• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهاد فیلم

• شروع کننده موضوع NEO
  • تاریخ شروع

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : پیشنهاد فیلم

دنبال سریال به خوبی طنز فرندز میگشتم گفتن نیس..
خواستم بگم پیدا کردم تقریبا. البته فصل اخرش یه ذره افتضاحه گویا ولی خب.
سریال scrubs. ولی یه کم بهش فرصت بدین، دو سه قسمتی ببینین قبل نظر دادن راجبش.
طنزشم گفتم خوبه خیلی :)

rdahl_kn

دایان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
شیراز
دانشگاه
University of Calgary

به نقل از سمپادك :
دنبال سریال به خوبی طنز فرندز میگشتم گفتن نیس..
خواستم بگم پیدا کردم تقریبا. البته فصل اخرش یه ذره افتضاحه گویا ولی خب.
سریال scrubs. ولی یه کم بهش فرصت بدین، دو سه قسمتی ببینین قبل نظر دادن راجبش.
طنزشم گفتم خوبه خیلی :)

New Girl هم بدک نیست. یه جاهاییش خیلی خنده داره، یه جاهاییش صرفا لوس.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از دایان :
New Girl هم بدک نیست. یه جاهاییش خیلی خنده داره، یه جاهاییش صرفا لوس.
و
نیوگرل کلا لوسه :| اصن جای تعجب خیلی زیادی داره 5 فصلش رو پر کردن :| من 3 قسمت دیدم ندیدم دیگه..در حد فرندز رو گفتم نه صرفا طنز..

rdahl_kn

دایان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
شیراز
دانشگاه
University of Calgary

خب هیچی به پای فرندز نمیرسه واقعا. ایت واز عه وان تایم تینگ.
ولی نیوگرل، اسکرابس، کامیونیتی، life in pieces و چند سیزن آخر بیگ بنگ تئوری و خیلی سریالای دیگه همه شون یه چیزن عملا.
همه شون رو هم چند تا اپیزود اول رو باید push through کنی تا درست شه. :-"
مثلا من یه جاهایی (درواقع هرجایی که خندیدم) فقط به قیافه ی وینستون میخندیدم. :-" چون دیگه کاراکترا رو میشناختم و اینا.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از دایان :
ولی نیوگرل، اسکرابس، کامیونیتی، life in pieces و چند سیزن آخر بیگ بنگ تئوری و خیلی سریالای دیگه همه شون یه چیزن عملا.
مثلا من یه جاهایی (درواقع هرجایی که خندیدم) فقط به قیافه ی وینستون میخندیدم. :-" چون دیگه کاراکترا رو میشناختم و اینا.
اخه قضیه اینجاس که بدون پوش ترو اسکراب
ز خوب بود :-" من بعد دیدن دو سه قسمت اینو نوشتم :-" اخرش ظاهرا افتضاح میشه ولی خب اولاش خوبه..
من به جز فرندز هیچ سریال طنز دیگه ای ندیدم. حتی فیلم طنز خوبم نمیناسم چیزی!! چه برسه به سریال!!

Saeid1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد صدوقى
شهر
يزد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
هوافضا

سریال که house of cards breaking bad ویا game of thrones
فیلم هم gone girl , memento, flying over the cuckoos nest که اینو حتمن ببینید ، fight club فعلن همینا رو ببینید

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

به نقل از دایان :
هی، هی، هی!
حضرت شلدون کوپر یه اسطوره تکرار نشدنیه، درباره‌ش و سریالی که توشه (و واقعا خوبه) درست صحبت کن! (:-")

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

به نقل از Poria1999 :
[اسپویلِ جزئی.]
حالا به تاپیک هم ربطی نداره، ولی واقعاً افت کرده چند فصلِ اخیر. شلدون رو هر قسمت کم عمق‌تر و احمق‌تر کردن و الان شده عینهو یه بچه‌ی چهارساله[nb]کاری به حساسیت‌های خاصش و خودمحوریش یا حتی ناتوانیش در درکِ استعارات و کنایه‌ها ندارم اصلاً اینا برام جذاب هم هست، دارم در موردِ احمق نبودن حرف می‌زنم. یه فیزیکدانِ بزرگ برای ترجیحات فکریِ عجیب غریبش احتمالاً دلایلِ خیلی بهتری می‌سازه تا حدس زدنِ دلیل بر اساسِ یه چایلدهود ایشو.[/nb]. می‌دونی، از همون سیزنِ یک خطر کلیشه‌ای شدنِ شخصیتِ شلدون بود[nb]کما اینکه تا خدودی هم از اول بود.[/nb]، ولی الان واقعاً تا حد آزاردهنده‌ای کلیشه‌ای شده. پنی و لئونارد هم که انگار غم عالم ریخته تو دلشون و نوبادی ایون نوتیس[nb]نمی‌دونم بخشی از سریاله یا بازیگرا غمگین‌اند.[/nb]. شوخی‌های نردمنسبانه و آکادمیک هم که کلاً رخت بر بستن از خاکِ پاسادنا. هاوارد هم که هنرِ فلرتیدنش می‌خندوندم، الان داره پدر می‌شه. الان واقعاً سرِ خاطراتِ خوشم ادامه‌اش می‌دم.
[کلاً اسپویلر، اگه واقعا کسی براش مهمه]
ببین من منظورت از کم‌عمق شدن رو نمی‌فهمم، اگه منظورت اینه که سطحی شده خب این غلطه، مثال واضحشم اون Storage Unit ای که داشت.
اگه منظورت از احمق‌شدن اینه که دیگه کلا طعنه‌ها رو حدس هم نمی‌زنه، این‌ بی‌ربطه، چون هنوز معماهای جالب و گیج‌کننده‌ای (حالا جالب بودنش شخصیه) مثل Man-Bat-Man داره، و اختراعی که اخیراً کردن در زمینه‌ی فیزیک.
به علاوه، شلدون دقیقا همون‌قدر کلیشه‌ایه که ریچل و مانیکا توی فرندز بودن و اون آبسشن‌های تیپیکال‌شون رو همیشه با خودشون حمل می‌کردن.
کام آن! شوخی‌های گیک‌طورشون هنوز هستن، فرقی که کرده اینه که دبگه درباره استار وارز و استار ترک شوخی نمی‌کنن. (که خدا رو شکر واقعا، چون هیچ‌کدوم‌شون رو ندیدم و نمی‌خوام ببینم واقعا رو اعصاب بودن)
هاوارد صرفا بحث لاس‌زدنش محدود شده به برنادت، هنوزم خیلی جاها بامزه‌ست، مثلا وقتی که استوارت موو اوت کرد و اون داستانی که توی پارکینگ پیش آورد.
در مورد حدس زدن، ببین، رفتارهای انسانی و احساسی‌ن! توقع داری براشون تقریب کوآنتومی بزنه؟! :‌))
غم‌گین بودن جدیدی توی لئونارد ندیدم، ولی جدیدا پنی داره زشت می‌شه همین‌طوری.

ویرایش جدید: (و اول دوتا چیز)
یک. وقتی می‌خوای حرف جدید بزنی پست جدید بزن که زودتر ملت بفهمن بیان جواب بدن. :‌))
دو. من نمی‌دونم تو چند دفعه اپیزودای بیگ‌بنگ رو دیدی که دقیقاً یادت هست چی به چیه، ولی از اون‌جایی که خیلی وقته از موقعی که این اپیزودا رو دیدم، S03E22 و S04E03 رو -به گفته‌ی خودت- دارم می‌بینم که بفهمم چی می‌خوای بگی.

خب، S03E22 تموم شد، شوخی‌های علمی‌ش بیش‌تر از الان بودن قبول، ولی فقط یه صحنه‌ش بود که باعث شد بلند بخندم، بقیه در حد لبخند یا خنده کوتاه بود فقط.
راستش، S04E03 رو خیلی بیش‌تر دوست داشتم، و شلدون و ایمی (خصوصاً ایمی) حالت نردطورشون بیش‌تر از حال حاضره، ولی این چیزیه که توی دنیای واقعی موقعی که ریلیشن می‌زنی اتفاق می‌افته، متاسفانه جنبه‌های احساسی آدما پررنگ‌تر می‌شه به خاطرش.
اوکی، اوکی، این شوخی‌علمی‌ش خیلی خوب بود " Subject to entropy, decay and eventual death." :‌)))))))))))))
سرجمع، قبول می‌کنم که شوخی‌هاش از چیزی که قبل‌تر بود به شوخی‌های مدل فرندز متمایل‌‌تر شده و برای سیزن(های) بعدی (که نمی‌دونم از سیزن 10 اون‌ورتر می‌رن یا نه)، شوخی‌های علمی‌ش رو زیاد کنن، هاوارد رو هم در تقابل با چندتا آدم که بشه خوب مسخره‌شون کرد (مدل کریپکی، ولی با خصوصیات متفاوت) قرار بدن، ولی به نظرم اصلاً بی‌مزه نیست سیزن 9.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

فیلم طنزم معرفی کنین اگه چیزی هست..

من بیگ بنگ تئوری رو میخواستم ببینم، اما یه سری یه جا بحث میکردن میگفتن بی مزه شده و اینا..نمیدونم به هر حال. اسکرابز خیلی چیز خوبی بود من پیدا کردم. نصف طنزش به بازی شونه ولی خب :)

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

من الان دارم Happy Days می بینم و به نظرم خوب و جالبه.
صرفا دو تا نکتس یک: بذارید شخصیت ها پخته بشن یعنی یه اپیزود دیدید خوشتون نیومد ولشون نکنید
دو : حال و هوای فیلم دهه ی 50 میلادی ه واسه همین ممکنه بعضیا خوششون نیاد

قطعا به خنده داری فرندز نیست ولی خیلی خوبه.

اگه سریال گیکی طور خنده دار می خواید IT Crowd رو ببینید.

moOn:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ارومیه

Little Miss Sunshine | Jonathan Dayton, Valerie Faris
ماجرای یه خانواده ی غیرعادیه که یه ون اجازه می کنن تا دختر کوچیک خانواده رو به مسابقات زیبایی برسونن و اتفاقات بامزه ای براشون می افته.

Inside out | Pete Docter, Ronnie Del Carmen
انیمیشنی ه که احساسات رو در قالب شخصیت های مجزا نشون داده! بعد از اتفاقی که برای رایلی، شخصیت اول داستان، می افته چالش بزرگی برای احساساتش به وجود میاد که چطور تعادل رو برقرار کنن.

The Princess Bride | Rob Reiner
فیلم روان و ساده ای ه و من خیلی دوسش داشتم. ؛؛) افسانه ی قدیمی ای ه که یه پدربزرگی برای نوه ش می خونه.

و کارهای جناب آلن.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

Revenant.
گفتین یا نه؟..
یه فیلمی م جدیدا اومده hard core henry ، نحوه فیلم برداریش خیلی جالبه. برین یوتوب تریلرشو ببینین بفهمین چی میگم. ولی هنوز نتونستم بگیرم متاسفانه.

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

ًسریال The Wire رو شروع کردم. بسیار خوبه. مخصوصا کسایی که فیلم پلیسی رئال با داستان غنی دوس دارن.
میانگین امتیازات هم 95 ایناس.
پ ن: خوبیش هم اینه که ۲۰۰۸ تموم شده :D

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

zootopia رو از دست ندید عالی بود،
ذاستانی فوق العاده و اجتماعی-انسانی و تاثیر گذاره داره

kiana1379

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا لاهیجان
شهر
لاهیجان

Solace2015
این فیلم فوق العاده ست مخصوصا سر آنتونی هاپکینز و کالین فارل هم توش فوق العاده بازی میکنن
سال ساخت:2015

IMBb:http://www.imdb.com/title/tt1291570/

• لایک
امتیازات: lys

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

دوتا فیلم نسبتا جدید (2015)
یکی سریال daredevil (بی باک، بی کله)
سریال مال مارول ه. ولی خب یه خوبی که داره ابرقهرمان نیست شخص اصلی، یه ادم معمولیه..
و اکشنای به شدت خوبی داره. از دعواهاشون لذت میبرین واقعا. این واقع گرا تر بودنش درمورد شخصیت اصلی داستان خیلی خوبش کرده به نظر من.
امتیازشم 8.8 ه.
دومی mr robot.
یه فصلش اومده فصل دوم از 13 جولای شروع میشه.
در مورد یه پسر هکره که با مشکلای روانی م دست و پنجه نرم میکنه..کلا چیز خوبی بود پلات توئیست های جالبی داشت! به خصوص قسمتای اخرش..
اینم 8.8 ه.

و لطفا سریال معرفی کنید :/ توی زمینه crime/adventure/mystery. وسط ترم چندتا سریال خوب پیدا کردم الان یادم نیس چی بودن اصن. خدایی من چجوری یه سریالایی مث هانیبال و در دویل و دکستر رو پیدا کردم نمیدونم..

یه سریال طنزم سریال scrubsه. بعد فرندز خیلی دنبال یه چیزی میگشتم که بخندم باهاش، how i met your mother و big bang theory رو میخواستم ولی اولی از جوکایی که داخلیه و مال خودشونه و یا مربوط به سریال و فیلمای دیگه س خیلی استفاده کرده و دومی م میگفتن بعد از فصل سومش خیلی جالب نیست..
به هرحال این سریالی بود که هم باهاش خندیدم هم خوب بود و امتیازشم بالاست. البته تا اخر فصل 8 ببینید فصل 9 یه اسپین افه که گویا خیلی موفق نبوده، امتیاز قسمتای فصلای قبل همه بالای 8 ن ولی قسمتای فصل 9 امتیازاش رو 6ن.

خلاصه که شمام سریال یا فیلم معرفی کنید..با تشکر.

fatemeh.hee

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

به نقل از سمپادك :
مرسی (:
سریال two and a half man چی؟ این چطوره؟

فیلم slender man رو هیچکس ندیده؟ جزو فیلمای ترسناک بود خبر ندارم از نمره و ایناش..

وsilence of the lambs (سکوت بره ها) چطوره؟ ترسناکه یا چندشه؟ خواستم ببینم ترسیدم ترسناک باشه :/
the silence of the lambs یکم ترسناکه,جنایی ولی نه اونقد که بخاطرش از دیدن همچین فیلمی بگذری

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94

خب game of therones که نیاز به معرفی نداره ولی مثلا از سریالای چند سال اخیر how to get away with murder یا black mirror یا اگه علاقه دارین به این سبک south park خیلی خوبه که الان فک گنم سیزن نوزده بیست باشه ولی خب 10_12سیزن اولش بهتر بودن grey's anatomy هم شیش هفت فصل اولش جالب بود ولی بعدش دیگه خیلی خوب نبود big bang theory هم از فصل پنج شیش دیگه جذابیت سابق رو نداره ولی بازم جزو سریالای خوب محسوب میشه، scrubs واقعا فصل نه رو نبینین ولی فصل های دیگه ش خیلی خوب بودن.outcast هم یه سریال تقریبا ترسناکه یه فصلش پخش شده بنظرم خوب بود.
انیمیشن هم secret life of pets بد نبود، sausage party هم بد نبود(مناسب کودکان هم نیست)
منتظر doctors strange و fantastic beasts هم هستم
Grand tour هم درسته مستنده ولی خب برای کسانی که علاقه دارن و خودم از آمازون پخش میشه همون مجریای top gear رو داره
Seinfeld هم سریال طنزه ریتینگ بالایی هم داره از سال 1989 تا 1998 پخش میشد

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
سریال a series of unfortunate events به تازگی داره از Netflix پخش میشه تا الانم شیش قسمت اومده و ریتنگشم خوبه 8/6ولی خب تازه سه روزه که پخش میشه.neil Patrick harris هم نقش کنت الاف رو بازی میکنه.و قراره تو سه فصل هشت قسمتی پخش بشه.من بعنوان کسی که دوره راهنماییشو با کتابای بچه های بدشانس گذرونده خوشم اومد از سریالش.یه تغییرات خیلی جزئی هم نسبت به کتاب داره.و فصل اولش تا پایان کتاب چهارم رو نشون میده.

KS.small.dreamer

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
96
Interstellar ! بی برو برگرد باید حتما این فیلمو ببینید! چون حرف ندارههه! ( البته اگه تا الان ندیدینش ! ) خصوصا اگه عاشق فیلمای علمی تخیلی باشین که این فیلم توش معرکه ست. البته به اندازه کافی از قصه ، بازی و موسیقی خوبم بهره برده! در تعریف موسیقیش همین بس که هانس زایمر صاحب اثره! >:D< و در ضمن کارگردان ، نولانه! دیگه واقعا حرفی ندارم! جز اینکه حتما ببینیدش! [-o<

بالا