• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آمار عجیب تغییر جنسیت در ایران!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
خب چه طوره پیشنهادی که داده شده ینی کاهش سن ازدواج بحث کنیم؟
پ.ن: این پینهاد رو من ندادم البته

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
بله.پیشنهاد خوبی هست.
نظرتو بگو هستی واگه جایی چیزی خوندی ومیخوای برای پیش برد بحث استفادش کنی .منبعشو بگو..

به نظرت ربطی هست بین افزایش سن ازدواج(به بیان بهتر عدم امکان رابطه جنسی با جنس مخالف) وافزایش هموها؟

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
سه تا از پستارو حذف کردم بخاطر اسپم.
نظری داری بگین.اسپم ندین لطفن.
پستاتونو هم گزارش بدین جای نقطه کردن.
مشکل دیگه ای بود برین تاپیک خودش.اینجا جای گزارش دادن نیست.

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران
در بحث علمی خرافات و موهومات جایی ندارن.
کسی که دین داره نباید با گفتن این که "خدا گفته..." نتیجه بگیره،بلکه باید با دلایل علمی و منطقی به بحث بپردازه.
خرافات این علم و منطقی هست که شما داری ازش صحبت میکنی. علم بشر هنوز مونده تا به دریای حقیقتی که خداوند در اختیار ما قرار داده برسه. این استدلالای علمی و منطقی هم در حد فهم و شعور الان زمانه هست و نمیشه بهش متکی بود. همونطور که قبلن میگفتن خورشید به دور زمین میچرخه الان هم به احتمال زیاد در اشتباهیم، پس تنها راه توسل به سخن حق هست.
#بحث نامربوط

کاهش سن ازدواج یعنی برگشتن به سنت ناب اسلام. از اونجا که انجام سنت های الهی برای انسان فایده بسیار داره، بنظرم یکی از راه حل های اصلی این موضوع همین هست. بدین صورت، نیاز های اولیه که خداوند در انسان قرار داده به نحو طبیعی پاسخ داده میشه و بر اثر سرکوب شدن به شکل های نا متعارفی از جمله همجنس گرایی بروز پیدا نمیکنه.

• لایک
امتیازات: mrm

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
من يادم رفت اينجارو
اكانت فيك ميسازن به صورت فان پست ميدن بعد به لجن ميكشن يه موضوعيو با طرفداري ظاهريشون. يه سري حرف مينويسن كه معلومه چرت و پرته بعد تهش ميان اسلامو فلانو ميچسبونن تهش. كه چي خب؟

الان اسلام خميني يا خداي اسلام خميني كه خيلي به ترنسا حال داده مسئلتون چيه با اسلام يا خداي اسلام اينجا؟
بهتره بيشتر از نشونه هاي اينكه يه نفر چطوري ميفهمه ترنسه يا چجوري اشتباه نكنه و خودشو همجنسگرا فرض نكنه مثلا حرف بزنيد

پاك هم نشه مثل دفعه قبل لطفا

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
الان اسلام خميني يا خداي اسلام خميني كه خيلي به ترنسا حال داده مسئلتون چيه با اسلام يا خداي اسلام اينجا؟
بهتره بيشتر از نشونه هاي اينكه يه نفر چطوري ميفهمه ترنسه يا چجوري اشتباه نكنه و خودشو همجنسگرا فرض نكنه مثلا حرف بزنيد

پاك هم نشه مثل دفعه قبل لطفا

اصلن حال دادن نیست:/ شما میدونین این عمل ها چطوری انجام میشن وچقدر وحشتناکن؟
خیلیا بدون چنج کردن هم میتونن به زندگیشون ادامه بدن...طرف با مبدل پوشی وزندگی با جنسیتی که دوسش داره کاملن راضیه از زندگیش...
کاری که اسلام میکنه اینکه سیاه سفید میکنه...یا طرف باید نر باشه یا ماده..یا باید رفتارهای زنانه داشته باشه یا مردانه...
حد وسط نداریم..طرف یا مجبوره تغییر جنسیت بده یا بره زندان..

الان شما موافق قوانین اسلام درباره اقلیتهای جنسی هستین:-?
اگه اینطوره باید بگم که توی اسلام واژه ی همجنسگرا نداریم...که بیاییم دربارش توضیح بدیم...

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
اصلن حال دادن نیست:/ شما میدونین این عمل ها چطوری انجام میشن وچقدر وحشتناکن؟
خیلیا بدون چنج کردن هم میتونن به زندگیشون ادامه بدن...طرف با مبدل پوشی وزندگی با جنسیتی که دوسش داره کاملن راضیه از زندگیش...
کاری که اسلام میکنه اینکه سیاه سفید میکنه...یا طرف باید نر باشه یا ماده..یا باید رفتارهای زنانه داشته باشه یا مردانه...
حد وسط نداریم..طرف یا مجبوره تغییر جنسیت بده یا بره زندان..
ببين اينكه اين عمل وحشتناكه و زمان طولاني كار داره و فلان به اون كه ميخواد تغيير جنسيت بده مربوطه كه اسلام(اسلام خميني برخلاف اهل سنت) اين اجازرو داده يعني اين اختيارو داده حالا درد داره وحشتناكه يا فلانه مسئله كسيه كه ميخواد تغيير جنسيت بده
مسيحيتم تا اونجا كه ميدونم اجازشو نداده يني اينجا خب اسلام خميني اختياراته خوبي داده خب؟
حالا يكي نميخواد تغيير جنسيت بده و با جنسيت تو شناسنامش اوكيه ميتونه مبدل پوشي كنه تو جامعه و كسيم نفهمه جنسيت اصليشو نميان بگيرن هركيو پايين تنشو چك كنن تو خيابون كه:-" فيلمايه ترنسارو ببينيد نميشه جنسيتشونو تشخيصشون داد اگه منظورتون مشكلات اجتماعي و گير دادن خانواده و كساييه كه جنسيت اصليو ميدونن اسلام اين وسط چي كارست اين ديگه واقعه بحث جامعه شناسانييه:-"
و از كجا شما ميفرماييد كه بايد يا تغيير جنسيت بده يا بره زندان؟ كدوم قانون؟ من نميدونم دقيقا اگه يه همچين قانوني هست بفرماييد

بخش دوم حرفتون هم چه ربطي به موضوع اين تاپيك داره؟ من گفتم بهتره بياين در مورد تفاوت هاي يك ترنس و همجنسگراها صحبت كنيد چه ربطي به نظر اسلام يا هر ديني در مورد همجنسگراها داره اخه؟:))

moon light

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
به نظر من اینکه هرچیرو ک از بچگی براتون دیکته شده رو همه جا تکرار میکنین کار درستی نیست(;
جایی ک خدا ساکت میشه خیلیا ادعاشون میشه و میرن تو جبهه ی خدا و اون چیزی رو ک خودشون دلشون میخواد رو از زبون کس دیگه ای میگن تا طرفشونو قانع کنن ک حق با اوناس
فک کنم بحث راجع به موضوع و زمانی ک هیشکدوممون نبودیم نکنیم خیلی بهتره
چیزی ک الان در دسترس ماس یه سری دلایل و مسایل علمیه و با دروغ و توهمات اشخاص به جایی نمیرسیم
و درمورد تاپیک هم اینکه:منم موافقم ماهواره و فیلم ها این موضوع روتشدید کردن اما اینکه بیایم صورت مسئله رو پاک کنیم و با تعصب رفتار کنیم و از اعدام حرف بزنیم و اینجور بی منطق به قضیه بخوایم نگاه کنیم این مشکل فقط همه گیر تر میشه
این یه بیماری یا ناهنجاری نیست فقط یه تفاوته
همه روی یه زمین داریم زندگی میکنیم پس بهتره کنار هم باشیم تا روبروی هم
هرکسی ویژگیی داره و این به کس دیگه ای مربوط نیس
ماام خییلی وقته از صحبت های نژاد پرستیو و حس برتر بودن و نظام برده داری گذشتیم
خواهش برای کمی تفکر[-o<

آخرین ویرایش:
  • لایک
امتیازات: nils

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران
این افراد از بدو تولد یه مشکلی دارن مثلن روحیات شخص دخترونس ولی اندام جنسی پسر رو داره
خب این شخص در این اتفاق کاملن بی تقصیره و به نظر من نباید به خاطرش آزار و اذیت ببینه
اما بیاید طرف دیگه ماجرا رو هم ببینیم
سایر افراد جامعه هم معمولن تمایلی به ارتباط برقرار کردن باهاشون ندارن ولی خب قصد اذیت کردنشونم ندارن
به شخصه مثلن خیلی برام جالب نیس یه نفر با ظاهر پسرونه بیاد با صدای دخترونه باهام حرف بزنه
بعید هم میدونم این افراد صرفن با اینکه مثلن لباس دخترونه بپوشن حس خوبی بهشون دس بده و هر انسانی تمایل داره حداقل به عنوان یه فرد عادی تو جامعه پذیرفته بشه
با این حساب عمل تغییر جنسیت رو خیلی هم خوب میدونم و باعث میشه این افراد کمتر اذیت بشن
دقیق از میزان توانایی جنسی این افراد آگاه نیستم اما بعید میدونم تجربه رابطه جنسی مثلن به عنوان مرد ولی با روحیات زن چیز جالبی باشه
ولی بنظرم بهتره با خود این افراد صحبت کنن و ببینن خواسته هاشون چیه
البته خب محدودیت هایی هم وجود داره دیگه
مثلن شاید نذارن شخص بدون حجاب باشه چون اون دلایلی که برای حجاب مطرح میشه مربوط به ظاهره(بدیهیه که بحث حجاب مربوط به این تاپیک نیست)و مهم نیس جنسیت اون شخص چیه

armin1272

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي ١
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
من نگفتم دلیل وجودش ماهواره هست.گفتم دلیل رواجش ماهواره هست.
ودلیل وجودش رو هم توضیح دادم.بیشتر شدن سن ازدواجه!

این سه تا اسمی که شما گفتین اسم های غربین که برای رواج فساد بین جوان های ما این اسم هارو روشون گذاشتن که بگن طبیعی هستن ومد کنن این رفتارهارو.
همشون اوا خواهر و هم ج ن س باز هستن.
وطبق احکام اسلام باید دارشون زد از یه جا به بعد.
ای کاش شما قبل از اینکه اسم هایی مثل اواخواهر و همجنسباز و این چیز ها رو بیان کنین قبلش به موضوع انسان بودن نگاه کنین. هر انسانی حق طبیعیش زندگی برابر با بقیه هست چه در اقلیت باشه چه اکثریت.
شما خودت تا حالا فکر کردی اگه این رفتارها تایید بشن چه بلایی سر بنیان خانواده میاد؟ نسل بشر منقرض میشه.
وخداوند هم اینها رو میدونسته که یه سری احکام رو گذاشته تو اسلام که از این اتفاق ها جلوگیری کنه.
فعلا این رفتار ها توی خیلی از کشور های اروپایی و آمریکایی تایید شده و هیچ بلایی هم سر بنیان خانوادشون نیومده و بشرشون هم منقرض نشده . کسانی که ترنس یا همجنسگرا و ... هستن باهاش به دنیا اومدن و انتخاب خودشون نبوده با حقوق اجتماعی یکسان با بقیه گرایش های جنسی توی کشور های غربی کار و زندگی میکنن و به جای اینکه مثل ایران بگیرن و دارشون بزنن بهشون مثل بقیه احترام میزارن.

tizechamoosh

Hasty Khoshg Daman
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
اینستاگرام
شاید دوجنسه ها تو ایران بیشتر بدنیا میان یا بیشتر از سایر کشورها اذیتن ک دوجنسه باقی بمونن و...
شاید چون ازدواج همجنس تو ایران ازاد نیست این ی راهیه برای همجنس بازا تا با کسی ک دوسش دارن ازدواج کن
بهرحال من ترجیح میدم بره تغییر جنسیت بده تا اینکه سعی کنه شبیه جنس مخالفش رفتار کنه و لباس بپوشه با همون جنسیت خودش
و اینکه ب ازادی برسه اگه این تنها راهش تو ایرانه

آخرین ویرایش:

tizechamoosh

Hasty Khoshg Daman
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
اینستاگرام
منظورم نتیجه گیری نیست. مثلا من خودم اگه مسلمون باشم یه نظری راجع به این موضوع دارم دارم اگه مسلمون نباشم یه نظر دیگه که اتفاقا کاملا این دو نظر متضاد هستند.خود این نظرات محصول یه عقیدن که تقریبا در تضاد هستند .بحث کردن موجب این موضوع باعث تغییر دیدگاهم نمیشه چون دیدگاهم نشات گرفته از این موضوع نیست.نمیدونم میتونم واضح بگم یا نه مثلا کسی که معتقد به اسلامه خیلی از آزادی ها رو درست نمیدونه و کسی که اومانیست هستش خیلی از محدودیت ها رو نمی پذیره .البته اگه یاد بگیریم حداقل وقتی داریم بحث میکنیم و اسمش رو بحث منطقی یا علمی میگذاریم به عقاید هم احترام بگذاریم و با دقت به نظر دیگران توجه کنیم ،یعنی بیشتر به دنبال این باشیم که مطلبی رو متوجه بشیم نه اینکه برداشت خودمون رو به بقیه نشون بدیم و تحمیل کنیم .ممکنه با عقاید مختلف بحث مفیدی برای افراد شرکت کننده داشته باشیم.
ممکنه هم در تضاد نباشن . مگه شما فکر میکنین اسلام ار عقل و منطق دوره ک مطمئن حرف میزنین. در رابطه با محدودیت هم باید بگم ک ازادی باید باشه تا انتخاب صورت بگیره . انتخاب بدون ازادی عمل ممکنه؟ !!!
شما تو سالن سینما نشستی من درو بستم و شما نمیتونی بری بیرون . هرچقد من از فیلم تعریف کنم و بگم چنان و چنینه ... شما در هر حال نمیتونی بری بیرون پس در واقع من کار بیهوده ای میکنم
و عایا شما فکر میکنین ک خداوند کار بیهوده میکنه؟

آخرین ویرایش:
بالا