• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحان نهايي ٩٥

سلام

• نمره هام از اون چيزي كه فكر ميكردم بهتر شدن

رای‌ها: 12 25.0%
  • خيلي نمره هام بدتر از اون چيزي كه فكر ميكردم شدن و خيلي ناراحتم!

رای‌ها: 12 25.0%
  • همون چيزي كه فكر ميكردم شدن

رای‌ها: 11 22.9%
  • نظري ندارم

رای‌ها: 5 10.4%
  • چه نظرسنجي مسخره اي

رای‌ها: 14 29.2%

• رای‌دهندگان
    48
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
پاسخ : امتحان نهايي ٩٥

به نقل از pouya1997 :
یه نفر تصحیح میکنه با خودکار مثلا سبز یا قرمز مثلا قرمز بعد یه معلم دیگه میاد برای تجدید و اون اینبار با خودکار سبز تصحیح میکنه اگه نمره تغییر کرد باید نفر سوم بیاد برای بررسی.اون که مصحح یه برگه رو یادش رقته صحیح کنه خیلی غیر قابل باوره چون یک مصحح نیست که چند نفر بررسی میکنن.همه جای ایرانم همینطوره.

ببین گفتم ک اینو دبیر شیمیمون گفت راست ودروغشو خدا میدونه ولی اینکه میگین غیر قابل باوره اصلا صحت نداره . اگه واقعا با همین میزان نظم برگزار میشه قطعا موردایی هم موجود نبود ک بیاد مثلا یهو نمره ای ک شده با نمره ای ک فکر میکرد در حد 5،6 نمره فاصله داشته باشه !!! ما یه استاد فیزیک داشتیم میگفت من پارسال مصحح نهاییا بودم ، قشنگ میدیدم اوضا چقد خرابه :)) میگف چون بهشون پول درست حسابی نمیدن ورمیدارن هر کسیو میارن مصحح شه یهو میبینی دبیر ورزش میاد فرضا زمین صحیح میکنه :))) اهان ! یه بارم گفتش ک یه خانومی مصحح فیزیک بود ور میداشت الکی نمره کم میکرد خیلی گیر بود ، بعد آخرشم نمیذاشت بقیه اضافه کنن حرف حرف خودش بود :)) کلا این چیزا اصلااا بعید نیست از همچین نظام زیبای آموزشی شماها خیلی بیش از حد ب این پروسه اعتماد دارید.

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از f-1391 :
چه رشته ای؟تجربی؟
زبان فارسی و ادبیات عربی زبان و زمین 2
شیمی و ریاضی و دینی فیزیک 3
زیست 4
وااااااااااااااای دینی ضریب 3 عه ؟؟ :‌((((((((((((

× بچه های ما افسردگی گرفتن همه :/ یکی گوشیشو خاموش کرده کلا خبری ازش نیس یکی داره میره یه مدرسه دگ ثبت نام کنه اصن یه وضع افتضاحیه

pouya1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید احمدی روشن
شهر
قروه-کردستان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از عَلیمپُ :
بیاین قبول کنیم با وجودِ اینکه سوالا تو تلگرام فروخته می‌شده، خیلی احمقانه‌س تاثیر دادنش تو کنکور. :/
واقعا چرا اینجوری شده الان سوالات سنجش و قلم چی و نهایی همه رو میفروشن.
مشکل ازکجاست از دانش آموزان یا از نظام اموزشی یا ....؟؟؟
هدف افرادی که سوالات رو میخرن چیه؟؟

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

به نقل از pouya1997 :
هدف افرادی که سوالات رو میخرن چیه؟؟
هدفشون گفتن داره واقعا؟ می‌خرن که نمره/رتبه شون بهتر شه. :‌))
هدفِ کسایی که تقلب می‌کنن چیه؟ ایناهم همونه هدفشون.

pouya1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید احمدی روشن
شهر
قروه-کردستان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از عَلیمپُ :
هدفشون گفتن داره واقعا؟ می‌خرن که نمره/رتبه شون بهتر شه. :‌))
هدفِ کسایی که تقلب می‌کنن چیه؟ ایناهم همونه هدفشون.
پروفسور راج که یک محقق ودانشمند هندیه اومده بود الزهرا برای یک سمینار و ازش پرسیدن نظرت درباره نظام اموزشی چیه؟؟
گفت این نظام اموزشی طراحی شده توسط استعماره و یک نظام اموزشی استعماری محسوب میشه که فقط هدفش به خواب بردنهومادامی که این نظام اموزشی بومی نشه هیچ پیشرفتی دیده نمیشه.

pouya1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید احمدی روشن
شهر
قروه-کردستان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

مشکل ما اینه که دانشگا ها بومی نشده و متاسفانه امکانات در پایتخت متمرکز شده.ایا واقعا مهمه که دانشگاه حتما در پایتخت باشن.ثانیا اگر کمی به دانشگاه ها بها میدادند وواقعا صنعت وجود داشت.الان این همه وقت تلف کردن برای کنکور وجود نداشت هر کسی تو دانشگاه بومی منطقه خودش درس میخوند و علم بومی رو می اموخت و همون شهر خودشون کار میکرد ودیگه مجبور نبود که برای رسیدن به مهندسی برق و...بره تست عربی و شمارش تکواژ بزنه.
الان همه جمع میشن شریف ومهندسی عمران میگیرن بعد یکی برمیگرده کردستان که کوهستانی و بسار سرده یکی برمیگرده شمال که اکثرا بارندگی داره یکی برمیگرده جنوب که معمولا هوا خیلی گرمه.خب با چه منطقی همه اینا تو یه دانشگاه درس میخونن.اگه به دانشگاه های جنوب بها میدادند الان یه جنوبی وقتی میرفت دانشگاه بومی ومهندسی عمران میگرفت درسش رو درباره همون منطقه وهمون اب وهوا میخوند.خلاصه کنکور فقطتباه کردن وتلف کردن و نابود کردن خلاقیت هاست وسال های باارزش زندگی فرد رو نابود میکنه.

3xstar

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مدنی
شهر
تبریز

به نقل از pouya1997 :
مشکل ما اینه که دانشگا ها بومی نشده و متاسفانه امکانات در پایتخت متمرکز شده.ایا واقعا مهمه که دانشگاه حتما در پایتخت باشن.ثانیا اگر کمی به دانشگاه ها بها میدادند وواقعا صنعت وجود داشت.الان این همه وقت تلف کردن برای کنکور وجود نداشت هر کسی تو دانشگاه بومی منطقه خودش درس میخوند و علم بومی رو می اموخت و همون شهر خودشون کار میکرد ودیگه مجبور نبود که برای رسیدن به مهندسی برق و...بره تست عربی و شمارش تکواژ بزنه.
الان همه جمع میشن شریف ومهندسی عمران میگیرن بعد یکی برمیگرده کردستان که کوهستانی و بسار سرده یکی برمیگرده شمال که اکثرا بارندگی داره یکی برمیگرده جنوب که معمولا هوا خیلی گرمه.خب با چه منطقی همه اینا تو یه دانشگاه درس میخونن.اگه به دانشگاه های جنوب بها میدادند الان یه جنوبی وقتی میرفت دانشگاه بومی ومهندسی عمران میگرفت درسش رو درباره همون منطقه وهمون اب وهوا میخوند.خلاصه کنکور فقطتباه کردن وتلف کردن و نابود کردن خلاقیت هاست وسال های باارزش زندگی فرد رو نابود میکنه.
کنکور قراره کوششگری شمارو بسنجه وگرنه تست عربی و اینا بهانه س !

pouya1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید احمدی روشن
شهر
قروه-کردستان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از 3xstar :
کنکور قراره کوششگری شمارو بسنجه وگرنه تست عربی و اینا بهانه س !
به نظر شما بهتر نیست کوشش گری رو توی جا های بهتری بسنجن به جای عربی برای رشته ریاضی مباحث بیشتری ریاضی میزاشتن.یا برای رشته تجربی از چند منبع معتبر جهانی در زمینه زیست استفاده بشه نه این کتاب که منابعش مال 20 سال پیشه.ایا واقعا نیازه کوشش گری یه دانش آموز رشته ریاضی رو با تست عربی و ادبیات بسنجن.این کنکور فقط برای جنگ اعصاب طراحی شده ایا واقعا دانش آموزانی در رشته ریاضی و تجربی که بتونن 34 تا تکواژ رو توی یه متن چند خطی در کمتر از یک دقیقه بشمارن برای رشته ای مثل مهندسی مکانیک یا پزشکی ودندان از دیگران شایسته تر هستند.قبول دارم اونا بیشتر تلاش کردن اما تلاشی بیهوده و بی مصرف که بعد قبولی در دانشگاه بی مصرف میشه خوب چرا این عمر باارزش رو صرف کاری کنیم که فقط برای کنکور به درد میخوره وبعد از اون بی مصرفه. :-/ :-/

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96

....

N¡na

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
گذاشتم كنار
دانشگاه
هنرهاي زيبا دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طراحي صنعتي

بزرگترهاى عزيز
معمولا نتايج اعتراض بعد چقد مياد ؟

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از pouya1997 :
به نظر شما بهتر نیست کوشش گری رو توی جا های بهتری بسنجن به جای عربی برای رشته ریاضی مباحث بیشتری ریاضی میزاشتن.یا برای رشته تجربی از چند منبع معتبر جهانی در زمینه زیست استفاده بشه نه این کتاب که منابعش مال 20 سال پیشه.ایا واقعا نیازه کوشش گری یه دانش آموز رشته ریاضی رو با تست عربی و ادبیات بسنجن.این کنکور فقط برای جنگ اعصاب طراحی شده ایا واقعا دانش آموزانی در رشته ریاضی و تجربی که بتونن 34 تا تکواژ رو توی یه متن چند خطی در کمتر از یک دقیقه بشمارن برای رشته ای مثل مهندسی مکانیک یا پزشکی ودندان از دیگران شایسته تر هستند.قبول دارم اونا بیشتر تلاش کردن اما تلاشی بیهوده و بی مصرف که بعد قبولی در دانشگاه بی مصرف میشه خوب چرا این عمر باارزش رو صرف کاری کنیم که فقط برای کنکور به درد میخوره وبعد از اون بی مصرفه. :-/ :-/
اینکه دانش اموزا از جوانب مختلف سنجیده بشن خوبه
اینکه حفظیشونم سنجیده بشه خوبه
شمردن تکواژدرواقع سنجیدن دقت و استفاده از حفظیات و به کاربردنشونه که بنظرم این مهم در همه ی رشته ها نیازه که سنجیده بشه
#بهتره دانش اموزا تک بعدی نباشن و مثلا فقط ریاضی بلد نباشن

pouya1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید احمدی روشن
شهر
قروه-کردستان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از ali_0111mirza :
اینکه دانش اموزا از جوانب مختلف سنجیده بشن خوبه
اینکه حفظیشونم سنجیده بشه خوبه
شمردن تکواژدرواقع سنجیدن دقت و استفاده از حفظیات و به کاربردنشونه که بنظرم این مهم در همه ی رشته ها نیازه که سنجیده بشه
#بهتره دانش اموزا تک بعدی نباشن و مثلا فقط ریاضی بلد نباشن
منم صد در صد با تک بعدی بودن مخالفم.ولی بهتره مثل سراسر دنیا کلاس های موسیقی باشه.ما موسیقیمون وساز هامون در کل دنیا شناخته شده است ساز های ایرانی مبدا تمام ساز های جهان بودن خب چرا نباید در مدارس ما اموزش ساز نباشه.میشه بچه ها را به صورت تخصصی وارد یه رشته ورزشی کنن.میشه کلاس های روابط عمومی واجتماعی باشه.الان خیلی از بچه ها حتی یک معاشرت ساده رو بلد نیستن.به نظر شما بهتر نیست اینطوری بچه ها رو از تک بعدی بودن دربیاریم تا رفتن به سر کلاس عربی.
بعدشم به نظر شما واقعا موثر بوده این سنجش دقت.نتایج که عکس این رو نشون میده.مگه چند نفر تو کنکور این سوال بی اساس رو که همه اساتید روش اختلاف نظر دارند رو جواب میدن .کنکور یه ازمون وارداتی واستعماریه و متعلق به فرانسه است.به نظر من اگه میخوان تک بعدی بودن رو بردارن تنوع درسی ندن بعدشم من که نمیگم ادبیات نباشه ولی یه کلاس ادبیات که توش احساس باشه موسیقی باشه بچه ها واقعا به عظمت شعر پی ببرن ولی الان معلم میاد سر کلاس شعر رو تند تند میخونه و به بچه ها میگه توی این شعر سعدی مثلا اجزای جمله رو پیدا کنید.به قول دکتر علی شریعتی:((لطافت زیبای گل زیر انگشتان تشریح می پژمرد)) شما برو از یک دانش آموز کنکوری بپرس از ادبیات فارسی چی رو درک کردی؟یقینا جوابی نداره.

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از pouya1997 :
بعدشم به نظر شما واقعا موثر بوده این سنجش دقت.نتایج که عکس این رو نشون میده.مگه چند نفر تو کنکور این سوال بی اساس رو که همه اساتید روش اختلاف نظر دارند رو جواب میدن
کدوم نتایج؟
قرار نیس همه جواب بدن همون یه عده که جواب درست میدن نشون دهنده دقت بالاشونه
اساتید؟! کدوم اساتید ؟ من هیچ ادم خبره ای رو توی ادبیات ندیدم که اختلاف نظر داشته باشه ، چون همه چیز هم واضحه
اگر هم جوابی که برای سوال دارن که با جواب کنکور متفاوته به خاطر اینه که معلما خودشون روی درسی که میدن تسلط ندارن

pouya1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید احمدی روشن
شهر
قروه-کردستان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

کدوم نتایج؟
قرار نیس همه جواب بدن همون یه عده که جواب درست میدن نشون دهنده دقت بالاشونه
اساتید؟! کدوم اساتید ؟ من هیچ ادم خبره ای رو توی ادبیات ندیدم که اختلاف نظر داشته باشه ، چون همه چیز هم واضحه
اگر هم جوابی که برای سوال دارن که با جواب کنکور متفاوته به خاطر اینه که معلما خودشون روی درسی که میدن تسلط ندارن
شما قسمت ویترین کتاب ادبیات موضوعی گاج رو دیدی؟اگه ندیدی حتما برو نگاش کن.
من با سنجش دقت مشکلی ندارم.فقط وفقط دارم میگم توی این 12 سال تحصیل در مدرسه میشه خیلی بهتر بهره برد میشه خیلی از سنجیدن ها رو حول کار ها ومباحثی که برای اینده بعد کنکور هم به درد میخوره برد جلو.الان همه در جواب این سوال که چرا باید عربی بخونیم؟قاطعانه میگن چون برای کنکور میاد و اگه نخونیش نمیتونی دانشگاه خوبی بری.به نظر شما این یک نوع تلف کردن وقت نیست.
سنجش دقت میتونه توی مباحث و موضوعات دیگه که قابل اطمینان تر باشه انجام بشه.همون موسیقی که اشاره کردم وقتی شما ساز میزنی مثلا یه ساز ایرانی مثل تار.دست راست مضراب میزنه و حرکتش به صورت بالا و پایینه ودست چپ حرکتی افقی در طول دسته ساز داره وباید پرده هارو بگیره از طرفی پا هم با ضربه زدن ریتم رو منظم میکنه .شما باید بادیدن نت بتونی پرده ها رو فورا تشخیص بدی وسریع عمل کنی. این خودش میتونه هم برای تقویت نیم کره راست عالی باشه هم فوق العاده دقت و عملکرد سریع رو میبره بالا و بعد کنکورم به درد میخوره و کاملا انسان از تک بعدی بودن در میاد.ووارد یعدی کاملا متفائت میشه.اضافه کردن عربی به درس های مثل ریاضی و فیزیک نمیتوته انسان رو از تک بعدی بودن در بیاره.
دوران دبیرستان وقتیه که به قول خارجی هاماteenager هستیم.توی این دوره شور واحساسات و هیجانات تو اوجه و حتما باید تفریحات توی این دوره وجود داشته باشه.توی ایران ونظام اموزشی هیج فکری برای این دوره نکردن و اگه بخواین توی این نظام اموزشی پیشرفت کنین باید این دوران رو گوشه یه اتاق و پشت میز مشغول مثلا زدن تست (شکل)عربی بکنی.من نمیگم ما نباید درس بخونیم و فقط تفریح کنیم.ولی این روش خوبی نیست.ما حجم عظیمی از موضوعاتی که شاید قسمت اعظمش در اینده به درد ما نخوره میخونیم در حالی اگر یک غربال گری خوب روی مباحث درسی باشه هم به درسمون میرسیم و درس رو عمقی یاد میگیریم وهم میتوینم تحرکات و هیجانات این دوره سنی رو هم تخلیه کینم.

arsha

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

هندسه ١٥
خيلى هم عالى :D :))

• لایک
امتیازات: lys

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

من واسه درسایی که اعتراض کرده بودم هرکدوم 0.5 کمتر شدم :-<

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

به نقل از بـئـاتـریـس :
من واسه درسایی که اعتراض کرده بودم هرکدوم 0.5 کمتر شدم :-<
مگه مطمئن نبودی در مورد نمرات؟
وای من استرس گرفتم :/

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

به نقل از آیدا ツ :
مگه مطمئن نبودی در مورد نمرات؟
وای من استرس گرفتم :/
من ادبیاتومطمئن بودم 20 ام ولی 19.75 بود کارنامه ام.بعد طبق تجربه ی بچه های سال قبل اعتراض کردم 20ام کنن :-" که 19.25 شدم :((
فیزیکو خودم بررسی نکرده بودم البته.بچه ها گفتم خ بد امضا شده همه اعتراض بزنیم.طی یک حرکت دسته جمعی اعتراض کردیم و در 40 نفر تجربی فقط نمره ی من و 2 نفر دیگه 0.5 کمترشد (و قسم به شانس :|)

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

کارناممو گرفتم :|
اصن به اعتراضا رسیدگی نکردن!!!
:(( :(( :(( :((
ادبیاتو 17.5 دادن بهم من 19.25 میشدم :(
کس دیگه ای هم هست که براش رسیدگی نکرده باشن؟؟؟

pouya1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید احمدی روشن
شهر
قروه-کردستان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

کارناممو گرفتم :|
اصن به اعتراضا رسیدگی نکردن!!!
:(( :(( :(( :((
ادبیاتو 17.5 دادن بهم من 19.25 میشدم :(
کس دیگه ای هم هست که براش رسیدگی نکرده باشن؟؟؟
راستش اصلا نمیخوام این حرفو بزنم و هدفم هم سیاه نمایی نیست.ولی باید اعتراضت هدفمند باشه ,یعنی به طریقی به رییس ستاد یا مصححی که میخواد بره تصحییح دسترسی پیدا کنی و بهش بگی ما اعتراض دادیم دیگه خودتون و کرمتون!!!!!!!!!!!متاسفانه این شرایط نظام اموزشی ماست(البته تاثیر مثبت که این ناراحتی ها رو نداره الان کنکور رو شروع کن وامتحان رو ول کن)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا