• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

من چه مشکلی دارم؟! [پزشکی]

• شروع کننده موضوع 4245
  • تاریخ شروع

AliEBR

AliEBR
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک
سردرد و درد خیلی خفیف قفسه سینه تا چقد بعد از عصبانیت شدید طبیعیه؟ اصلا طبیعیه؟ :-?

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
من پنج ماهه سردردای ضرباندار دارم بعد از ام آر ای تشخیص دکترا میگرن بود چها رتا دکتر متخصص مغزو اعصاب رفتم هر چهار تاشون بلا استثنا قرص پروپرانولول با نور تیریپتیلین با سیپرالکس میدن از وقتی این قرصارو خوردم سردردام بهتر که نشده بلکه دارم دیوونه میشم چون سینوزیتمم تشدید کرده این قرصا دیگه الان بیستو چهار ساعت سردرد دارم نه نور آفتاب و ن نور چراغو نمیتونم تحمل کنم به کوچکترین سروصدایی حساس شدم و سردرد میگیرم دوباره . به دکترمم ک میگم اینارو میگه قرصاتو ادامه بده کمکم بهتر میشی ولی من اصلا دیگه نمیتونم درس بخونم . دارم دیونه میشم دوستان کسی راهکاری داره واسه مشکله من؟؟ کسی ک مثل من میگرن مزمن داشته باشه و خوب شده باشه ؟؟؟

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
من دوازده ماه سال رو سرماخوردم واقعا خسته شدم از اینکه هرجا میرم باید جعبه ی دستمال کاغذی کنارم باشه...:((:((

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
من پنج ماهه سردردای ضرباندار دارم بعد از ام آر ای تشخیص دکترا میگرن بود چها رتا دکتر متخصص مغزو اعصاب رفتم هر چهار تاشون بلا استثنا قرص پروپرانولول با نور تیریپتیلین با سیپرالکس میدن از وقتی این قرصارو خوردم سردردام بهتر که نشده بلکه دارم دیوونه میشم چون سینوزیتمم تشدید کرده این قرصا دیگه الان بیستو چهار ساعت سردرد دارم نه نور آفتاب و ن نور چراغو نمیتونم تحمل کنم به کوچکترین سروصدایی حساس شدم و سردرد میگیرم دوباره . به دکترمم ک میگم اینارو میگه قرصاتو ادامه بده کمکم بهتر میشی ولی من اصلا دیگه نمیتونم درس بخونم . دارم دیونه میشم دوستان کسی راهکاری داره واسه مشکله من؟؟ کسی ک مثل من میگرن مزمن داشته باشه و خوب شده باشه ؟؟؟
تو مصرف اینجور قرصا خیلی دقت کن. ینی تا جایی که میشه استفاده نکن.
همچنین تو انتخاب دکتر مغز و اعصاب!هم حساسه و هم دکتری ک خوب تشخیص بده کمه

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مصرف همين قرصاي پروپرانولول مشکلی به وجود میاره ؟ :-?
بعضی وقت ها که تپش قلب دارم حدود یک چهارم استفاده میکنم ، خوب میشه

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
من تو زمستونا سوزش چشم دارم...بعد یکی دو دقیقه که مطالعه میکنم یا با پی سی وگوشی کار میکنم چشمام تار میشن..
تو آزمونا هم حدود نیم ساعت از وقتم میره به همین خاطر....
تیک چشم و آبریزش چشم تو باد وسرما هم هست...
اول فکر کردم بخاطر کرم های رفع سیاهی چشم و ضد جوشی هست که میزنم...قطعشون کردم..بازم ادامه داشت..
چشم پزشک رفتم.گفت که چشمم ضعیف نیست وعینک مطالعه هم نمیخوام حتا...
یه چشم پزشک دیگه رفتم...گفت خشکی چشم دارم..قطره اشک مصنوعی تیرلوز داد بهم....هر وقت این قطره رو میزنم تا یکی دو دقیقه چشمم درست میشه ولی بعدش با شدت بیشتری میسوزه و تا یکی دو ساعت اشک میاد از چشمم...
قبل خواب هم که میزنم وصبح بلند میشم...حس میکنم چشمم عفونت کرده(مثل زمانی میشه که سرما میخورم.)...
...
چیکار باید بکنم؟واقعن اذیت میکنه این مورد:/ شبا هم بد تر میشه.
احتمالا آلرژیه . منم همین شرایط رو داشتم دکتر دوتا قطره تجویز کرد که یکیش ضد حساسیت بودیکیش از این استریل ها . گفت چشمات ضعیف نیست

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
همچ
همچنین تو انتخاب دکتر مغز و اعصاب!هم حساسه و هم دکتری ک خوب تشخیص بده کمه
پزشکای متخصصی که رفتم همشون جزو معروفترین متخصصای مغزو اعصاب مشهدن . اصلا واسه این که الکی یه قرصو نخورم پیش چند تا متخصص رفتم ولی تو دو هفته اخیر سردردام و حالت تهوعام به حدی شدید شده که هر روز زندگیه روزانمو مختل کرده دیگه تقریبا دارم دیوونه میشم . از شدت حالت تهوع هیچی نمیتونم بخورم و سرم سنگینه تمام مدت . دکترم میگفت چون تو سینوزیت مزمن داری این قرصا انقد اذیتت کرده ولی قبلا اصلا اینطوری نبودن تو یه ماه گذشته اینطوری شده. واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟ اصلا نمیتونم درس بخونمتو این شرایط . سردردام چیزی فراتر از میگرن و سینوزیت مزمنه!! مگه از این بدترم میشه؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
اعتماد نکن به اینکه بهترین دکتر فلان جان.خیلی پرس و جو کن. اگه میتونی بیای تهران حتی بگو من آدرس دکتر خودمو بهت میدم. انشاءالله ک چیزی نیست ولی تشخیص درست و به موقع خیلی کمکت میکنه

ali-iz

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
لار
مدال المپیاد
گاهی نگاهی به فیزیک میندازیم
دانشگاه
اصلا داریممم.!!!!؟؟......
رشته دانشگاه
جان؟!!
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم حتی شایدم شدیدتر
پیش کلی متخصص معروف هم رفتم ولی جواب نگرفتم
تا اینکه این اواخر رفتم پیش یک متخصص تازه فارغ التحصیل شده
ایشون قرص sebelium داد که انصافا فوق العادس
فقط اگه خواستین بگیرین حواستون باشه این قرص برای درمان نیست و بیشتر جنبه پیشگیری داره
و برای نشون دادن تاثیرش حداقل باید هفته مصرف بشه

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
اعتماد نکن به اینکه بهترین دکتر فلان جان.خیلی پرس و جو کن. اگه میتونی بیای تهران حتی بگو من آدرس دکتر خودمو بهت میدم. انشاءالله ک چیزی نیست ولی تشخیص درست و به موقع خیلی کمکت میکنه
آخه دکتری که الان میرم پنج ساله مامانم پیشش میره و دو تا از دوستام که میگرن دارن هم پیشش میرن خیلی راضین ازش . انگار فقط مشکل منه ک اینطوری شدم؟؟ یکی از دکترام میگفت به خاطر استرس درسیه ک انقدر حالت تهوع داری !!! واقعا شرایطش در حال حاضر نیست که بخوام بیام تهران برای دکتر یادمه تو هم میگرن داشتی؟؟ مشکل میگرنت پیش دکتری ک تهران میری حل شده؟؟:(

منم دقیقا مشکل شما رو داشتم حتی شایدم شدیدتر
پیش کلی متخصص معروف هم رفتم ولی جواب نگرفتم
تا اینکه این اواخر رفتم پیش یک متخصص تازه فارغ التحصیل شده
ایشون قرص sebelium داد که انصافا فوق العادس
فقط اگه خواستین بگیرین حواستون باشه این قرص برای درمان نیست و بیشتر جنبه پیشگیری داره
و برای نشون دادن تاثیرش حداقل باید هفته مصرف بشه
آخه این قرصایی ک من مصرف میکنم نمیشه کنارش قرص دیگه مصرف کرد کلی عوارض داره و ممکنه تداخل دارویی بوجود بیاد!! این قرصی ک میگین بدون نسخه میفروشن؟؟ چند روز پیش پیش یکی از بهترین حکیمای طب سنتی مشهد هم رفتم که هر کی میره راضی بوده میگفت با حجامت و چند تا چیز دیگه مشکلت حل میشه و نظرش این بود که بخاطر طبعم غلظت خونم بالاست و مشکل میگرنمو تشدید کرده!! بخدا دارم دیوونه میشم از این دردا حتبی یه لحظه هم قطع نمیشن:((

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
آخه این قرصایی ک من مصرف میکنم نمیشه کنارش قرص دیگه مصرف کرد کلی عوارض داره و ممکنه تداخل دارویی بوجود بیاد!! این قرصی ک میگین بدون نسخه میفروشن؟؟ چند روز پیش پیش یکی از بهترین حکیمای طب سنتی مشهد هم رفتم که هر کی میره راضی بوده میگفت با حجامت و چند تا چیز دیگه مشکلت حل میشه و نظرش این بود که بخاطر طبعم غلظت خونم بالاست و مشکل میگرنمو تشدید کرده!! بخدا دارم دیوونه میشم از این دردا حتبی یه لحظه هم قطع نمیشن:((
+متوالی ندیده عزیزم جان دوبار نقل قول کن :-"
آره منم میگرن دارم. ولی ب خاطر اون نمیرم.
من خودم استرس می گیرم تا چند روز حالت تهوع دارم پشت سرش سردرد ای شدید. :-"
میگرن مگه حل شدنیه :-?

ali-iz

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
لار
مدال المپیاد
گاهی نگاهی به فیزیک میندازیم
دانشگاه
اصلا داریممم.!!!!؟؟......
رشته دانشگاه
جان؟!!
تداخلو باید از دکتر بپرسین دیگه!!!
ولی اگه ایندفه رفتین دکتر نظرشو درباره این قرصه بپرسین
من که بدون نسخه میگرفتم
ولی کلا قرص کمیابیه
این سری اخر که دیگه از ترکیه برام اوردن ایران گیر نمیومد
ولی کلا فکر کنم قرص safe ی هست
چون برای اونایی که شیمی درمانی میشن و میگرن دارن هم همین تجویز میشه

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
دارو شکلات نیست که اینجوری مصرف می‌کنید ! خودسرانه دارو مصرف نکنید ! قبل از اینکه به پزشک مراجعه بکنید در مورد پزشکان پرس و جو کنید.بهترینش رو انتخاب بکنید.تند تند پزشکتون رو عوض نکنید.به پرشکتون اعتماد کنید!کلن خودسرانه عمل نکنید :)) شهرهای بزرگ پزشکای خوبی دارند.

بچه خوبی باشید!

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق
تپش قلب شدید.. گاهی درد های تیر کشنده و یه بار هم حالت حمله!
تقریبا در اکثر اوقات روز تپش و گاهی سنگینی نفسا :/
(میترسم از دکتر :-")

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
نترس برو من اینجوری شدم رفتم گف از معده س (-#:-" فک می کردم دارم می میر تازه.
:D

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
سنگینی نفس واینکه حس میکنی اکسیزن محیط کمه ونمیتونی نفس بکشی..تیکه تیکه میشه نفس هات ..هی نفس عمیق میکشی ولی بازم حس میکنی داری خفه میشی....وتپش قلب شدید..

این بخاطر افسردگیه...
منم این مشکلو داشتم...کلی نوار قلب واینا دادم...اخر سر دیدم بخاطر افسردگی واسترس زیاده..
البته ممکنه تو بعضیام دلیلش حساسیت فصلی باشه..ولی اکثرن مشکلات روحیه دلیلش.
...
نترس برو من اینجوری شدم رفتم گف از معده س (-#:-" فک می کردم دارم می میر تازه.
:D
هستی تو هم این علایم تنفسی رو داشتی؟

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
من ی مدت احساس میکردم قلبم تیر میکشید به شدت گفتم حتما قلبم مشکل داره بعد از چن د تا دکتر و آزمایش معلوم شد معدم مشکل داره ب شدت و اصلا مشکل قلبی نبوده اصلا در نود درصد موارد دکتر میگفت مشکلات معده است اگه دکترت خوب باشه همون اول با ی شرح حال ساده میفهمه مشکل از معدست یا قلب حتما پیش یک دکتر خوب برو تا همون اول مشخص شه نگرانم نباش ک احتمال زیاد معدته با یکم پرهیز خوب میشه عزیزم :D از دکترم نترس بچه ;;)

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني