• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرصت شغلی در سراسر ایران

• شروع کننده موضوع

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری
چند وقتیه که وارد یه کاری شدم و برای گسترش دادنش تصمیم گرفتن با بچه های سایت همکاری کنم.
این کار به طور کلی پخش مواد غذایی محسوب میشه و به طور خاص تر پخش دوغ شتر.
شیر شتر به دلیل حساسیت بالا (قابل جوشاندن نیست!) ، مقدار شیردهی کم شتر ، گران بودن و در دسترس نبودن شتر شیرده و ... تا چند وقت پیش به ندرت پیدا میشد . تا اینکه شرکت دلمک با سرمایه گذاریه بالای خود شروع به پاستوریزه کردن و تبدیل کردن شیر شتر به دوغ آن کرد.
ازونجایی که شیر شتر هم مستقیم به دوغ تبدیل میشه و مثل شیر گاو اول ماست نمیشه ، تمامی خواص اون حفظ میشه که مهمترین تفاوت اون با شیر و دوغ گاوه و از لحاط طعم و مزه تفاوت چندانی نداره.
این محصول الان با نمایندگی ما فقط پخش میشه و تو تهران و مشهد و اصفهان و کرج به فروش خوبی رسیده.
حالا من دنبال کسایی هستم که مسئول فروش این محصول در شهرای دیگه ی کشورمون باشن.

شیوه ی کار :

شیوه ی کار به این صورته که شما ابتدا به لبنیاتی ها و میادین میوه و تره بار میرید و به اطلاعاتی که بهتون داده میشه اونهارو ویزیت میکنید و ازشون سفارش میگیرید.
مجموع سفارشات شما وقتی به حدی برسه که ارسال اون ها به اون منطقه صرفه اقتصادی داشته باشه برای شما ارسال میشه و شما سفارشات هر کدوم از لبنیاتی هارو بهشون تحویل میدین .
در واقع شما با قیمتی پایین تر از قیمتی که ما به مغازه ها میدیم میخرید و با قیمت بالاتر دوغ رو میفروشید و هرچقدر بیشتر بفروشید سود بیشتری خواهید کرد .

شرایط کار :

با توجه به نوع کار پسرا مفیدتر هستن و بار رو راحت تر حمل میکنن.ولی دخترهایی که از فن بیان خوبی برخوردارن هم میتونن همراه پسرا برای ویزیت برن و توافقی مبلغی رو بگیرن.
پسرا هم نیاز به فن بیان نسبتا خوبی دارن تا بتونن مغازه داران رو مجاب کنن که این محصول فروش خوبی داره.
ازونجایی هم که نیازه باکس های دوغ از محل انبار شما به مغازه ها برسه شما نیاز به یه ماشین و گواهینامه دارید .(البته اگه بتونید با وسایل دیگه مثل چرخ و ... هم ببرید برای ما مسئله ای نداره )
بدیهتا هم لازمه شما تو شهر مورد نظرتون زندگی کنید .

کسایی که فکر میکنن توانایی و علاقه همکاری با ما رو دارن اطلاعات زیر و برای من تو پ.خ ارسال کنن.

نام و نام خانوادگی :
میزان تحصیلات : (در صورت دانشجو بودن رشته و دانشگاه : )
شماره تماس جهت هماهنگی های بیشتر :

*محصول مورد نظر
+کسایی هم که سوالی دارن میتونن همینجا بپرسن.

BRADA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ََشهید دستغیب
شهر
شیراز
سلام
آیا این محصول ایجاد بیماری مثل تب مالت یا آلرژی نمی‌کنه؟

بالا