فک میکنم از اوناس که به سبک خودش زندگی میکنه،دنبال تقلید از رفتار دیگران نیست.
مهربونه^^
سعی میکنه کسی رو ناراحت نکنه،کلن ادم جالبیه،از اوناس که دوست دارم بیشتر باهاش آشنا بشم :-"
تالا ندیدمش ولی حدس میزنم قیافه ی با مزه ای داشته باشه،شاید یه سری مسکلاتی داشته باشه ولی تصورم ازش یه دختر شاد عه که بچه ها رو هم دوست داره.

@Orelia
خب خب خب اورلیا.
حدس میزنم روابط عمومیش خیلی خوب باشه،دغدغه ی ادمای اطرافش رو داره،قدش بلند عه :-"
حس میکنم از اونا باشه که سوتی میده و خودش بیشتر از بقیه میخنده.
شیطونه.
حدس میزنم از اوناس که همیشه موضوع واسه حرف زدن داره :-"

کافیه؟:-"

Su Señor

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بابائی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
0000
@Sahel.B
هر کیو نشناخته باشم کیارو قشنگ شناختم خیلی باحاله خیلی شیطونه خیلی شیرینه خیلی برونگراس
مطمئنم از این دخترای شوهر دزد میشه:-":D(خودت میدونی بر چه اساسی میگم...)
احتمالا وقتی بچه بوده همه میگفتن این بزرگ بشه چی میشه:-"
چهرشم بامزه و سفید و تپله احتمالا اول لپ بوده:D
حالا یه لیست از ویژگی هاش:

۱ اغواگر:-"
۲ خلاق و عاشق پیشه
۳ دوستدار زیبایی
۴ زیبا و جذاب و دوست داشتنی:D:D:D
۵ شور زندگی
۶ عاشق زندگی
۷ انتخابگر تجربیات زندگیش
۸ متنوع
۹ خاص
۱۰ پیشرو
۱۱ درگیر ظاهر
۱۲ منحصر به فرد و شبیه به هیچ کس
۱۳ زندگی در لحظه
۱۴ تقلید نمی کند
۱۵ خالق مد
۱۶ هنرمند و دوستدار هنر
۱۷ طبیعت دوست
۱۸ مرکز توجه
۱۹ ارزش دادن به خود
۲۰ با ذوق و هیجان و انرژی
۲۱ مدیر روابط مختلف و موازی
۲۲ این موردو به درخواست خودش پاک کردم:-"
۲۳ رقاص اوفففف
۲۴ طلای هر چیزی را دیدن و کشف کردن
۲۵ هارمونی و هماهنگی
۲۶ عاشق نور، رنگ، رقص و شادی

با آرزوی سلامتی:)):D

آخرین ویرایش:

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
@shnava مرسي كه نظر دادي كلي ^^ اونقدرا هم خوب نيستم :)) ولي تيپ شخصيتي من يه روزايي آتناست و به طور كلي ديميتر.اينو ديگه همه ميدونن ثنا!!!!و در آخر كاش توصيتو جدي بگيرن :))

@اميرحسين مرسي كه تصورم كردي...اوم من ٧٢٪؜ برونگرام :-"

@Radikal مرسي كه اومدي ^^ آره خانواده دوستيم و بامزه :))

@becar asli مرسي از نظرت ^^ منو بعضيا ميگن مغرورم بعضيا ميگن نيستم خودمم نظري ندارم :)) در ضمن اصلا هم اضافه وزن ندارم چيش:-<

@Sahel.B مرسي از تصورت...نه والا پهلوي لطف داره وگرنه اصن مهربون نيستم

mahzoun99

Little Moving Creature
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
N/A
دانشگاه
AUT
رشته دانشگاه
Math -> CS
هفته چهارم: @hanita.ard @Sahel.B @Orelia @(:TABASSOM:)

هانیتا: ظاهری: قد بلند نیستی، وزنت از معادل قدت یکم کمتره، لباس رنگی رنگی نمیپوشی،عینک نداری :-"
غیر ظاهری: سِلف کنترل خوبی داری :-" مدیریتت هم خوبه... نه درونگرایی نه برونگرا! صفت های بد انسانی :D اعصابتو خورد میکنه... اجتماعی نیستی :-" اممم... میتونی کل مدرسه رو با خاک یکسان کنی :-" میتونی حال دوستات رو خوب کنی.

ساحل: ظاهری: یک انسان تقریبا کوچولو با جنب و جوش زیاد :-" :-" :-" لاغر نیستی ، عینکی نیستی :-? لباس هم معمولی :-?
غیر ظاهری: 67% (2/3) برونگرا :-" ناراحت بشی از کسی دهنش سرویس میشه :-" به صورت کلی انسانی شاد هستی(سعی میکنی باشی :-?) ، محافظه کار، به صورت کلی دوست خوبی ای ، نمدونم دیگه :-?

اورلیا: ظاهری: عینکی، قد 165 تقریبا، وزن تقریبا 61، به ندرت رنگی رنگی میپوشی ولی میپوشی :-"
غیر ظاهری: گاهی خودخواه میشی :-" گاهی برعکس :D زیادی به یه سری چیزا اهمیت میدی، اجتماعی بودی :-" الان فک نکنم :)) هنر های آرام (در هر زمینه ای) دوست داری :-" ، برون گرایی :-? گاهی قضاوت کننده ای :-" میتونی طرف مقابلتو بفهمی :D همراهی و کمک میکنی دوستات رو :-" ... (آیم دان :-")

تبسم: ظاهری: غیر عینکی، قد 160 تقریبا، وزن تقریبا 54،گاهی رنگی رنگی میپوشی گاهی نه :-"
غیر ظاهری: درون گرا، خنده رو، ناراحتیات رو واسه خودت نگه میداری، با هنر رابطه خوبی داری :-" طبیعت دوست، حیوانات دوست، کلا همه چی دوست :|:D روی حرفت هستی، خونگرم میگن؟ ارتباطت با بقیه با حفظ فاصله مناسب گرم عه :-" بدت نمیاد شاهزاده سوار بر خر سفید چشم سبز بیاد :-" همینا :-"

آخرین ویرایش:

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
@hanita.ard قد کوتاه و ریزه میزه
خیلی شیطون
از اینا که ولشون کنی خونه رو آتیش میزنن یهو بعد با صورت مظلوم و چشمای شبیه گرد و پر اشک زل میزنن بهت :))
@(:TABASSOM:)
خیلی به نظرم خانومانه طور هستی و دوست داری همه رو خوشحال کنی و سعی میکنی همیشه خوشحال باشی
که خیلی هم موفق عمل کردی تا حالا
ولی احتمالا اذیت میشی به خاطرش ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا