• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مد!!!

SR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
00
مدال المپیاد
درست نخوندم به جایی نرسیدم
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : مد!!!

خوبه سلام میرسونه بد نیست هرچند وقت یه بار باعث میشه رنگ آمیزی صحنه اجتماع عوض شه و آدم به وجد میاد از دست اینهمه روزمرگی
از اون ور متاسفانه مردم خیلی جو گیر میشن به طوری که همون صحنه اجتماع باعث دلزدگی ما میشه چشم و هم چشمی به وجود میاد و ...
مد صرفا باید تغییر لباس یا ... باشه در زمان خودش تا تنوع به وجود بیاد و مردم با ایده های جدید آشنا بشند
من شخصا از مد دوری میکنم و لباس های ساده خودمو میپوشم(سلیقه ایه دیگه) و از دور مستفیض(املا؟) میشم

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

من که اصن بهش اهمیت نمیدم :D

بابا یعنی چی من هرجور بخوام میپوشم اصن از این لوس بازی ها خوشم نمیاد واقعا برازنده دختراست :D

Marjan.N

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از arvin.a :
من که اصن بهش اهمیت نمیدم :D

بابا یعنی چی من هرجور بخوام میپوشم اصن از این لوس بازی ها خوشم نمیاد واقعا برازنده دختراست :D
منظورتون از دخترا پسرای دخترنماس دیگه؟! همونا که چون مد شده کم کم دارن علاوه بر مدل لباس و مو شکلشونم عوض میکنن
مد یه نیازیه که یه سری آدمای دست اندر کار و اونایی که از این قضیه سود میبرن ایجاد میکنن ببینید آدم یه موقع به یه جایی میرسه که دیگه واقعا نیاز ضروری یا حتی غیر ضروری هم به چیزی نداره حالا تولید کننده های عطر و پوشاک و کالاهای لوکس و ... چیکار کنن؟ خب اول نیازشو ایجاد میکنن که میشه همون مد بعد جیب مردمو محترمانه به خواست خودشون خالی میکنن
حالا این وسط مردم باید عاقل باشن که میبینیم خیلیا نیستن
جالبم اینجاست چیزی که الان خیلی مده و رو بورسه قبل از این ضایع و دهاتی بوده بعد از اینم همینطور خواهد بود!

Tiny

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
زنجان

پیروی از مد بد نیست ولی نباید کورکورانه باشه.مثال میزنم:
شلوار زخمی: واقعا مد مزخرفیه و هیچ ریشه ای نداره و هیچ جای دنیا نیستش.قشنگم نیستش.اعصابم خورده هفته پیش رفته بودم یه شلوار لی بخرم شلوار سالم پیدا نکردم مجبور شدم کتان بخرم
ساپورت: تو آمریکا فاحشه ها برای جلب توجه میپوشن.و لباس باشگاهه/.
I am Queen:حرفی ندارم واقعا :|
پیرهن های تا ناف باز: اینم حرفی ندارم :|
گوش الفی: حماقت
گوشواره واسه مرد: دور از عرفه واقعا.
ابرو برداشتن: تغییر جنسیت.
استفاده خیلی خیلی بی رویه لوازم آرایشی: اطلاعات کم درمورد عوارضش.
عمل جراحی بی مورد: نیاز به مطرح کردن خود در اجتماع.
از الان هم میگم لطفا کسی نگه قضاوت نکن.نمیشه قضاوت نکرد.نمیشه.بعضی چیزا رو آدم با هر منطقی میبینه اشتباهه.
پس نتیجه میگیریم که:
1-مد همیشه بد نیست.
2-بعضی مدا فقططططط تو ایرانن.
3-نباید کورکورانه پیروی کنیم.
اگرم کسی از این مدایی که مثال زدم استفاده میکنه دیگه به خودش مربوطه.به من چه!

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
فقط نه فصل مورتیمر خوندم......

خب من از اول از همه بگم خیلی تعجب کردم وقتی پاسخ های این تاپیک رو خوندم...واقعا تعجب کردم...اینکه یه نفر مثلا بیاد توسمپادیا بنویسه مد لوس بازی ه ومال دختراس...وکسی م بهش جوابی نداده باشه...که اصن نمیتونم تصور کنم کسی که این حرفو زده دقیقا به چی فک میکرده...یکی دیگه م نشسته کل چیزهایی که به نظرش توی جامعه مدِ بد محسوب میشدن نوشته ومیگه از منطقی نگاه کنیم اشتباهن!!!!!!!!!!
به نظر من اینکه هر آدمی چه لباسی بپوشه کاملا انتخاب خودشه وبه کسی ربطی نداره اینکه شما به یکی بگی این مانتو رو نپوش چون مده وتهاجم فرهنگی وفولان درواقع اصن ربطی به شما نداره دقیقا مث این میمونه من به شما بگم چادر نپوش تهاجم فرهنگی عرباس وتمدن ما رو میگیرن وازین چیزا...وشمام میتونی به من بگی به خودم مربوطه انتخاب خودمه....ولی خب واقعیتش اینه که شما میتونی انتخاب خودتو توی جامعه به راحتی تنت کنی وتازه کلی م تشویق میشی ولی یکی دیگه دلش میخواد ابروهاشو برداره یا مثن ساپورت بپوشه یا مانتویی که پشتش نوشته کیپ کالم عایم اِ کویین بپوشه شما روش اسم میذاری وبهش میگی تهاجم فرهنگی....
من خودم واقعا مد رو دوست دارم چون آدم رو راهنمایی میکنه که چطوری لباساشو انتخاب کنه وچه چیز هایی بهش میاد حتی اون کسی که میگه من مد رو دنبال نمیکنم بازم نمیره یه لباس بخره مثلا مال سال 50!خودشم اونو قشنگ نمیدونه چون تحت تاثیر مد فعلیه...یا مثلا موهاشو اونطوری آرایش نمیده...
درکل خواستم بگم لباس وآرایش مو وصورت هرکس صرفا سلیقه خودش وانتخاب خودشه وکسی نباید بقیه رو مجبور کنه که طبق یه سلیقه واحد عمل کنن وحالا اگه اونو طبق مد پیش ببره بازم تصمیم خودشه

بالا