• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایده‌های شما برای انواع میتینگ

عَنّآب ؛؛)

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۹۵
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
فردا همایش «همگراسازی صنعت هوافضا، دانشگاه و مدارس» در دانشکده هوافضای خواجه نصیر، از ساعت 1/5 تا 3 برگزار می‌شه.
5 تا بلیط اضافه داریم.
در صورت تمایل با آی‌دیِ flying_girl تلگرام هماهنگ کنید.
خوشحال‌ می‌شیم ببینیمتون :)

آدرس: انتهای اتوبان شهید زین الدین شرق - خروجی احسان، حکیمیه - دوراهی رهبر - بلوار دانشگاه-دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
من همچنان معتقدم بریم شهر بازی
یعنی فقط شهر بازی
همش شهربازی...

Con_Blindness

میخام¢کار
نام مرکز سمپاد
q o m
شهر
q o m
ما ی برنامهای داریم من و دوستم صفر بتوان صفر، دوستان هرکی دوس داشت میتونه ب احتمال زیاد برناممون خرید کتابه تو انقلاب شاید سینما و کافه م رفتیم بستگی ب فاز و موقعیت داره، هرکی دوس داشت بگه ، دوشنبه یا سشنبه س احتمالا تلگرام هرکی دوس داشت پیام بده: a_ambross

• لایک
امتیازات: z.a97

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
خوشتیپا، برای شهریور برنامه کنیم؟ ازون میتینگ قدیمیا : ))
اگرید.

شهریور برنامه می‌ذاریم. یه تعداد زیادی بشیم بریم یه جای خوب. :-? حالا یه ماه وقت هست برای تصمیم این‌که کجا باشه ولی خب آیم این. :D

paml

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتی
شهر
اهواز
دانشگاه
شهیدبهشتی
این جمعه برنامه ای چیزی نیست؟‌ :D

Con_Blindness

میخام¢کار
نام مرکز سمپاد
q o m
شهر
q o m
تلگرام هرکی میخاد بیاد بمن پیام بده
مث اینکه مدیر بهیچ عنوان وقت نداره توتابستوون میتینگ بذاره بیاید تلگرام من بعد ی گروه میزنم تو اون گروه باهم هماهنگ کنیم

فقط هرکی پایه میتینگه بیاد سریع بگه a_ambross

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
تلگرام هرکی میخاد بیاد بمن پیام بده
مث اینکه مدیر بهیچ عنوان وقت نداره توتابستوون میتینگ بذاره بیاید تلگرام من بعد ی گروه میزنم تو اون گروه باهم هماهنگ کنیم

فقط هرکی پایه میتینگه بیاد سریع بگه a_ambross
اولا مدیر وظیفه برگزاری میتینگ نداره که حالا وقتشو داشته باشه یا نه، دوما یه دورهمی ترتیب داد استقبال نشد.

Con_Blindness

میخام¢کار
نام مرکز سمپاد
q o m
شهر
q o m
اولا مدیر وظیفه برگزاری میتینگ نداره که حالا وقتشو داشته باشه یا نه، دوما یه دورهمی ترتیب داد استقبال نشد.
اتفاقا،

وقتی ایشون اجازه نمیدن به بقیه که اینکارو بکنن و محصور میکنن این رخداد رو به خودشون و تصمیمی و نظر خودشون!! >> یجورایی وظیفشون میشه ک هرازچندگاهی اینکار رو صورت بدن خودشون !

منم با خودشون صحبت کردم فهمیدم که ایشون اصلا وقت اینکارو ندارن پس خودم با حمایت 2 3 نفر دیگه اینکار رو میکنم ؛ فقط امیدوارم پسفردا مدیر محترم نیاد منو اخراج کنه بدلیل برگزاری میتینگ

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
بحث این نیست که اجازه نده، بحث اینه که خودشم میزاره به حد نصاب نمیرسه گاهی، چه برسه بقیه بزارن. :))

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
رشته دانشگاه
جونز!

+ فعلا یه اعلام تعداد نفرات حاضر(احتمالی) داشته باشیم که کیا می‌تونن بیان! :D
همین هفته اول یا دوم شهریور یه میتینگ می‌خوام/می‌خوایم/میخوان بذارم/بذاریم/بذارن! :))
من فعلا تو ذهنمه یه برنامه تمیز باشه که به یه پارک یا به یه کافه محدود نباشه. یعنی چند پارت باشه!
ام، مکانش هم هنوز مشخص نیست. شاید ساعی شاید ملت شاید جاهای دیگه ولی خب اینی که من تو فکرمه اینه که مثل میتینگ پارک ملت 4 سال پیش بذارم که بریم پردیس سینمایی ملت بعد پارک بعد بریم کافه اون سمتا(یه کافه راک‌پارک هست اونجا، مه.. بد نیست.)
کیا احتمالا میتونن بیان؟

paml

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتی
شهر
اهواز
دانشگاه
شهیدبهشتی
جونز!

همین هفته اول یا دوم شهریور یه میتینگ می‌خوام/می‌خوایم/میخوان بذارم/بذاریم/بذارن! :))
من فعلا تو ذهنمه یه برنامه تمیز باشه که به یه پارک یا به یه کافه محدود نباشه. یعنی چند پارت باشه!
ام، مکانش هم هنوز مشخص نیست. شاید ساعی شاید ملت شاید جاهای دیگه ولی خب اینی که من تو فکرمه اینه که مثل میتینگ پارک ملت 4 سال پیش بذارم که بریم پردیس سینمایی ملت بعد پارک بعد بریم کافه اون سمتا(یه کافه راک‌پارک هست اونجا، مه.. بد نیست.)
کیا احتمالا میتونن بیان؟
من میام احتمالا...

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
جونز!

کیا احتمالا میتونن بیان؟
من که از بیکاری دارم خفه میشم و خیلی دوست دارم حضوری خیلیا رو ببینم. منم هستم...
پ.ن. درباره زمانش اگه ۳شنبه تا ۵شنبه نباشه ممنون میشم.

AraSh.HaShemi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Tehran Polytechnic / University of Naples federico II
رشته دانشگاه
B.Sc. Mechanical Eng / M.Sc. Autonomous Vehicle Eng
تلگرام
اینستاگرام
جونز!

کیا احتمالا میتونن بیان؟
میام ولی شهریور نباشه همین نزدیکیا باشه

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
جونز!

کیا احتمالا میتونن بیان؟

چرا تلگ نیسی مهدی؟؟؟.....

Amir Hesaan

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
96
جونز!

کیا احتمالا میتونن بیان؟
منم پایه ام!

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
رشته دانشگاه
محمدرضا اونور جواب دادم.

+ این برنامه محدودیت نداره از لحاظ سنی. هرکی تونست بیاد خوشحال میشیم.
اگر هر نظری هم داشتین بگین حتما. :D
هنوزم خودمو یادمه چقدر جلوی ندا مکرم و مطهری و پگاه عاشوری و.. احساس فسقلیت میکردم. :))

بالا