• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراخوان یازدهمین پادکست سمپادیا_عیدانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
سلام قراره امسالم یه پادکست برای عید و اینا داشته باشیم
راستش اونایی که منو می‌شناسن می‌دونن من زندگی‌م کلی تغییر کرده، کلی کارم رو سرم ریخته و...درگیر مقاله نوشتن و این چیزام هستم تایم زیادی ندارم پس اگه امکانش هست لطفا تو تایم مشخص شده همکاری کنید باهام که پادکست ساخته بشه و مورد پسندتون باشه...
پُر حرفی نکنم خیلی، پادکست با حال و هوای عید و بهار اینا قراره باشه... خاطره، صحبتی هرچی که می‌خواید بگید رو برامون بفرستید...

فقط چنتا نکته :
۱. اگه می‌خواید پیغام خصوصی کنید حتماً وُیس هاتون رو روی یک سرور معتبر مثل پیکوفایل یا درایوها آپلود کنید .
۲.وُیس هاتون رو به همرام نام‌کاربری و یا نام واقعی‌تون برای من پیغام خصوصی ،یا تو تلگرام بفرستید. اگه جای دیگه هم می‌خواید بفرستید مشکلی نیست پیغام خصوصی بدید شمارمو بدم:-"
۳. محدودیت زمانی هم برای ارسال وُیس هاتون وجود نداره. فکر نکنم کسی بیشتر از من حرف بزنه ولی :-"
۴.اگه براتون سخته ریکورد کردن و...می‌تونید وُیس هاتون رو تو تلگرام ریکورد کنید و بفرستید، هیچ محدودیت فرمتی هم وجود نداره.
۵. درصورتی که وُیس توسط بیش از دونفر به ضبط رسید، کسی که اون وُیس رو ارسال می‌کنه، حتماً لینک پروفایل فرد/افراد دیگری که وُیسشون هست رو هم ذکر کنه. ;;)
۶. حدود ده روز هم برای ارسال وُیس هاتون وقت دارید.این زمان ممکنه تمدید بشه.
۷. حتما وُیس بدید ولی :D کلی خاطره میشه...اگه باورتون نمیشه که این پادکست‌ها خاطره‌ست از اونایی که برای برای پادکست‌های گذشته شرکت کردن بپرسید.
۸. اگه انتقادی، پیشنهادی هم برای پادکست دارید حتما مطرح کنید. [ترجیحاً تلگرام پیام بدید :-" ]
۹.اگرم نمی‌دونید چی بگید، زیاد سخت نگیرید.[به قول گفتنی هرچه دل تنگت میخواهد بگو :-" ]
۱۰. سوالی چیزی هم داشتید می‌تونید تلگرام پیام بدید بپرسید...
آی‌دی تلگرام من :
https://t.me/the_sustainables
فقط وقتی پیام می‌دید بگيد از بچه‌های سایت هستید که زودتر جواب بدم....؛؛)

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم :)) :-"

• شروع کننده موضوع

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
لینک گروه پادکست
https://t.me/joinchat/FDHd_EQYwosLRfafaoeZVA

اگه در دسترس نبودم به قول ایلیا تو گروه بگید اگه مشکلی سوالی چیزی هم بود مطرح کنید

می‌تونید آهنگای پیشنهادی خودتون هم رو برامون بفرستید

:-"

• شروع کننده موضوع

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه