• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه امیرکبیر

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .
پاسخ : سمپادی‌های دانشگاه امیرکبیر

یکی رمز پورتالشو یادش رفته باشه باید کجا بره؟

AraSh.HaShemi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Tehran Polytechnic / University of Naples federico II
رشته دانشگاه
B.Sc. Mechanical Eng / M.Sc. Autonomous Vehicle Eng
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ویــدا :
یکی رمز پورتالشو یادش رفته باشه باید کجا بره؟
پرتال دانشجویی میری آموزش کل
پرتال اداره رفاه میری ساختمون معاونت اداره رفاه
از توی سایت نمیشه کاری کرد

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

این پیش ثبت نام شوخیه دیگه؟
من پورتالم بستس آخه :D

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

پیش ثبت نام نکنی مشکلی پیش نمیاد ولی ارزیابی و مشاوره واجبن ...

• لایک
امتیازات: Quf

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

یکم توضحیاتش ناقص بود... :-"
knfp_aut.png

!Muse!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب-3
شهر
تهران
دانشگاه
پلیـــــــــ تکنیــــــکـ

از هرگونه تجربه شما از دروس عمومی استقبال میکنیم

angry-bird

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد اینجا=)
شهر
همدان
دانشگاه
شهید شریف واقفی
رشته دانشگاه
هوافضا

سلام!
کسی فایل کتاب مکانیک سیالات وایت رو داره؟ترجمه فارسی

!Muse!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب-3
شهر
تهران
دانشگاه
پلیـــــــــ تکنیــــــکـ

دوستان هرکس احیانا فایل تایم کلاس های ترم بعد دروس سرویس و عمومی رو داره لطف کنه باسپاس

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

اینکه نمره ها هی میان و من معدلم رو 6.25، تعداد واحدای پاس کرده رو 3؛ و وضعیت تحصیلی رو مشروط مونده

طبیعیه؟

یا جدی جدی معدلم 6ه؟ :D

atousa.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
نرم افزار

atousa.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Agent P :
اینکه نمره ها هی میان و من معدلم رو 6.25، تعداد واحدای پاس کرده رو 3؛ و وضعیت تحصیلی رو مشروط مونده

طبیعیه؟

یا جدی جدی معدلم 6ه؟ :D

عادیه :D
نمره های بعدی هم یواش یواش درنظر گرفته میشن.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

سلام به همه دوستان امیرکبیری
همون طور که می دونین به زمان انتخاب واحد نزدیک هستیم و انتخاب اساتید خوب اهمیت زیادی داره. خواهش میکنم از همتون حتی دوستان 94 ای درمورد دروس عمومی واز سایر دوستان درباره دروس سرویس نظیر معادلات و ریاضی 2 و .... نظرتان رو درباره استاد هایی که باهاشون داشتین بیان کنید. خودمم پیش قدم می شم:
تفسیر موضوعی :: پارچه باف دولتی
درمجموع میشه گفت استاد خوبیه. این رو میشه از اونجا فهمید که ما کلن 5 یا 6 تا 94 ای سرکلاس بودیم و بقیه سال بالایی و 91 و 92 ای فراوان داشتیم. یه موضوعی که آزار میده اینه که 1 نمره واسه حضوروغیاب اجباری میزاره و هر جلسه غیبت 0ّ25 به جز1 جلسه و 5 جلسه غیبت کنید کل نمره رو ازدست میدید. ولی امتحانش به غایت آسونه و میاد آخر ترم یه جزوه fake ص110 میده ولی کل سئوالات اون از مطالب سرکلاس هست و سرکلاس ما یه یارویی همه چیز رو می نوشت و حدود 30 صفحه بود و اگه میخوندم کامل می شدیم یه تحقیق 2 نمره ای هم واسه تفسیر 2 الی 4 آیه میده
فارسی::مقصودی
دریه کلام عالیه. میتونی سرکلاس نری. هیچی هم شاید لازم نباشه بنویسی چون خودش یک کتاب شرح داره که امتحان کامل از اونه. معمولا کلاسش20 الی 30 دقیقه کمتر از عرفش با گفتن خسته نباشید تموم میشه. هم چنین تا 5 مونده به کلاس هم اگه برسی حاضری می گیری تازه تو بعضی کلاسهایش اگه زود بیایی پ تعداد اومده ها در اول کلاس کم باشه بهتون مثبت میده و این مثبت ها رو هم تاثیر میده .دوستم میگفت 17 میشد ولی 6 تا مثبت داشت و 19 شد. البته کمی گویا رندوم نمره میده
فیزیک 2:: حبیبیان
میگن یکم ارفاق میکنه ولی چرت میگن
این ترم هیشکی از نمره هاش راضی نبود و فیکس نمرتو میداد. میاد واو به واو هالیدی رو تخته می نویسم و تقریبا هر چند جلسه یک بار حضور غیبت میکنه. من خیلی ازش راضی نبودم ولی بعضی ها هم راضی بودن. پایانترم نزدیک کامل شدم و میان ترممو خوب ندادم ولی توجه بسیار کمی ب پیش رفتم کرد.

خواهش میکنم شما هم تجربیاتم رو ب اشتراک بزارید :) :) :)

• لایک
امتیازات: ----

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

خب همین 2تا چیزای قابل گفتن داشتن...

تفسیر نهجل، فیروزیان
تا یه غیبت رو گفت براتون تو پایانترم ارفاق میکنم؛ در حد 2 نمره حدودا
بعد کلا کاری به کسی نداره سر کلاس، فقط همینکه ساکت باشی کافیه؛ دیگه هرکار میخوای بکن!

امادگی جسمانی- قیطاسی
در این حد که من ندیدمش اصلا، امتحانم ندادم، بهم داد 18

• لایک
امتیازات: ----

Programmer

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

فارسی - کیوانفر L-: : سر کلاسش باید بیست دقیقه کنفرانس بدید اون هم نه کنفرانس الکی همه فاکتور های یه کنفرانس خوب باید رعایت بشه مثلن اگه مدت کنفرانستون چیزی غیر از ۱۹، ۲۰ یا ۲۱ دقیقه باشه ایراد میگیره. حضور غیاب، گوش دادن در کلاس و فعال بودن براش خیلی مهمه پس دیگه نمیشه سر کلاسش خوابید باید سعی کنی ردیف های جلو بشینی تظاهر کنی که داری بهش گوش میدی :| و به حرف های (مثلن) خنده دارش الکی بخندی :| من یکی از زجر آور ترین ساعات زندگیم سر این کلاس ها سپری شد! در مورد امتحان هم باید یه کتاب نسبتن قطوری که حذفی هم داره رو بخونین ولی امتحان اونقدر ها هم براش مهم نیست بیشتر فعالیت و حضور در کلاس مد نظرشه. بهتون پیشنهاد میدم اگه مثل من از ادبیات متنفراید به هیج وجه سمتش نرید وگرنه بیچاره میشین. ولی اگر به این جور چیز ها علاقه مند اید کیوانفر میتونه گزینه خوبی براتون باشه.

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

منم تجربیات 4 سالمو بگم :
اندیشه 2 و تفسیر نهج البلاغه حاجی ابراهیم : حاجی ابراهیم من خیلی راضی بودم ازش چون که مشخصه چی باید برا امتحانش بخونی .جزوه ش هم جزوه منسجمیه سرکلاسم خوب توضیح میده یعنی مطالب جزوه رو باز میکنه و شعر و حکایت از مثنوی می خونه و ... از همه جای جزوه ش ولی سوال میده یعنی دقیق باید بخونید.

اندیشه 1 کرمی : کرمی من خودم سر کلاسش خیلی سعی می کردم گوش کنم ولی صداش خیلی کم بود اصن نمیشنیدم!!کسایی که حرفاشو میشنیدن میگفتن خیلی جالب و جذابه صحبتاش !اصلنم خوب امتحان نمیگیره چون سوالاش کل یه فصلو شامل میشن ..شما باید خیلی بنویسین و توضیح بدین..خودشم گفته که همینو میخواد..

تاریخ فرهنگ و تمدن با خوشی : بد نبود ...کلاساش به نظرم خیلی جذاب نبودن ..اونقد جذاب نبودن که یادم نمیاد کلاساشو حتی امتحانو !!

انقلاب میرخلیلی :میرخلیلی کلاساش جذابن..خواب آور نیستن ..جزوه ش یه مقدار زیاده ...اما برای نمره گرفتن فرصت هست..مثلن خلاصه کتاب ..یا اینکه هیچ غیبتی نداشته باشی...اینا نمره اضافه داره.

فلسفه اخلاق مدنی :اینم خیلی خوبه کلاساش..اصن خشک نیست ..مثالای خوب میزنه با بچه ها بحث میکنه..جزوهشو هم خودش میده ..ولی امتحانش یه مقدار سخت بود.

فارسی موذنی :اصن خوب نبود..سرکلاس که درست درس نمیداد...نمره هم معلوم نیست رو چه اصولی داد....همینجوری الکی نمره داده بود مث درس دادنش...

زبان سوادکوهی: سواد کوهی کلاساش به نظرم خوب نبود یه کم گیر الکی میداد..ولی اونم فرصت برا نمره بهمون داد..یه سری شعرای انگلیسی داد که بایستی مفهوم و معنیشونو خودمون پیدا میکردیم تو امتحان ازشون سوال میداد اضافه بر بیست...

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

فقط اینکه اگه داشتید حذف ترم میشدید و اخراج میشدید هم با میلایی برندارید. کوچکترین بویی از انسانیت، فهم ، شعور، نبرده. هیچی اصن هیچی.
من تاندون پاهام کش اومده بوده یه ماه تو گچ بودم. بعد دقیقن فردار روزی که از تو گچ در اوردم امتحان پرش بوده. بعد کلی بهش میگم استاد من خودم رشتم پرش طوله اگه میشه اون هفته بگیر این هفته خیلی خطرناکه میگه یا میری حذف پزشکی میکنی یا صفر میشی. بعد گفتم باشه. باید 65 سانت بپریم من 65 پریدم دقیق بعد میگه 63 پریدی. چرا؟ چون از زیر میبینه مشخصا کمتر میشه. و خب سانتی متری بیست و پنج صدم کم کرد :)) .
سه هزار مترو براش دو بار 2925 متر دویدم تازه بهش گفتم دور اخر بگو چقد وقت دارم من بدوم تمومش کنم دور اخر میگم استاد چقد مونده؟ میگه بدو وقت داری بعد نصفه دور آخرو زدم میگه وقت تمومه :)) .
بعد اینا هیچی پام تو گچ بوده بهش میگم چار هفته نمیتونم ورزش کنم نیام کلاس دیگه؟ میگه نه باید بیای اینا رو ببینی :)) . هیچی دیگه ما چار هفته کارمون این بود میرفتیم میشستیم بقیه میدویدن :)). یه بار گفت میتونی بدوییا با پای گچی حتی :)).
حالا بازم هست امپرم اومد پایین تعریف میکنم :)) .

عمومی دریابیگی .
ینی بی شک بهترین استاد موجود در تاریخه دانشگاهای جهانه. از 14 جلسه ای که میشد تشکیل بشه خودش 6-7 جلسشو نیومد. نهایتن 7 جلسه رفتیم. بعد 5 میومد 5:30 میگفت یه خوبی من اینه که خودم زودتر دانشجو هام خسته میشم . بعد میگفت خسته نباشید . :)) . بعد اگه به مباحث عمومی علاقه دارید خیلی استاد پریه از لحاظ علمی. امتحانشم 14 تا سوال بود 8 تاش اومد تو امتحان. زیاد بود جواباش ولی خب حداقل مشخص بود سوال امتحان چیه . بعد میگن خییییلی هم دست باز تصحیح میکنه .
+در همین حین که داشتم مینوشتم نمره هاش اومد :)))))

عمومی مبشری.
اینو فقط در حالتی که حذف ترم بودید بگیرید وگرنه دیگه نگیرید. سر کلاس بخوابی، با گوشی کار کنی، حرف بزنی تیک میزنه کنار اسمت نمره کم میکنه. بعد باهاش بحث کنید و پیروز بشید نهایتن بهتون 1.5 میده. به دوست خودم داد یکو بیست پنج صدم کامل هم نوشته بود . صرفن چون سر کلاس ها همیشه تو بحثا برنده میشد. خودمم شدم 4.5 :)) امتحانشم یه دویست صفحه کتابه که خیلی هم گنگه نثر و ایناش :)) ایمیل جواب نمیده بعد دادن نمره هام دیگه دانشگاه نمیاد.

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

انتخاب واحد دقیقاً چه روز و چه ساعتی‌ه؟
همه‌ی دانشجوهای سال‌های مختلف همه‌ی رشته‌ها هم‌زمان انتخاب واحد می‌کنن؟!
برنامه کلاس‌ها رو کِی میذارن توی پورتال پس؟:|

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

× آخ‌جون نوب‌های انتخاب‌رشته ((: "-:

ششم و هفتم بهمن انتخاب واحد ترم جدید ه؛ به هر ورودی یه تایم اختصاص داده‌ن که پورتال براشون باز شه. مال شما هفتم، از ساعت ده تا دوازده ه و آخرین گروهی هستین که انتخاب واحد می‌کنین؛ لذا تا حد خوبی هیچی نمی‌رسه به‌تون. ((:
برنامه‌ی دروس ارائه‌شده رو هم روی بُرد دانشکده می‌زنن نه توی پورتال. روز و ساعت کل‍اس‌ها هم هست اون تو و خودتون باید واحدهایی که می‌خواین رو جوری تنظیم کنین که تداخلی چیزی پیش نیاد. [دروس ارائه‌شده از چیزی که هفته‌ی پیش روی برد بود تغییر کرد یه کم امروز؛ اگه خواستی نشون بدم‌ت. :‌دی]

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

به نقل از هامـون :

زیاد امیدوار نباش چیزی به شماها نمیرسه :)). ولی یه سری تاکتیک ها هست بتونی به بهترین چیز ها برسی که یکم سخته. "-:

بعد یه نکته ی خیییلی مهم اینکه وقتی درس میخوای برداری به امتحاناشون حتمن دقت کنید. من خودم تو ترم دو دقت نکردم مثن دو هفته قبل امتحان فهمیدم تو دو روز چارتا امتحان دارم و طبیعتا هر چارتاش خراب شد

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از gaucho :
زیاد امیدوار نباش چیزی به شماها نمیرسه :)). ولی یه سری تاکتیک ها هست بتونی به بهترین چیز ها برسی که یکم سخته. "-:

بعد یه نکته ی خیییلی مهم اینکه وقتی درس میخوای برداری به امتحاناشون حتمن دقت کنید. من خودم تو ترم دو دقت نکردم مثن دو هفته قبل امتحان فهمیدم تو دو روز چارتا امتحان دارم و طبیعتا هر چارتاش خراب شد

آدم با امید زنده‌ست دیگه.
تاکتیک‌ها رو می‌فرمایی واسه‌مون؟

بالا