• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روشهاي افزايش قد

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
ناموس دغدغه
ولی جدا از شوخی... سعی کنید با ویژگی های فیزیکی خودتون کنار بیاید.... خودتون رو اذیت نکنید...

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
قبل از متوقف شدن رشدتون اگه ارژنین بخورین خیلی کمک میکنه به افزایش قد..و حرکات کششی هم مفیده..
..
برای افزایش قد بعد 20 سالگی چه میشه کرد؟ :((

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
درباره تیکه اول حرفت
حرفی که میزنی فقط یه جا کاربرد داره اونم توی ویژگی های که خودت هیچ نقشی درش نداری

ولی وقتی تو میتونی با چند تا راه افزایش قد داشته باشی یا با یکم بیشتر به خودت زحمت دادن لاغر بشی دیگه نمیتونی چنین چیزی رو بگی:/

چرا یه ادم مریض و شاید هم پیر براش غیره ممکنه کاهش وزن برای ادمی که دیگه وارد ۳۰ سالگی میشه افزایش قد غیره ممکنه پس نمیشه حرفتو به طور کلی بزنی و بگی همه با شرایط باید کنار بیان

به امید روزی ک ...
همین ک هستیم رو بپذیریم و با اعتماد به نفس بگیم که من قدم اینه من وزنم انقده من چهره ام این شکلیه هیچ مشکلی هم باهاش ندارم

وقتی امکانش هست شرایط باید با تو کنار بیان:)

لازم نیست همه چیزو تغییر بدیم (البته به جز موارد خاص) زندگی رو سخت نگیریم سعی کنیم با وجود تموم پستی بلندی های سر راهمون لذت ببریم از تنها فرصتی که بهمون داده شده
و همچنین به امید روزی که مبنای قضاوتمون ظاهر افراد نباشه نباشه نباشه ...

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
وقتی توی سن رشد هستین ورزش های مثله تکواندو رو کنار بزارین تاثیر خوبی روی قد نداره و من شنیدم که باعث جلوگیری از رشد قد میشع

اگه بدنسازی میرین هم حتما با مربیتون مشورت کنین خیلی از تمرین های بدنسازی هم جلوی رشد قد رو میگیره تا عضله بسازه:/

من ال ارژنین ۱۰۰۰ میخورم توی ۵ ماه ۲ سانت و نیم تقریبا قدم بلند شده حالا نمیدونم ربطی به اون داره یا نه چون توی حالت طبیعی سالی پنج سانت قد میکشم
عوارضی هم برای من نداشته

ولی کسایی که الرژی دارن با خوردنش حالت تهوع و سردرد میگیرن اکثرا

سعی کنین ورزش های کششی زیاد لرین مثلا وقتی دراز کشیدن پاتون رو بکشین و از زمین بلند کنین جوری که کشش توی زانو هاتون قشنگ حس بشه

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00
درباره تیکه اول حرفت
حرفی که میزنی فقط یه جا کاربرد داره اونم توی ویژگی های که خودت هیچ نقشی درش نداری

ولی وقتی تو میتونی با چند تا راه افزایش قد داشته باشی یا با یکم بیشتر به خودت زحمت دادن لاغر بشی دیگه نمیتونی چنین چیزی رو بگی:/

چرا یه ادم مریض و شاید هم پیر براش غیره ممکنه کاهش وزن برای ادمی که دیگه وارد ۳۰ سالگی میشه افزایش قد غیره ممکنه پس نمیشه حرفتو به طور کلی بزنی و بگی همه با شرایط باید کنار بیان

وقتی امکانش هست شرایط باید با تو کنار بیان:)
منظورت از ویژگی هایی که نمیشه تغییرش داد چیه ؟ اگه خصوصیات ظاهری منظورته که امروزه با روش ها و جراحی های مختلف این امر تا حدود زیادی امکان پذیره.
ولی از نظر اکثریت ما تنها ویژگی های باطنی و اخلاقیه که تغییرناپذیره!

اشاره کردم که موارد خاص یعنی افرادی که در دو طرف طیف هستند نیاز به درمان و پیگیری دارند وحتی برای سلامتی ممکنه ضروری باشه ولی وقتی همه چی نرماله چه نیازی داره که این همه آدم به خودش سختی بده !
عرض کردم تقویت اعتماد به نفس رو نسبت به هرگونه اقدام دیگه ای ضروری تر می بینم چون فشارهای عصبی ای و تنش های روحی که به افراد وارد میشه زمینه ساز مشکلات بزرگتر در دوران بزرگسالی خواهد بود و راه درمان پاک کردن صورت مسئله نیست!

+جالب هم اینجاست برای تغییر سراغ راحت ترین و پر عارضه ترین روش ممکن میریم !

aventador

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Nahavand
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
۲ عدد برنز و یک عدد نقره
رشته دانشگاه
پزشکی

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1و2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1930
وقتی توی سن رشد هستین ورزش های مثله تکواندو رو کنار بزارین تاثیر خوبی روی قد نداره و من شنیدم که باعث جلوگیری از رشد قد میشع

اگه بدنسازی میرین هم حتما با مربیتون مشورت کنین خیلی از تمرین های بدنسازی هم جلوی رشد قد رو میگیره تا عضله بسازه:/

من ال ارژنین ۱۰۰۰ میخورم توی ۵ ماه ۲ سانت و نیم تقریبا قدم بلند شده حالا نمیدونم ربطی به اون داره یا نه چون توی حالت طبیعی سالی پنج سانت قد میکشم
عوارضی هم برای من نداشته

ولی کسایی که الرژی دارن با خوردنش حالت تهوع و سردرد میگیرن اکثرا

سعی کنین ورزش های کششی زیاد لرین مثلا وقتی دراز کشیدن پاتون رو بکشین و از زمین بلند کنین جوری که کشش توی زانو هاتون قشنگ حس بشه
واقعا چطوری میتونین ارژنین رو بخورین؟! خیلی اذیت میکنه دنبال شربتش گشتم پیدا نکردم ناچاراً گذاشتمش کنار:(

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400

Mehrka

MEHRKA
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دوردورا
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
...
دانشگاه
...
رشته دانشگاه
...
من 16 سال دارمو قد پدرم تقریبا 180 و قد مادرمم 168 قد خودمم 165 بازم قدم بلند میشه؟

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی

Happy

کاربر مثلا فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
افق
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام برای بلند تر شدن قد چه قرص هایی خوبه که عوارض هم نداشته باشه؟

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام برای بلند تر شدن قد چه قرص هایی خوبه که عوارض هم نداشته باشه؟
سلام .... خیلی قرصا پیشنهاد نمکنم ... ورزش و تفذیه موثر ترن ولی خب میتونی قرص روی بخوری که عوارض هم نداره

Happy

کاربر مثلا فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
افق
سال فارغ التحصیلی
1400
16 سالمه در حد 4 سانت امکانش هست قد بکشم؟

بالا