• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ رتبه برتر کنکور 96 - ابوالفضل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
ه دست آوردن رتبه برتر کنکور موفقیت بزرگیه و آرزوی هر کنکوری، اما این آرزو دست نیافتنی نیست و امسال هم مثل سالهای دیگه، چندتا از کاربرای سمپادیا رتبه های خیلی خوبی کسب کردن.
با کسب اجازه، کاربرایی که زیر 100 شدن رو میشونیم روی صندلی تا سوالاتی که تو ذهنتون دارید رو بپرسید و بیشتر آشنا بشید :D

این تاپیک: ابوالفضل @صفر بتوان صفر رتبه 21 - کنکور ریاضی

شروع از فردا ساعت 12

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
صندلی باز شد :D

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
درود بر تو و تبریک
به رتبه کنکورت افتخار می کنی؟
رتبه کنکور برات مهمه؟
کنکور رو چگونه می بینی؟

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96
سلام.
مبارک باشه این موفقیت.
امیدوارم مداوم باشه :)

☺☺☺☺☺

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سلام دوست عزیز با ارزوی موفقیت های بیشتر توی زندگیت:-b

مشاور داشتی؟
راه های افزایش سرعت حل مسایل شیمی رو یکم بگو لطفا

آخرین ویرایش:

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
عه تبریک : )
خوب فیزیکو میشه خیلی توضیح بدید؟خیلــی!برا کسی که میانگینش 40-60ـِ چجوری میشه باش کنار اومد؟
شیمی رو چه طور بخونیم؟اول حفظی ها یا مسائل؟و پیشنهادتون برای کتاب؟
مرسی (( :

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
درود بر تو و تبریک
به رتبه کنکورت افتخار می کنی؟ نه ، فکر نمی کنم .
رتبه کنکور برات مهمه؟ بگم کاملا بی اهمیت هستش دروغ گفتم . اما انقدر که برای اطرافیانم مهم هستش برای من مهم نبود
کنکور رو چگونه می بینی؟ یک چالش برای افراد که توانایی هاشون رو برای ورود به دانشگاه محک بزنه . اما از نظر محتوی و برگزاری به نظرم به دلیل این که یه سری از افراد سود بیشتری ببرند ، کنکور رو تبدیل به یکی از خلاقیت کش ترین نوع های ممکن تبدیل کردند.

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
سلام دوست عزیز با ارزوی موفقیت های بیشتر توی زندگیت:-b
ادبیات شما هم با لنگروی به فنا رفت یا برای ما قراره اینطور بشه؟دبیر به این خوبی . اگه نتیجه نمی آرید به دلیل ضعف خودتون توی این درس هستش و گرنه آقای لنگرودی یکی از باسواد ترین و بهترین دبیران قم و حتی کشور هستند . من تو کانون ادبیات کم می زدم ولی چون هفته آخر قبل کنکور فقط ادبیات خوندم درصدم توی کنکور 86 شد .
مشاور داشتی؟ نه، من حتی اکثر آزمون ها با پشتیبانم تو کانون بحث های غیر درسی مثل بحث علمی یا سیاسی می کردیم . به پشتیبان ویزه ام هم گفتم نیازی به مشاوره ندارم .
راه های افزایش سرعت حل مسایل شیمی رو یکم بگو لطفا:به نظرم زدن تست زمان دار توی مسائل شیمی اون هم به تعداد بالا ، خیلی می تونه مفید باشه . ترم اول که تست زمان دار شیمی به تعداد زیاد میزدم شیمی رو معمولا بالای هشتاد میزدم . حتی درصد صد هم داشتم چند مورد . اما از ترم دوم که تست زمان دار خیلی کم زدم همیشه درصد شیمیم زیر 70 (به دلیل کمبود وقت) بود که نتیجش این بود که با این که شیمی امسال راحت بود و من هم بلد بودم تنها به دلیل کمبود وقت شیش یا هفت تا مسئله آخر رو حتی فرصت نکردم یک بار از روشون بخونم . و در نتیجه درصدم 67 درصد شد

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
عه تبریک : )
خوب فیزیکو میشه خیلی توضیح بدید؟خیلــی!برا کسی که میانگینش 40-60ـِ چجوری میشه باش کنار اومد؟منظورتون رو متوجه نمیشم.
شیمی رو چه طور بخونیم؟اول حفظی ها یا مسائل؟و پیشنهادتون برای کتاب؟به نظرم هم حفظی ها هم مسائل مهم هستند و . البته بستگی داره شما به دنبال چه درصدی توی این درس باشید و سرعت محاسباتتون چقدر بالا باشه . ببینید برای کتاب هم بستگی داره شما به دنبال چه درصدی باشید . ولی به نظرم در کل شیمی های موج آزمون کتاب های مفید و موثری هستند . البته باید کنارش کتاب های دیگری رو هم کار کنید و کتاب موج رو به عنوان مکمل استفاده کنید . من خودم از شیمی iq برای تست و از شیمی خیلی سبز برای درس نامه استفاده می کردم .
مرسی (( :

Ayda-323

MAH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
97
سلام
بهتون تبریک میگم
برای ریاضی و فیزیک با روش خاصی میخوندین ؟
و اگه میشه لطف کنین منابع رو هم بگین
ممنون

☺☺☺☺☺

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
برای فیزیک از چه کتابی استفاده میکردی؟فقط گاج نقره ای؟

آخرین ویرایش:

rezvaneh.nasir

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
تبریک میگم
انشالله موفقیت هاتون ادامه داشته باشه
امکانش هست منابعتون رو بگین ؟

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
منابع :
دیفرانسیل: دیف iq + خیلی سبز پیشترفته
گسسته : به دلیل این که مباحثش رو در المپیاد ریاضی خونده بودم ، فقط از کتاب موج آزمون گسسته .
تحلیلی : iq تحلیلی + موج آزمون تحلیلی .
فیزیک : گاج نقره ای برای پیش البته بعضی از فصل ها برای تمرین بیشتر خیلی سبز هم می خوندم . خیلی سبز هم درسنامه و هم تست های بیشتری داره ولی خب خیلی وقت گیره .البته ماه آخر گاج نقره ایم رو گم کردم پس مجبور شدم از خیلی سبز جمع بندی کنم .
برای فیزیک پایه خیلی سبز استفاده کردم اما تست های یک قدم تا صد بعضی از فصل های فیزیک پایه گاج هم زدم .
شیمی : شیمی خیلی سبز برای درسنامه وبرای تست شیمی iq . البته بخش هایی از موج آزمون شیمی پیش و پایه هم استفاده کردم .

البته من به طور کامل تست های کتاب های بالا رو نزدم و معمولا تست های مهم که علامت داشتند رو فقط میزدم .

منابع عمومی :
عربی : عربی کامل + فوت و فن عربی
ادبیات : راستش شاید عجیب باشه ولی ادبیات کتاب خاصی رو تست نزدم .یعنی کلن ادبیات تست نمی زدم . ولی از لغت و املا الگو برای خوندن لغت . از کتاب لقمه برای خوندن تاریخ ادبیات و از موج آزمون ادبیات برای خوندن زبان فارسی و آرایه استفاده کردم .
زبان : زبان خیلی کار نکردم چون از قبل کار کرده بودم ولی گرامر رو از روی کتاب شهاب اناری خوندم .
دینی : گاج نقره . البته هفته آخر از رو خط ویژه جمع بندی کردم .

amirhj

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Saveh
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
یه المپیاد اونم از نوع شیمیایی!! ... تجربه خیلی خوبی بود ولی ای کاش نبود :D
دانشگاه
علوم پزشکی اراک
رشته دانشگاه
پزشکی
فقط اومدم بهت تبریک بگم :)
ایشالا موفقیتای خیلی بزرگتر

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
فقط اومدم بهت تبریک بگم :)
ایشالا موفقیتای خیلی بزرگتر
ممنونم ازت. امیر منم برات موفقیت های بهتر رو آرزومندم . از بقیه دوستان هم که تبریگ گفتند تشکر می کنم.

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه