• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات درسی کنکور ۹۷

mohammad sefidian

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سلـآم ! لطفا ب من کمک کنیید :-s
کسی هست که از دی وی دی هـآی کنکور اطلاعی داشته باشه ؟ کنکور اسـآن است نه ! بقیه موسسه ها ...
ونوس مثلا ..
مشاور هم داره پشتیبـآن هم داره که رتبه های برترن ...
به نظرتون کلا دی وی دی و مشاور مفیده یـآ همش قصه ی پوله ؟ [-|
سلام من خودم برای افبا چند تاش رو دارم. بنظرم قصه ی پوله منتها از چه جهت!
متل این میمونه که ادم بخواد بره لباس بخره. یه دونه ش هست 20 هزار تومن یه دونه دیگ دویست هزار تومن! کدوم بهتره واقعا؟
خب معلومه اونی که 200 تومنه به قول معروف اصن با ادم حرف میزنه ولی 20 تومنی...
خود من که به شخصه حال ندارم بشینم فیزیک درسنامه بخونم و درگیر این کتاب اون کتاب بشم و برم تست بزنم و بعد یه مدت تله های تستی تکراری کنکور که هر سال هم میاد دستم بیاد...
دی وی دی سادات فیزیک رو نگا میکنم.. درس که خوب میده... نکته هاش هم ک خوبه.. بعدش میرم تست میزنم. برای تست های در حد کنکور که مشکلی نیست بنظرم.
اما کلا من به چی بگم
بنظرم نه تو کنکور حتی تو زندگی بیایم نتیجه گرا باشیم متل مورینیو!
به کتاب خاصی یا معلم خاصی ارادت یا نفرت نداشته باشیم.. اگ دیدی بدرد میخوره نتیجه میده استفاده کن.. اگه نه که بهش بگو خدافظ!
الان هر کتابی و هر فیلم اموزشی یه سری ها میگن خوبه یه سری ها میگن بده... ولی مهم اینه ادم نتیجه بگیره. همین

kiyaw

کنکور 97ـی :)
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jah
سلام من خودم برای افبا چند تاش رو دارم. بنظرم قصه ی پوله منتها از چه جهت!
متل این میمونه که ادم بخواد بره لباس بخره. یه دونه ش هست 20 هزار تومن یه دونه دیگ دویست هزار تومن! کدوم بهتره واقعا؟
خب معلومه اونی که 200 تومنه به قول معروف اصن با ادم حرف میزنه ولی 20 تومنی...
خود من که به شخصه حال ندارم بشینم فیزیک درسنامه بخونم و درگیر این کتاب اون کتاب بشم و برم تست بزنم و بعد یه مدت تله های تستی تکراری کنکور که هر سال هم میاد دستم بیاد...
دی وی دی سادات فیزیک رو نگا میکنم.. درس که خوب میده... نکته هاش هم ک خوبه.. بعدش میرم تست میزنم. برای تست های در حد کنکور که مشکلی نیست بنظرم.
اما کلا من به چی بگم
بنظرم نه تو کنکور حتی تو زندگی بیایم نتیجه گرا باشیم متل مورینیو!
به کتاب خاصی یا معلم خاصی ارادت یا نفرت نداشته باشیم.. اگ دیدی بدرد میخوره نتیجه میده استفاده کن.. اگه نه که بهش بگو خدافظ!
الان هر کتابی و هر فیلم اموزشی یه سری ها میگن خوبه یه سری ها میگن بده... ولی مهم اینه ادم نتیجه بگیره. همین
پاسختون دقیقا همون چیزی بود که بهش نیاز داشتم
خیلی خیلی ممنونم از وقت و انرژی ای که واسه جواب دادن گذاشتید ;))

mohammad sefidian

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
پاسختون دقیقا همون چیزی بود که بهش نیاز داشتم
خیلی خیلی ممنونم از وقت و انرژی ای که واسه جواب دادن گذاشتید ;))
خواهش میکنم.
البته اگر خواستی تهیه کنی زیست فرهادیان رو نگیر:D

kiyaw

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jah
خواهش میکنم.
البته اگر خواستی تهیه کنی زیست فرهادیان رو نگیر:D
میخوام ریاضی سروش موئینی رو بگیرم
فیزیک سادات
شیمی نمیدونم :D
زیستم کلا نمیخوام بگیرم ولی اگه خواستم بگیرم آرامفر

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
  • لایک
امتیازات: kiyaw

SOZANE

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
شهرستان فردوس
سال فارغ التحصیلی
96
سلام کسی از این مشاورای برنامه اوج یادگیری شبکه دو که رایگان مشاوره میدن داشته چطوریه؟
خواهش میکنم

NAUTICA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
سلام کسی از این مشاورای برنامه اوج یادگیری شبکه دو که رایگان مشاوره میدن داشته چطوریه؟
خواهش میکنم
من نداشتم ولي اين مشاوره ها الكي كه رايگان نيس! برنامه هايي كه ميدن بر اساس محصولات خودشونه !مجبورت ميكنن كه محصولاتشونو بخرين! مشاوره بدهكار ملت نيستن كه !

kiyaw

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jah
خواهش میکنم
سلآم :(
منم همین چن روز پیش به یکی از همین مشاور برنامه ها پیام دادم
شبکه یک بود
گفت اگر در حین پخش برنامه پیامک بدید
مشاوره رایگان ارتباط با رتبه های برتر و جزوه دست نویس رتبه های برتر رو به صورت رایگان بهتون میدیم !
منم ( خوشحال و شاد و خندان :| ) پیام دادم
یه خانومی زنگ زد بهم حدود چهل دقیقه باهام حرف زد و از روشای برنامه ریزیش گفت و این چیزا
منم که خیلی خوشم اومد هنوزم فک میکردم رایگانه !
گفتم خب الان چیکار کنم ؟ گف باید آزمون تعیین سطح بدی من ببینم در چه سطحی هستی و تو چه مبحثایی به دی وی دی نیاز داری و طبق اون واست برنامه ریزی میکنم
حالا گفت واسه ثبت نام حداقل مبلغ 500 هزار تومن هس :| که اگه دی وی دی هم لازم داشتی طبق اون آزمونه از همین پوله دی وی دی میدیم بت اگرم دی وی دی لازم نداشتی که پوله رو پس میدیم :|
نمیخوام بگم چیز بدی بود
میخوام بگم رایگان نبود ! و این که حتما به یه نحوی مجبوری که محصولاتشونو بخری !
ولی خداییش روش برنامه ریزی که توضیح میداد خوب بود ! یه چن تا سوال زیست و ریاضی هم ازم پرسید :|
الان دو روزه داره زنگ میزنه که ببینه ثبت نام میکنم یا نه ، ولی خب جواب نمیدم :))

miss eng

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
92
روش
سلآم :(
منم همین چن روز پیش به یکی از همین مشاور برنامه ها پیام دادم
شبکه یک بود
گفت اگر در حین پخش برنامه پیامک بدید
مشاوره رایگان ارتباط با رتبه های برتر و جزوه دست نویس رتبه های برتر رو به صورت رایگان بهتون میدیم !
منم ( خوشحال و شاد و خندان :| ) پیام دادم
یه خانومی زنگ زد بهم حدود چهل دقیقه باهام حرف زد و از روشای برنامه ریزیش گفت و این چیزا
منم که خیلی خوشم اومد هنوزم فک میکردم رایگانه !
گفتم خب الان چیکار کنم ؟ گف باید آزمون تعیین سطح بدی من ببینم در چه سطحی هستی و تو چه مبحثایی به دی وی دی نیاز داری و طبق اون واست برنامه ریزی میکنم
حالا گفت واسه ثبت نام حداقل مبلغ 500 هزار تومن هس :| که اگه دی وی دی هم لازم داشتی طبق اون آزمونه از همین پوله دی وی دی میدیم بت اگرم دی وی دی لازم نداشتی که پوله رو پس میدیم :|
نمیخوام بگم چیز بدی بود
میخوام بگم رایگان نبود ! و این که حتما به یه نحوی مجبوری که محصولاتشونو بخری !
ولی خداییش روش برنامه ریزی که توضیح میداد خوب بود ! یه چن تا سوال زیست و ریاضی هم ازم پرسید :|
الان دو روزه داره زنگ میزنه که ببینه ثبت نام میکنم یا نه ، ولی خب جواب نمیدم :))
روش‌هاش چی بود اینقد خوشت اومده

kiyaw

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jah
روش

روش‌هاش چی بود اینقد خوشت اومده
نه میدونی در این حد که رایگان باشه خوشم اومد ولی دیگه 500 تومن نمی ارزید :))
نمیدونم مثلا یه چن تا شیوه ی مرور گفت که حساب کرد تا روز کنکور حدود هزارو خورده ای بار انگار مرور انجام شده
یه چیز هشتاد بیس هم گف یادم نیس چی بود :D
ولی میدونی یه چیزیش پسندم نبود
اینکه بهش گفتم من خودم برناممو نوشتم اونم گف که نههه برنامه تو استاندارد نیست و از این حرفا
کلا احساس میکنم میخواس آدمو مجبور کنه که برنامه بگیریم ازشون که از اون طرف محصولاتشون فروش بره [-|
من همچین حسی بم دست داد

Mr_Nabeghe

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
بچه ها این تست های یک قدم تا 100 گاج رو من 5-6 دقیقه طول میکشه تا حل کنم برا افزایش سرعت چکار کنم ؟
بعد یه سوال دیگه ژنتیک مندلی چه کتاب یا سی دی خوبه ؟ از متوسط تا پیشرفته

Mahdich

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
بچه ها این تست های یک قدم تا 100 گاج رو من 5-6 دقیقه طول میکشه تا حل کنم برا افزایش سرعت چکار کنم ؟
سلام. برای افزایش سرعت در تست ها، اولین قدم مسلط بودن بر مبحثه. دقت کنید که تست آموزشی با آزمونی فرق داره و بعد از اینکه شما درس رو خوندید، باید اول تست آموزشی بزنید و بعد برید سراغ تست زمان دار.
دومین قدم هم اینه که بدونید استراتژی حل سوال چیه. نه اینکه تازه شروع کنید من باید چیکار کنم...
سومین قدم هم قوی کردن محاسبات ذهنیه که باید از همین موقع ها شروع کنید. و اینکه بعضی چیز ها رو حفظ کنید تا مجبور به محاسبه دوباره نباشید. مثلا تا شیش هفت فاکتوریل رو حفظ کنید و تا بیست و پنج به توان دو رو هم بلد باشید ذهنی. و تو شیمی، مثلا جرم کربنات رو حفظ کنید.
آخرین قدم هم این که سعی کنید کم بنویسید. این رو هم باید زود شروع کنید. جمع های ساده، فرمول پارامتری و تعریف ها نوشتن ندارن!!!
موفق باشید.

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

براي ژنتيك ، همون ژنتيك تخته سياه دكتر آرام فر بنظرم كفايت ميكنه براي كنكور ، خيلي ام روون و ساده توضيح داده . البته بعضي جاهاش ديگه خيليييي توضيح داده كه اونو خودت ميفهمي و ميتوني ساده تر حلشون كني خودت.
براي جمع بندي ام كتاب خودآموز ژنتيك قلم چي خوبه كه مال كرامت ه (البته ميتوني بجاي اين ، تستايي كه خودت نشانه دار كردي تو تخته سياهم بزني اما خوبي اين كتاب اينه كه قبل تستاش يه توضيح مختصري هم داره ، تخته سياه بين سؤالاتش درس ميده )
درباره ژنتيك الگو هم ، حقيقتش من يك مقداريشو زدم اما خوشم نيومد ، در كل بنظرم همون تخته سياه عاليه ، نه كم گفته نه زياد
يه كتاب ژنتيك به زبان آدميزاد مهر و ماه هم هست كه اونو كار نكردم واقعيتش ، ميخواي درباره اونم يه پرس و جويي بكن.
+ ببين ژنتيك كنكور اصلا چيز پيچيده و مثل بعضي آزمونا و كتاباي آموزشي ديگه نيست ، اصولش رو بلد باشي كافيه . فقط بايد تمرين زياد داشته باشي تا دستت روون بشه .

Mr_Nabeghe

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
براي ژنتيك ، همون ژنتيك تخته سياه دكتر آرام فر بنظرم كفايت ميكنه براي كنكور ، خيلي ام روون و ساده توضيح داده . البته بعضي جاهاش ديگه خيليييي توضيح داده كه اونو خودت ميفهمي و ميتوني ساده تر حلشون كني خودت.
براي جمع بندي ام كتاب خودآموز ژنتيك قلم چي خوبه كه مال كرامت ه (البته ميتوني بجاي اين ، تستايي كه خودت نشانه دار كردي تو تخته سياهم بزني اما خوبي اين كتاب اينه كه قبل تستاش يه توضيح مختصري هم داره ، تخته سياه بين سؤالاتش درس ميده )
درباره ژنتيك الگو هم ، حقيقتش من يك مقداريشو زدم اما خوشم نيومد ، در كل بنظرم همون تخته سياه عاليه ، نه كم گفته نه زياد
يه كتاب ژنتيك به زبان آدميزاد مهر و ماه هم هست كه اونو كار نكردم واقعيتش ، ميخواي درباره اونم يه پرس و جويي بكن.
+ ببين ژنتيك كنكور اصلا چيز پيچيده و مثل بعضي آزمونا و كتاباي آموزشي ديگه نيست ، اصولش رو بلد باشي كافيه . فقط بايد تمرين زياد داشته باشي تا دستت روون بشه .
اسم کتاب ژنتیک کنکوره؟ عکس پاسخنامه روشه؟

kiyaw

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jah
بچه ها کسی کتاب تانک زیست شناسی آرامفر رو داشته ؟ خوبه ؟

sadegh dartoomian

پسر بد
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
میخواستم طلا بشم ولی نشد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
تست زیاد باعث افزایش سرعت میشه...من خودم گاج رو دو سه بار زدم تا تونستم یک قدم تا صداش رو تو یه دقیقه حل کنم
ژتتیک اول تخته سیاه بعد برای تست بیشتر آبی کانون....همین و بس

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
نه میدونی در این حد که رایگان باشه خوشم اومد ولی دیگه 500 تومن نمی ارزید :))
نمیدونم مثلا یه چن تا شیوه ی مرور گفت که حساب کرد تا روز کنکور حدود هزارو خورده ای بار انگار مرور انجام شده
یه چیز هشتاد بیس هم گف یادم نیس چی بود :D
ولی میدونی یه چیزیش پسندم نبود
اینکه بهش گفتم من خودم برناممو نوشتم اونم گف که نههه برنامه تو استاندارد نیست و از این حرفا
کلا احساس میکنم میخواس آدمو مجبور کنه که برنامه بگیریم ازشون که از اون طرف محصولاتشون فروش بره [-|
من همچین حسی بم دست داد
شما اون بالا، اون تبلیغ آبیه رو می‌بینی که مربوط به کنکوره؟
اون کانال بنده‌ست. :D
توش همه این داستانا رو توضیح می‌دیم، ریالی هم پول زور نمی‌گیریم از کسی. :D

kiyaw

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jah
شما اون بالا، اون تبلیغ آبیه رو می‌بینی که مربوط به کنکوره؟
اون کانال بنده‌ست. :D
توش همه این داستانا رو توضیح می‌دیم، ریالی هم پول زور نمی‌گیریم از کسی. :D
سپاس
آره اون موسسه کاملا مشخص بود که الکی میخواد پول بگیره . وگرنه چیزایی که میگفت خیلی تکراری بود

بالا