• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یورو 2016

قهرمان بازیِ امشب؟

• رای‌دهندگان
    29
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : یورو 2016

یکی از شگفت انگیز ترین شگفتی ها رقم خورد ((: ایسلند انگلستان رو حذف کرد. فک کنم خودشونم باورشون نمیشد واقعا بردن ((:اصلا نمیشد اسمش رو بذاریم بردِ اتفاقی یا شانسی. واقعا خوب بازی کردن و حقشون بود. پنالتی انگلیس هم که به واقع مفت بود! به واقع ایسلند از اسپانیا بهتر بازی کرد امروز |:
اسپانیا بدترین بازیِ ممکن رو کرد جلوی ایتالیا. من نمیدونم واقعا دل بوسکه سیستم بازی ایتالیا رو نمیدونست که اینطوری ترکیب چید و اینطوری بازی کرد؟ |: دفاع اسپانیا وحشتناک بود و ضدحمله های ایتالیا بی نقص. دخه آ هم که نقشی بیشتر از گونی سیب زمینی نداره تو دروازه -___- اگر کاسیاس بود مسلما توپ اونطوری از دستش در نمیرفت |:

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

لقب گونی سیب زمینی فقط برازنده روی هاجسون و دلبوسکه است و بس!

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

ویسنته دل بوسکه در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" باید سرمان را بالا بگیریم و این شکست را آنالیز کنیم. نمی خواهیم خودمان را مخفی کنیم. در نیمه اول محافظه کار بودیم ولی در نیمه دوم واکنش خوبی نشان دادیم که کافی نبود. نتوانستیم از فرصت هایمان به خوبی استفاده کنیم. بی شک ایتالیا برتر از ما بود. ایتالیا از لحاظ بدنی از ما قوی تر بود و در فاز تهاجمی بسیار خطرناک ظاهر شد. در نیمه دوم سعی کردیم بازی را به جناحین کشانده و از توپ های هوایی استفاده کنیم که در نهایت نتوانستیم از این راه به گل برسیم و در زدن ضربه نهایی بی دقت بودیم."

نمیشه ساکت باشه لاقل؟ :| کلا از دقیقه 75 اسپانیا حمله کرد و فشار آورد که اونم اینقدر ضربات آخر رو بد میزدن هیچ امیدی به گل نبود. دفاع هم که گفتن نداره دیگه پیکه در عرض سه ثانیه دریبل میخورد و تمام :/ اسپانیا مشخصا هیچ برنامه ای برای نفوذ به دفاع ایتالیا نداشت. هیچی.
اون نسل طلایی فوتبال اسپانیا میشه گفت تموم شده و فدراسیونشون باید یه فکر حسابی به فکر تیم ملی بکنه. گزینه خاصی هم نیست آخه الان برای سرمربی -___-

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

من از همون اول گفتم اسپانیا تموم شدست!

برین یورو 2012 رو نگاه کنین! به جز دخه آ و خوان فران هیچکی عوض نشده!

تازه خوان فران هم 34 سالشه!

مشخصه که تیم پیره! آلمان هم به تیم آنچنان قدرتمند نخورده ولی بخوره کاملن مشخص میشه! تیمشون به ایتالیا نبازه به فرانسه میبازه! حالا میگی نه نگاه کن!

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

منم سر آلمان شرط میبندم /m\ /m\

Programmer

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من احتمال میدم اول ایتالیا یا بعد فرانسه قهرمان میشه آلمان امسال اون قدرت ثابت رو نداره تا فینال نمیکشه.

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

باید تو تاریخ ثبت بشه که یه تیم حتا یک بازیو هم نتونست تو 90 دقیقه ببره و الان جزو چهارتا تیم برتره. پرتغال تو پنالتی برد و اومد بالا در حالی که مطلقا حقش نیست. :/ با این شانس پرتغال همینجوری شوخی شوخی میاد بالا و قهرمان میشه مثلا ((:
نیمه دوم و وقت اضافه که به جز دو سه صحنه کاملا خواب آور بود. هیچکدومشون به واقع در حد یک تیم نیمه نهایی نبودن. حیف از کرواسی -___- دیگه هرچی بود از این دوتا بهتر بود ((:

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

بهتون گفته بودم بلژیک همچی مالی هم نیست به خرجتون نرفت :-"

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بلژیک این بازی استثنائن مالی نبود |: تو هیج بازی ای اینقدر بد نبودن از اول جام |:
ولز و پرتغال تا اینجا تمام معادلات منو به هم ریختن ((: اصلا فکر نمیکردم ولز دربرابر بلژیک هم بتونه خوب بازی کنه. بلژیک با اون همه بازیکنِ اسم و رسم دار واقعا توقع بیشتری ازش میرفت :rolleyes:

تازه دیوید بکام اینستاگرامش پست گذاشته تبریک گفته برد ولز رو. این انگلیسیا خودشون حذف شدن حالا میخوان افتخار ولز رو مال خودشون کنن ((:

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بیل گفت ولز رو قهرمان میکنم هر چی جلو تر میره بیشتر میفهمم شوخی نکرده

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

باید تف کرد تو یورویی که تیمی در نیمه نهاییش هست که بردی اصن کسب نکرده!

• لایک
امتیازات: A.R.P
  • شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از alireza.p :
بیل گفت ولز رو قهرمان میکنم هر چی جلو تر میره بیشتر میفهمم شوخی نکرده
قهرمانی حالا نه همین پرتغال رو حذف کنه کافیه به نظرم ((: ولز حداقل خوب بازی کرده و استحقاقش رو داره. نه مثل پرتغال که با 3تا مساوی تو مرحله گروهی و یک گل شانسی تو وقت اضافه و بد پنالتی زدنِ بلاژیکوفسکی اومده بالا |:

پیشرفت و بردِ تیمای به ظاهر کوچیک پدیده ی مثبتیه به طور کلی. اینکه قهرمانی از انحصار چندتا تیم خاص دربیاد نشونه ی رشدِ کلیِ فوتباله. منتها نه به این شکل ((: به نظرم این بلایی که سر یوروی امسال اومده فقط به خاطر 24 تیمی شدن عه. واقعا مسخره بود که از 4 تا گروه تیم سوم هم بیاد بالا. نتیجه ش شد تیمی مث پرتغال. بدونِ بازیِ قشنگ و حتا بدونِ نتیجه ((: دوره های قبلی دیگه از یک هشتم به بعد همه بازیا جذاب بودن. واقعا کم بازیِ جذاب دیدیم تو این دوره که دور از انتظاره برا تورنمت بزرگی مثل یورو. برتری یورو نسبت به جام جهانی فقط همین بود که خرابش کردن و امیدوارم از دوره بعد برگردن به روش قبلی که حداقل بازی جذاب ببینیم :rolleyes:

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اگه پرتغال قهرمان شه من فوتبالو ول میکنم واتر پلو میبینم

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

در نهایت میبینید که پیش بینی بنده درست از آب در میاد . آلمان سلطان یورو و ولز هم نائب قهرمان ;;)

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Nirmanov :
در نهایت میبینید که پیش بینی بنده درست از آب در میاد . آلمان سلطان یورو و ولز هم نائب قهرمان ;;)
آلمان از دفاع لهستان نتونست رد بشه بعد از ایتالیا میتونه؟ نمیتونه "-: نیمه نهایی دوره قبل تکرار میشه به نظرم :د

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از Fateme.RMA :
قهرمانی حالا نه همین پرتغال رو حذف کنه کافیه به نظرم ((: ولز حداقل خوب بازی کرده و استحقاقش رو داره. نه مثل پرتغال که با 3تا مساوی تو مرحله گروهی و یک گل شانسی تو وقت اضافه و بد پنالتی زدنِ بلاژیکوفسکی اومده بالا |:

پیشرفت و بردِ تیمای به ظاهر کوچیک پدیده ی مثبتیه به طور کلی. اینکه قهرمانی از انحصار چندتا تیم خاص دربیاد نشونه ی رشدِ کلیِ فوتباله. منتها نه به این شکل ((: به نظرم این بلایی که سر یوروی امسال اومده فقط به خاطر 24 تیمی شدن عه. واقعا مسخره بود که از 4 تا گروه تیم سوم هم بیاد بالا. نتیجه ش شد تیمی مث پرتغال. بدونِ بازیِ قشنگ و حتا بدونِ نتیجه ((: دوره های قبلی دیگه از یک هشتم به بعد همه بازیا جذاب بودن. واقعا کم بازیِ جذاب دیدیم تو این دوره که دور از انتظاره برا تورنمت بزرگی مثل یورو. برتری یورو نسبت به جام جهانی فقط همین بود که خرابش کردن و امیدوارم از دوره بعد برگردن به روش قبلی که حداقل بازی جذاب ببینیم :rolleyes:
قضیه 24 تیمی رو کاملا کاملا باهاتون موافقم، از اول جام میگفتم مضخرفه :))
حتی بنظرم 8 تا گروه 3 تیمه میکردن و حذفی ضربدری میشد خیلی خوب بود! تا اینکه الان یه پای فینال یا ولزه یا پرتغال :|

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC

ولز قهرمان P:>

.M.se

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
ارشد مهندسی شیمی-نساجی

خب من گفته بودم بلژیک - المان میرن فینال
بلژیک که ترکید
پس المان قهرمانه :D اگه از شانس منه المان ۴ تا میخوره از ایتالیا :))

amirhj

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Saveh
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
یه المپیاد اونم از نوع شیمیایی!! ... تجربه خیلی خوبی بود ولی ای کاش نبود :D
دانشگاه
علوم پزشکی اراک
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظر من ایتالیا قهرمانه :-" ;;)

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مُشک :
قضیه 24 تیمی رو کاملا کاملا باهاتون موافقم، از اول جام میگفتم مضخرفه :))
حتی بنظرم 8 تا گروه 3 تیمه میکردن و حذفی ضربدری میشد خیلی خوب بود! تا اینکه الان یه پای فینال یا ولزه یا پرتغال :|
24 تیمی شدن باعث شد هیچ تیمی به آب و آتیش نزنه برای صعود. ینی تو مرحله گروهی ما هیچ بازی قشنگی ندیدیم. مسخره ترین سیستمِ ممکن بود که از 6 تا تیمِ سوم 4تاشون که امتیاز بالاتری داشتن بیان بالا. توازن بازیا کاملا به هم ریخت. یک طرف جدول همه شدن تیمای خوب و یک طرف جدول همه شدن گلابی. پرتغال هم از شانس خوبش رفت سمتِ گلابی جدول و همینجور مفت داره میاد بالا ((: حالا خوبه ایتالیا با تیم ذخیره ش بازی کرد جلو ایرلند وگرنه الان شاهد ترکیه هم بودیم تو این مرحله ((: فقط امیدوارم پلاتینی عقلش بکشه و از دوره بعد اصلاح کنه این سیستم رو.

امشبم ایتالیا میبره "-:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا