• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

بابا، جنابان داخلی، تو رو به جان عزیزانتون قسم می‌دم بنر که می‌ذارید و دوتا صفحه می‌کنید برای هدر سایت، فاصله‌ها رو تنظیم کنید که این‌قدر صفحه بال‍ا و پایین نشه. میرحسین اومد کاندید شد هفت‌سالم گذشت هنوز این مشکل مونده این‌جا.

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی
خب ، من منتظر بودم خانم سمندون ! جواب قانع کننده بدن به من توی بانگشون که متاسفانه هنوز آنلاین نشدن ببینن . برای همین اینجا میخوام به چند تا مورد اشاره کنم و به عنوان یک کاربر انتظار دارم به تک تکشون جواب منطقی داده بشه .

1 . یکی از مهم ترین شرایطی که برای انتخاب مدیر داخلی هست اینه که اون فرد بتونه هر روز سر بزنه به سایت ( یادم نیست چند ساعت ، فکر میکنم حداقل 1 ساعت بود ، شایدم بیشتر ) . خب چرا ما مدیرانمون رو کلا نمیبینیم در حال حاضر ؟ :‌) سمندون که فکر کنم ماهی یکبار آنلاین میشه ، ثنا هم " هر روز " آنلاین نمیشه اینجا.

2 . مدیر آنلاین میشه برای چی ؟ تولید محتوا ، پاک کردن اسپم و شرایط رو فعال و در عین حال آروم نگه داشتن . چرا ما هیچ موردی رو نمیبینیم ؟ تولید محتوا که اصلا حرفشو نزنید . درباره اسپم ها هم معمولا تا وقتی گزارش داده نشه پاک نمیشن . یادمه حتی یکبار توی ح.ب دعوا شده بود و تاپیک چندین صفحه جلو رفت و این حدود یک یا دوساعت ادامه داشت . تو این زمان مدیر آنلاین بود اما حتی به تاپیک سر نزد ببینه چه خبره !!! و خب آخرش من گزارش دادم برای اسپم ها ( این مثال بود برای ح.ب که شلوغ ترین تاپیکه و همه معمولا چکش میکنن . حقیقتا وضع تاپیک های دیگه که کمتر چک میشن به معنای واقعی کلمه افتضاحه ! مگر اینکه یکی گزارش بده ) . خب وقتی کسی " مدیر " میشه یعنی قبول میکنه وقتی آنلاین میشه همه ی تاپیک های بالا اومده مخصوصا اونایی که مدیر ندارن رو چک کنه . چرا این انجام داده نمیشه ؟

3 . چرا مدیران ما توی تشخیص اسپم توی حرف بزن مشکل دارن ؟ :‌)
با توجه به این بند از قوانین حرف بزن :
پست‌های تک‌اسمایلی، رمزگذاری شده و ارسال‌هایی در مورد سایت و اجزای آن (شامل بانگ، آواتار، امتیاز، تعداد ارسال و درجه کاربری) ممنوعند.
که البته " اسپم " هم جزو اجزای سایت محسوب میشه ، قاعدتا حرف زدن درباره ش باید حذف بشه . مدیران ما دیسلایک میدن در این موارد !!!! البته موارد دیگه ی اسپم هم دیدم که بجای پاک شدن دیسلایک داده شده بود بهش . این چیزی بود که اخیرا اتفاق افتاده و یادم بود.

4. اینم درباره حرف بزنه :
هر کاربر در هر شبانه‌روز از ساعت «۰۰: ۰۰ الی ۲۳:۵۹» مجاز به ارسال سه پست می‌باشد و برای اضافه کردن حرف جدید ویرایش الزامی‌است.
چرا رعایت نمیشه این ؟

× نقل قول توی ح.ب هم که آزاد شده مثل اینکه (:

5 . چرا با افراد اسپمر برخورد جدی نمیشه ؟ قبلا دو تا سه بار مدیر بهشون با جدیت اخطار میداد در صورت گوش ندادن به مدت محدودی بن میشدن اون افراد . الان چی ؟ الان هیچ اتفاقی نمیوفته فقط ممکنهههه اسپم حذف بشه بازم طرف به اسپم دادنش ادامه میده چون میدونه اتفاق خاصی نخواهد افتاد . واقعا دوست ندارم اینو بگم ولی تا الان با همه ی بچه هایی که قبلا هم اینجا بودن ( چه اونایی که میان چه نمیان ) صحبت کردم همشون معتقدن اینجا شده " آشغالدونی " ! از نظر زیادی ِ اسپم . بازم عذر میخوام چیزیه که شنیدم.

6 . مگه مدیران داخلی نباید نظارت کنن روی کار مدیران انجمن ؟ چرا مطلقا هیچ فعالیتی از مدیران انجمن نمیبینیم ؟ چرا حتی بعضی هاشون چندین وقته آنلاین نشدن و هنوز مدیرن ؟ فقط یادمه یک مدت مار تاپیک ایجاد میکرد توی روانشناسی و بحث میکرد . بغیر از اون از هیچکدومشون فعالیتی ندیدم.

× همه ی اینا برمیگرده به دوچیز ، یکی کم آنلاین شدن مدیران ، اون یکی هم متعهد نبودن مدیران به وظایفشون . وقتی کسی مدیر میشه یعنی تمام سختی هاشو قبول میکنه ، اگه نمیتونه این کارو انجام بده و شرایطشو نداره یا از اول مدیر نمیشه یا بعد از یک مدت استعفا میده . در هر صورت اینا سوالات من و افرادی هست که هنوزم برای این سایت ارزش قائلن و میخوام که بهشون پاسخ بدید.

آخرین ویرایش:

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
6 . مگه مدیران داخلی نباید نظارت کنن روی کار مدیران انجمن ؟ چرا مطلقا هیچ فعالیتی از مدیران انجمن نمیبینیم ؟ چرا حتی بعضی هاشون چندین وقته آنلاین نشدن و هنوز مدیرن ؟ فقط یادمه یک مدت مار تاپیک ایجاد میکرد توی روانشناسی و بحث میکرد . بغیر از اون از هیچکدومشون فعالیتی ندیدم.
ببخشید در این مورد چون مربوط به من هم می‌شد جواب دادم
از زمانی که مدیرگزینی صورت گرفت من
@Leopard
@aventador
@hanita.ard
و بقیه مدیران حتی خود @مار شروع کردیم به تولید محتوا ولی به علت شروع مدارس و دانشگاه ها استقبال زیادی نشد و عملا خیلیا ول شدن به امون خدا
اینا که همشون مسابقه گذاشتن دریغ از یه ذره توجه (البته باز مسابقه ی سعید تا حدودی شرکت‌کننده داشت ولی بقیه هیچی) منم که درگیر تر و تمیز کردن زیرانجمن گویش‌ها بودم بعدش هم چندتا تاپیک راه انداختم هیچکس محل نذاشت!
من یه برنامه‌ای برای خودم چیدم که بذارم بعد از کنکور اجرا کنم تا علاقمندان واقعا استقبال کنن
از بین مدیرا هم که فکر کنم فقط من اینجا بیست و چهار ساعت علافم ((: غیر از من هم مار هر از گاهی میاد
بقیه مدیرا خیلی دیر به دیر میان
وقتی کسی نیست استفاده کنه دیگه از دست ما چه کاری بر میاد؟ آدم استقبالو میبینه فعالیت می‌کنه
همون فرهنگ نگار از وسطای تابستون تاسیس شده کلا چهار تا پست داره دوتاش خودمم :|
بعد دیگه روم نمیشه پشت سر هم خودم حرف بزنم :|

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
خب ، من منتظر بودم خانم سمندون ! جواب قانع کننده بدن به من توی بانگشون که متاسفانه هنوز آنلاین نشدن ببینن . برای همین اینجا میخوام به چند تا مورد اشاره کنم و به عنوان یک کاربر انتظار دارم به تک تکشون جواب منطقی داده بشه .
قسمت اعظم مشکلات به خاطر کم کاری منه. حقیقتا من وقت نمیتونم بگذارم اینجا. مدیران داخلی انصافا خوب کار میکردند. اما این روزها رو خبر ندارم. باید با مدیران داخلی صحبت کنم و ببینیم چقدر میتونیم وقت بگذاریم و چیکار کنیم. راجع به مدیرگزینی و مدیران انجمن هم اقدام میشه ولی هیچ امیدی بهش نیست.

راجع به حرف بزن سخت گیری میشه. ولی بعضی وقت ها تا مدیری آنلاین بشه و اقدامی بکنه یهو میبینی حجمی اسپم میاد و همه میبینن. نقل قول ها هم فقط نقل قول از پست خود فرد آزاده.

یه سری کاربر هم جدید میان و زمان میبره به قوانین عادت کنن و بعد چندبار تذکر و توضیح اوکی میشن. باید حوصله کرد.

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی
قسمت اعظم مشکلات به خاطر کم کاری منه. حقیقتا من وقت نمیتونم بگذارم اینجا. مدیران داخلی انصافا خوب کار میکردند. اما این روزها رو خبر ندارم. باید با مدیران داخلی صحبت کنم و ببینیم چقدر میتونیم وقت بگذاریم و چیکار کنیم. راجع به مدیرگزینی و مدیران انجمن هم اقدام میشه ولی هیچ امیدی بهش نیست.

ببینید من منکر این نیستم که تابستون خوب کار میکردن یا قبلتر ها . اما این چند ماه ِ اخیر حقیقتا کار آنچنانی ای از مدیران ندیدم ! تو پستمم گفتم ، مدیر به زور ماه به ماه آنلاین میشه !
آقای مطهری شما وقت نمیکنید درست . حرف من اینه که چرا مدیران داخلی وظایفشون رو انجام نمیدن ؟ این چه ربطی به حضور شما یا عدم حضورتون داره ؟

راجع به حرف بزن سخت گیری میشه. ولی بعضی وقت ها تا مدیری آنلاین بشه و اقدامی بکنه یهو میبینی حجمی اسپم میاد و همه میبینن. نقل قول ها هم فقط نقل قول از پست خود فرد آزاده.
خیر سختگیری نمیشه . همینم دارید میگید خودتون ، تا " مدیری آنلاین بشه " ! میشه یک ماه بعد ((:
دارید قوانین رو دوباره به من میگید ! منم میگم نقل قول از افراد دیگه آزاد نیست ولی انجام میشه.

یه سری کاربر هم جدید میان و زمان میبره به قوانین عادت کنن و بعد چندبار تذکر و توضیح اوکی میشن. باید حوصله کرد.
بعید میدونم تذکر یا هشدار داده بشه . اتفاقا خیلی هم نرم باهاشون برخورد میشه و اصطلاحا کاربر اسپمر " لوس " میشه . چند وقتی هست از کاربرای نه چندان جدید ( بیشترشون حداقل یکسالی هست فعالیت دارن ) کلی اسپم میبینیم که اصصصصلا بصورت جدی باهاشون برخورد نمیشه . آدم رغبت نمیکنه هیچ تاپیکی رو باز کنه چون میدونه پر ِ اسپمه .
کاربرای جدیدم همینطور به اسپم دادنشون ادامه میدن و فقط اسپماشون پاک میشه . مدیر داخلی ای که باید بهش اطلاع رسانی کنه قوانین رو اینکارو نمیکنه ظاهرا ( میگم ظاهرا چون حتی اگه اطلاع رسانی هم بشه بازم ما نتیجه ای نمیبینیم چون بصورت جدی نیست) . معمولا هم سر این قضیه کلی تو ح.ب شلوغ میشه بازم کسی نیست رسیدگی کنه . آخرشم یه کاربر عادی باید بره به طرف بگه قوانین رو.

آخرین ویرایش:

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی
ببخشید پست متوالی میدم ، نمیخوام این قضیه که ربطی به اینجا نداره قاطی بشه با بقیه
ببخشید در این مورد چون مربوط به من هم می‌شد جواب دادم
از زمانی که مدیرگزینی صورت گرفت من
@Leopard
@aventador
@hanita.ard
و بقیه مدیران حتی خود @مار شروع کردیم به تولید محتوا ولی به علت شروع مدارس و دانشگاه ها استقبال زیادی نشد و عملا خیلیا ول شدن به امون خدا
اینا که همشون مسابقه گذاشتن دریغ از یه ذره توجه (البته باز مسابقه ی سعید تا حدودی شرکت‌کننده داشت ولی بقیه هیچی) منم که درگیر تر و تمیز کردن زیرانجمن گویش‌ها بودم بعدش هم چندتا تاپیک راه انداختم هیچکس محل نذاشت!
من یه برنامه‌ای برای خودم چیدم که بذارم بعد از کنکور اجرا کنم تا علاقمندان واقعا استقبال کنن
از بین مدیرا هم که فکر کنم فقط من اینجا بیست و چهار ساعت علافم ((: غیر از من هم مار هر از گاهی میاد
بقیه مدیرا خیلی دیر به دیر میان
وقتی کسی نیست استفاده کنه دیگه از دست ما چه کاری بر میاد؟ آدم استقبالو میبینه فعالیت می‌کنه
همون فرهنگ نگار از وسطای تابستون تاسیس شده کلا چهار تا پست داره دوتاش خودمم :|
بعد دیگه روم نمیشه پشت سر هم خودم حرف بزنم :|

مثل اینکه شماهم آنچنان به وظایفتون آگاه نیستین . بذارید من دو تاشونو بگم
× این آنلاین شدن ِ هم مثل اینکه نه تنها تو مدیران داخلی مشکل ایجاد کرده تو مدیران انجمن هم هست . البته بعید هم نبود . ببین درسته مدیر انجمن کارش اونقدر به اندازه مدیر داخلی حساس نیست ، اما همونم باید حداقل هفته ای 3 تا 4 بار آنلاین بشه و به انجمنش برسه . بعضی اوقات ممکنه یک نفر نتونه به مدت محدود آن شه و خب تو انجمن مدیران درخواست مرخصی میده . اما اگه کلا قصد آنلاین شدن نداره دلیلی نداره مدیر باشه !
× درسته دوران مدرسه و دانشگاه سایت خلوت تره ( هرچند فعالیت دارن بازم بچه ها . اونقدری خلوت نیست که هیچ کاری نشه کرد ) ، اما این به این معنا نیست شمای مدیر انجمن دوتا تاپیک بزنی ببینی استقبال نمیشه دیگه کلا ول کنی به امون خدا ! ماهی یکبار هم نمیتونین فعالیت بکنین ؟! منظور از فعالیت هم فقط ایجاد تاپیک نیست . میتونید بحثای قبلی رو از سر بگیرید ! چند ماهه هیچی نمیبینیم از شما !

×× اون چیزی که من تو شماره 6 گفتم مربوط به مدیران داخلی بود نه شما . و پست شما اینجا اشتباه بود . قرار نیست من از شما بپرسم " برای انجمنت چیکار کردی ؟ " و شما برای من توضیح بدی. این کار مدیر داخلیه که انجامش نمیده ظاهرا .

**** ادامه دادن این پست من میشه یک داستان دیگه . بذارید اول مدیران داخلی جواب بدن تا بعدا درباره این قضیه هم بحث بشه.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
برای همین اینجا میخوام به چند تا مورد اشاره کنم و به عنوان یک کاربر انتظار دارم به تک تکشون جواب منطقی داده بشه .

1 . ثنا هم " هر روز " آنلاین نمیشه اینجا.
به هر حال من هم مثل شما و هر عضو دیگه ای یک زندگی خارج از این سایت هم دارم که ممکن هست گاهی روز ها نتوانم حضور داشته باشم
2 . مدیر آنلاین میشه برای چی ؟ تولید محتوا ، پاک کردن اسپم و شرایط رو فعال و در عین حال آروم نگه داشتن . چرا ما هیچ موردی رو نمیبینیم ؟ تولید محتوا که اصلا حرفشو نزنید .
درباره تولید محتوا من از ابتدای مدیریتم تا به الان سعی کردم در هر ماه یک حداقل به روز رسانی در تاپیک ها رو داشته باشم یعنی یا خودم تاپیکی ایجاد کنم یا به یکی از اعضا بگم تاپیکی ایجاد کنند و یا تاپیک هایی که قبلا ایجاد شده را به روز کنیم

درباره اسپم ها هم معمولا تا وقتی گزارش داده نشه پاک نمیشن . یادمه حتی یکبار توی ح.ب دعوا شده بود و تاپیک چندین صفحه جلو رفت و این حدود یک یا دوساعت ادامه داشت . تو این زمان مدیر آنلاین بود اما حتی به تاپیک سر نزد ببینه چه خبره !!! و خب آخرش من گزارش دادم برای اسپم ها ( این مثال بود برای ح.ب که شلوغ ترین تاپیکه و همه معمولا چکش میکنن . حقیقتا وضع تاپیک های دیگه که کمتر چک میشن به معنای واقعی کلمه افتضاحه ! مگر اینکه یکی گزارش بده ) . خب وقتی کسی " مدیر " میشه یعنی قبول میکنه وقتی آنلاین میشه همه ی تاپیک های بالا اومده مخصوصا اونایی که مدیر ندارن رو چک کنه . چرا این انجام داده نمیشه ؟
اسپم یک حرکت آبشاری داره! دقیقا در تاپیک ح.ب به محض این که یک نفر پست اسپم منتشر میکنه چندین نفر بعدش اسپم میدن و به همین دلیل تاپیک از اسپم پر میشه
موضوع آنلاین بودن مدیر در صورتی درسته که شما مطمئن باشید اون مدیر در حال فعالیت کردن در سایت هست مثلا من خودم همیشه با موبایل داخل سایت میام و ممکن هست زمانی در سایت آنلاین به نظر برسم اما در حال مشاهده سایت و نظارت نباشم
و در ضمن لازم می دونم ذکر کنم که من هر دفعه که به سایت سر می زنم آخرین تاپیک های به روز شده رو چک می کنم و اسپم ها رو تا حد ممکن حذف می کنم
پ.ن: همچنین گزارش دادن یک پست کار بسیار پسندیده ای هست که اگر کاربران دیگر انجام بدهند به ما هم کمک میشه!

با توجه به این که تاپیک حرف بزن به مقدار بسیار زیادی شخصی هست ما تا وقتی که پست ها به فضای شخصی دیگران تجاوز نکنه(پاسخ به دیگری نباشه) + حاوی مطالب توهین آمیز و ادبیات نامناسب نباشه
اجازه میدیم که پست باقی بمونه

چرا رعایت نمیشه این ؟
اصلا آزاد نشده و بنده و همکاران هر پستی رو که ببینیم حذف می کنیم!(حالا اگر پستی رو هم ندیدیم و شما عزیزانِ عضو در سایت گزارش بدید مشکلی پیش نمیاد! میاد؟! )
5 . چرا با افراد اسپمر برخورد جدی نمیشه ؟ قبلا دو تا سه بار مدیر بهشون با جدیت اخطار میداد در صورت گوش ندادن به مدت محدودی بن میشدن اون افراد . الان چی ؟ الان هیچ اتفاقی نمیوفته فقط ممکنهههه اسپم حذف بشه بازم طرف به اسپم دادنش ادامه میده چون میدونه اتفاق خاصی نخواهد افتاد . واقعا دوست ندارم اینو بگم ولی تا الان با همه ی بچه هایی که قبلا هم اینجا بودن ( چه اونایی که میان چه نمیان ) صحبت کردم همشون معتقدن اینجا شده " آشغالدونی " ! از نظر زیادی ِ اسپم . بازم عذر میخوام چیزیه که شنیدم.
کاربر مورد نظر رو گزارش بدهید
آفتاب آمد دلیل آفتاب
خانم @مار که می فرمائید من قبل از اون پست ها و تاپیک ها بهشون پ.خ زده بودم که بیا برای انجمن روانشناسی کار بکنیم
من با مدیران انجمن مکاتبه دارم و تا حدی که امکان داشته باشد اون ها هم دارند تولید محتوا می کنند
در ضمن برای تولید محتوا صرفا من با مدیران مکاتبه نکردم بلکه با کاربران موثر در هر انجمن هم صحبت ها کردم ...

در نهایت لازم می دونم که بگم ممنون که انتقاد رو در کنار راه حل به گوش ما می رسونید چون انتقاد خالی تنها باعث کاهش انرژی مدیران (چه داخلی چه انجمن و حتی کل) میشه
هر کدوم از کاربران می توانند همکاری های بسیار خوبی با ما داشته باشند
من و همکارانم همیشه از ایده ها و راهنمایی های شما استقبال می کنیم.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
من یه چیزی بگم. من خودم حدودا یک سال مدیر داخلی بودم. سلسله مراتب اون موقع این شکلی بود که حدودا 4 تا مدیر داخلی بودیم، دو تا مدیر اجرایی که ارشد ماها حساب میشدن و نهایتا مدیر کل جناب مطهری و بقیه مدیر انجمن‌ها. مدیران انجمن موظف بودن راجب کارهاشون ماهانه یا چند ماه یک بار به ما یه گزارش کار بدن که حتما دیدین تاپیکش رو خودتون. درسته زیاد تو تاپیک گفته نمی‌شد ولی تو همون دوران منو بقیه بچه‌های داخلی با پ.خ ازشون گزارش عملکرد می‌خواستیم. محمدرضا و مهرناز که ارشد ما بودن، از ما همین انتظار رو داشتن که بهشون گزارش کار بدیم. نهایتا هم خودشون با مدیرکل حرف میزدن. این شکلی یه پیگیری وجود داشت. ولی الان نیست! الان شما دو نفر داخلی ارشدی ندارین که در صورت نبود مدیرکل، اون نظارت کنه. همه قبول دارن نظارت رو سایت به این بزرگی کار کوچیکی نیست و کلی انرژی و وقت می‌طلبه و کار یکی دو نفرم نیست. همه هم از زحماتی که کشیده میشه تشکر میکنن. اوکی؛ ولی خب وقتی می‌بینین وقتتون نمیرسه برا این کارا، چرا نیروی دیگه جذب نمی‌کنین؟ چرا حرف بزن که همیشه پرکارترین تاپیک و انجمن سایت بوده، یه مدیر مستقل نداره؟ سمندون مدیرش هست؟ اوکی؛ ولی وظایف یه مدیر داخلی کلی تر از اینه که بشینه تک تک پستای ح.ب رو بخونه و رسیدگی کنه. حرف بزن یه موقعی سه تا مدیر هم زمان داشت! الان سمندون تنها یه نفره که زیاد هم سر نمیزنه و نتیجه‌ش میشه جولون دادن یه عده که با وقاحت میان قوانین رو زیر پا میزارن و به کارشون افتخار هم میکنن! مشکلی هم ندارم از اینکه اسم ببرم اون آدمو.

وقتی این همه وقت صرف می‌شه که قدیمیا برگردن به سایت و رونق بگیره فضا، بد نیست یکمم کار بشه رو فضای سایت که برای همه قابل تحمل باشه.

در ضمن، وقتی من قبول مسئولیت می‌کنم، یعنی این توان رو در خودم دیدم که بدون اینکه به بقیه زندگی و کارام آسیب برسه، این کار رو هم به نحو احسن انجام بدم. ؛)

HEcxcc

بادبان برافراشته (مدیر اصلی‌تر)
نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1459
به عنوان یه آنارشیست باید بگم که اصلا وجود مدیر مشکله :‌) همه مدیرانو خلع کنید همه ول باشیم توی انجمن. یا همه رو مدیر کنید باز همه ول باشیم توی انجمن.

آخرین ویرایش:

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی
به هر حال من هم مثل شما و هر عضو دیگه ای یک زندگی خارج از این سایت هم دارم که ممکن هست گاهی روز ها نتوانم حضور داشته باشم
این رو کلی میگم یعنی مخاطبم هم شما هستین هم سمندون . هم من گفتم هم حمیده ، وقتی کسی مدیر میشه یعنی مسئولیت قبول میکنه . وقتی شما نمیتونی اینجا آنلاین بشی ، وقتی ماهی یکبار سر میزنی ، شما دقیقا چه مدیری هستی ؟! اصلا لایق مدیر بودن هستی ؟ و خب بنظرم حمیده بهتر گفت :
در ضمن، وقتی من قبول مسئولیت می‌کنم، یعنی این توان رو در خودم دیدم که بدون اینکه به بقیه زندگی و کارام آسیب برسه، این کار رو هم به نحو احسن انجام بدم. ؛)
-----------------------------------------------------------------------------
و در ضمن لازم می دونم ذکر کنم که من هر دفعه که به سایت سر می زنم آخرین تاپیک های به روز شده رو چک می کنم و اسپم ها رو تا حد ممکن حذف می کنم
جدی ؟! پس چرا اینا حذف نشدن ؟
مرگ بر دیکتاتور/m\
اسپم صبح گاهی
اینا جدید بودن اینجا گذاشتمشون.
× لازم به ذکره این مال کاربری بود که چون اینجا پست داد بیشتر تو چشم بود . اسپم ها و اسپمر ها خیلییییی بیشتر از این تعداده .
با توجه به این که تاپیک حرف بزن به مقدار بسیار زیادی شخصی هست ما تا وقتی که پست ها به فضای شخصی دیگران تجاوز نکنه(پاسخ به دیگری نباشه) + حاوی مطالب توهین آمیز و ادبیات نامناسب نباشه
اجازه میدیم که پست باقی بمونه
پس یعنی کار نداشته باشیم به قوانینش دیگه ؟
باشه.
× جواب اون سوالمو ندادید که گفتم چرا لیمیت سه پست در روز تو ح.ب رعایت نمیشه.
اصلا آزاد نشده و بنده و همکاران هر پستی رو که ببینیم حذف می کنیم!(حالا اگر پستی رو هم ندیدیم و شما عزیزانِ عضو در سایت گزارش بدید مشکلی پیش نمیاد! میاد؟! )
خیر مشکلی پیش نمیاد . من تا جایی که یادمه چه قبل تر ها چه الان گزارش میدم اسپم هارو . ولی حرف من اینه چرا فقط پست هایی که گزارش داده میشن پاک میشن ؟ یا باید شمارو منشن کنیم یا گزارش بدیم . من واقعا کم دیدم خودجوش بخواید اسپم پاک کنید.
× گفتین هر پستی که " ببینید " . قضیه همینجاست . مدیری که مسئولیت قبول کرده ، آنلاین نمیشه در نتیجه خیلی از اسپم ها رو نمیبینه فقط گزارش هارو میبینه و فقط اونارو پاک میکنه.
کاربر مورد نظر رو گزارش بدهید
متاسفانه به طرز غیر قابل باوری تعداد این افراد زیاد شده و از کنترل خارج شدن ( دلیلشم واضحه 100 بار تو همین پست و پستای قبلیم گفتم ) . دو دسته هم هستن . یک دسته اونایی که احساس نمک بودن دارن که خیلی وقت پیش باید بن میشدن . یک دسته افرادی که تازه عضو سایت شدن و با همین اسپم هاشون کلی هم ستاره گرفتن ! هیچکسی هم نیست توجیهشون کنه.
اگر چند روز پشت سر هم و فقط روزی نیم ساعت تا یه ساعت چک کنید سایت رو پیدا کردنشون کار سختی نیست. و اینکه وقتی هم پیدا کردید ، بعد چند بار هشدار دلیلی نداره طرف بن نشه و همچنان فضا رو برای بقیه غیرقابل تحمل تر از قبل بکنه.
خانم @مار که می فرمائید من قبل از اون پست ها و تاپیک ها بهشون پ.خ زده بودم که بیا برای انجمن روانشناسی کار بکنیم
من با مدیران انجمن مکاتبه دارم و تا حدی که امکان داشته باشد اون ها هم دارند تولید محتوا می کنند
در ضمن برای تولید محتوا صرفا من با مدیران مکاتبه نکردم بلکه با کاربران موثر در هر انجمن هم صحبت ها کردم ...
با تمام این کارها و پیگیری ها ، توی چند ماه اخیر ما چیزی ندیدیم از مدیران دیگه (:
مدیرانی هم که آنلاین نمیشن همچنان مدیر هستن و هیچ سختگیری ای وجود نداره.

**** کلی بخوام بگم ، واقعا نمیدونم چرا انقدر بخاطر یک سایت دارم حرص میخورم . ولی کاملا مشخصه سایت داره نابود میشه . قبلا هم این چیزا بود ، اسپم ، تولید محتوای کم ، کاربران جدید ، کاربران نمک ( شاید الان یکی بخواد مچ گیری کنه بذارید اینجا جوابشو بدم ، بله آقا بنده خودم هم توی سال 2013 چند ماه از این کاربران به اصطلاح نمک {شبگرد میگفتن بهش }محسوب میشدم ، بعدش خودم بدم اومد و کنار کشیدم ) و خیلی چیزهای دیگه بود . اما مدیران اونقدری به مسئولیتشون پایبند بودن که جلوشون رو بگیرن و همینطور سعی کنن خودشون بچه هارو فعال کنن در راستای تولید محتوا . من انتقاد کردم ، آقای مطهری گفتن که ایشون نمیرسن به سایت ، تا جایی که من یادمه آقای مطهری همیشه درگیر بودن :)) ولی فضای سایت انقدر افتضاح نبود قبلا. ( اشتباه برداشت نشه ، من انتقادی به آقای مطهری ندارم . اینجا سایت خودشونه اگه خواستن میرسن بهش اگرم نه خب نمیخوان . حرفی نیست در این باره )
بعد ثنا اومد جواب داد و جوری که من برداشت کردم این بود که " مدیران داخلی تا جایی که بتونن وظیفه شون رو به نحو احسن انجام میدن ". اگه این برداشت درسته ، باید بگم که بنظر من اصلا چنین اتفاقی نمیوفته وگرنه اینقدر سطح سایت پایین نمیومد و کاربران خوبش - با تمام وابستگی هایی که داشتن - ول نمیکردن و نمیرفتن .

آخرین ویرایش:

Radikal_2002

عزازیل
نام مرکز سمپاد
یکی از مدارس سمپاد گیلان(شرق)
شهر
گیلان
سال فارغ التحصیلی
1400
به عنوان یه آنارشیست باید بگم که اصلا وجود مدیر مشکله :‌) همه مدیرانو خلع کنید همه ول باشیم توی انجمن. یا همه رو مدیر کنید باز همه ول باشیم توی انجمن.
کاملا موافقم

این رو کلی میگم یعنی مخاطبم هم شما هستین هم سمندون . هم من گفتم هم حمیده ، وقتی کسی مدیر میشه یعنی مسئولیت قبول میکنه . وقتی شما نمیتونی اینجا آنلاین بشی ، وقتی ماهی یکبار سر میزنی ، شما دقیقا چه مدیری هستی ؟! اصلا لایق مدیر بودن هستی ؟ و خب بنظرم حمیده بهتر گفت :

جدی ؟! پس چرا اینا حذف نشدن ؟

اینا جدید بودن اینجا گذاشتمشون.
× لازم به ذکره این مال کاربری بود که چون اینجا پست داد بیشتر تو چشم بود . اسپم ها و اسپمر ها خیلییییی بیشتر از این تعداده .

پس یعنی کار نداشته باشیم به قوانینش دیگه ؟
باشه.
× جواب اون سوالمو ندادید که گفتم چرا لیمیت سه پست در روز تو ح.ب رعایت نمیشه.

خیر مشکلی پیش نمیاد . من تا جایی که یادمه چه قبل تر ها چه الان گزارش میدم اسپم هارو . ولی حرف من اینه چرا فقط پست هایی که گزارش داده میشن پاک میشن ؟ یا باید شمارو منشن کنیم یا گزارش بدیم . من واقعا کم دیدم خودجوش بخواید اسپم پاک کنید.
× گفتین هر پستی که " ببینید " . قضیه همینجاست . مدیری که مسئولیت قبول کرده ، آنلاین نمیشه در نتیجه خیلی از اسپم ها رو نمیبینه فقط گزارش هارو میبینه و فقط اونارو پاک میکنه.

متاسفانه به طرز غیر قابل باوری تعداد این افراد زیاد شده و از کنترل خارج شدن ( دلیلشم واضحه 100 بار تو همین پست و پستای قبلیم گفتم ) . دو دسته هم هستن . یک دسته اونایی که احساس نمک بودن دارن که خیلی وقت پیش باید بن میشدن . یک دسته افرادی که تازه عضو سایت شدن و با همین اسپم هاشون کلی هم ستاره گرفتن (: هیچکسی هم نیست توجیهشون کنه.
اگر چند روز پشت سر هم و فقط روزی نیم ساعت تا یه ساعت چک کنید سایت رو پیدا کردنشون کار سختی نیست. و اینکه وقتی هم پیدا کردید ، بعد چند بار هشدار دلیلی نداره طرف بن نشه و همچنان فضا رو برای بقیه غیرقابل تحمل تر از قبل بکنه.

با تمام این کارها و پیگیری ها ، توی چند ماه اخیر ما چیزی ندیدیم از مدیران دیگه (:
مدیرانی هم که آنلاین نمیشن همچنان مدیر هستن و هیچ سختگیری ای وجود نداره.

**** کلی بخوام بگم ، واقعا نمیدونم چرا انقدر بخاطر یک سایت دارم حرص میخورم . ولی کاملا مشخصه سایت داره نابود میشه . قبلا هم این چیزا بود ، اسپم ، تولید محتوای کم ، کاربران جدید ، کاربران نمک ( شاید الان یکی بخواد مچ گیری کنه بذارید اینجا جوابشو بدم ، بله آقا بنده خودم هم توی سال 2013 چند ماه از این کاربران به اصطلاح نمک {شبگرد میگفتن بهش }محسوب میشدم ، بعدش خودم بدم اومد و کنار کشیدم ) و خیلی چیزهای دیگه بود . اما مدیران اونقدری به مسئولیتشون پایبند بودن که جلوشون رو بگیرن و همینطور سعی کنن خودشون بچه هارو فعال کنن در راستای تولید محتوا . من انتقاد کردم ، آقای مطهری گفتن که ایشون نمیرسن به سایت ، تا جایی که من یادمه آقای مطهری همیشه درگیر بودن :)) ولی فضای سایت انقدر افتضاح نبود قبلا. ( اشتباه برداشت نشه ، من انتقادی به آقای مطهری ندارم . اینجا سایت خودشونه اگه خواستن میرسن بهش اگرم نه خب نمیخوان . حرفی نیست در این باره )
بعد ثنا اومد جواب داد و جوری که من برداشت کردم این بود که " مدیران داخلی تا جایی که بتونن وظیفه شون رو به نحو احسن انجام میدن ". اگه این برداشت درسته ، باید بگم که بنظر من اصلا چنین اتفاقی نمیوفته وگرنه اینقدر سطح سایت پایین نمیومد و کاربران خوبش - با تمام وابستگی هایی که داشتن - ول نمیکردن و نمیرفتن .

ممنون همشهری
لازمه بگم قصد منم از اسپم دادن دقیقا همینه و اگه دقت کرده باشی توی یکی از اسپما این رو گفتم که هدفم آزمایش مدیران هست و خوشحالم که با این کار تونستم نالایقی برخی مسئولین رو اثبات کنم

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

mahzoun99

Little Moving Creature
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
N/A
دانشگاه
AUT
رشته دانشگاه
Math -> CS
ممنون همشهری
لازمه بگم قصد منم از اسپم دادن دقیقا همینه و اگه دقت کرده باشی توی یکی از اسپما این رو گفتم که هدفم آزمایش مدیران هست و خوشحالم که با این کار تونستم نالایقی برخی مسئولین رو اثبات کنم
۱- پست متوالی الانت هم واسه آزمایش مدیرا بود؟ (که مدیر ویرایش کرده)
۲- شما خودت "یکی" از کسایی هستی که شرایط موجود که دارن اعتراض میکنن واسش به مدیرا رو ایجاد کردی ، با این توجیه که مدیرا رو می‌خوای آزمایش کنی؟ :| یعنی اگه مدیر بشی خودت بعدش اسپم نمیدی که بگی میخواستی کاربرا رو آزمایش کنی ببینی گزارش میدن یا نه؟ :‌)) (اگه نه که از مدیریت شما هم خوشحال میشیم)
و خب از طرفی هم واقعا این حرفت قابل درک نیست. فرض میکنیم مدیرا به اندازه کافی خوب نبودن (حرفم راجب کادر مدیریت الان نیست) شما باید با توجیه " آزمایش مدیرا " سایت رو به فنا بدی؟ بهتر نیست تو هم به بهبود سایت کمک کنی؟ یا حداقل کاری نکنی! یعنی منتظری کسی بالا سرت نباشه هرکار خواستی بکنی؟ -_-

شما (همه) وقتی وارد یه جمعی میشین ، موظفین به قوانین اونا احترام بذارین و انجامش بدین! و اگه نمیخواین مجبور نیستین تو اون جمع بمونید... شما انتخاب کردین که وارد اون جمع بشین ، یعنی همه شرایط حضور از جمله قوانین اونجارو پذیرفتین! (حالا اینکه پیشنهادی داشته باشین و ارائه بدین بحثش جداس)

آخرین ویرایش:

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی
۱- پست متوالی الانت هم واسه آزمایش مدیرا بود؟
۲- شما خودت "یکی" از کسایی هستی که شرایط موجود که دارن اعتراض میکنن واسش به مدیرا رو ایجاد کردی ، با این توجیه که مدیرا رو می‌خوای آزمایش کنی؟ :| یعنی اگه مدیر بشی خودت بعدش اسپم نمیدی که بگی میخواستی کاربرا رو آزمایش کنی ببینی گزارش میدن یا نه؟ :/ (اگه نه که از مدیریت شما هم خوشحال میشیم)
و خب از طرفی هم واقعا این حرفت قابل درک نیست. فرض میکنیم مدیرا به اندازه کافی خوب نبودن (حرفم راجب کادر مدیریت الان نیست) شما باید با توجیه " آزمایش مدیرا " سایت رو به فنا بدی؟ بهتر نیست تو هم به بهبود سایت کمک کنی؟ یا حداقل کاری نکنی! یعنی منتظری کسی بالا سرت نباشه هرکار خواستی بکنی؟ -_-

شما (همه) وقتی وارد یه جمعی میشین ، موظفین به قوانین اونا احترام بذارین و انجامش بدین! و اگه نمیخواین مجبور نیستین تو اون جمع بمونید... شما انتخاب کردین که وارد اون جمع بشین ، یعنی همه شرایط حضور از جمله قوانین اونجارو پذیرفتین! (حالا اینکه پیشنهادی داشته باشین و ارائه بدین بحثش جداس)
ایشون احتمالا این راه رو درست تر دیدن ( هرچند گند خورده شد به سایت .. ) و خیلی وقت پیش هم باید بن میشدن . الانم با توجه به این پستی که دادن یعنی با بن شدن خودشون مشکلی ندارن.

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
ولی خداییش درست نیس همه تقصیرو گردن مدیرا بندازیم
قوانین برای ما کاربرا نوشته شده ک متاسفانه کسی بهش توجه نمیکنه حداقل نصف مشکل از طرف خود کاربرایی مثل منه

بعد اینکه شما واسه اثبات کم کاری مدیرا گند نزن ب سایت

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی
آها راستی
جا داره از همین تریبون هم نهایت تشکر رو داشته باشم از کمال پاسخگویی مدیران عزیز.
فهمیدم اوضاع چه خبره ، دیگه ادامه نمیدم . فقط خواستم همه متوجه بشن عملکرد ضعیف سایت چشمه ی اصلیش از کجاست . همین.
مرسی از اینهمه اهمیتی که به کاربرا میدید و جواب میدین بهشون.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
آقا یه داستانی، نمیدونم چقدر بشه عملیش کرد، چطوره که یه گروه کاربری به اسم ناظر یا همچین چیزی داشته باشیم، چنتا کاربری که مورد اعتمادن یه سری اکسس محدود مثل حذف پست داشته باشن، نه که به جایگاه مدیر داخلی و اینا خدشه ای وارد کنه، صرفا در حد اسپم پاک کردن، و اینکه وظیفه ای هم روی دوششون نباشه البته. مثلا من خیلی وقتا شده که اسپم دیدم، یه بارم فکرشو کردم که درخواست داخلی شدن بدم که بتونم کمک کنم و فلان، ولی خب کنکور دارم، وقت ندارم و حوصله ی وظایف داخلی بودن رو ندارم، شاید یه روز 12 ساعت تو سایت باشم، ولی شاید مثل الان چند روز انلاین نشم اصلا، برای همین میگم وظیفه ای روی دوش این گروه نباشه، صرفا مورد اعتماد باشن که اخلالی به وجود نیارن با اکسسشون، حالا توی سایت بودن اسپمی دیدن پاک کنن، نبودن هم که خب هیچ!
فک کنم به دموکراسی هم نزدیک بشه یکم داستان و دوستان انارشیست و رادیکالی و فولان فولانم یکم آتش جهلشون کمتر بشه. ((:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک

1 . یکی از مهم ترین شرایطی که برای انتخاب مدیر داخلی هست اینه که اون فرد بتونه هر روز سر بزنه به سایت ( یادم نیست چند ساعت ، فکر میکنم حداقل 1 ساعت بود ، شایدم بیشتر ) . خب چرا ما مدیرانمون رو کلا نمیبینیم در حال حاضر ؟ :‌) سمندون که فکر کنم ماهی یکبار آنلاین میشه ، ثنا هم " هر روز " آنلاین نمیشه اینجا.

2 . مدیر آنلاین میشه برای چی ؟ تولید محتوا ، پاک کردن اسپم و شرایط رو فعال و در عین حال آروم نگه داشتن . چرا ما هیچ موردی رو نمیبینیم ؟ تولید محتوا که اصلا حرفشو نزنید . درباره اسپم ها هم معمولا تا وقتی گزارش داده نشه پاک نمیشن . یادمه حتی یکبار توی ح.ب دعوا شده بود و تاپیک چندین صفحه جلو رفت و این حدود یک یا دوساعت ادامه داشت . تو این زمان مدیر آنلاین بود اما حتی به تاپیک سر نزد ببینه چه خبره !!! و خب آخرش من گزارش دادم برای اسپم ها ( این مثال بود برای ح.ب که شلوغ ترین تاپیکه و همه معمولا چکش میکنن . حقیقتا وضع تاپیک های دیگه که کمتر چک میشن به معنای واقعی کلمه افتضاحه ! مگر اینکه یکی گزارش بده ) . خب وقتی کسی " مدیر " میشه یعنی قبول میکنه وقتی آنلاین میشه همه ی تاپیک های بالا اومده مخصوصا اونایی که مدیر ندارن رو چک کنه . چرا این انجام داده نمیشه ؟

با توجه به این بند از قوانین حرف بزن :

که البته " اسپم " هم جزو اجزای سایت محسوب میشه ، قاعدتا حرف زدن درباره ش باید حذف بشه . مدیران ما دیسلایک میدن در این موارد !!!! البته موارد دیگه ی اسپم هم دیدم که بجای پاک شدن دیسلایک داده شده بود بهش . این چیزی بود که اخیرا اتفاق افتاده و یادم بود.

چرا رعایت نمیشه این ؟

× همه ی اینا برمیگرده به دوچیز ، یکی کم آنلاین شدن مدیران ، اون یکی هم متعهد نبودن مدیران به وظایفشون . وقتی کسی مدیر میشه یعنی تمام سختی هاشو قبول میکنه ، اگه نمیتونه این کارو انجام بده و شرایطشو نداره یا از اول مدیر نمیشه یا بعد از یک مدت استعفا میده . در هر صورت اینا سوالات من و افرادی هست که هنوزم برای این سایت ارزش قائلن و میخوام که بهشون پاسخ بدید.
بله حق با شماست من از امتحانات پایان ترم ترم گذشته به بعد خیلی کم آنلاین شدم و اونقدر دیر آنلاین می شم که نمی تونم تمام پست های ح ب رو حتا بررسی کنم متاسفانه حقیقتن هر موقع پستی رو اسپم تشخیص بدم حذف می کنم من بیش تر وقتم البته سر ویرایش و جا به جا کردن پست ها از ح ب به جانا سخن از زبان ما می گویی می ره ان شاء لله بعد از تعطیلات عید وقت بیش تری برای سایت می زارم
در مورد استعفا و این داستانا بله کسی که نمی تونه کارشو درست انجام بده باید بره اما داستان اینه که بعضی موندنای کم فایده بهتر از رفتنه

andishe

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
داخل قوانین اول تاپیک ح‌ب ننوشته که تغییر سایز متن ممنوعه. ولی پستمو به جرم تغییر دادن سایز متن بی اجازه ویرایش کردن. اف بر شما باد.

میگما. من از مدیرای خارجی انتقاد دارم. باید تو همین تاپیک بگم؟
فکر کنم مورد 7 قوانین ح.ب به همین موضوع اشاره میکنه. نمیکنه؟

HEcxcc

بادبان برافراشته (مدیر اصلی‌تر)
نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1459

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
آقا یه داستانی، نمیدونم چقدر بشه عملیش کرد، چطوره که یه گروه کاربری به اسم ناظر یا همچین چیزی داشته باشیم، چنتا کاربری که مورد اعتمادن یه سری اکسس محدود مثل حذف پست داشته باشن، نه که به جایگاه مدیر داخلی و اینا خدشه ای وارد کنه، صرفا در حد اسپم پاک کردن، و اینکه وظیفه ای هم روی دوششون نباشه البته. مثلا من خیلی وقتا شده که اسپم دیدم، یه بارم فکرشو کردم که درخواست داخلی شدن بدم که بتونم کمک کنم و فلان، ولی خب کنکور دارم، وقت ندارم و حوصله ی وظایف داخلی بودن رو ندارم، شاید یه روز 12 ساعت تو سایت باشم، ولی شاید مثل الان چند روز انلاین نشم اصلا، برای همین میگم وظیفه ای روی دوش این گروه نباشه، صرفا مورد اعتماد باشن که اخلالی به وجود نیارن با اکسسشون، حالا توی سایت بودن اسپمی دیدن پاک کنن، نبودن هم که خب هیچ!
فک کنم به دموکراسی هم نزدیک بشه یکم داستان و دوستان انارشیست و رادیکالی و فولان فولانم یکم آتش جهلشون کمتر بشه. ((:
نمیشه اینجوری حقیقتا هندل کرد. باید مشخص باشه کیا اکسس دارن و چیکار میکنن و بشه روشون حساب کرد.

@Aramesh_Z من مطالبت رو خوندم و پیگیرم اوضاع بهتر بشه. دم عیده و سر همه شلوغ. مرسی از نگرانیت و اهمیت دادنت.

بالا