• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاور داشتن یا نداشتن؟ مساله این است!

آیا از مشاور استفاده می‌کنید؟

• مشاور خصوصی دارم

رای‌ها: 12 18.5%
  • مشاوره گروهی میرم

رای‌ها: 2 3.1%
  • صرفا از مشاور مدرسه کمک میگیرم

رای‌ها: 12 18.5%
  • از هیچ مشاوری استفاده نمیکنم

رای‌ها: 44 67.7%

• رای‌دهندگان
    65

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : مشاور... داشتن یا نداشتن؟ مساله این است!

در مورد مشاورهای معروف چی میدونید؟ مثل پوردستمال و فرهپور و سینا تهرانی... کی بهتره؟ کی چجوریه؟ به جز اینا کیا هستن؟

+ نظرسنجی شرکت کنید.

bella_h

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
شهید هاشمی نژاد مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی
پاسخ : مشاور داشتن یا نداشتن؟ مساله این است!

برا من که مشاور مفید بود
درسته همه ی برنامه هاشو کامل کامل اجرا نمیکردم ولی همین که برنامه درس خوندنمو جهت میداد و بعضی وقتا یه سری روش ها یادم میداد
و ازهمه مهمتر امیدی که بهم میداد
خیلی موثر بود

k1_24

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
کرمان
دانشگاه
انشاالله علوم پزشـکی کرمان

من یک مدت داشتم

طرف میشینه یک برنامه در میاره تو بازه های 1ساعته درس هارو می چینه !!! کاری که هر کس می تونه بکنه

به نظرم کاملا بی خوده

• لایک
امتیازات: alden

biogirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
مدال المپیاد
:|
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

من داشتم مشاور و دارم خيلي هم راضيم ازش x:

خيلي خوب راهنماييم ميكنه وقتي به مشكل برميخورم و البته بيشتر نقششو تو شروع كار اعمال كرد.يعني بهترين شيوه برنامه ريزيو درس خوندنو يادم داد و مث اين مشاوراي بيكار نشست دوساعت واسه من برنامه بنويسه بعد نتونم عمل كنم بندازمش دور فقط روحيه ام خراب شه،اصولشو يادم داد.خودم واسه خودم برنامه نوشتم و بعد بهش نشون دادم تا ايراد كارمو بگه الان هم خيلي از برنامم راضيم و نتيجه ميگيرم :) :>

بستگي به اين داره كه مشاورتون كي باشه!اگه كسي باشه كه واقعن مشاوره رشته و شغلشه كارشو خوب بلده!وَاِلّا خواهر منم خيلي بهم مشاوره ميده كه البته بيشتر به درد عروسكاش ميخوره :-" :-"

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

به نظرم داشتن مشاور خوب خیلی میتونه کمک کنه.........چون معمولا در یه زمانهای خاصی شرایطی پیش میاد که مشورت گرفتن از یه مشاور خوب میتونه مفید باشه.....

neda.ts75

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد

مشاور خیلی کار کنه روحیه میده ...
هیچکس به اندازه ی خود آدم نمی دونه چی می خواد!

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نظر من که پول خودتونو دور نریزید، تنها کاری که باید بکنید درس خوندنه، کنکور اونقدرا هم ترس نداره. فقط با آرامش درس بخونید

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

مشاور گرفتن احمقانه ترین کاری بود که پارسال انجام دادم (;

zahra1000

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
امین 1
شهر
اصفهان

مشاوره گرفتن کار خیلی خوبیه چون ما هر کاری که تو زندگی میکنیم بهتره که مشورت کنیم در مورد بچه ها که میگن باید از رتبه های برتر کمک بگیریم کاملا موافقم من خودم از اقای چهره گشا مشاوره میگیرم رتبه 5 کنکور ریاضی بودند و سمپادی هم بودند خودشون. از طریق آکادمی کنکور دانشگاهی های تهران هم گرفتم و واقعا راضیم بعضی وقتا یه چیزایی رو آدم خودش میدونه اما وقتی از کسی بشنوه که رتبه برتر بوده از زمین تا آسمون فرق داره یه چیز دیگه هم این که واقعا الکی رتبه برتر نشدند چیزایی میدونن از کنکور که آدم شاخ در میاره ^-^

parand.akbari

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک صنعی شریف
پاسخ : مشاور... داشتن یا نداشتن؟ مساله این است!

من فکر کنم برای شناخت سیناتهرانی این چندتا لینک به درد بخوره

https://www.tabnak.ir/fa/news/553103/%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1

http://www.entekhab.ir/fa/news/236700/%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%B1%D9%87-%D9%85%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D9%86%D8%AF

لینک مصاحبه خبرگزاری برنا با یکی از شاگرداشون :

http://www.bornanews.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-4/343129-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

-Paris

:]
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
کسی اینجا بوده که با سینا تهرانی مشاوره داشته باشه؟
چی کار میکنه؟!
من شنیدم خیلی خفنه
پ معجزس و اینا!

از یه طرفم حس میکنم کلاه برداریه
کسی چیزی میدونه؟

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
کسی اینجا بوده که با سینا تهرانی مشاوره داشته باشه؟
چی کار میکنه؟!
من شنیدم خیلی خفنه
پ معجزس و اینا!

از یه طرفم حس میکنم کلاه برداریه
کسی چیزی میدونه؟
فقط شنیدم به درس خونای پول دار مشاوره میده :-?(پول زیاد میگیره)
مشاور معجزه نمیکنه دنبال راه درو نباش...

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
البته مشاور خوب معجزه نمیکنه ولی مشاور بد کاملاً قدرتشو داره که گند بزنه:-"
کلاً خیلی چیزا میتونه تو انتخاب مشاورتون مهم باشه
یکیش اینه که به اون رشته ایی که داره مشاوره میده تا حدی تسلط داشته باشه دیدم مشاوری رو که یک ساعت و نیم تو برنامه هر روز زیست گذاشته چون فک میکرده زیست هم مثل دینی حفظیه!
بعد به روحیات خود آدم هم برمیگرده ! من خوشم نمیاد مشاورم یه برنامه بذاره جلوم بگه برو تا هفته بعد ! کسی رو انتخاب کردم که قبول کنه خودم برنامه بنویسم اون اصلاحش کنه ! خب یادمه که یکی از شاگردای پارسال همون آدم میگفت که این ویژگی منفیه! یکی دوست داره مشاورش دقیقاً برنامه بده بهش! خب اون فرق میکنه ؛ ولی یه چیزی هست این که مشاور فقط برنامه ریز نیست!!! هر آزمونی رو که ثبت نام کنین بر اساس بودجه بندی اون آزمون میتونین برنامه ریزی کنین، پس برنامه ریختن اونقدر مسئله پیچیده ایی نیست! این که وقتایی که تنبلی میکنین چیکار کنین اون تنبلی برطرف بشه این که مثلاً چرا درس خوندین ولی درصدتون پایین شده این که اگه وسط سال به این نتیجه رسیدین که بیخیال کنکور بتونه کمکتون کنه! (اینا مهم تره)بیشتر از این که کمک یه مشاور از طریق برنامه اش باشه از نظر روانی باید آدمو تو اون حالت خوبی نگه داره که تا روز کنکورش قوی باشه و بخونه !(البته که پشنهادهایی که درمورد درسا و بعضی وقتا حذف کردناشون میدن هم خیلی مهمه)
یه درصدی از این مشاورای نسبتاً معروف ماکسیمم تایمی که میذارن ۵ دقیقه توی هفته برای هر دانش آموزه ! و واقعاً تو اون چند دقیقه کار خاصی نمیتونن انجام بدن ! یه چیزی تو مشاورای معروف هست که چون یه حجم زیادی شاگرد قبول میکنن نمیرسن به اندازه کافی به همه شون توجه کنن و از اون طرف چون دانش آموز فک میکنه پیش بهترین مشاور شهرش رفته از بقیه جلوتره!

بیشتر از این که دنبال این باشین که اون مشاور چقدر معروفه یا نه ببینین چقدر با روحیاتتون سازگاره! اگه قراره همش جنگ و دعوا باشه نتیجه نمیگیرین حتی اگه بهترین مشاور دنیا! باشه
بله قطعاً مشاورای معروفی هم هستن که کارشون به روحیات شما بخوره! ولی مشاورایی هم هستن که جوونن و دارن از جون و دل کار میکنن چون واقعاً براشون مهمه که شاگردشون رتبه خوبی بگیره!
خوب میشد اگه میتونستین از شاگردای سال های قبل مشاوری که انتخاب میکنین سوال بپرسین ( نه فقط شاگردایی که زرنگ بودن و نتیجه گرفتن حتی اونایی که معمولی تر بودن و نتیجه نگرفتن)

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
البته چطور مشاوری؟مشاور قلم چی؟به قول یکی از بچه ها اینجا «کلم چی» اصن خوب نیست...یعنی البته اصن مشاور نیست فقط اسمشو یدک میکشه
ولی خب برخی مشاوران غیره که اسمشون هم همه جا هست میتونن کمک کنن ولی بستگی به خوده ادم دارن که فعل خواستن رو در وحله اول صرف کنه وگرنه همش خرج الکیه!

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
البته چطور مشاوری؟مشاور قلم چی؟به قول یکی از بچه ها اینجا «کلم چی» اصن خوب نیست...یعنی البته اصن مشاور نیست فقط اسمشو یدک میکشه
البته فلسفه قلم چی مشاور نیست پشتیبانه که تاحدودیم بد نیس
بین این دوتا فرقه

• لایک
امتیازات: nils
بالا