• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحان نهايي ٩٥

سلام

• نمره هام از اون چيزي كه فكر ميكردم بهتر شدن

رای‌ها: 12 25.0%
  • خيلي نمره هام بدتر از اون چيزي كه فكر ميكردم شدن و خيلي ناراحتم!

رای‌ها: 12 25.0%
  • همون چيزي كه فكر ميكردم شدن

رای‌ها: 11 22.9%
  • نظري ندارم

رای‌ها: 5 10.4%
  • چه نظرسنجي مسخره اي

رای‌ها: 14 29.2%

• رای‌دهندگان
    48
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
پاسخ : امتحان نهايي ٩٥

به نقل از ali_0111mirza :
بچه ها شوما روزه میگیرید؟
من که فک کنم بگیرم
واسه درسخوندن کی میخونید؟
اگه بخوام شب و روزمو عوض کنم یه مشکل هست اونم اینکه شب گیج و منگم (هر چقدم روزش خوابیده بتاشم) شما اینجور نیستید؟؟؟
نه.
بعدِ ماه رمضون. :-"
آره همه همین شکلین فک کنم. :-?

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

یکی اینجوری میگه ↑
یکی دیگه میگه تا جو درسخوندن دارید و پشتتون باد نخورده درس بخونید!

واقعا چرا؟
به خاطر تفاوت ادما.
من خودم اگر باشم تا 3،4روز میخوابیدم و فیلم میدیدم وسطش یه روزم میرفتم پارک، از شنبه شروع میکردم به جد، بعد به خودم میگفتم اگر تا اخر تیر خوب خوندم، 2روز هیچی نمیخونم و فیلم و خواب و گردش. اند سو آن.
من دوستای زیادی داشتم سال کنکور از ترس این که وسطا خسته میشن، اولاش دیر شروع کردن، وسط تابستونم دو بار یه هفته ای رفتن شمال و ،، اول مهرم گفتن ما عقبیم و روزی تهش حوصلمون میکشه 4ساعت بخونیم. در حالیکه منه از المپیاد برگشته همون هفته اول، که ماه رمضونم بود روزی 9ساعت خونده بودم.

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ملکه شیشه ای :
به خاطر تفاوت ادما.
من خودم اگر باشم تا 3،4روز میخوابیدم و فیلم میدیدم وسطش یه روزم میرفتم پارک، از شنبه شروع میکردم به جد، بعد به خودم میگفتم اگر تا اخر تیر خوب خوندم، 2روز هیچی نمیخونم و فیلم و خواب و گردش. اند سو آن.
من دوستای زیادی داشتم سال کنکور از ترس این که وسطا خسته میشن، اولاش دیر شروع کردن، وسط تابستونم دو بار یه هفته ای رفتن شمال و ،، اول مهرم گفتن ما عقبیم و روزی تهش حوصلمون میکشه 4ساعت بخونیم. در حالیکه منه از المپیاد برگشته همون هفته اول، که ماه رمضونم بود روزی 9ساعت خونده بودم.
شبا میخوندین؟
9 ساعت مفید خالص (بدون استراحت)؟؟
چیا رو خوندین؟

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

ح
به نقل از namira :
جدا هیچ ایده ای ندارم از کدوم درس و کدوم سال شروع کنم :| اصلا تو کل تابستون چی باید بخونم ؟

الان به اینا فکر نکن ، شما اول کامل استراحت کن بعد برو پیش مشاور یا پیشی های پارسال مدرستون و معلمات ، پرس و جو کن یه طرح کلی بهت بدن . همینجوری الکی که نیستش .
به نظر منم تایم مناسب برای استراحت دو هفته میباشد ! واقعا این حداقل مقداریه که به ذهنم میرسه.

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

به نقل از آیدا ツ :
با چه برنامه ای بخونیم؟ با برنامه قلم چی جلو بریم به نظرتون؟ خب قلمچی خودش یه ماه دیگه پایه رو جمع می کنه تا حدودی . ترجیح میدم همون موقع بخونم دوم رو .
به نظرم قبل شروع مدرسه توی تیر درسای امسال که خوب نخوندم رو جمع کنم :-? فیزیک رو شاید :-?
موند ته صفحه کسی ندید فکر کنم :-"

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از آیدا ツ :
با چه برنامه ای بخونیم؟ با برنامه قلم چی جلو بریم به نظرتون؟ خب قلمچی خودش یه ماه دیگه پایه رو جمع می کنه تا حدودی . ترجیح میدم همون موقع بخونم دوم رو .
به نظرم قبل شروع مدرسه توی تیر درسای امسال که خوب نخوندم رو جمع کنم :-? فیزیک رو شاید :-?
معمولن مشاورا میگن با قلمچی پیش برین

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

آقا من خودم پارسال که تو جو بودم درس میخوندم ماه رمضونا یه فرصت فوووق العااده بود برام
از 10 شب تا 4 صبح میخوندم یه 5 ساعتیُ ..
یه تایمی هم قبل افطار میخوندم،رو هم رفته تا 8 میرسوندم ساعت مطالعه امو .. [nb] کم نیست که ایشالا؟ :D دوم بودم عاقا [/nb]
و اینکه من روزه بگیرم غشی میشم!از روزه معافم!
حالا اگه غشی ام نبودم به ضرس قاطع یه سرطانی.ایدزی چیزی درمیاوردم از خودم امسالی رو معاف باشم :-"

×برنامه ی کانون قابل اطمینانه :)
××1396 تا لایک 8->
×××1397 ی نشیم صلوات :-"

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

شبا میخوندین؟
9 ساعت مفید خالص (بدون استراحت)؟؟
چیا رو خوندین؟
من اواخر شهریور بود برگشته بودم، و مسلما از همه درسا عقب بودم
هیچ درسی جز شیمی تست نزده بودم و سوال و کتاب کمک اموزشی حل نکرده بودم.
اول رفتم کتاب زیست خیلی سبز دوم و سوم دبیرستان رو خوندم و تست زدم،
از قلمبه ترین کارایی که میدونستم حتما باید انجام بدم خوندن کتابای زیست سبز بود و کتاب درسی زیست و بعد تست فیزیک که به ما گفته بودن گاج سفید ستاره دار بزنید و تستهای ریاضی که معلممون داده بود، تو فرصت کمی که از تابستون داشتم یه بخشی از اینارو انجام دادم. مثلا نرفتم عمومی بخونم، چون وقتم کم بود ،اول رفتم خیالمو یکم از وقتگیرترا راحت کنم.
استراتژی درس خوندن من به درد بقیه نمیخوره چون شرایط عجیب غریب منو الان شما ندارید. ولی مدل درسخوندن رو حواستون باشه، الکی زیاد استراحت ندید به خودتون.
من ساعت درسیامو بدون استراحت یاد داشت میکردم کلا :D

sadra.h.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی تبریز
شهر
Tabriz
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
هیچچی !
دانشگاه
Tabriz uni
رشته دانشگاه
C.E eng
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از آیدا ツ :
همین برنامه ی قلمچی بهترینه ! با همین میخونیم .
من سالای قبل برنامه رو دنبال نکردم ضررشو هم دیدم امسال فقط قلمچی . :لایک
به نقل از بـئـاتـریـس :
آقا من خودم پارسال که تو جو بودم درس میخوندم ماه رمضونا یه فرصت فوووق العااده بود برام
از 10 شب تا 4 صبح میخوندم یه 5 ساعتیُ ..
یه تایمی هم قبل افطار میخوندم،رو هم رفته تا 8 میرسوندم ساعت مطالعه امو .. [nb] کم نیست که ایشالا؟ :D دوم بودم عاقا [/nb]
و اینکه من روزه بگیرم غشی میشم!از روزه معافم!
حالا اگه غشی ام نبودم به ضرس قاطع یه سرطانی.ایدزی چیزی درمیاوردم از خودم امسالی رو معاف باشم :-"

×برنامه ی کانون قابل اطمینانه :)
××1396 تا لایک 8->
×××1397 ی نشیم صلوات :-"
در ضمن روش بئاتریس خوبه ! با این روش حداقل 7 ساعت میشه خیلی مفید درس خوند ! بهتر از این نمیشه پس پیش به سوی شب نشینی های رمضانی ( البته بعد از استراحت کافی )
یه سوال هم داشتم : شما چطوری تفریح میکنید ؟؟؟؟ :-/ من که از بیکاری مردم !!!!

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

استراحت،استراحت،استراحت!
مثل من جوگیر نشین اون اول بشینین تابستون ب کوب درس بخونید ک یهو بهمن ب بعد خسته بیشین
ک الان دیگه ب زور درس بخونید!
تابستون ی فرصت خیلی خوبیه واسه اینکه میتونید از منابع خوب با فرصت کافی استفاده کنید تقریبا میتونید هر کتاب خوبی با هر حجم مناسبی رو انتخاب کنید و ازش کامل استفاده کنید چون دیگه از دی و بهمن شما فرصت استفاده ی کامل از کتاب تستا رو اونجور ک قبل داشتین ندارید

ولی حتما استراحت کنید!!عذاب وجدانم نداشته باشین ک اخ فلانی شروع کرده من هنوز شروع نکردمو اینا!اونم ب موقعش خسته میشه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

من با خودم قرار گذاشتم اگه معدلم خوب شد یه هفته بیشتر استراحت می کنم اگه هم نه همون بعدازظهرش شروع می کنم :-" :-"

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

ملت تازه نهايي داده :D سلام عليكم. اگه كنكورتون مثل ما تو تير باشه (به خاطر طولاني بودنش) هر كي كمتر از دو هفته استراحت كنه تقريبا دي بهمن چيزي ازش نميمونه ديگه اواخر كه ديگه كلا از كتاب ها ادم باردار شده(يعني ذهنتون از مطالبش پر شده ) كلا كتاب ببينه بالا مياره طرف پ خوب استراحت كنين حقيقتا هم تو تابستون نميخواد فشار بيارين به خودتون من نميتونم تصور كنم مثلا تابستون درس نميخوندم اتفاق بدي برام ميوفتاد يا مثلا چي ميشد واقعا يك سال خيلي زياده برا متنفر شدن از درس

در مورد چي خوندن كم كم راه ميوفتين مثلا قلم چي برنامش خوبه يا اگه مدرسه ميرين با اون پيش برين ولي قلم چي ول نكنين برنامشو سومتونو تا زياد يادتون نرفته بخونين من خودم نظرم رو دومه كه بخونين تو تابستون ولي خو حالا ممكنه هر كسي فرق داشته باشه

فقط شصت و نه صفحه تاپيك امتحان نهايي؟! نصفشم كه ما سال بالاييا چرت و پرت گفتيم احتمالا :))

موفق تر باشيد :)

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

یکی تاپیک کنکور 96 رو بزنه :D
:-??

hastiiii98

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

بگذارین نتایج نهایی بیاد

hastiiii98

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

چرا پستهام حذف شد؟ من میخواستم امشب کارتونها رو بخرم اومدم میبینم نیستن. کی بود دیشب سه تا انیمیشن معرفی کرد؟ کونگ فو کار و زوتوپیا بودن؟ سومیش یادم نمیاد بهم پیغام خصوصی بدین برم بخرم

چرا حذف کردین نامردا اخه کارتونها پریدن :( :((

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

به نقل از hastiiii98 :
چرا پستهام حذف شد؟ من میخواستم امشب کارتونها رو بخرم اومدم میبینم نیستن. کی بود دیشب سه تا انیمیشن معرفی کرد؟ کونگ فو کار و زوتوپیا بودن؟ سومیش یادم نمیاد بهم پیغام خصوصی بدین برم بخرم

چرا حذف کردین نامردا اخه کارتونها پریدن :( :((
inside out بود فک کنم.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

بچه ها اخبار رو دیدین در مورد تقلب ها؟
با این اوضاع همه جوره به ضررمون شد :/ اکثرا نهایتأ 2_3 درس رو خیلی خراب کردن و بیشتریا رو جوری دادن که تاثیر مثبت شون رو میگیرن ولی با این اوضاع خیلیا میگن تاثیرشو برمی دارن احتمالا.
نظر شما چیه؟ چی کار می کنن به نظرتون؟

M.H.R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
urm

من فکر می کنم تاثیر رو بردارن .
اما یکی از دوستان که باباش اموزش پرورشیه میگه حتی احتمال داره دوباره امتحانات برگزار بشه :|

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

به نقل از namira :
من فکر می کنم تاثیر رو بردارن .
اما یکی از دوستان که باباش اموزش پرورشیه میگه حتی احتمال داره دوباره امتحانات برگزار بشه :|
خدا نکنه ای بابا کی حوصله داره دوباره تشریحی بخونه؟
وقت کنکوری خوندنمون کم میشه بعد :///

havijbio

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
جنوبی ترین جا

خدا رو شکر بلخره چن نفر اخبار رو دیدن :|
واقعن تقلب می شد مخصوصن داخل حوزه ما که به صورت کلاسی بود آخه سوال من اینه شما ۳۰ تا پسر ۱۷ ۱۸ ساله رو بزاری داخل یه کلاس اگه تقلب نشه باید تعجب کرد!تازه فقط یه مراقب بود ! و فقط بعضی وقتا دوتا! دوستم زمین رو تقلب کرد نمرشو گرفت اگه منم تقلب می کردم.....
واقعن آدم زورش می آد ۱۰ تا امتحان رو تقلب نکرد تازه خریدن که جای خود داره! ای کاش تقلب می کردم.....
#یک_تقلب_نکرده_غمگین !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا