• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات درسی کنکور ۹۷

آرشا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرز ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
ینی موج ازمون شیمی رو الان بگیرم یا بمونه بعدا الان دیگ فارو خیلی سبز هس همشو نمیشه زد که
من نمی دونم . من خودم ریسک نکردم و نزدم فار رو . خب تجربی هستی فک می کنم اونقدرها هم زیاد نیست ! البته من اگ خودم وقت داشتم مبتکران یا خیلی سبز بزنم مضربی میزدم . سولای چرت زیاد دارن (+ اگ پیش رو نخریدی هنوز کتاب براش مبتکران رو توصیه می کنم)

×من منظورم موج بجای فار بود نه دوتاش با هم .
به نظر من حتی دوبار حل کردن موج آزمون بهتر از خوندن کتابیه که غلط داره . جالا باز پرس و جو کن .

miss eng

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
92
من نمی دونم . من خودم ریسک نکردم و نزدم فار رو . خب تجربی هستی فک می کنم اونقدرها هم زیاد نیست ! البته من اگ خودم وقت داشتم مبتکران یا خیلی سبز بزنم مضربی میزدم . سولای چرت زیاد دارن (+ اگ پیش رو نخریدی هنوز کتاب براش مبتکران رو توصیه می کنم)

×من منظورم موج بجای فار بود نه دوتاش با هم .
به نظر من حتی دوبار حل کردن موج آزمون بهتر از خوندن کتابیه که غلط داره . جالا باز پرس و جو کن .
مرسی بچه ها اگ کسی فار خونده بگه من از دانشگاه اومدم نکور بدم یادم رفته درسا زیاد از الان از سطح سوال سر درنمیارم اگه غلط دارع یا بیخوده بگین نخونیم

من کل درصد ادبیاتمو از زبان فارسی گرفتم.. همه زبان فارسیامو درست زدم..
اگه کسی برا زبان فارسی کمک خواست نحوه خوندنش بهم پ.خ بده بهش بگم :)
من با گوشی نمیتونم اول پیام خصوصی بدم اگه میشه یا همینحا بگو یا یه پیام بده خودت بی زحمت

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
ببینید موج آزمون شیمی واقعا کتاب خوبیه و شکی در این نیست ... کتاب آزمون فار هم ممکنه غلط داشته باشه اما اینجوری نیست که فک کنید هر یکی دو تا سوال یه غلط داره ... این انقد دهن به دهن شده که ملت فک میکنن که "فار خییییلی غلط داره" ... در کل بگم که زدن موج آزمون رو توصیه میکنم و اینکه سعی کنید از همین الان شروع کنید به زدنش ... اگه زودتر تموم شد که چه بهتر میتونید برید و آزمونای فار رو هم شروع کنید به دادن ... ولی اگه تموم نشه منبع خوبی رو از دست دادین ...

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام
درمورد اینکه میگین تحلیل آزمون باید دقیقا بعد از برگشتن از سر جلسه صورت بگیره ؛ خب قلمچی دفترچه پاسخ رو بعد از آزمون به بچه ها نمیده:|
دوشنبه میده:|

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سلام
درمورد اینکه میگین تحلیل آزمون باید دقیقا بعد از برگشتن از سر جلسه صورت بگیره ؛ خب قلمچی دفترچه پاسخ رو بعد از آزمون به بچه ها نمیده:|
کلید ازمون رو سایت کانون هست همون جمعه . تشریحیش هم برای دانلود هست .

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
باسلام من اکثرا سوالای ژنتیک درست میزنم اما هنوز سرعتم توی دودمانه ها خیلی کمه تو 4 دقیقه واینا چیکار کنم کل دودمانه های الگو رو زدم

monaliza

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96
مرسی بچه ها اگ کسی فار خونده بگه من از دانشگاه اومدم نکور بدم یادم رفته درسا زیاد از الان از سطح سوال سر درنمیارم اگه غلط دارع یا بیخوده بگین نخونیم
من فار پایه خیلی بهم کمک کرد البته همه دومشو حل کردم (تقریبن دوبار)
و بیشتر درصد شیمی رو از همین پایه گرفتم
فار پیش رو اسفند گرفتم ولی یکم دیر بود یعنی دیگه درست و حسابی روش وقت نزاشتم
اگه میگیری باید زود شروعش کنی کتاب سنگینیه

sadegh dartoomian

پسر بد
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
میخواستم طلا بشم ولی نشد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
باسلام من اکثرا سوالای ژنتیک درست میزنم اما هنوز سرعتم توی دودمانه ها خیلی کمه تو 4 دقیقه واینا چیکار کنم کل دودمانه های الگو رو زدم
تستای ژنتیک آبی کانون رو بزن حله:-b

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
کلید ازمون رو سایت کانون هست همون جمعه . تشریحیش هم برای دانلود هست .
تشریحیش بصورت پی دی اف؟
مثلا چند ساعت بعد آزمون میاد؟
ولی خب سر پی سی رفتن حواس پرتی های خودشو داره و اگه بصورت همون دفترچه بود خیلی عالی میشد ؛ میتونستم نکته ها و سوالای مهم رو تو دفترچه پاسخ های لایت کنم و اینا

آرشا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرز ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
آزمونو ک میدی رو سایته .
من ی دونه دفترچه هم نداشتم برای همین تحلیل نمی کردم :))
میشه . تو سوالا رو دوباره حل می کنی اگ نکته ای چیزی دیدی یا وارد دفترچه نکاتت می کنی یا کنار سوال .
هایلایت تو پاسخنامه رو عمرا نمی خونی بعدا:-"

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
تشریحیش بصورت پی دی اف؟
مثلا چند ساعت بعد آزمون میاد؟
ولی خب سر پی سی رفتن حواس پرتی های خودشو داره و اگه بصورت همون دفترچه بود خیلی عالی میشد ؛ میتونستم نکته ها و سوالای مهم رو تو دفترچه پاسخ های لایت کنم و اینا
اره
من خودم چند رنگ هایلایت برمیداشتم دفترچه سوال رو هایلایت میکردم فقط .
مثلن سوالی ک بی دقتی کرده بودم زرد سوالی ک فراموش کرده بودم نارنجی سوالی ک بلد نبودم ابی سوالی ک بنظرم خوب بود و بلدش بودم هم سبز و..
بعدن میتونی هر سوالی هایلایت زدی کنارش بری تو دفترچه بخونی جوابشو .

اره پی دی افه . زودی میاد یکی دو ساعت بعد . رسیدی خونه استراحت کن یکم ، ناهار بخور بعد شروع کن تحلیل .

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
من تصمیم داشتم و فک کنم دارم :-" ک برای دوران جمع بندی موج آزمون رو بگیرم، و الان بین خ سبز و مبتکران، مبتکران پیشرفته ۱و۲ رو گرفتم. به خاطر درسنامه ش. ولی خیلی میگن مبتکران دیگ سبک کنکور نیست و...
الان برم خیلی سبز و موج آزمون رو بگیرم و شروع کنم چهارمو یا همین خوبه؟

آرشا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرز ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
من تصمیم داشتم و فک کنم دارم :-" ک برای دوران جمع بندی موج آزمون رو بگیرم، و الان بین خ سبز و مبتکران، مبتکران پیشرفته ۱و۲ رو گرفتم. به خاطر درسنامه ش. ولی خیلی میگن مبتکران دیگ سبک کنکور نیست و...
الان برم خیلی سبز و موج آزمون رو بگیرم و شروع کنم چهارمو یا همین خوبه؟

ایده آل اینه تو اولا بذاری کنار پیشرفته ها رو (البته پیشش خوبه) مبتکران یا خیلی سبز یا همشو یا مضربی بزنی بری سراغ فار یا موج زمان دار بزنی و یکیشو (میگن موج برای جمع بندی بهتره نمی دونم !)بذاری بعد عید بزنی .
برای درسنامه هم خط ویژه رو بهت گفته بودم -___-

پیکسی

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی گیاهی
سلام
عه؟ شعبه ی ما بعد ازظهر آزمون که کارنامه ها حاضر میشه، پاسخنامه ها رو میده. یعنی اگه کسی بخواد کارنامه کاغذی شو بعد ازظهر بگیره روش پاسخنامه هم بهش میدن. یه پرس و جو کن شاید اینجوری هم باشه واسه شما.

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
عه؟ شعبه ی ما بعد ازظهر آزمون که کارنامه ها حاضر میشه، پاسخنامه ها رو میده. یعنی اگه کسی بخواد کارنامه کاغذی شو بعد ازظهر بگیره روش پاسخنامه هم بهش میدن. یه پرس و جو کن شاید اینجوری هم باشه واسه شما.
منظورم پاسخ تشریحی

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
آخرین ویرایش:

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
عه ! به ما میگن پاسخا رو تهران دوشنبه میفرسته :|

شما حتما چون تهران هستین سریع پاسخا رو میدن بهتون
ختم کلام؛ توی سایت کانون تو صفحه شخصی هستش اون پاسخنامه بعد چند ساعت، دقیقا بعد آزمون اگه کسی بره تحلیل کنه خره اصن!
جمعه رو آوانس بدین بعدا برید برای تحلیل.

پ.ن : من بازم پرسیدم؛ قبلا بلافاصله بعد آزمون می‌دادن بعدا گفتن ملت تقلب می‌کنن برای همین یکم تاخیر گذاشتن بین گرفتن پاسخ‌برگ از شرکت‌کننده‌ها و دادن پاسخنامه بهشون.

پ.ن 2 : جدی بر نخوره به کسی. :‌))
اون جمله بالا به شوخی بوده.

آخرین ویرایش:

Sadeq.jamali

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
بوشهر
سلام
بچه ها من رشتم ریاضی بوده و الانم دانشگاهی ام میخوام واس کنکور تجربی بخونم
میشه پیشنهاد بدین چ کتابایی خوبه....