• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تجربیات ورزشی‌تون

جوجه سمپادی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
پاسخ : تجربیات ورزشی‌تون

خب پیشنهادمیکنم دوستای والیبالی اول اینکه هیچ وقت زانوبندروفراموش نکنن حتی اگه سختشونه چون زانوشون به طوروحشتناک آسیب میبینه(مثلاآب آوردن)حتی ممکنه نیازبه عمل پیداکنه
دوم اینکه تومسابقه جوگیرنشن وشیرجه های وحشتناک بزنن
من ی بارجوگیرشدم شیرجه زدم
تایه هفته لگن وکمروپام دردمیکردوقتیم رفتم دکترگفت تا2ماه ممنوعم ازورزش کردن وبالارفتن ازپله وخوندن نمازایستاده و...
پس خواهشاشماام جوگیرنشین ;))

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

بازی والیبال تو سیزده بدر با یکسری آدم خشن تا یه ماه همه بدنم درد می کرد.. #S-:

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

کلاغ پر رفتن ب عنوان نرمش برای گرم شدن و داغون شدن زانو و تا یک ماه درگیر بودن :|

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

یه روز قبل مسابقه ی دو میدانی عین چی دویدم :| بدون این که خوب گرم کنم :| بعدش هم یه پرش انجام دادم ، بد فرود اومدم زانوم داغون شد !
بعد همون روز از این اسپری ها به پام زدن ، فرداش مسابقه بود :|
رفتم مسابقه با اون زانوی داغون و تک تک عضلات گرفته :| افتضاح بود وضعم . به کل بدنم کرم مالیدم که خوب شه ، برای چن دقیقه خوب شد دوباره درد شروع شد !
پیشنهادم اینه اگه همچین بلایی سرتون اومد کرم رو یه دو دقیقه قبل مسابقه بزنین اثرش نره :D

mahsa ツ

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهریار
شهر
اندیشه
رشته دانشگاه
93

پارسال 2روز قبل امتحانای خرداد ربط زانوم تو نسابقه پارسه شد نوجوانان ملی دعوت شده بودم.رشتمم والیباله.
خیلی بد بود 2ماه استراحت مطلق فکرش منزجر کنندس

hosseinhbh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
mashhad
سال فارغ التحصیلی
97
رشته دانشگاه
پزشکی

اقا برايه مسابقات هندبال استاني بود كه در تمرين زانوم اسيب ديد نتونستم شركت كنم خيلي غصه خوردم واي واي :-<

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

اونا ک دوچرخه سواری میکنن خ حواسشون به این اسکیتیا باشه X_X

من تو زندگیم به هیشکی نخوردم جز یه بار . یه دختر بچه اسکیت بازی میکرد داشت رد میشد گفتم تا برسم اونجا اون رد شده ولی رد نشد X_X
دوچرخم خ سنگینه کلی گریه کرد =(( هیچوقت یادم نمیره :-<

maria amiri

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
مشهد

سلام من ماریا هستمو والیبال بازی می کنم امروز از بس که بچه ها توپ هاشونو محکم اسپک کردن ومنم سه چهار بار مجبور شدم شیرجه بزنم که دو جای دستم خونی شدو خیلی درد می کنه =(( /m\ولی الان بهترم مرسی منو لایک کنین! :لایک

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

خواستم از همینجا اعلام کنم ورزش دشمن سلامتیه لامصب :-w
این دفعه ی سوم که به خاطر ورزش کارم به بیمارستان میکشه :((

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ALI GHOTBI rataniot :
خواستم از همینجا اعلام کنم ورزش دشمن سلامتیه لامصب :-w
این دفعه ی سوم که به خاطر ورزش کارم به بیمارستان میکشه :((
من تمام انگشتای دستم تو بسکتبال شکسته
اصن ورزش که سلامتی ادمو تهدید نکنه ک ورزش نیس..
یادمه بعد از اولین باری ک دستم شکست یاد گرفتم سه گام چرخشیو..

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

به نقل از ...ELINOR... :
من تمام انگشتای دستم تو بسکتبال شکسته
اصن ورزش که سلامتی ادمو تهدید نکنه ک ورزش نیس..
یادمه بعد از اولین باری ک دستم شکست یاد گرفتم سه گام چرخشیو..
من کلن تو ورزش یکم کلم داغه و زیادی از خودم مایه میزارم. 12 سالم بود که میرفتم بسکتبال . یه روز وسط تمرین 2تا از انگشتام شکستن. دیدم بسکتبال خطرناکه رفتم هندبال. اونجا هم یه بار کتفم در رفت. رفتم صخره نوردی . دوستم طنابمو شل بسته بود. خوردم زمین و مچ دستم شکست.
با خودم گفتم لابد دستم ضعیفه. رفتم سراغ فوتسال. تابستون همین امسال تو مسابقات به شدت با کمر اومدم رو زمین و لگنم مو برداشت. چند روز پیشم توی تمرین یجا زمین لیز بود من لیز خوردم تاندون مچ پام از وسط پاره شد . الانم که دارم با شما صحبت میکنم پام تا زانو تو گچه :D
کلا ورزش به من وفا نکرده آقا :(

آنتیگونه مذکر

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت

همون بسکتو باید ادامه میدادی آخه اصلا بسکتبالیست باید همه انگشتاش یه بار شکسته باشه مثه کشتیگیرا که یه بار گوششون میشکنه

آنتیگونه مذکر

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت

تو مسابقات بسکتبال بالای سالن لونه کبوترو اینا بود بقیشو خودتون حدس بزنید :|

پژمان1995

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
اصفهان
شهر
اصفهان

هم این پیج رو اپ کنم هم تجربه بگم :D

خب طبق معمول مثل بقیه توصیه ی اولم گرم کردن قبل بازی کردنتون هست. :D باو باشششش اصن. خو میدونم عاشق اینین تا وارد زمین شدین سریع شروع به بازی کنین ولی قبلش یه چندقه گرم کنین خودتونو

من خودم تو تنیس گرم نکردم کلی هم منتظر بودم نوبتم شه برم بازی کنم جو گیر شدیمو بازی کردیم من دست راست بودم هی مربی توپ مینداخت ماهم با تموم وجود میزدیم. اونم هی میگفت محکم تر و فنی تر عاغا ما غرق بازی بودیمو بازی تموم شدو رفتیم خونه استراحت کردیمو بیدار شدیم دیدیم اصن سمت راست بدنمون کلا از کار افتاده و خشک خشک شده یک هفته نرفتم ورزش و بعد یک هفته هم با دست چپ بازی میکردم که کلا زهر مارم شد. خلاصه اینکه حتکا گرم کنین خودتونو
حین بازی هایی مثل بدمینتون یا تنیس که وحشتناک عرق میکنین حتما به ازای اون 1-2 ساعت بازیتون حدود1 لیتر اب رو بخورین
قبل از ورزشتونم خواهشا مث یه گاوی غذا نخورین. یه ساعت قبل ورزش غذاتونو بخورین. ورزش رو از رو شکم سیری نرید. کنار ورزشتون یه مربی تغذیه داشته باشید بد نیست. ینی رژیم غذایی داشته باشید.
من خودم تو تنیس از پس هزینه هاش بر نمی اومدم یکم برام سنگین بود هرچند یه تورنومنت ممکن بود 100 هزار تومن یا200هزار تومن بدن و چه بسا بیشتر ولی خب نمی ارزید. تنیس ورزشیه که اگر بخواید توش موفق شید حتما باید خودتون رو وقفش کنین و خیلی تمرین کنین و توی همه ی شهر ها هم کرایه ی زمین و مربی و اینا زیاده و یکی مث من اصلا وقتش رو نداره.
تابستونم میرم بدمینتون
کلا بدمینتون و تنیس یا پینگ پنک یا اسکواش ورزش هایی هستند که لگر قبلش خودتونو گرم کنین خیلیییییی کم مصدوم میشید و مثل والیبل=الو فوتبالو بسکت نیس که هی دستو پاتون نابود شه و وختی بزرگ شدید به فنا برید تو راه رفتن.

زیاد زر زدم خدافظ :D

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من بعد سه‌ سال، اسفند ماه تو مدرسه فوتبال بازی کردم بدون گرم کردن.
فرداش، زنگ اول، دوستم گف بدنش درد می کنه و اینا منم تیریپ قدرت ورداشتم گفتم ولی من هیچیم نشده. بعد که زنگ تفریح خورد دیدم نمیتونم بلند شم :)) همه جام کوفته شده بود. پام. امان از پام. :|
حالا طی بازیم من وختی موقعیت ایجاد میشد فقط جیغ میزدما :| نمیدونم چقد دوییده بودم که انقد کوفته بودم.
+6-9 بردیم :))

دختر باران

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اهواز
شهر
اهواز
مدال المپیاد
ادبی-زیست

من در حال حاضر ووشو کار میکنم و توصیه ام به همه ی رزمی کارای عزیز بعد گرم کردن اینه ک مواظب مچ پاتون باشید
چند روز پیش داشتیم پرشی کار میکردیم که من وحشتناک روی مچ راستم فرود اومدم و پیچ خورد...حتی صدای پاره شد ی چیزی هم شنیدم ولی نرفتم دکتر و با بستن و کیسه آب گرم و این چیزا یکی دو هفته از کلاس عقب افتادم
این که مسابقه نبود وای به وقتی که بخوام مسابقه بدم

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

من خودم دروازه بانم اما هفته ی پیش برای اولین بار گفتم منم برم تو زمین بازی کنم.تا چهار روز تمام اعضای بدنم گرفته بود و با اونکه فردا میشه یه هفته پیش هنوز چهار سر رانم درد میکنه.
اصن تجربه ی خوبی نبود :((

Tiny

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
زنجان

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که استرس مزخرف ترین چیز برای یه ورزشکاره. یعنی تجربه کردم که میگما :|

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از Tiny :
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که استرس مزخرف ترین چیز برای یه ورزشکاره. یعنی تجربه کردم که میگما :|
دقیقن من خودم تو تیراندازی اینقد استرس داشتم اصن دستم میلرزید نمیتونستن شلیک کنم آخرشم با اختلاف 2 امتیاز :( تو استان 4 ام شدم و فقط 3 تای اولو میردن مسابقات کشوری اگه استرس نداشتم همون 2 امتیازم میتونستم جبران کنم :( :rolleyes:

بالا