• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چگونه همیشه موفق باشیم؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
فکر می کنید عامل اصلی موفقیت چیه؟ چجوری برخی آدما با شرایط برابر یکیشون موفق میشه یکیشون نمیشه؟ چجوریه که حتی یه آدم با شرایط ضعیف تر موفق تر میشه؟
هوش؟ تلاش؟ زیرکی؟ انجام کار درست؟ تمرکز؟ استمرار؟ ....؟ چی موثرتر از همه ست؟
چجوریه که بعضی باهوش ها به طرز عجیبی شکست میخورند همش؟ چجوریه که بعضیا یهویی زیاد موفق میشن؟

اگر دوست داشتید به فایل پیوست گوش بدید : سخرانی دکتر مکری در مراسم آغاز سال تحصیلی علوم پزشکی تهران

مِهرنوش

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌‌‌فرز
شهر
الف
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
پزشکی
بنظرِ من از زمانی که دنبالِ این باشیم که چطور موفق "بودیم"؛و دنبالِ این باشیم که راهِ موفقیتِ دیگران چی بوده،داریم راهی برایِ ایجادِ تزلزلِ شخصیتی خودمون باز می‎کنیم.هر انسانی خودشُ بهتر می‎شناسه.این عوامل بیان کردنشون به صورت تیتروار و تلقین که باید فلان کارو انجام بدی تا موفق باشی بنظرم جز سرخوردگی،کارِ دیگه ای انجام نمی‎ده.و البته که جَو!خیلی موثره در کارکردِ افراد.
به شخصه نمی‎شناسم کسی رو که "اول" براش راهِ موفقیت گفته باشن تا موفق شده باشه. همیشه تا دیدم و تجربه کردم انسان‎هایِ موفق رو جمع می‎کنند یه جا،می‎گن اینُ اینُ این باعث موفقیت‎تون شده.
راهی جز ازمونُ خطا و تجربه‎هایِ شخصی واسه موفقیت نمی‎شناسم. و این‎که هدر ندادن وقت،برایِ چگونه موفق شدن.

پ.ن یک:من این فایل رو گوش ندادم.درود برنت‌ـم -.-
پ.ن دو:بنظرم عنوانِ تاپیک،غلطه.همیشه موفق بودن اصلا امکان نداره.تا شکستی نباشه طعمِ موفقیت به دل نمیشینه واسه انگیزه‎هایِ بیشتر برایِ تلاشِ منجر به موفقیت‎هایِ بهتر.
هوف....

آخرین ویرایش:

M R X

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
0000
بنظرِ من از زمانی که دنبالِ این باشیم که چطور موفق "بودیم"؛و دنبالِ این باشیم که راهِ موفقیتِ دیگران چی بوده،داریم راهی برایِ ایجادِ تزلزلِ شخصیتی خودمون باز می‎کنیم.هر انسانی خودشُ بهتر می‎شناسه.این عوامل بیان کردنشون به صورت تیتروار و تلقین که باید فلان کارو انجام بدی تا موفق باشی بنظرم جز سرخوردگی،کارِ دیگه ای انجام نمی‎ده.و البته که جَو!خیلی موثره در کارکردِ افراد.
به شخصه نمی‎شناسم کسی رو که "اول" براش راهِ موفقیت گفته باشن تا موفق شده باشه. همیشه تا دیدم و تجربه کردم انسان‎هایِ موفق رو جمع می‎کنند یه جا،می‎گن اینُ اینُ این باعث موفقیت‎تون شده.
راهی جز ازمونُ خطا و تجربه‎هایِ شخصی واسه موفقیت نمی‎شناسم. و این‎که هدر ندادن وقت،برایِ چگونه موفق شدن.

پ.ن یک:من این فایل رو گوش ندادم.درود برنت‌ـم -.-
پ.ن دو:بنظرم عنوانِ تاپیک،غلطه.همیشه موفق بودن اصلا امکان نداره.تا شکستی نباشه طعمِ موفقیت به دل نمیشینه واسه انگیزه‎هایِ بیشتر برایِ تلاشِ منجر به موفقیت‎هایِ بهتر.
هوف....
درسته که هر فرد راه موفقیت منحصر به خودشو داره ولی بعضی عوامل هستن که همه ی افراد برای رسیدن به موفقیت باید اونها رو انجام بدن برای مثال شما باید تلاش کنید. آدمی که تلاش نمی کنه که نمیتونه موفق بشه، میتونه؟
فکر کنم که هدف از شروع این تاپیک هم مشخص کردن همین چیزاس گر چه ممکنه که آشکارباشن و همه افراد هم در ظاهر اونارو بدونن
ولی در کل با نظر شما وخصوصا قسمته "همیشه موفق بودن اصلا امکان نداره.تا شکستی نباشه طعمِ موفقیت به دل نمیشینه واسه انگیزه‎هایِ بیشتر برایِ تلاشِ منجر به موفقیت‎هایِ بهتر." موافقم

بالا