• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ رتبه برتر کنکور 96 - سینا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atousa.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
نرم افزار
عههه صندلی هم گذاشتن برات که دکتر :))
تبریکات مجدد :D

☺☺☺☺☺

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
تبریک<D=
نرسیدن به ازمون های کانون باعث شده حس مضخرفی نسبت ب ازمون و مدل خوندنم پیدا کنم.بالتبع اینکه نمیرسم ترازمو میاره پایین و خب تو شرایطی هسم که همی دور و بر تراز بالای هفت هزار دارن.کلا این ک ترازم بالانمیاد رفته رو مخم~X(یکمی از قضیه ی با غم انگیزترین حالت ازمون چ کنیم توضیح بده لطفا
برای فیزیک روشتون چی بود؟
هم چنین ادبیات
پیشاپیش ممنون از وقتی که برای پاسخ دادن ب سوالام میذارین:)

نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
آزاد لاهیجان
رشته دانشگاه
پرستاری
;;)سلاو
عاقا ما خط و نشونامونو قبلا كشيديم
اون كنارا مختصر تبريكي هم گفتيم:-"

عربي رو دقيق توضيح بده چه كردي
+همش ترجمس ترجمه بلد باش
خب چگونهههه؟~X(
منابع عربيت چي بود؟
چقد در هفته تقريبي بذارم به يه درصد ايده آل(٨٠-٩٠) برسم؟
رو چي بيشتر وقت بذارم؟!
الان تابستون چيو بخونم بيشتر؟

در كل در عربي كلا هيچي نميدونستم
الان ترجمه رو خوندم
وسط تجزيه تركيبم

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام‌سلام! ؛؛)
کلی تبریک و آرزوی خووب! :)
[مثلا الکی تازه الآن فهمیدم :-"]
یه کم از رمز و راز (!) موفقیتت برامون بگو :د
=> روحیه و اینا بیشتر، دقت کن که روحیه کسی که سه سال هفته‌ای یه بار مدرسه می‌رفته، کم از روحیه کسی که پشت کنکور بوده، نداره :(

و یه سوال فنی، اینکه رابطه رتبه منطقه و رتبه کشوری چه‌جوریه؟ و انتخاب‌رشته و اینا، مگه براساس رتبه کشوری نیست؟؟ پس چرا همه جا بیشتر براساس رتبه منطقه حرف می‌زنن؟ :-درگیر

پ.ن: خُب من تقریبا هیچی از کنکور نمی‌دونم :)) در این حد که مثلا یه امتحانِ چاهار ساعته‌ست ((-#) و به تعبیری، شتری‌ه که درِ خونه اکثر آدما خوابیده :-" در نتیجه به سوال‌ـآی خودتون بخندین -__-

آخرین ویرایش:

havijbio

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
جنوبی ترین جا
سلام
بله من پشت کنکور بودم
پشت کنکور انچنان هم که ازش حرف میزنن سخت نیست و من خیلی بیشتر سال پیش دانشگاهیم تفریح داشتم!
تو این به سال کلی تو ساز زدنم پیشرفت کردم و کلی شعر حفظ کردم! سال پشت کنکور خیلی زمان داری و خب نیازی هم نیست که همه ی این زمان رو درس بخونی!فقط باید تفریحاتت به درس هات لطمه نزنه.من موسیقی خیلی دوست دارم و خب اوقات بیکاریم موسیقی گوش میکردم!نکته مهم اینه که حتما حتما گوشیتونو برداریدچون واقعا مخربه!من گاها با گوشی پدرم میومدم تو سمپادیا!

برای زیست من ای کیو تست میزدم!تو زیست باید لِم سوالات دستتون بیاد!خواندن درست زیست یه چیزه و مهارت تست زیست یه چیز دیگه است.خیلی از دوستام زیست رو خیلی خوب بلدن اما تو تست هاش می مونن !چون اینکه مهارت کافی برای تست زیست رو ندارن!مهارت کافی هم با تست زیاد کار کردن به دست میاد.وقتی که تست زیست حل میکنی باید اینقدر رو کتاب ها تسلط داشته باشی که در عین حال همه اش تو ذهنت باشه چون سوالات زیست واقعا ترکیبی شده و نیاز به تسلط خیلی بالا بر کتاب هاست.
تا میتونید زیست رو مرور کنید .متنش رو بخونید هر چی بیشتر بهتر.خیلی خیلی متن در زیست مهمه.جزوه معلم ها و درسنامه کتاب ها فقط برای یاد گیریه یعنی وقتی مطالب رو یاد گرفتید دیگه بهشون احتیاج ندارید و شروع کنید کاملا نکته به نکته متن رو خوندن و تا اونجایی که میشه با مرور های زیاد حفظ کردنشون!
منم دیگه الان پشت کنکوری محسوب می شم :( سعی می کنم خودم رو کنترل کنم اما چیزی که بعضی وقتا حالم رو بد می کنه اینه که نکنه سر جلسه حالم بد بشه کنکورم رو بد بدم :( کنکور امسال اصن استرس نداشتم و خب البته اونقدر هم واسش تلاش نکردم و استرس نبودش طبیعتن! حالا واقعن بعضی وقتا این ترس باهامه! به نظرتون چیکار کنم؟ می دونم ترس مزخرفی هست اما گفتم شاید شما هم تجربه ای ازش داشته باشید ممنون.

• لایک
امتیازات: panah

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام تبریک : )
از چه ترازی حدودا شروع کردید؟
من وسط درس خیلی خوابم میگیره خیلـی! شما در همچین شرایطی چه میکردید؟
بعد فیزیک رو چه طور به درصد قابل قبولی برسیم؟
و اینکه دانشگاه کلا بهشتی بهتره به نظرتون یا تهران؟
و آخر اینکه کتاب های کانون استفاده میکردین؟کدوماشون خوبن؟
و اینکه درمورد رشته ها و اینا تحقیق میکردین اطلاعاتی درباره ی بیوتکنولوژی بدست اوردید؟اگه بله میشه یه معرفی مختصر کنید؟
مرسی مرسی : )

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام و تبریکات فراوان :)
میدونستی خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم انقد رتبت خوب شده؟ [دورادور stalk میکردمت :D]
اگه سخت نیست گفتنش واست میشه بگی چیشد که پشت کنکور موندی؟
به کنکوریا چه توصیه ای داری؟ [خصوصا از نوع المپیادی اسبق]
سلام و دوصد درود بر شما
عه;;)جدی؟لطف داری/m\
واسه اینکه سال اول خوب نخوندم.جدی فکر میکردم کنکور خیلی جدی نیست و میشه با یه کم خوندن هم نتیجه گرفت ولی بعدش فهمیدم که کنکور جز تلاش نتیجه هیچی نیست:)

اوصیکم به مطالعه شدید و کنار گذاشتن حاشیه ها.تلاش تلاش تلاش.کنکور فقط تلاشه فقط.تا اون جایی که در چنته دارید تلاش کنید.هیچ وقت خودتونو با دیگران مقایسه نکنید.خیلی از دوستام تو ازمونا خیلی خوب بودن اما خب کنکورشون داغون.
یه پیله اطراف خودتون بچینید .خودتون و درس هاتون و خانوادتون و یه سری خیلی خیلی محدود از دوستاتون.این یه سال رو تو اون پیله زندگی کنید.مطمئن باشید پروانه بیرون خواهید امد بعد یک سال;;)
و گوشی هاتونم بر دارید این صد بار@:

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سینا سینا ، روله خیلی بی‌معرفتی این همه بعد کنکور حرف زدیم گفتم نگران نباش. یه خبر به من ندادی.
باید رتبه‌تو الان تو تاپیک ببینم ؟ :))

بعد ۶ سال یکی دو تا اسپم میشه داد دیگه؟ :-"

سلام سلام ساراخانم
والا هر را که انلاینوید هاتم بیژم پت وله یک دفعه ئه چویاید! اهاتی حرف بزنگد دا انیاو وفورا راد اکرد:))
والا بوخشه عقلم وه پیغام خصوصیژ نشکیا=))
در کل ممنووووووونم بو راهنماییگاند دس خوش;;)

کوره تو هزار دانه اسپم به هیچ که هیچ نایژه:D

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
تبریک میگم بهتون
برای ریاضی و فیزیک چند ساعت در روز وقت میزاشتین ؟
و اینکه روش خوندنتون چی بود برای این دوتا درس
برای عربی چه کتابیو معرفی میکنین؟
سلام خیلی ممنون;;)
برای ریاصی و فیزیک متغیربود ولی معمولا یک روزی یه ساعت ونیم براشون وقت میذاشتم(یه روز فیزیک یه روز رباضی)
برا فیزیک دفتر داشتم.مثلا برای یه فصل ۵۰ صحفه جدا میکردم از سمت راست خلاصه درسنامه ها رو مینوشتم .فرمولا و تعریف ها.سمت چپ نکات تست ها رو مینوشتم.یعنی تست ها یه نکته ای داشت و من نمیدونستم رو اونجا مینوشتم .این دفتر در کنار سوالات علامت گذاری شده(خیلی سبز)خیلی برا جمع بندیا خیلی کارامد بود.

رباضی هم دقیقا عین فیزیک .یه دفتر داشتم و ....
ولی خب ریاضی نکته انچنانی نداره و تو اون دفتره خلاصه درسنامه ها و فرمول ها رو مینوشتم:)

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
تبریک میگم بهتون
برای ریاضی و فیزیک چند ساعت در روز وقت میزاشتین ؟
و اینکه روش خوندنتون چی بود برای این دوتا درس
برای عربی چه کتابیو معرفی میکنین؟
سلام خیلی ممنون;;)
برای ریاصی و فیزیک متغیربود ولی معمولا یک روزی یه ساعت ونیم براشون وقت میذاشتم(یه روز فیزیک یه روز رباضی)
برا فیزیک دفتر داشتم.مثلا برای یه فصل ۵۰ صحفه جدا میکردم از سمت راست خلاصه درسنامه ها رو مینوشتم .فرمولا و تعریف ها.سمت چپ نکات تست ها رو مینوشتم.یعنی تست ها یه نکته ای داشت و من نمیدونستم رو اونجا مینوشتم .این دفتر در کنار سوالات علامت گذاری شده(خیلی سبز)خیلی برا جمع بندیا خیلی کارامد بود.

رباضی هم دقیقا عین فیزیک .یه دفتر داشتم و ....
ولی خب ریاضی نکته انچنانی نداره و تو اون دفتره خلاصه درسنامه ها و فرمول ها رو مینوشتم:)

برای عربی من عربی کامل میخوندم و ازش راضی بودم ولی دوستام میگن خیلی سبز خیلی بهتر و کامل تره:)

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
تبریک<D=
نرسیدن به ازمون های کانون باعث شده حس مضخرفی نسبت ب ازمون و مدل خوندنم پیدا کنم.بالتبع اینکه نمیرسم ترازمو میاره پایین و خب تو شرایطی هسم که همی دور و بر تراز بالای هفت هزار دارن.کلا این ک ترازم بالانمیاد رفته رو مخم~X(یکمی از قضیه ی با غم انگیزترین حالت ازمون چ کنیم توضیح بده لطفا
برای فیزیک روشتون چی بود؟
هم چنین ادبیات
پیشاپیش ممنون از وقتی که برای پاسخ دادن ب سوالام میذارین:)
سلام
خیلی ممنون:)

ببین خب این مشکل توعه که به ازمونا نمیرسی.
باید روش خوندنت رو عوض کنی.ببین تو کنکور غر زدن نداریم.تو نباید با مشکلات کنار بیای.تو میگی به ازمون نمیرسم و این غمگینت میکنه و خب این غلطه!یعنی تو وقتی میگی ناراحتم میکنه یعنی پذیرفتی که به ازمونا نمیرسی و نمیتونی کاریش بکنی.ولی تو باید دنبال راه حل باشی که این یه مشکله و خب طبیعی هم هست.همه یه سری مشکلات با امونا دارن که باید بر طرفش کنن.ببین اشکال کار کجاست.
کند خوانی.کمال طلبی(می خوای هنه تست های هنه کتابا رو کار کنی).برنامه ات غلطه یا...!باید بگردی پیداش کنی.بار ها گفته ام و بار دگر میگویم.بدترین کار مقایسه خودتون با دوستانتونه.میدونم سخته و خیلی مواقع واقعا نمیشع.ولی همیشه اینو مدنظر داشته باشید که رتبه کنکوره که در یاد ها می میاند نه هفت هزار ازمون ها.نمیگم ازمون ها مهم نیست ولی اونقدرام ارزش ناراحتی و غصه خوردن رو نداره.

فیزیک رو که گفتم
ادبیات تا اسفند اینا درس به درس پیش میرفتم.یعنی با محوری گاج.درس به درس پیش میرفتم و خب اون کتاب خودش لغات مهم و املا های مهم و قرابت های مهم رو داره.از اسفند به بعد موضوعی کار کردم لغت و املا جدا از روی گاج موضوعی تست میزدم.زبان فارسی که بحثش جداس و همراه با ازمونا از روی نشرالگو میخوندم.ولی فقط ارایه رو از اول مهر جدا میخوندم(از رو هفت خوان خیلی سبز)ازموناشو کار میکردم .۴۰ تا ازمون ۱۵ سوالی ارایه داشت که اوایل خیلی سخت بود ولی کم کم کلمات و واژه ها دستت میاد و خیلی راحت میشه.
من اصلا قرابت تست نزدم چون خودم خیلی به شعر علاقه داشتم و هر روز از رو علاقه خودم خیلی شعر میخوندم.اگه دوست دارید قرابت پیشرفت کنید هفته ای چند غزل از حافظ بخونید و سعی کنید بفهمید.به نوعی ماهی گیری یاد بگیرید :)

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
;;)سلاو
عاقا ما خط و نشونامونو قبلا كشيديم
اون كنارا مختصر تبريكي هم گفتيم:-"

عربي رو دقيق توضيح بده چه كردي
+همش ترجمس ترجمه بلد باش
خب چگونهههه؟~X(
منابع عربيت چي بود؟
چقد در هفته تقريبي بذارم به يه درصد ايده آل(٨٠-٩٠) برسم؟
رو چي بيشتر وقت بذارم؟!
الان تابستون چيو بخونم بيشتر؟

در كل در عربي كلا هيچي نميدونستم
الان ترجمه رو خوندم
وسط تجزيه تركيبم

کشتی ما رو با این سلاو:))
سلاو سلاو=))
ببین عربی ترجمه خیلی خیلی مهمه .
اولین قدم بشین(ایستاده هم میشه:)))لغات اخر کتاب های دوم و سوم رو حفظ کن.تو اگه ترجمه بلد باشی بقیه اش خیلی راحته
ببین من معمولا هفته ای ۵ تا ۶ ساعت عربی میخوندم.(بازه های یک ساعتی)بخشی از اون یک ساعت رو تعداد تست مشخصی ترجمه کار میکردم و نکاتش رو تو یه دفتری می نوشتم.هفته ای ۳ تا هم درک مطلب کار میکردم.کم کم همه چی دستت میاد اوایل خیلی سخته و لی بعدش میفهمی که همش از یه سری لغات محدود استفاده میکنن.
خیلی سبز یه کتاب جمع بندی عربی داره خیلی خوبه.میتونی از الان بخریش و به عنوان درسنامه ازش استفاده کنی. کارتو راه میندازه.
تو عربی مرور خیلی خیلی مهمه الان شاید درس ها کم باشه ولی هرچی پیش میری حجم درسا بیشتر میشه و خب چون درسا خیلی شبیه همن احتمال قاطی شدنشونم زیاده.پس باید مدام مرور کنی.مثلا برا این ازمون استثنا میاد تو برو حال و تمییز و منادا هم در کنارش مرور کن تا بتونی خوب اینا رو در کنار هم تشخیص بدی.
همین دیگه عربی جیز خاصی نداره ...
وایسا یه کم فکر کنم بیینم چیزی رو جا ننداخته باشم(:/.
.
.
.
همچنان فکر میکند:-/
.
.
.
نه خب دیگه همیناس چیزی به ذهنم نمیریه:-"
#بانمک:D

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام‌سلام! ؛؛)
کلی تبریک و آرزوی خووب! :)
[مثلا الکی تازه الآن فهمیدم :-"]
یه کم از رمز و راز (!) موفقیتت برامون بگو :د
=> روحیه و اینا بیشتر، دقت کن که روحیه کسی که سه سال هفته‌ای یه بار مدرسه می‌رفته، کم از روحیه کسی که پشت کنکور بوده، نداره :(

و یه سوال فنی، اینکه رابطه رتبه منطقه و رتبه کشوری چه‌جوریه؟ و انتخاب‌رشته و اینا، مگه براساس رتبه کشوری نیست؟؟ پس چرا همه جا بیشتر براساس رتبه منطقه حرف می‌زنن؟ :-درگیر

پ.ن: خُب من تقریبا هیچی از کنکور نمی‌دونم :)) در این حد که مثلا یه امتحانِ چاهار ساعته‌ست ((-#) و به تعبیری، شتری‌ه که درِ خونه اکثر آدما خوابیده :-" در نتیجه به سوال‌ـآی خودتون بخندین -__-
با سلام خدمت انیتا خانم
خیلی ممنون هزاران درود بر تو باد
اولا بگم ماری کوری برام پیام میداد اینقدر شوکه نمیشدم که تو پیام دادی:))
اقا من باید از راز موفقیتم جلو شما بگم؟جدی؟گرفتی مارو؟
ولی خب حدی راز انچنانی نداره پافشاری در مطالعه جدی همین^__^

من ۷۰۰ کشوری شدم .پارسال میخواستن پذیرش رو کشوری کنن که لغو شد و همچنان منطقه ایه!!

اقا این شتریه که در خونه نمیخوبه .میاد تو خونه.دم اتاقت میخوابه گهی لپ لپ میخوره گه دانه دانه=))=))

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام سلام ;;)
حالت چطوره؟ خوبی؟
تو خانواده سمپادیا که بودی اصلا فکر نمیکردم بچه ی درس خونی باشی رتبتو که دیدم خیییلی خوشحال شدم امیدوارم همیشه بدرخشی<D=
الان چه حسی داری؟
وقتی رتبتو دیدی چه حسی داشتی؟
اینکه یه غریبه اومده صندلی داغت چه حسیه ؟:))
از کی بطور جدی واسه کنکور شروع کردی؟
وقتی شروع کردی پایه ت چطور بود؟
وقتایی که ناامید میشدی چیکار میکردی؟
مشوقت تو این راه کی بود؟
به نظرت یه فرد با وضعیت متوسط رو به ضعیف طی چه مدتی میتونه خیییلی حرفه ای بشه؟ تو مسیر کنکور
مشاور داشتی؟
به نظرت هر فصل زیست و شیمی رو چند بار بخونی به تسلط عااالی میرسی؟
روش بازیابی رو قبول داری؟
از کی دیگه همه درسا رو تموم کردی و وارد دوران جمع بندی شدی؟
میدونستی من الان دو ماهه که گوشی و تلگرام و اینا ندارم؟!:(
اولویتات تو انتخاب رشته چه شهرایی بودن؟
قبل ازاینکه شروع به خوندن کنی هدفت مشخص بود؟
چرا پزشکی ؟
در آخر اینکه احساس خوشبختی میکنی عمیقا ؟:))
فعلا بای:D
بازم میاما:D

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
منم دیگه الان پشت کنکوری محسوب می شم :( سعی می کنم خودم رو کنترل کنم اما چیزی که بعضی وقتا حالم رو بد می کنه اینه که نکنه سر جلسه حالم بد بشه کنکورم رو بد بدم :( کنکور امسال اصن استرس نداشتم و خب البته اونقدر هم واسش تلاش نکردم و استرس نبودش طبیعتن! حالا واقعن بعضی وقتا این ترس باهامه! به نظرتون چیکار کنم؟ می دونم ترس مزخرفی هست اما گفتم شاید شما هم تجربه ای ازش داشته باشید ممنون.
خب این طبیعیه و الان این ترس رو داری.
یعنی وقتی وارد جریان کنکور بشی اینقدر درگیر درس ها میشی که این ترس ها رو کاملا فراموش میکنی.
اصلا نباید به این افکار محل گذاشت.هر چه بیشتر بهش فک کنی بیشتر اذیتت میکنه.پس ولش کن. و درستو بخون خودش کم کم حل میشه.جاست کیپ کالم اند استادی هارد;;)
بعدشم تو قراره نزدیک ۲۰ تا ازمون بدی تو این ازمونا شرایط مختلف رو شبیه سازی کن .سرما گرما .جای خوب جای بد.کلا شرایط مختلف رو تجربه کن این طور خیالت راحت تره

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام تبریک : )
از چه ترازی حدودا شروع کردید؟
من وسط درس خیلی خوابم میگیره خیلـی! شما در همچین شرایطی چه میکردید؟
بعد فیزیک رو چه طور به درصد قابل قبولی برسیم؟
و اینکه دانشگاه کلا بهشتی بهتره به نظرتون یا تهران؟
و آخر اینکه کتاب های کانون استفاده میکردین؟کدوماشون خوبن؟
و اینکه درمورد رشته ها و اینا تحقیق میکردین اطلاعاتی درباره ی بیوتکنولوژی بدست اوردید؟اگه بله میشه یه معرفی مختصر کنید؟
مرسی مرسی : )
سلام;;)
1.از ۶۷۰۰ اینا
2.این طبیعیه و اوایل کار بدن در مقابل درس خونندن مقاومت میکنه.میدونم اوایل خیلی سخته ولی تحمل کن کم کم خودش درست میشه و بدنت میفهمع که وقتی درس میخونی خواب بی خواب
3.فیزیک رو توضیح دادم در جواب یکی از دوستان;;)
4.کتاب های کانون سه سطحی هاش واقعا عالین.من همه شو داشتم و به عنوان کتاب مکمل استفاده میکردم.
5 ولقعیتش من از همون اول به عشق پزشکی اومدم و خب طبیعتا اطلاعاتی از رشته های دیگه ندارم:-"

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام سلام ;;)
حالت چطوره؟ خوبی؟
تو خانواده سمپادیا که بودی اصلا فکر نمیکردم بچه ی درس خونی باشی رتبتو که دیدم خیییلی خوشحال شدم امیدوارم همیشه بدرخشی<D=
الان چه حسی داری؟
وقتی رتبتو دیدی چه حسی داشتی؟
اینکه یه غریبه اومده صندلی داغت چه حسیه ؟:))
از کی بطور جدی واسه کنکور شروع کردی؟
وقتی شروع کردی پایه ت چطور بود؟
وقتایی که ناامید میشدی چیکار میکردی؟
مشوقت تو این راه کی بود؟
به نظرت یه فرد با وضعیت متوسط رو به ضعیف طی چه مدتی میتونه خیییلی حرفه ای بشه؟ تو مسیر کنکور
مشاور داشتی؟
به نظرت هر فصل زیست و شیمی رو چند بار بخونی به تسلط عااالی میرسی؟
روش بازیابی رو قبول داری؟
از کی دیگه همه درسا رو تموم کردی و وارد دوران جمع بندی شدی؟
میدونستی من الان دو ماهه که گوشی و تلگرام و اینا ندارم؟!:(
اولویتات تو انتخاب رشته چه شهرایی بودن؟
قبل ازاینکه شروع به خوندن کنی هدفت مشخص بود؟
چرا پزشکی ؟
در آخر اینکه احساس خوشبختی میکنی عمیقا ؟:))
فعلا بای:D
بازم میاما:D
سلام سلام
خیلی ممنوت شما خوبی؟:-"
خیلی ممنون لطف داری ;;)
1.واقعا حدی بخوام بگم حس موچی دارم.:|فک میکردم رتبه کنکور خیلی مهمه و اینا ولی حالا میفهمم انچنان حس عجیبی هم نداره در یک کلام از اخوان ثالث بخوام بگم:
شب شب است اری شبی بس هولناک
لیک پشت تپه هم روزی نبود!!!!

2.وقتی رتبنو دیدم مادرم کنارم بود و خب با هم یه مقداری گریه کردیم;;)حس خیلی خوبی بود که نتیجه زحماتم رو دیدم:)

3.حس خیلی شاخ بودن داره:-"

4.از تابستان ورود به سال سوم

5.پایه ام تقریبا اوکی بود.چون اصولا سعی میکردم از همون اول تزارم تو درس خاصی ضعف داشته باشم و همه رو کامل میفهمیدم

6.سلز میزنم موسیقی گوش میدم.شجریان دوای هر دردیهx:

7.مشوق اصلی ام خونواده بودن .ولی یه ننه دارم(مادر پدرم)خیلی منو تو نوه ها دوس داره خیلی همیشه پیگیرمه و کلا عزیز دردانه شم;;)خب خیلی خیلی بهم انرژی میداد وقتی زنگ میزد>:D<

8.تلاش و برنانه ریزی درست.ببین من گفتم و دوباره میگم تلاش تلاش تلاش رمز موفقیت تو کنکوره.هر کی واقعا تلاش کنه موفق میشه(;

9.نه مشاور نداشتم

10.بستگی به خودت داره شیمی کمتر ولی زیست هرچی بیشتر بهتر ۲۰ بار حتی:-"خیلیم بیشتر حتی:-"

11 .اره برای دوران جمعبندی خیلی روش خوبیه برای زمان هایی که حجم مطالب بالاس واقعا کارامده

12.من دقیقا طبق ازمونا حرکت کردم و خب یه ماه اخر تقریبا زمان جمع بندیم بود

13.اخی...:((عب نداره شیرینی موفقیت خیلی لذت بخش تر از گوشی و ایناس;;)

14.تهران اصفهان شیراز همدان:D

15.ازه اره جاست پزشکی;;)

16.خیلی به درمان علاقه دارم .درمان بیماران خب خیلی لذت بخشه.خیلی نمیشه توضیح داد بیشتر احساسیه;))

17.نه خیلی.واقعا در حال حاضر خیلی از سبک زندگیم که همش تو گوشیم راضی نیستم.باید زبانمو تقویت کنم و کلی کتاب بخونم.البته دارم تلاش میکنم.خیلی پیشرفت کردم

;;);;)
خوش اومدی

پیکسی

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
تهران