• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

من چه مشکلی دارم؟! [پزشکی]

• شروع کننده موضوع 4245
  • تاریخ شروع

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام
یکی از چشام ب طرز عجیبی میسوزه و پف کرده
چیکار کنم؟
اگه دراگ مصرف کردی اینجوری شده ۲ روز هر ۸ساعتیه دونه سفکسیم 500 بخور با آب زیاد
اگه غیر ازینه نمیدونم

• لایک
امتیازات: Happy

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
یکی از چشام ب طرز عجیبی میسوزه و پف کرده
چیکار کنم؟
چه مدته ؟
قرمز هم شده ؟! یا مثلا تغییر حالتی جز پف کردن ؟!
ممکنه گل مژه باشه البته یادم نمیاد سوزش چشم هم داشته باشه یا نه
ممکن هم هست چیزی رفته باشه توش مثله گرد و خاکی چیزی ...

Happy

کاربر مثلا فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
افق
سال فارغ التحصیلی
1400
الان دیگ حل شده مرسی
چه مدته ؟
قرمز هم شده ؟! یا مثلا تغییر حالتی جز پف کردن ؟!
ممکنه گل مژه باشه البته یادم نمیاد سوزش چشم هم داشته باشه یا نه
ممکن هم هست چیزی رفته باشه توش مثله گرد و خاکی چیزی ...
از کی؟چه مدته؟ قرمزی هم داره توش یا نه؟ قبلا سابقه داشته یا اولین باره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
از صبح همش تو ناحیه استخوان ترقوه درد و سوزش دارم
چرا؟

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشکی
چند وقته که وقتی فکر منفی میکنم و استرس دارم و حرص میخورم قلبم تیر میکشه یا وقتی تو این موقعیت نفس عمیق میکشم درد میگیره به حدی که نمیتونم نفس عمیق بکشم و فققط تنفس سطحی دارم
مشکل خاصیه ؟
پذر مادرم خیلی اصرا دارن ببرنم دکتر ولی من تاکید دارم تا بعد امتحانات پایانی نرم .... لازم که برم ؟!

pardis_77

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
شاهین شهر
سال فارغ التحصیلی
1394
من می خام به مدت یکی دو هفته شبا نخابم فقط روز دو سه ساعت بخوابم.به نظرمن می ارزه این روزا ادم هرکاری کنه، ادم از بی خابی ک نمی میره

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
من می خام به مدت یکی دو هفته شبا نخابم فقط روز دو سه ساعت بخوابم.به نظرمن می ارزه این روزا ادم هرکاری کنه، ادم از بی خابی ک نمی میره

اگه کنکوری (!) ایی که فک میکنم باشی یادت باشه وقتی قراره از مغزت استفاده کنی اولین و مهمترین چیزی که لازمه اینه که مغزت سر حال باشه حالا نرمال مردم هفت هشت ساعت میخوابن اوکی بخوای کمش کنی دیگه میشه شیش ساعت نه دو ساعت :‌‌| اونم تو شب نه تو روز ! چون حتی یه بخشی از فرایند یادگیری به خوب خوابیدن آدما بستگی داره
و خواب شب خیلی بیشتر از اون که فک میکنی مهمه

+ متاسفم ولی تو نمیتونی این کارو انجام بدی چون بدنت ،بدنته (!!!!) تشخیص میده که باید بخوابی و در نهایت بعد دو سه روز که نخوابیدی یا اگه بتونی یه هفته ؛ خوابت بیشتر هم شاید بشه و حتی سر درد میگیری حالت تهوع و الی آخر

...و باور کن ده ساعت سر حال درس خوندن بهتر از ۱۶ ساعت خوندنه چون مغز نمیکشه !!

آخرین ویرایش:

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
چند وقته که وقتی فکر منفی میکنم و استرس دارم و حرص میخورم قلبم تیر میکشه یا وقتی تو این موقعیت نفس عمیق میکشم درد میگیره به حدی که نمیتونم نفس عمیق بکشم و فققط تنفس سطحی دارم
مشکل خاصیه ؟
پذر مادرم خیلی اصرا دارن ببرنم دکتر ولی من تاکید دارم تا بعد امتحانات پایانی نرم .... لازم که برم ؟!
ن برا همون استرسته

از صبح همش تو ناحیه استخوان ترقوه درد و سوزش دارم
چرا؟

مشکلت بر طرف شد !؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
آه لعنت به من ، سرم دو روزه درد میکنه ، عینک نمیزنم دردش بیشتر میشه ، بدنم کوفتست ، حال تکون خوردن ندارم ، پا میشم کمرم درد میگیره ،بی موقع سردم میشه، چرت پرت زیاد میگم ، دیشب شب بدی بود از خواب پریدم و تا صبح نخوابیدم فکر کنم تب هم داشتم چون داشتم میسوختم ، همش خستم و میخوابم ، یه کلمه هم برای امتحان دینی سه شنبه نخودم، آه دارم تور(دیوانه) میشم

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
آه لعنت به من ، سرم دو روزه درد میکنه ، عینک نمیزنم دردش بیشتر میشه ، بدنم کوفتست ، حال تکون خوردن ندارم ، پا میشم کمرم درد میگیره ،بی موقع سردم میشه، چرت پرت زیاد میگم ، دیشب شب بدی بود از خواب پریدم و تا صبح نخوابیدم فکر کنم تب هم داشتم چون داشتم میسوختم ، همش خستم و میخوابم ، یه کلمه هم برای امتحان دینی سه شنبه نخودم، آه دارم تور(دیوانه) میشم
باید بگم اشتهایم نیز کاهش پیدا کرده. چه کسی باور میکرد که روزی از سالاد ماکارونی نفرت بجویم . چه کسی باور میکرد که منی که صبحانه کل سفره را می بلعیدم . برای صبحانه فقط یک لیوان چای بخورم ، نفرین خدایان المپ بر من باد. زئوس با صاعقه ای مرا به دونیم کن ، آه نمسیس مرا کیفر ده ، ای خواهران ارینی مرا شکنجه دهید انتقام خدایان را از من بگیرید ، یا حداقل هیژی را برای درمانم روانه کنید

آخرین ویرایش:

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
طبیعیه اثرات امتحانای ترمه :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

ببینین علایم شما خیلی کلی ئه. ولی نیاز به آزمایش خون دارید اگه جدی باشه قضیه. ممکنه برای کمبود ویتامین ها مجبور به استفاده از مکمل باشین. که در ۹۰% موارد مشکل یا از همین ویتامیناس یا آهن و اینا.
البته مشکل تیروئیدی هم خیلی میتونه موثر باشه پس ازمایش تیروئید فراموش نشه.
اگه همه ی اینا هم سالم بود ، ممکنه ناشی از مشکلات روحی و روانی باشه . که میتونین به مشاور مراجعه کنین و خیلی توصیه میشه ؛-) اگه اینم نبود ، پیشنهاد میکنم از دمنوش های آرامش بخش استفاده کنین. یا چیزهای مقویِ این شکلی.

آقا من چند روزیه خیلی سردمه :| استخون دردم دارم. بیحال بشدت.
ویتامینامم سر جاشه فقط کمبود D دارم ک دارم قرصشو میخورم مدتیه.
آهنمم اوکیه.
چمه ؟ :|

• لایک
امتیازات: z.a97

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
ویتامین علائمش بارز تر عه
ویتامین D هم مصرف میکنی ؟ جنب و جوشت زیر افتاب چقدره ؟ :-"""
کم خونی برا پسرا خیلی کم پیش میاد ؛ بیشتر ممکنه برا زیاد نشستن و افت قند خونت باشه سعی کن الان ک ایام امتحاناته قندهای ساده نخوری صبحونه مقوی بخور مثلن عسل کره مربا تخم مرغ و..
میان وعده های مقوی بخور تنقلات اینا نخور مثلن کشمش خرما مغزیجات میوه و..
کلن روزی دو نوع میوه رو حتمن سعی کن بخوری :-""" سبزیجات حتمن کنار غذا مصرف کن
الان ک ایام امتحاناست سعی کن دوغ و ماست و اینا کمتر تو روز بخوری ب جاش شبها مثلن ی لیوان شیر بخور تا راحت بخوابی :د

@بالایی : تب هم داری ؟

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
نفوس بد نزنید. دکتر گفت: علائم قبل آبله مرغونه

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشکی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
ویتامین علائمش بارز تر عه
ویتامین D هم مصرف میکنی ؟ جنب و جوشت زیر افتاب چقدره ؟ :-"""
کم خونی برا پسرا خیلی کم پیش میاد ؛ بیشتر ممکنه برا زیاد نشستن و افت قند خونت باشه سعی کن الان ک ایام امتحاناته قندهای ساده نخوری صبحونه مقوی بخور مثلن عسل کره مربا تخم مرغ و..
میان وعده های مقوی بخور تنقلات اینا نخور مثلن کشمش خرما مغزیجات میوه و..
کلن روزی دو نوع میوه رو حتمن سعی کن بخوری :-""" سبزیجات حتمن کنار غذا مصرف کن
الان ک ایام امتحاناست سعی کن دوغ و ماست و اینا کمتر تو روز بخوری ب جاش شبها مثلن ی لیوان شیر بخور تا راحت بخوابی :د

@بالایی : تب هم داری ؟

نع

pardis_77

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
شاهین شهر
سال فارغ التحصیلی
1394
من خیلی بدبختم فک کنم....ی ماه دیگ کنکور دارم دندونم عفونت کرده رفتم دکتر قرص داد گفت یه هفته دیگه بیا واسه عصب کشی صورتم ورم کرده...خداکنه زودتر ورمش بخابه خیلی بد شده صورتم.هی تو اینه خودمو نگاه می کنم گریه می کنم....

POKER

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قم
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397

داداچ تو این سن آبله مرغون بگیری به ایزدی میپیوندی

بالا