• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چگونه یک دانشجو شویم؟!

آیا فهمیدین چجوری باید یه دانشجو بشین؟!

• رای‌دهندگان
    480

monaliza

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96
آقا مدرسه ما واسه دادن مدارک میگه باید کارنامه اولیه و نهایی کنکور رو بیارین. کارشون قانونیه؟ نمی تونم همینطوری بگیرم؟
والا مدرسه ی ما که قبل کنکور مجبورمون کرد همه ی کد ها رو بهشون بدیم و گفتن که سمپاد گفته باید اطلاعات رو داشته باشیم:/
برای گرفتن پرونده هم که رفتیم همونجا باز رفتن تو سنجش قبولی رو چک کردن

• لایک
امتیازات: abk

abk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ش.م
شهر
TBZ
والا مدرسه ی ما که قبل کنکور مجبورمون کرد همه ی کد ها رو بهشون بدیم و گفتن که سمپاد گفته باید اطلاعات رو داشته باشیم:/
برای گرفتن پرونده هم که رفتیم همونجا باز رفتن تو سنجش قبولی رو چک کردن
این آخر آخریا دیگه لجم در اومده از مدرسه @:
میخوام ندم ببینم چیکار می کنن. وظیفشونه بهم مدارکو تحویل بدن ~X(

اُمـــــــیـــــــــد :)

کاربر خیلی حرفه ای
نام مرکز سمپاد
ش.د.غ یکم
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
سه ماه المپ نجوم خوندم
رشته دانشگاه
مهندس کامپیوتر
هم دانشگاه مبدا و هم مقصد باید با انتقالیت موافقت کنند .
این قبول .
دانشگاه مبدا و مقصد یکین . از دانشکده ای باید برم دانشکده دیگه .
پول خاصی باید بدم ؟ ( شنیدم دانشگاه شیرازی ک الان توش میخوام از رشته ای برم رشته دیگه ، برای انتقالی هایی ک از "شهرهای دیگه و دانشگاه های دیگه میان" هر ترم ب اندازه شبانه پول میگیره . )

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي
از کجا غذا باید رزرو کنیم؟
اصلا هفته اول بگیریم یا مهمون دانشگاهیم؟ : -"
نرم بی غذا بمونم تلف بشم:-<
2-3 روز اول معمولا دانشگاه به ورودیای جدید غذای رایگان میده، چون تا سیستم رزرو تغذیه اوکی بشه براتون کمی طول میکشه و اینکه حداکثر تا 2 روز قبل باید غذای اونروز رو رزرو کنید.

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
امیرکبیری ها که حداقل واسه فهمیدن شماره دانشجویی بقیه مشکل خاصی ندارن:D
سامانه تغذیه مون میزنیم مثلا انتقال ۰ ریال به 9631051 بعد برات خیلی زیبا اسم و فامیلشو برات میاره :D

از این طریق فهمیدم ۷ نسل مامان داشتم و یک دختر :D
از این روشی که گفتین استفاده کردم و پدرمو پیدا کردم :D فقط یه چیزی ، نوتیفیکشنی چیزی نره براش که من انتقال صفر ریال بهش زدم ؟!
میدونم خیلی ترمکم لازم نیست بگین :))

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
از این روشی که گفتین استفاده کردم و پدرمو پیدا کردم :D فقط یه چیزی ، نوتیفیکشنی چیزی نره براش که من انتقال صفر ریال بهش زدم ؟!
میدونم خیلی ترمکم لازم نیست بگین :))
این بابا نوه قضیه ش چیه ؟
دو روزه دارم فکر میکنم ولی نمی‌فهمم چی میگید

• لایک
امتیازات: ----

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
2-3 روز اول معمولا دانشگاه به ورودیای جدید غذای رایگان میده، چون تا سیستم رزرو تغذیه اوکی بشه براتون کمی طول میکشه و اینکه حداکثر تا 2 روز قبل باید غذای اونروز رو رزرو کنید.
به ما که ندادن و رفتیم خودمون از بیرون سفارش دادیم.
گفتن روز فروش نداریم و باید حتما ۴۸ ساعت قبل رزرو می‌کردید.

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
به هییییچ وجه روز اول سلام نکنید :))
به پای هیچکیم وانستید:))
استاد دیدید فورا سلام نکنید:))
اینا به خاطر اینه که یکی روز اول دانشگاه تو کلاس به پای نظافت چی بلند شد و سلام کرد و تا آخر تحصیلاتش سوژه شده بود :))
به پاي بزرگتر بلند شدن ادب رو مي رسونه...كسايي هم كه سوژه مي كنن.....

havijbio

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
جنوبی ترین جا
تو امیر کبیر این طوریه که اگه تو شماره دانشجوییت 96123456 باشه کسی که شماره دانشجوییش 95123456 باشه می شه پدر یا مادرت بسته به جنسیتش و اگه 97123456 باشه می شه بچت خیلی کار خوبیه لچه ها می تونن از والدشون یا والده شون کتاب بگیرن و این حرفا
چه جالب فک کن می ری می گی سلام مامان می شه بهم کتاب قرض بدی :)

parmiiida

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی همدان
رشته دانشگاه
رادیولوژی^-^
تو امیر کبیر این طوریه که اگه تو شماره دانشجوییت 96123456 باشه کسی که شماره دانشجوییش 95123456 باشه می شه پدر یا مادرت بسته به جنسیتش و اگه 97123456 باشه می شه بچت خیلی کار خوبیه بچه ها می تونن از والدشون یا والده شون کتاب بگیرن و این حرفا
چه قرطی بازیایی دارین شما:D
من تا خود ترم بالاییه نیاد بگه عه تو ترمک مایی نمیفهمم کی به کیه-__- واقن خیلی گیج گیج میرم دانشگاه اوج افتخارمم اینه میونبرای ساختمونو حفظم ...انقدر تباه :D :|

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
تو اصن میدونی من چجوری اسم و فامیلشو فهمیدم ؟
کل امیرکبیری ها میتونن شماره دانشجویی یک نفر رو بفهمن در نتیجه به نظرم به اندازه کافی از حالت خصوصی میارتش بیرون
هانی فکر نکن خیلی باهوشی. کاری که تو کردی رو اینجا اسکریپتشو روی سایت داینینگ نوشتن کل بچه‌های دانشگاه تهران رو به ترتیب شماره دانشجویی درآوردن اسم و فامیلشونو. پس طبیعتا آره میدونم چیکار کردین :D
در هرصورت دارم می‌گم شاید طرف راضی نباشه اسمشو مسخره کنید اینجا حالا چه بچه‌ت باشه تو دانشگاه چه هرچیز دیگه‌ای.

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
دنبال حاشیه نباشید وارد میشید
و شما افراد از نقاط مختلف ایران با فرهنگ های مختلف میبینید لطفن بهم برچسب نزنید از همون اول که مورد بالا پیش نیاد
زیادی هم حالت بی مرزی برای خودتون قائل نشید که احتراما حفظ شه شما دانشجو شدی قرار نیست افسار گسیخته بشی چون مال چهارپایان این ویژگی
و درس خوندن متعادل نه خودتون رو زمین بزنید با زانو نه سطح علمی دانشگاه سعی کنید فضای کنکور فراموش کنید زودتر که مفهمومی خوندن احیا بشه براتون
و مفاهیم مزخرف کنکوری تحویل اساتید ندید وقتی سوال پرسیدن ازتون
با ارزوی پیروزی برای ورودی های جدید

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
آخرش من یه چیز دیگه هم اضافه کنم؛ شاید مورد سیزدهمی اون پستی که دوازده موردی بود.
در مورد خود رشته‌ای که توش هستید.
من خودم رتبه‌م نخورد برم رشته‌ای که قبل کنکور می‌خواستم رفتم آمار. خب؟
حالا الان راضیم ازین رشته. این تقدیر نیست! این یکی از حالات توی دنیای دارای بی‌نهایت حالته. شاید توی یه دنیای موازی من اصلا پزشکی بودم! توی یکی ریاضی، توی یکی دیگه مثلا سی‌اس و ... ولی خب راستش آدم اگه تو اون فرصتی که بهش داده شده خودشو پیدا کنه می‌تونه ازون چیزی که داره هم استفاده‌ش رو بکنه. فکر نکنید فقط رشته خوب اون رشته‌ایه که شما تو ذهنتون داشتین قبل کنکور.
ببینید؛ هر درسی قشنگیای خودش رو داره(البته من در مورد اسرائیل شناسی توی دانشگاه حاجقا زاده نژاد(!!) حرف نمی‌زنم در مورد رشته‌هایی حرف می‌زنم که معادل خارجی دارن)
تاسف اینو نخورید که قبول نشدید و اگه می‌بینید بدتون نمیاد از رشته‌ای که هستید یه شانسی بدید بهش.
ولی خب این رو یه وقت با این اشتباه نگیرید که مثلا آقا / خانوم ایکس اصلا خوشش نمیاد (مثلا) از مهندسی‌ها مجبور شده بره یه مهندسی توی یه دانشگاهی که یکم رتبه‌ش بالاتر از دانشگاهیه که رشته مورد علاقه‌ش رو توش می‌آورده.

ترم اول دنیا برای شماست. :D لذت ببرید. :D :D :D

abk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ش.م
شهر
TBZ
میگم دانشگاه ما فضای سبز و اینا زیاد داره. اگه مثلا ۴ ۵ ساعت اونجا باشیم حراست اینا نمیاد گیر بده؟

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي
میگم دانشگاه ما فضای سبز و اینا زیاد داره. اگه مثلا ۴ ۵ ساعت اونجا باشیم حراست اینا نمیاد گیر بده؟
نه اگه كار خاصي مثل سيگار كشيدن و اينا نباشه گير نميدن معمولا، براي مثال پيشنهاد ميكنم در مورد "لاو گاردن" دانشگاه تهران مطالعه كنيد! :))

abk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ش.م
شهر
TBZ
واسه تایید مدرک تحصیلی تو پیشخوان چی لازمه؟
من اصل گواهی هارو دادم دانشگاه کپیشونم ندارم. اما گواهی پیش دانشگاهی یه ماه قبل واسه کاری گرفته بودم اونو دارم. دیپلم هم مال یه سال پیشو دارم. اینارو قبول می کنن؟

andishe

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
واسه تایید مدرک تحصیلی تو پیشخوان چی لازمه؟
من اصل گواهی هارو دادم دانشگاه کپیشونم ندارم. اما گواهی پیش دانشگاهی یه ماه قبل واسه کاری گرفته بودم اونو دارم. دیپلم هم مال یه سال پیشو دارم. اینارو قبول می کنن؟
گواهی ها رو ببری قبوله. کدپستی و ادرس دانشگاهی که قبول شدی رو هم ببر

• لایک
امتیازات: abk

محمد18

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دستغیب
شهر
شیراز
محمد:
سلام من دوساله کنکور دادم سال95که فارغ التحصیل شدم خرداد و یک سال بعد پشت کنکور موندم سال96کنکور دادم و انتخاب رشته نکردن 20شهریور اقدام به ثبت نام بدون ازمون دانشگاه ازاد کردم و برای احراز هویت دانشگاه نامه به من داده شد بعدش بردم پلیس+10 گفتن شما 6ماه غیبت دارین و غیبت شما چون تا خرداد معافیت تحصیلی داشتین غیبت شماه 3ماه میشه و نمیشه برای شما مجوز داد ثبت نام دانشگاه الان میگن برم خدمت با اوضاع نمیشه کنکور97بدم چیکار کنم با تشکر!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی