• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رسوایی دی وی دی فروش ها

• شروع کننده موضوع

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000
رتبه 72 منطقه 1 تجربی کنکور 97 - امیرحسین رضایی:

هفته پیش از موسسه حرف آخر با من تماس گرفتند/بعد از تبریک به من گفتند استاد منتظری فردا ساعت 5 برنامه زنده دارن/برای رتبه های زیر 500 کشور یک سکه تمام رو نظر گرفتن که در برنامه حضور داشته باشند/رفت و برگشت به تهران رو هم فراهم میکنیم/و من پرسیدم که منظورتون دریافت یک سکه در ازای تبلیغ dvd هست؟/اینا رو توی تماس اول گفتن که وویسشو میذارم اینجا(من همه تماس هام ظبط میشه)
اینم وویسش

http://s9.picofile.com/file/8334077726/4_6012730528208257964.amr.html

چند تا تماس دیگه هم گرفتن که اونا هم وویسشو دارم
ساعت 9:30 شب قرار حضوری گذاشتن و من رفتم بعد از یک ساعت ونیم صحبت/مبلغ رو به دو سکه افزایش دادن وحتی گفتن که اگه مبلغ دیگه ای در نظرتونه شما بگید/ گفت شما تو مسیر تهران dvd های ریاضی و شیمی رو ببین و اونجا از شما فیلم تهیه میشه و تو برنامه زنده که بخواین بگین من از این dvd ها استفاده کردم دروغی نگفته باشی!!!/یه خورده الان حالم بد دیگه نمیخوام بیشتر توضیح بدم خودتون اصل مطلبو گرفتین

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
خب ببینید الان همه موسسات همین کار رو میکنن گاج هم همین کارو میکنه ! کلا ما ایرانیا به دروغ عادت کردیم ، من خودم برای انتخاب رشته رفته بودم مشاوره طرف بهم گفت عکست رو میزنیم تو آموزشگاه بگو مشاورت من بودم تو روزنامه هم چاپ میکنیم عکستون رو ! این حالا دیگه یه مشاور معمولیه وای به حال موسسه پولداری مث حرف آخر

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
شایعه شده گاج 300 میلیون به یکی از تک رقمی ها داده

Mahdich

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
واقعیت اینه که اونایی که خیلی رتبه های تاپی میارن تو کنکور، فکر نمیکنم اصلا با این مشاور های تلویزیونی و موسساتی که تو بوق و کرنا میکنن خودشونو کار کرده باشن. مشاور های خیلی خفنی هستن که هر سال رتبه تک رقمی دارن و اثبات شده ان و دنبال این کارای چیپ نمیرن. یا با مدارسی مثل انرژی اتمی و علامه حلی و اینا کار میکنن و کار خوب براشون مهمه و در کنارش خب پول خوبی هم میگیرن. ولی یه سری مشاور هستن که دنبال شوآف هستن. و دلیلشم اینه که خود دانش آموزا و پدر مادراشون دنبال این چیزان. اینکه فلان مشاور گوشی بچه ها رو گرفته ازشون، اون یکی همیشه با کت و شلوار میاد، این تلویزیون هم برنامه اجرا میکنه، اینا چیزاییه که دوستام با افرادی که کار میکنن میگن. الان یکی خوب هم کار کنه ولی نتونه شوآف کنه، دانش آموزش میپره. کیره پیش یکی دیگه که این کارو خوب بلده. گولشونو نخورید. دنبال کار خوب باشید. این که یه مشاور 300 تا آدم برن پیشش 5 تاشون زیر 1000 بیارن و اونا رو بولد کنه، باید بفهمید کارش در چه حده

par_dis_0

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
ولی وجدانن من با اینک از کنکور آسان است خیلی بدم میومد ولی دینی شو امسال فروردین گرفتم خداوکیلی اگ مهر میگرفتم دینی رو بالای ۹۰ میزدم اما الان ۶۰ شد .خلاصه به نظرمن همه چی بدِ مطلق نیست

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
ببینید دوستان و فرزندان عزیزم!

اولاً کنکور عملاً از یک آزمون برای ورود به دانشگاه به یکی از بزرگترین عوامل گردش مالی تبدیل شده و با جرات میتونم بگم مافیاهای کنکوری هم دارن این جو رو بدتر میکنند، چون هر چقدر جوِ رقابتی سنگین تر باشه برای این افراد تیغ زدن پدر و مادرهای دلنگران راحت تر میشه...

دوماً بهترین راه برای فهمیدن اینکه واقعاً یک دی وی دی یا کتاب خوبه یا نه دیدنِ یک مقدار از اون آموزش به صورت آنلاین هست نمیدونم که این موسسه ها همچین چیزی رو در اختیار دانش آموز ها قرار میدن یا خیر ولی لطفاً با هیچ چیز قضاوت نکنید جز قسمتی از آموزش به صورت آنلاین یا اگر دوستی آشنایی چیزی دارید چند قسمت رو ببینید و بعد تصمیم بگیرید که آیا این آموزش به دردِ شما میخوره یا خیر!

سوماً صفر و یک نباشید و جبهه نگیرید! یک نتیجه اخلاقی و غیر کنکوری میخوام بگیرم ، ما کلاً عاشق سبک اخبار توییتری هستیم ، یک هو یک خبر کوچیک، یا یک جمله میاد کلِ ذهنیتِ ما رو نسبت به یک چیزِ بزرگ عوض میکنه و در ابعاد وسیع پخش میشه و بعد فراموش میشه!

بعداً نوشت : منظورم از موردِ سوم توهین به شخصِ خاصی نبود، صرفاً احساس کردم خیلی راحت راجع به یک مجموعه قضاوت شد برای همین این رو گفتم ، مثلاً سایت فرادرس یک سایتی هست که شما میتونید آموزش های دانشگاهی رو توش پیدا کنید از آموزش های خیلی خوب تا آموزش های خیلی ضعیف و متوسط توش هست من حقیقتاً تا به حال هیچ مجموعه ای رو ازشون خریداری نکردم اما شما برای هر دوره ی آموزشی میتونید تعدادی فیلم رایگان ببینید که میتونه کیفیت کلی درس ارائه شده رو بگه! اینکه من با شنیدنِ یک ویس از رتبه تک کنکور بگم فرادرس کلاً سایته بدیه و قصدش کلاه گذاشتن سر ماست درست نیست! و همینطور خوندن یک نظر که گفته یک مجموعه آموزشی چقدر ضعیف کار کرده یا چقدر خوب کار کرده هم نمیتونه مبنای تصمیم گیری بشه!

آخرین ویرایش:

pouryaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
بله متاسفانه کاملا درسته
موسسات واسه باقی موندن تو بازار رقابت دست به هرکاری میزنن
حتی موسساتی که قبل کنکور فکر می کنین خیلی آدم های فرهیخته و روشنفکرین.کارهایی می کنن که مغزتون سوت می کشه
مثلا یکی از همین بابت این که اسم امیرحسین قاسمی نژاد روی کتاباشون باشه.میخواستن صدتومن بهش بدن
(که البته قبول نکرد)
یکی ازاین آزمونای آنلاین هم میگفت سی درصد سود رو به رتبه برترا میده اگه بگن باهاش کارکردن

در مورد این به قول شما دی وی دی فروش ها وضعیت خیلی بغرنج تره

خلاصه این که خیلی هم به حرف رتبه برترا اعتماد نکنین.وقتی بنیاد نخبگان با کلی منت ماهی صد وپنجاه هزار تومن میذاره کف دستت.دودقیقه حرف زدنوچرت وپرت گفتن واسه گرفتن چند میلیون خیلی کارسختی نیست

• شروع کننده موضوع

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000
بله متاسفانه کاملا درسته
موسسات واسه باقی موندن تو بازار رقابت دست به هرکاری میزنن
حتی موسساتی که قبل کنکور فکر می کنین خیلی آدم های فرهیخته و روشنفکرین.کارهایی می کنن که مغزتون سوت می کشه
مثلا یکی از همین بابت این که اسم امیرحسین قاسمی نژاد روی کتاباشون باشه.میخواستن صدتومن بهش بدن
(که البته قبول نکرد)
یکی ازاین آزمونای آنلاین هم میگفت سی درصد سود رو به رتبه برترا میده اگه بگن باهاش کارکردن

در مورد این به قول شما دی وی دی فروش ها وضعیت خیلی بغرنج تره

خلاصه این که خیلی هم به حرف رتبه برترا اعتماد نکنین.وقتی بنیاد نخبگان با کلی منت ماهی صد وپنجاه هزار تومن میذاره کف دستت.دودقیقه حرف زدنوچرت وپرت گفتن واسه گرفتن چند میلیون خیلی کارسختی نیست
پوریا بحیرایی عزیز ایول به تو که عکست روی تبلیغ هیچ موسسه ای نیست با اینکه رتبه 2 شدی

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
من می رم یه جایی با دو تا تجربی کنکوری درس می خونم اینا حسابی از همین حرف آخر خوششون اومده مخصوصا از فیزیکش هر چی می گم اینا به درد نمی خوره زرر می کنین تو کنکور تو کتشون نمی ره می گن نگاه همش سؤالای کنکور و تازه وقتی میایم تست بزنیم خیلی هم خوب تست می زنیم.
ولشون کنم به حال خودشون (وضعیت فعلیم باهاشون) یا چیزی دارین که جوابشون رو بدم؟
(این dvd های حرف آخر رو ظاهرا مجانی گیر آوردن یعنی فکر کنم از تو تلگرام دانلود کردن.)
یا با مدارسی مثل انرژی اتمی و علامه حلی و اینا کار میکنن و کار خوب براشون مهمه و در کنارش خب پول خوبی هم میگیرن.
اتفاقا وقتی داشت تست می زد یکی از اون تجربی ها همین رو گفت :این کامیار که جایی کم تر از علامه حلی لابد درس نمی ده.

آقا اصلا گوش دادن به این ویس حالم رو جا آورد خیلی حال داد دیگه از اینا ندارین؟

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000
من می رم یه جایی با دو تا تجربی کنکوری درس می خونم اینا حسابی از همین حرف آخر خوششون اومده مخصوصا از فیزیکش هر چی می گم اینا به درد نمی خوره زرر می کنین تو کنکور تو کتشون نمی ره می گن نگاه همش سؤالای کنکور و تازه وقتی میایم تست بزنیم خیلی هم خوب تست می زنیم.
ولشون کنم به حال خودشون (وضعیت فعلیم باهاشون) یا چیزی دارین که جوابشون رو بدم؟
(این dvd های حرف آخر رو ظاهرا مجانی گیر آوردن یعنی فکر کنم از تو تلگرام دانلود کردن.)

اتفاقا وقتی داشت تست می زد یکی از اون تجربی ها همین رو گفت :این کامیار که جایی کم تر از علامه حلی لابد درس نمی ده.

آقا اصلا گوش دادن به این ویس حالم رو جا آورد خیلی حال داد دیگه از اینا ندارین؟
وویس ها ارسال شدن به دفتر وزیر بطحایی ایشون جلسه ای داشتن با رهبری رهبری دستور دادن جلوی تبلیغات گرفته بشه که دو سه ماهی بود تو تلویزیون نبودن بعد که اوضاع اروم شد دوباره برگشتن یعنی ببین رهبری هم کاری نتونست بکنه

بالا