• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سپیدمویان سایت!

venusi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
من از24 می 2013 عضو بودم
به عبارتی 4سال و 6 ماه و یک روز و به عبارتی 1646روز(با تشکر از گوگل)
خیلی جالبه که همه اینجا خیلی زیاد دوستای خوب پیدا کردین
من همیشه اینجا احساس غریبه بودن داشتم:D

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
من از24 می 2013 عضو بودم
به عبارتی 4سال و 6 ماه و یک روز و به عبارتی 1646روز(با تشکر از گوگل)
خیلی جالبه که همه اینجا خیلی زیاد دوستای خوب پیدا کردین
من همیشه اینجا احساس غریبه بودن داشتم:D
عذر میخوام ی سوالی ذهنمو مشغول کرد...نباید از ماشین حساب تشکر میکردید؟؟؟؟؟؟...

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
منم فوریه 2011 اومدم. اون موقع سال چهارم دانشگاه بودم ;))
اینجا دوستای کمی پیدا کردم ولی دوستیامون عمیق شد تا حد زیادی...
در این حد بگم موهام سفیده که وقتی من از علامه حلی فارغ التحصیل شدم 2 سال بعدش حلی 2 رو زدن :)) یوزرم یه مدت Mr. Nobody بود چون توی سایت دچار بحران هویت شدیدی شده بودم...

pouryaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
من 25جولای 2013اینجا عضو شدم.
بااین که هیچ وقت نبوده به مدت طولانی سایتو چک نکنم،تعداد پستام نشون میده چقدر اهل سکوتم:D:D
اینطوریه که من خیلی از بچه ها رو با خصوصیات اخلاقیشون میشناسم،بعد عرفان(دهقان خلافکار)تو دانشگله بهم میگفت چند ماهه عضو سایت شدی~X(~X(

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
کجا نوشته کی عضو شدیم؟

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
2 ژوئن 2008
یه بار دنبال یه مدل لباس می گشتم تو اینترنت، یه وبلاگی رو توی گوگل آورد ، دیدم اه، یه عده بچه سمپادی اند مال یه مدرسه ای ، خیلی خوشم اومد از نوشته هاشون، بعد اومدم سرچ کردم دوباره ببینم باز هم از این وبلاگا هست، این سایتو آورد. انقدر جمعیت کم بود دو هفته فعالیت می کرد جزو اشخاص حقیقی سایت می شد آدم . بعد نمی دونم چی شد، فراز و مطهری که رئیس بودن دعواشون شد ، یه روز اومدم دیدم سایت نیست!
یعنی یه تم دیگه ای اومده بود روی آدرسش، رفتم تو انجمن ها دیدم خالیه ، کلی شروع کردم به فعالیت ، هی دیدم هیچ کی نیست، هی هیچ کی نیست ، رئیسش گفت آفرین به شما! ولی باز هیچکی نبود به اون صورت، دیگه گشتم دوباره تواینترنت ، دیدم اه! سایت یه جای دیگه ای رفته. رئیس شده مطهری تنها
از اون موقع دیگه جایی نرفت سایت! ما هم جایی نرفتیم.

اُمـــــــیـــــــــد :)

کاربر خیلی حرفه ای
نام مرکز سمپاد
ش.د.غ یکم
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
سه ماه المپ نجوم خوندم
رشته دانشگاه
مهندس کامپیوتر
2 ژوئن 2008
یه بار دنبال یه مدل لباس می گشتم تو اینترنت، یه وبلاگی رو توی گوگل آورد ، دیدم اه، یه عده بچه سمپادی اند مال یه مدرسه ای ، خیلی خوشم اومد از نوشته هاشون، بعد اومدم سرچ کردم دوباره ببینم باز هم از این وبلاگا هست، این سایتو آورد. انقدر جمعیت کم بود دو هفته فعالیت می کرد جزو اشخاص حقیقی سایت می شد آدم . بعد نمی دونم چی شد، فراز و مطهری که رئیس بودن دعواشون شد ، یه روز اومدم دیدم سایت نیست!
یعنی یه تم دیگه ای اومده بود روی آدرسش، رفتم تو انجمن ها دیدم خالیه ، کلی شروع کردم به فعالیت ، هی دیدم هیچ کی نیست، هی هیچ کی نیست ، رئیسش گفت آفرین به شما! ولی باز هیچکی نبود به اون صورت، دیگه گشتم دوباره تواینترنت ، دیدم اه! سایت یه جای دیگه ای رفته. رئیس شده مطهری تنها
شما دیگه خیلی قدیمی هستین ...
تار موی مشکی هم فک نمی کنم باشه
می دونم اسپمه ولی واجب بود :|

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
2 ژوئن 2008
شرمنده از اسپم ولی این فسیل نوشته ها به درد میخورنا :|
انصافا اینو از هیچکسی نشنیده بودم :|

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
تاریخ عضویتم سال ۲۰۱۴ عه
اما عملاً از سال ۲۰۰۹_۲۰۱۰ با سمپادیا آشنا شدم(قبل این ک سمپادی بشم!!)...

اون اوایل فقط تاپیک سوتی‌ها و اعترافگاه رو میخوندم چون فقط اینا رو میشناختم!!
(با گوشی میومدم و خب از اون گوشتکوب از این بیشتر انتظار نمیرفت!!!)

راستش اصلاً نمیدونستم چطوری باید عضو شد و پست داد!!(خنگم خودتی!!!!)
فقط میخوندم...
کمی بعد فهمیدم ک برای پست دادن باید عضو شد،
اما بدلیل پاره‌ای از مسائل ترجیح دادم همچنان فقط بخونم پستارو...

اول دبیرستان عضو شدم،
باورتون نمیشه، ولی انقد گیج میزدم و با وجود زیاد بودنم توو سایت بعنوان مهمان، هیچ‌جا رو نمیشناختم ک میخواستم ی تاپیک بزنم ب نام«هر چه میخواهد دل تنگت بگو!!» (اینو قبلاً گفته بودم، جدیداً ب بالای ح.ب اضافه شده انگار!!!)
ک بعداً فهمیدم قبلاً زدنش و اسمشم حرف بزنه!!!

خیلی دلم میخواد اعضای سایتو بیشتر بشناسم و باهاشون دوست باشم،
اما متأسفانه چون پراکنده میام(گاهی هر روز هستم، گاهی تا چن ماه نمیام!!!)، دوستای زیادی ندارم هنوز...
البته چن نفری بودن، الانم در حد پ.خ های گه‌گاه هستن...

نام‌ کاربریمم از اول همین بوده...

ب هر حال...
با این اوصاف،
فکر کنم منم سپید موی سمپادیا باشم...

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
میفرماید که یک مهر سال نود و دو عضو شدم :D قریب به چار سال و دوماه.
سپید مو که نیستم لکن یه تار سیبیل و دوتار ریشم سفید شدن #جدی :D
مرور پاییز نود و دو از دردناک ترین چیزاییه که میشه بهش فک کنم. (زیر لب به اونی که الان منو یاد اون ایام انداخت فش میدم)
فلن فقد خاطرات بدن که به ذهنم میرسن، خاطره خوش یادم اومد حتمن میگم :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
من اول یه سال فقط نظاره گر بودم
بعد یه سال با اکانت فیک اومدم !!! یعنی رمز یکی از بچه ها رو کش رفتم و با اکانتش وارد می شدم!!
بعد دیگه دیدم ظلمه یه اکانت باز کردم(به تاریخ ۲ می ۲۰۱۲) و تا به الان هستیم که هستیم!!!

پ.ن: حقیقتا کسی که دعوای فراز و مطهری رو یادش بیاد گلی از گل های بهشته!!!!
@جوجه

آخرین ویرایش:

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی
آدم میاد اینجا بعد پست یه سری رو میبینه که اینجا به عنوان سپید مو پست گذاشتن بعد از خودش می‌پرسه اصلا جاش هست بیاد بگه منم سپید موئم یا نه :-?
۱۴ آوریل ۲۰۱۲
اوایل چون کسی رو نمی‌شناختم زیاد جذاب نبود ولی
کم‌کم با بچه‌ها سر خانواده سمپادیا صمیمی تر شدم در حدی که الان یه بخش عظیمی از دوستام و کسانی که باهاشون وقت میگذرونم از بعد هر خانواده به دایره‌ی دوستام اضافه شدن و این بهترین چیزی بود که به خاطر سمپادیا به دست آوردم ^_____^
اینجا زیاد شیطنت کردیم؛ حرص دادیم
خدا ببخشه :-"

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
والا ما که سپیدمو نیستیم ولی خب خاطرات زیادی از سایت دارم ... تابستون پارسال یا پیارسال بود که از صب تا شب تو سایت بودم ... تو پادکست "تابستون خود را چگونه گذارندید" گفتم که کلا تو سمپادیا گذروندم ... :))
بعد اینکه قالب قبلی سایت هم یه سری چیزای جالبی داشت ... مثلا عکس کیک برا روز تولد ... یا مثلا تو صفحه پروفایلمون چنتا از پستامونو با یوزر کسایی که لایک و دیسلایک کرده بودن نشون میداد بعد مثلا میرفتیم بیست تا از پستای یکی رو لایک ( یا اگه میخواستم خیلی توجه کنه دیس لایک ! ) میکردیم ... یهو میدید همش اسم منه ... :))
بعد اینکه بانگا صفحه ای بود ... میخواستی یه بانگی رو پیدا کنی باید ده تا صفحه رو میگشتی ... :))
و اینکه ملت بحث اعتقادی بیشتر میکردن ...
کوچولو ها هم بیشتر به بزرگترا احترام میذاشتن ... :D
در کل هم نمیدونم چرا حس میکنم قبلنا جو سایت صمیمانه تر بود !!! شاید صرفا یه حسه ...

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
آقا دو تا بهم لایک ویژه دادین ، ذوق زده شدم باید بیام یه جوری ادای دِین کنم

مطهري فحش هم مي دي ؟ شوخي با مزه هم مي كني ؟ يا همه ي عمر همينطور رسمي و اتو كشيده بودي ؟
والا اون چیزی که من دیدم ، چونان درخت که بزرگ می شه سرش میاد پایین ، تازه الان کمتر رسمیه

آخرین ویرایش:

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
خب شب یلدا هست
بشینم قصه بگم حوصلتون سر نره :D:D
اولین باری که عضو شدم سال 2009 بود اگه اشتباه نکنم بعدش مشخصات رو چرت و پر نوشتم مثلاً دبیرستانم رو زده بودم شهید خدا بیامرز :-":-":-"
مثل خیلیا دیگه برای مباحث علمی توی سایت ثبت‌نام کردم اون موقع مسابقات دانش‌آموزی دانشگاه شریف برگزار می‌شد واسه همین اینجا موقتا می‎خواستم عضو بشم (واسه همین که موقتی بود حوصله نداشتم مشخصات رو درست وارد کنم:D)
خلاصه با اینکه یوزرم خیلی اسم داغونی داشت امّا بازم اینجا دوست پیدا کردم :D یکی بود که عکس پروفایلش فاینال فانتزی بود باعث شد که من ترغیب شدم بهش پیام بدم یکی از دوستان هم من رو با پسر عمه‌اش اشتباه گرفته بود بهم پیام داد و باعث آشنایی شد. اون زمان اصلاً سعی نکردم اینجا رو بشناسم و بعدش زد سایت فیلتر شد دیگه من رهاش کردم و با اون دوستان فقط در ارتباط بودم بعدش که سایت از فیلتر در اومد اون اکانت من رو بن کرده بود چون مشخصاتم چیزهای مسخره زده بودم.
سال 2012 که دوباره برگشتم عضو شدم دیدم یکی هست اسمش mota.moha برق میخونه و ازم بزرگتره آیدی یاهو برداشتم که باهاش طرح رفاقت بریزم و نمیدونستم این بشر مدیر سایته بعدش دیدم طرف خیلی خشکه :)):))
مطهری تو یاهو برگشت گفت چرا داری بهم پیام می‎دی؟:))
بعد من جا خوردم این بشر چشه؟ گفتم خب تو بزرگتری برق می‎خونی گفتم آشنا بشیم :|
بعدها فهمیدم این مدیر سایته :D
بعدش اون زمان یه دونه تاپیک حرف بزن بیشتر نبود برگشتم به مطهری گفتم این تاپیک حرف بزن خیلی تعداد صفحاتش زیاد شده قفلش کن و یه تاپیک دیگه بزن که از اول شروع بشه به زیاد شدن صفحات؛ تقریبا مثل تمامی پیشنهادهای دیگه‌ای که طی این چند ساله بهش دادم در ابتدا ردش کرد.
گفتش که نه حیفه بذار همینطوری باشه.
بعد من بهش گفتم ببین این یه چیز خیلی متداوله من جاهای دیگه‌ هم دیدم که اینطوری انجام می‌دند. ولی خب قبول نکرد دیگه.:D
چند ماه بعدش حرف بزن قفل شد و یه تاپیک جدیدی از حرف بزن ساخته شد و این روند تا الان چند بار تکرار شده ولی همچنان من معتقدم که یه نفر دیگه به مطهری پیشنهاد داده و مطهری به حرفش گوش کرده یا یک شب طوفانی از خواب پریده و بهش الهام شده که باید این کار کنه وگرنه بعیید می‎دونم حرف من روش تاثیر گذاشته باشه (:/:-??
====
یکی از خاطراتی هم که دوستش دارم اینجا اضافه کنم هرچند مال همین 2 سال پیش هست:
یه شب من تو نمازخونه نشسته بودم داشتم تمرینات انجام می‌دادم و نیم‌نگاهی هم به سمپادیا داشتم بعدش یه کاربر جدید اومده بود یه تاپیک زده بود که در مورد چیزی سوال بپرسه (دقیق یادم نیست) بعدش اول یکم مزه ریخته شد بعد بحثش کلاً منحرف شد و تاپیک خود به خود به یه تاپیک شب نشینی تبدیل شد در نهایت انتظار داشتم مطهری بیاد بساط رو جمع کنه امّا مطهری اسم تاپیک رو تغییر داد به شب نشینی :)) و شب نشینی یهویی صورت گرفت. یه چیز غافل‌گیر کننده بود که خیلی چسبید :D

=======
جا داره اعتراف کنم این وسط اکانت‎های دیگه‌ای هم داشتم ولی خب درست یادم نمیاد :/

آخرین ویرایش:

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه