• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : اعترافگاه !

اعتراف می‌کنم یه چند سالی درگیر این بودم که درب ضد سرقت به چه دردی می‌خوره؟ خب ملت در به چه دردشون می‌خوره بخوان بدزدنش؟ :-? :-"

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

اعتراف میکنم اوایلی که اومده بودم سایت نمیتونستم "دهقان خلافکار"،"جلاد لاغر"و"خواجه بلاکش" رو از هم تفکیک کنم. :-"

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
اعترافگاه

نمیدونم چرا و چطور اینطور فک میکردم ولی تا سه چار سال پیش فک میکردم رتبه 1 کنکورِ مثلا تجربی بهتره که(ی جورایی ی قانون نا نوشته س مثلا) با رتبه یک ریاضی ازدواج کنه اگه همجنس بودن باید با رتبه دو یا سه و...ازدواج کنه.
گزینه بعدی هم که براش مطرحه ازدواج با رتبه بعدیشه تو این مثال 1 با 2 مثلا. X_X :-??

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اعتراف می کنم وقتی بچه بودم فک میکردم جوجه کباب واقعا جوجه بوده که کشتنش بعد وسیله کشتن جوجه هم دستگاه جوجه کشی :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-"

tannaz77

بهار
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فسا
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی فسا
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

اعتراف می کنم تا چند سال قبل رفسنجون و فسنجون رو باهم قاطی می کردم!

ZDM

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فرزانگان
سال فارغ التحصیلی
94

اعتراف میکنم آدمیم که اگر با کسی چت کنم ( و اون شخص برام مهم باشه حالا خواهر یا دوست صمیمی) و دیر جواب بده
در حد دو سه دقیقه ، باهاش قهر میکنم :|
آدم بد قهریم هستم :rolleyes:
یه دفه سر همین قضیه با مهسا قهر کردم تا یه ماه بهش پی ام ندادم :))

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

یبار بانگ‌ها ـرو بعد یه مدت فعال کرده بودن، بعد واسه پاک کردن و قفل کردن بانگ شما تمام کاربرا دسترسی داشتن :د ، فک کنم حامد بهم خبر داد یادم نیس دقیق ولی سه چهار تا بانگ‌ـای بچه هارو پاک کردم واسه امتحان :د ؛ گفتیم سریع درست‌ش کردن.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

اعتراف میکنم 99% شبایی ک دیر میخوابم دلیلش اینه ک حوصلم نمیشه مسواک بزنم وقتی حوصلم میشه دیگه 1 اینا شده مگرنه از 10 اینا خوابم میاد.. #-o :| :D

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
فقط نه فصل مورتیمر خوندم......

اعتراف میکنم هرگندی میزنم باخودم میگم خاطره میشه دیگه ولش میکنم :)

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

اعتراف می‌کنم نسبت به هم سن و سال‌هام دیر زبان انگلیسی رو شروع کردم[nb]من اوّل راهنمایی شروع کردم زبان یاد گرفتن امّا همکلاسی‌هام اغلبشون یه 2 سالی بود کلاس رفته بودند :D[/nb] بعد این مسئله یه سری مشکلات جالب برای من ایجاد کرد مثلاً تا مدّت‌ها uninstall رو یونیستال می‌خوندم :-" یا وقتی یه بازی جدید کامپیوتری نصب می‌کردم داخل بازی همه‌ی دکمه‌های کیبورد رو فشار می‌دادم تا بفهمم هر دکمه تو بازی چی کار می‌کنه یا یه دفعه چندین ساعت کانتر بازی کردم تا بعد از ساعت‌ها تلاش بی‌وقفه آخر فهمیدم برای تمام شدن مرحله باید یه نفر رو با shotgun می‌کشتم ولی من همش با m4 می‌رفتم جلو ولی می‌دونید جالب‌ترین قسمت ماجرا کلمه‌ی shit بود :-" به لطف مترجم‌های خوبمون که فیلم‌هایی که با زیرنویس می‌دیدم فکر می‌کردم shit یعنی لعنتی :)) بعد من خدارو شکر listening خوبی داشتم و بعد از مدّت کوتاهی شنیدم طرف میگه holy shit بعد ذهن من اینطوری ترجمه کرد که معنیش میشه خیلی لعنتی در پایان piece of shit بود که هیچ جوری با معادلات پیشین هم‌خوانی نداشت و من متوجه شدم در چه گمرهی سرگردان بودم :))

.M.se

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
ارشد مهندسی شیمی-نساجی

اعتراف میکنم ....
۱: یه زمانی واقعا ادم رو مخ و بی خودی بودم متاسفانه
۲: بی دلیل زود عصبی میشدم و از کوره در میرفتم متاسفانه
۳: چون مثلا تیزهوشان درس خوندم و با این بچه ها بودم نسبت به بقیه نگاه بدی داشتم متاسفانه
۴: از اشتباهاتم درس نگرفتم ، اشتباهات دوران دبیرستان :|
بخوام بگم یه کتاب میشه ولی خب خداروشکر
اعتراف میکنم ،،، ازشون درس خوبی گرفتم و بهتر شدم [-o<

اها باید خاطره باشه اون بالا رو ندیده بودم =))
خب مورد دوم رو یه دونه نقدشو دارم :
اول دبیرستان بودم تابستون بود خونه خالم بودم ، بیخود و بی دلیل با داداشتم بحثم شد
اولش حرفام و دعوامون جدی نبود خب از اونجایی که اصلا جنبه نداشتم زود جوش اوردم رفتم که بزنمش :D {-8 اما خب اونم ادم زرنگی بود جا خالی داد و منو مسخره کرد بدتر رفت رو مخم که اینو باید بزنم (البته اینم بگم اونم کم نمیاوردا تا میتونست منو تحریک میکرد )
خلاصه افتادم دنبالش تا برسم بهش تو حیاط چشم خورد به یه کلنگ =))یهو وسط دویدن و اینا رفتم کلنگ رو برداشتم با کلنگ بزنمش :-\ اونم دید وضع قرمزه با پای لخت رفت بیرون از حیاط و ۳-۴ کوچه رفته پایین :)) البته بعدش دید خیلی گند زده اومد معذرت خواهی کرد و تموم شد
ببخشید طولانی شد :D

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC

اعتراف می کنم بعضی مواقع باید لایک بدم که نمیدم و شاید برعکس...

از همین تریبون معذرت خواهی می کنم :D

:-"

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

اعتراف میکنم که حدود 11 سال پیش فکر میکردم که ماکارونی از درخت رشد میکنه !!!

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

× اعتراف میکنم تو زندگیم رتبه کنکور هیچ کسیو نپرسیدم . حتی رتبه دوستای صمیمیم هم نمیدونم :د

× اعتراف میکنم بچه بودم میخواستم با عموم ازدواج کنم "-: وقتی رفتن براش خواستگاری خون ب پا کردم "-:

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

اعتراف میکنم بیش از چن صد بار اهنگ زدبازی صبه صبه رو گوش دادم:
صبه صبه صبه پا میشم .... از پنجره نگا میکنم ... گُلا واا میشن ... گل منم باشون اتیش میگیریه .....
بعد من همش فک میکردم این گل اتیش گرفتنه ینی چی؟؟!! انواع و اقسام فکرای عجق وجق از مخیّلم عبور میکرد از فکرای اونجوری X_X تا .... ولی هیچکدوم نمیخورد بهش تا اینکه یه بار گفتم شاید به ادامش ربط داره بعد ادامشو تو ذهنم خوندم (یه کام دو کام سه کام ،همه چی هستش به کام ...)که یهو واسم جا افتاد .... اخ اخ اخ منظورش گل ماریجوانا بوده {-8

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا مهر نود و دو که اومدم تجربی، المپیاد ریاضی بودم

اعتراف میکنم از بین سبزی ها
فقط ریحون بنفش و تربچه میخورم
چون فقط این دو تا رو میتونم تشخیص بدم
اعتمادی به بقیه شون نیست یهویی زیادی تند ن دهن آدم میسوزه :|

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

اعتراف میکنم بچه بودم هرموقع سوار تاب میشدم دوست داشتم مثل بقیه از روی تاب بپرم ولی میترسیدم
ی بارهمش با خودم حرف زدم ک نه ترس نداره بپر بپر تاب جلوبود تا من راضی شدم اومدبپرم تاب رفته بود عقب وتا پریدم برگشت خورد تو سرم #-o #-o
ی باردیگه هم سعی کردم بازم همون اتفاق افتاد
بعد ها فهمیدم وقتی تاب جلوئه باید بپرم ک تا اون برمیگرده من دور شده باشم :| :|

بالا