• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماه عسل

mehrnaz 2613

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
پاسخ : ماه عسل

دیشبش که عالی بود >:D<

من حامد رو خیلی دوس دارم ایشالا خوشبخت بشه [-o<

جوجه سمپادی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نقل از YaSm!nA :
عموی منم شیش تا دختر داره
برادر زن عموم شیش تا پسر داره

اگه اینا رو میبردن بهتربود!
فامیلم بودن :))
عموی من5تاپسرداره
همه پسراشم هرکدوم2تا پسردارن :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

چه سوت‌وکوره امسال اینجا. :-?

می‌بینین برنامه‌ها رو؟ نظرتون چیه راجبش؟ کیفیت کار در مقایسه با سالای قبل چقدر پیشرفت/پسرفت داشته به نظرتون؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نظر میاد احسان علیخانی محتاط تر شده و جوگیریش کمتر شده!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من مثل سالای قبل که نمیدیدم امسالم نمیبینم B-)

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

من که خودم برنامه رو نمی بینم ولی گویا می گن تصویر سحابی نشون داده گفته تخمک انسانه :)) :))

ma76

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
tab

ماه عسل که نگاه نمیکنم اما امیدیوارم امسال هم باعث یه دستگیری دسته جمعی نشه. :-w

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

اتفاقی شنیدم، ولی چقدر دردناک بود حرفش.
اینکه دختری برای زندگی خودش، بگه تصمیم گیرنده اول و آخر خانواده ام هستن ‎:)‎

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397

[size=14pt]من که هیچ وقت نگاه نکردم ، امسال هم نگاه نمی کتم......

نظر شخصی : به نظرم ماه عسل یه برنامه هست که دوست داره با برانگیخته کردن احساسات مردم ، با ماجراهای نسبتن تکراری ، به حیاتش ادامه بده..... [-( [-(
[/size]

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از Sepehr0026 :
[size=14pt]من که [size=18pt]هیچ وقت نگاه نکردم ، امسال هم نگاه نمی کتم......

نظر شخصی : به نظرم ماه عسل یه برنامه هست که دوست داره با برانگیخته کردن احساسات مردم ، با ماجراهای نسبتن تکراری ، به حیاتش ادامه بده..... [-( [-([/size][/size]
فقط بفرماييد چگونه با "هيچ وقت" نگاه نكردن برنامه تونستين به اين نتيجه برسين ؟ علم غيب آيا ؟ :-?
البته بگم ها من معتقدم هر كس نظري داره كه در نوع خودش محترمه ولي كنجكاو شدم چجور به اين نظر رسيدين
-----------------------------------
امسال درس داشتم نتونستم درست ببينم ولي يه جاهاييشو ديدم ، واضحه كه از ترس اين كه متهم به بر انگيختن احساسات نشن بعضي جاها به سوژه ها آب بستن و يا چندان جالب نيست به نظر اين برنامه با همون فرم كه مشكلات رو از نزديك نشون بده هر چند تلخ بسيار جالب تره ،، البته تنوع سوژه هاش بيشتر شده ،كه اندكي اثر بد قبلي رو كم مي كنه
از اون حركتم كه مادر و پسر رو تو برنامه روبرو كردن خوشم نيومد و انتقادي كه دوست عزيزمون در بالا به برنامه وارد كردن تو اون قسمت صادق بود
به نظرم نمي شه در مورد اين برنامه هيچ حكم كلي اي صادر كرد و حداقل بايد چند قسمتشو كامل ديد .
اينم كه بياي اينجا بگي من هيچ وقت نگاه نكردم نمي كنم نخواهم كرد هيچ دردي از كسي دوا نمي كنه مثلا من پاشم برم تو بحثاي سريالاي كره اي و فيلمايي كه تا حالا نديدم زير تك تكشون بنويسم من اينم نگاه نكردم و نمي كنم :D :))

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

هر کی دوست نداره نبینه والا :D ماشاله اینقدر طرفداراش زیاد هس ک دیگه خوب بودن برنامه ب همه ثابت شده . اینک ی جاهایی تلخ باشه تقصیر احسانه مثلا؟ :| خب فرم برنامه اینجوریه ! داستانا اینجورین ! سوژه ها گاها تلخن این دیگه مقصرش برنامه نیست !!! :|
تا اینجا من کاملا راضی بودم از سوژه ها ;;)

_.khakestari

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
بيوتك

نه که دوست داشته باشم ببینم ویا حتی بلعکس
اما از فرط گشنگی و بیکاری دم افطار میبینم ، و به نظرم برنامه کاملا مناسبی ، تا پارسال خیلی حرف می زد و از دیدگاه خودش نتیجه گیری می کرد ولی امسال بهتر شده و نهایت تلاششو می کنه که اشک مردم رو در نیاره.

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

ماشاله اینقدر طرفداراش زیاد هس ک دیگه خوب بودن برنامه ب همه ثابت شده .
پارازیت :
آیا می دانید که این گزاره دارای ایراده و هرچیزی که پرطرفداره الزاما خوب نیست؟ ;;)

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

به نقل از Weeping Angel :
من که خودم برنامه رو نمی بینم ولی گویا می گن تصویر سحابی نشون داده گفته تخمک انسانه :)) :))

اینو دکتری که مهمان برنامش بود گفت نه خودش.

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

پارازیت :
آیا می دانید که این گزاره دارای ایراده و هرچیزی که پرطرفداره الزاما خوب نیست؟ ;;)
ولی چیزی که خوبه لزوما پر طرفداره.

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
  • لایک
امتیازات: Lorca

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

باز هم جواب منفی عه ;;)

بحث یکی دو نفر نیست اینجا ، ده سالهه که مردم دارن میبینن و هنوز هم دنبال میکنن . قبول دارم خیلی جاها چیزای خوب دیده نمیشن یا برعکس چیزایی هم هستن ک فقط طرفدار زیاد دارن ! ولی اینکه ده سال ، این حجم زیاد مردم اینو دیدن و قضاوت کردن و تا الانم دنبال میکنن ، این خوب بودن برنامه رو ثابت کرده . اینکه شما راضی نباشی یا من راضی باشم که اصلا ملاک نیست :D مردم عقل دارن خودشون تصمیم میگیرن ، فعلا از بازخوردها هم معلومه که کفه ی ترازو به سمت مثبت هستش و مردم دوست دارند .

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

پروژه ی نشون دادن مشکلات تو کشور که این حس القا بشه جامعه متوسط وضعیت زندگی خوبی داره.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از N_OiSe :
پروژه ی نشون دادن مشکلات تو کشور که این حس القا بشه جامعه متوسط وضعیت زندگی خوبی داره.
چه جالب 8-> 8-> 8-> 8->خوب ميشه از اين پروژه مثال بزنيد ،مثلا بگيد امسال تو اين برنامه كجاهاش خواستن چنين چيزي رو القا كنن؟؟؟
قسمت مربوط به متخصص درمان نازايي؟؟ تپه ي برهاني؟؟؟
مي شه تاثير روبرو شدن يه مادر با پسرش رو كه بر اثر تفكرات سنتي از هم جدا شده بودن رو تو اين پروژه بگين؟؟
با ديدن اولين زني كه تونسته يه بچه رو به فرزند خوندگي بگيره چطور اين پروژه پيش ميره؟ مردن راضي مي شن از اين كه پدر مادر دارن؟؟؟؟؟

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Hossein9021 :
چه جالب 8-> 8-> 8-> 8->خوب ميشه از اين پروژه مثال بزنيد ،مثلا بگيد امسال تو اين برنامه كجاهاش خواستن چنين چيزي رو القا كنن؟؟؟
قسمت مربوط به متخصص درمان نازايي؟؟ تپه ي برهاني؟؟؟
مي شه تاثير روبرو شدن يه مادر با پسرش رو كه بر اثر تفكرات سنتي از هم جدا شده بودن رو تو اين پروژه بگين؟؟
با ديدن اولين زني كه تونسته يه بچه رو به فرزند خوندگي بگيره چطور اين پروژه پيش ميره؟ مردن راضي مي شن از اين كه پدر مادر دارن؟؟؟؟؟

بیکار نیستم که بشینم این برنامه رو نگاه کنم با مجری ای که ماشین شاسی بلند و خفن می رونه و از فقیر فقرا و گذشت و اینجور چیزا حرف میزنه. در واقع امسال اصن نگاه نکردم
سالای قبل که چند قسمتی دیدم و همش اینطوری بود. فرد فقیری که در عین حال که طلا پیدا کرده بود بر نداشت و به صاحبش رسوند و از زندگی فقیرانی خودش راضیه.
یا مسخره ترین قسمت راجع به مهاجرت بود.
یه خونواده آورده بودن که چند تا ازفامیلاشون رو تو مهاجرت غیر قانونی از دست داده بودن. یه آمریکایی که مسلمون شده بود و می خواست بیاد ایران و دوتا اسکول که میخواستن برن کانادا آرایشگری کنن.
این یعنی کسایی که میرن خارج یا اسکولن یا میمیرن. ولی کسایی که میان یاران باهشون!
تبلیغات از این محسوس تر نبود و خب منم دیوانه نیستم که بشینم برنامه ای که میدونم با چه هدفی تهیه شده رو ببینم.

بالا