• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات تحصیلی

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
مشکل من اینه که هر روز ازم میخوان که برم مدرسه.
من از اون ادمایی‌م که ماهی به بار یه روز یا دو روز رو نمیرم مدرسه واقعا بعضی اوقات نیازه:/
من اگه اون یه روزو غیبت نکنم که کلا ارماش روانی ندارم:/

یه جوری در برو لطفا من فکر میکنم یه روز حتی یه ماه درمیون نیازه که ادم بدن استرس باشه

HEcxcc

بادبان برافراشته (مدیر اصلی‌تر)
نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1459
من از اون ادمایی‌م که ماهی به بار یه روز یا دو روز رو نمیرم مدرسه واقعا بعضی اوقات نیازه:/
من اگه اون یه روزو غیبت نکنم که کلا ارماش روانی ندارم:/

یه جوری در برو لطفا من فکر میکنم یه روز حتی یه ماه درمیون نیازه که ادم بدن استرس باشه
آه میدونی مشکل یکم بیشتره. من تا ماه دوم سال تحصیلی ۱۵ مورد غیبت داشتم واسه همین تعهد دادم و البته من هنوز به غیبت هام با قدرت ادامه میدم. بعضی صبح ها که بیدار میشم احساس میکنم همه چی بی نظمع (اثرات وسواس فکری در نتیجه ی آرمان طلبی :/) و بعد مجبورم ساعت ها فکر کنم تا همه چی تو ذهنم مرتب بشه. وقتی به معاونا اینو میگم درک نمی کنن.. :(

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
آه میدونی مشکل یکم بیشتره. من تا ماه دوم سال تحصیلی ۱۵ مورد غیبت داشتم واسه همین تعهد دادم و البته من هنوز به غیبت هام با قدرت ادامه میدم. بعضی صبح ها که بیدار میشم احساس میکنم همه چی بی نظمع (اثرات وسواس فکری در نتیجه ی آرمان طلبی :/) و بعد مجبورم ساعت ها فکر کنم تا همه چی تو ذهنم مرتب بشه. وقتی به معاونا اینو میگم درک نمی کنن.. :(
://
عاقا کمش کن چخبره://

Happy

کاربر مثلا فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
افق
سال فارغ التحصیلی
1400
به نظرتون از فرز برم ی مدرسه عادی یا ن؟خودم گیجم میگن کادر مدرسه خیلی برا کنکور افتضاحن و دارن گند میزنن به کنکور پیش ها
اگه برم با توجه ب اینکه نهمم نمیتونم برگردم

HEcxcc

نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1459
به نظرتون از فرز برم ی مدرسه عادی یا ن؟خودم گیجم میگن کادر مدرسه خیلی برا کنکور افتضاحن و دارن گند میزنن به کنکور پیش ها
اگه برم با توجه ب اینکه نهمم نمیتونم برگردم
به سیاست های مدرسه توجه نکن. در مورد مدرسه عادی هم بگم که من امسال چون تغییر رشته دادم و مدیر واسش مهم نبود ما چند نفر به چه سرنوشتی دچار میشیم اون رشته رو تشکیل نداد و من و دوستم رفتیم خلاف ترین مدرسه شهر. الان با همه دوستیم :) و خیلی هم خوبه البته به شرطی که چهارچوب های اخلاقی و فکری و روحیه درس خوندن تو آدم شکل گرفته باشه. داخل مدرسه عادی فوت و فن زندگی داخل اجتماع هم یاد میگیری. و به قول شریعتی هجرت یه حرکت تمدن سازه. به چالش های بزرگ فکری دچار میشی و رشدت میده.

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00
با یه مشاور حتما صحبت کن + نوشتن خیلی میتونه کمکت کنه هرچیزی که باعث میشه ذهنت بهم بریزه رو روی برگه کاغذ بنویس تا بعدا بهشون رسیدگی کنی !
من از ۱۰ شب به بعد خیلی خوابم میگیره و هیچی نمی تونم بخونم چه گلی به سرم بزنم؟:|
بخواب! مطمئنا اگه بخوای باجبار بیدار بمونی و درس بخونی راندمان مطالعت به شدت میاد پایین
به اندازه و کافی بخواب نه بیشتر و نه کمتر.

Radikal_2002

عزازیل
نام مرکز سمپاد
یکی از مدارس سمپاد گیلان(شرق)
شهر
گیلان
سال فارغ التحصیلی
1400
بنظرتون واسه دهم تو تابستون درس خوندنو پیشنهاد میکنین یا خوندن درسای دهم یا کلاس رفتن . حدس میزنم اگه تابستون بخونم خسته میشم
تابستون مگه مدرسه نمیری؟؟؟؟

Ebiiism

Kaktus
نام مرکز سمپاد
اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
سلام
یه سوال میپرسم که البته ربطی به اینجا نداره:/
ازمون هدایت تحصیلی شروع شده احیانا؟
کسی خبری نداره؟:/
بله خیلی وقته شروع شده شامل دو آزمون رغبت سنج و ی چیز دیگه دوباره تمدید شده

Dictator

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
چند وقته که برنامه ریزی میکنم و اصلا بهش عمل نمیکنم وقتاییم که بزور خودمو وادار به درس خوندن میکنم اصلا حواسم به درس نیست
چیکار کنم:/

Ebiiism

Kaktus
نام مرکز سمپاد
اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
سلام
چند وقته که برنامه ریزی میکنم و اصلا بهش عمل نمیکنم وقتاییم که بزور خودمو وادار به درس خوندن میکنم اصلا حواسم به درس نیست
چیکار کنم:/
برو پیش مشاور

Ebiiism

Kaktus
نام مرکز سمپاد
اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
من خودم ی برنامه مطالعه هفتگی دارم
هفته اول ک پر کنی ساعات مطالعتو ببینی کم کم با خودت رقابت میکنی و هرهفته بیشتر از هفته پیش میشع منم زیاد درس نمیخوندم این خیلی اثر کرد

HEcxcc

نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1459
چه طوری دفتر رو راضی کنم که داخل کلاسای غیر مفید شرکت نکنم و بذارن توی کتابخونه درس بخونم؟ (فقط فسلفه و ادبیات ارزش کلاس رفتن داره (معلماشون آدمای جالبین))

Ebiiism

Kaktus
نام مرکز سمپاد
اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
چه طوری دفتر رو راضی کنم که داخل کلاسای غیر مفید شرکت نکنم و بذارن توی کتابخونه درس بخونم؟ (فقط فسلفه و ادبیات ارزش کلاس رفتن داره (معلماشون آدمای جالبین))
شکایت کن خا زوری نی ک مامان باباتو ببر

HEcxcc

نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1459

Ebiiism

Kaktus
نام مرکز سمپاد
اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
چه طوری مامان بابامو راضی کنم؟ :) (منظورم از کلاس فوق برنامه نیستا. کلاسای خود مدرسه رو منظورمه)
خب معلومه ک نمیزارن
فقط بعضی مدارس بخاطر المپیاد بچه ها میتونن تو کلاسای عمومی نرن بعدشم خودت زیر میز کتاب بزار بخون من همیشع همچین کاری میکنم

HEcxcc

نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1459
خب معلومه ک نمیزارن
فقط بعضی مدارس بخاطر المپیاد بچه ها میتونن تو کلاسای عمومی نرن بعدشم خودت زیر میز کتاب بزار بخون من همیشع همچین کاری میکنم
همین کارو میکنم ولی تو فکر پیشرفته تر کردنشم...

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
همین کارو میکنم ولی تو فکر پیشرفته تر کردنشم...
توی مدرسه ما یکی هست که چون روابطش با معاون خوبه و البته از حق نگذرم که خیلیم باهوشه کلا هیچوقت سر کلاس نیست و توی دفتر معاون درس میخونه و چند تا درس اختصاصیو میمونه سره کلاس

احساس میکنم باید راضیشون کنی که چه چیزی برات مفید تره یکم از گزینه پاچه خواری شاید باید بیشتر استفاده کنی://

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
بنظرتون واسه دهم تو تابستون درس خوندنو پیشنهاد میکنین یا خوندن درسای دهم یا کلاس رفتن . حدس میزنم اگه تابستون بخونم خسته میشم
من تابستون پیش رو کلا سریال دیدم
واصن نمیتونم بگم تابستون دو سال قبلش رو چیکار کردم:D=))=))
سخت نگیر ،،،سریال ببین=))
درس خوندن زیاد از اول اشتباس
راضی نکن :Dکلاسا رو نرو
هر بار هم خاستن ازت تعهد بگیرن تعهد بده
بعد کم کم عادت میکنن
از دوستام هستن تو دوسال گذشته کلا یه ماه مدرسه نیومده همیشه هم بهش گیر دادن ولی تهش اتفاقی نمیوفته:D

HEcxcc

نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1459
فعلا سخت نگیر از یازدهم شروع کن
://// اغا
به صورت نرم شروع کن خوندن :/ که بعدا فشار روت نباشه.

بالا