• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : والیبال

به نظرم اگه روحیه تیم خوب باشه برنده ایرانه.
چون ایران 4 ساعت از لهستان بیشتر استراحت کرده و بازی های قبلیش هم سبک تر بوده.

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
فقط نه فصل مورتیمر خوندم......

تا حالا خیلی خوب بازی نکردیم
یعنی اونطوری که همیشه خوب بودیم نبود
انتظارا خیلی بالاس

شبنم...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(مادر)
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
94

تا الان چکار کردن ؟نتایج چیه؟

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

درسته که کارشناس نیستم اما به عنوان یک تماشاچی اصلا کواچ رو مربی ای که دربالاترین سطح والیبال جهان بخواد فعالیت کنه قبول ندارم. استرس در تمام بازی در چهره این مربی دیده میشه و اصلا توانایی آرامش دادن به بازیکن ها رو نداره چه برسه به سطح فنی. حتی نمیدونه کی باید ویدیو چک بگیره. درحالیکه مربی لهستان آرامش بیشتری داره ، ویدیو چک های طلایی میگیره . توانایی خورد کردن اعصاب حریف رو داره.
کل تاکتیک مربیمون هم اینه که هروقت تیم داشت بدبازی میکرد یکم به معروف استراحت بده بعدش مهدوی بره تو اگه بد بود بیاد بیرون وگرنه باشه.
بااینکه تیممون رو خیلی دوستش دارم اما مربی رو نه اونقدر.

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد

به نقل از .شبنم. :
تا الان چکار کردن ؟نتایج چیه؟
یه دونه باخت وسه تابرد اگه اشتباه نکنم!!!!!!شایدم دوتا برد.....
به هر حال که توی جدول پنجمیم...امریکا اوله

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از Abolfazl97 :
درسته که کارشناس نیستم اما به عنوان یک تماشاچی اصلا کواچ رو مربی ای که دربالاترین سطح والیبال جهان بخواد فعالیت کنه قبول ندارم. استرس در تمام بازی در چهره این مربی دیده میشه و اصلا توانایی آرامش دادن به بازیکن ها رو نداره چه برسه به سطح فنی. حتی نمیدونه کی باید ویدیو چک بگیره. درحالیکه مربی لهستان آرامش بیشتری داره ، ویدیو چک های طلایی میگیره . توانایی خورد کردن اعصاب حریف رو داره.
کل تاکتیک مربیمون هم اینه که هروقت تیم داشت بدبازی میکرد یکم به معروف استراحت بده بعدش مهدوی بره تو اگه بد بود بیاد بیرون وگرنه باشه.
بااینکه تیممون رو خیلی دوستش دارم اما مربی رو نه اونقدر.

قرار نیست شما از کسی خوشتون بیاد!سرمربی تیم ملی رو که با ساز شما انتخاب نمیکنند!
حرفهای شما در مورد استرس و اینها کاملا بی اساسه.

احتمالا ایشون رو میشناسید:

rezende_int_2015.jpg

آیا کواچ از ایشون بیشتر عصبیه؟بیشتر از ایشون کار رو با استرس دنبال میکنه؟

Bernardinho has been the coach of the male team, with whom he won the Olympic title in 2004, three World Championships, two World Cups and eight World Leagues.

یک قهرمانی المپیک،پنج قهرمانی جهان و هشت قهرمانی لیگ جهانی!این فقط عناوین قهرمانی ایشون با برزیل هست!

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

کواج کارش خوبه مطمئن باشید اگه کارش خوب نبود تا حالا صد تا کارشناس صداشون در می اومد.دیگه به تیم ایران مثل تیم های ضعیف نگاه نمیشه.بازی امروز که با روسیه هست باید بازی سختی باشه چون روسیه بازی با آرژانتین رو برده.
در مورد بازی دیروز با لهستان من اگه اونجا بودم داور رو تیر بارون می کردم X-(الکلی به ایران کارت قرمز داد.دلیلش چی بود؟؟؟بازیکنا دیر اومدن تو زمین!!!!! L-:این دیگه از اون حرفا بود!اگه می خواستن کارت بدن باید به تونس می دادن چون 5دقیقه دیر کردن و ایرانیا بعد از 3دقیقه تو زمین بودن!مگه داریم؟مگه میشه!

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد

واقعا چی شد که امروز باختیم؟؟؟؟؟

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

با لهستان تو بازی دیروز بهتر بودن امروز چی شد من نمی دونم !ای کاش می رفتید تو سایت فدراسیون و درصد تیم ها رو میدید.سرویس و دفاع 6به 2بود!
من دیگه حرفی ندارم X_X

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من اشتباه میکنم یا واقعا امسال تب والیبال کمتره بین مردم؟ :-" من تا الان فقط دو ست از بازی با لهستان رو دیدم و به نظرم کیفیت بازی تیم اونقدرا هم بد نیود :-? به هرحال این مسابقات مثل لیگ جهانی نیست. همه تیما با حداکثر قدرتشون ظاهر میشن!

سیستم صعود از گروه و اینا کسی میدونه دقیق چجوریه؟ فک کنم نهایتا 4تا تیم اول باهم بازی میکنن و میشه فینال و رده بندی :-? کسی دقیق میدونه بگه :-"

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از Fateme.RMA :
من اشتباه میکنم یا واقعا امسال تب والیبال کمتره بین مردم؟ :-" من تا الان فقط دو ست از بازی با لهستان رو دیدم و به نظرم کیفیت بازی تیم اونقدرا هم بد نیود :-? به هرحال این مسابقات مثل لیگ جهانی نیست. همه تیما با حداکثر قدرتشون ظاهر میشن!

سیستم صعود از گروه و اینا کسی میدونه دقیق چجوریه؟ فک کنم نهایتا 4تا تیم اول باهم بازی میکنن و میشه فینال و رده بندی :-? کسی دقیق میدونه بگه :-"
نه :د
شبیه لیگ عه
همه با هم بازی میکنن

2011 ایران نهم شد فک کنم

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

شما اون دو ست بازی که دیدی به قول بهروز عطایی بهتزین بازی ایران در کل این چند سال اخیر بوده :-" اون دو ست اول با لهستان واقعا استثنایی بود!خیلی عالی بود!

دو تیم اول میرن المپیک،فکر هم نکنم چهارتیم اول دوباره باهم بازی کنند.همینجوری گروهی همه تیمها باهم بازی میکنند و قهرمان مشخص میشه.اگه کس دیگه ای در این مورد اطلاعاتی داره مارو هم مطلع کنه.

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد

با همه بازی میکنیم....مرحله اول تموم شد...مرحله دوم وسوم هم هست....بعدش براساس امتیازا رده بندی میشه

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

مرحله دوم و سوم دقیقن چجوریه؟!

ویرایش:فکر کنم حرف شمارو درست متوجه نشدم :د الان فهمیدم!

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

نحوه برگزاری رقابت های جام جهانی والیبالنحوه برگزاری رقابت های جام جهانی والیبال
دسته بندی: والیبال
تاریخ: ۱۴:۰۰:۰۸ ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
سایز متن: +-
جام جهانی والیبال از ۱۷شهریور در ژاپن با حضور ۱۲تیم آغاز می شود.
به گزارش کاپ، جام جهانی والیبال که هر ۴سال یک بار برگزار می شود به نوعی اولین مسابقه جهت کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶به شمار می رود.
در رقابت های جام جهانی 2015 به جز تیم میزبان، کشورهای ایران و استرالیا از قاره آسیا، لهستان به عنوان قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۱۴، روسیه و ایتالیا به عنوان رنکینگ داران اروپایی، آرژانتین و ونزوئلا به نمایندگی از آمریکای جنوبی، کانادا و آمریکا از آمریکای مرکزی و مصر و تونس از قاره آفریقا شرکت کنندگان در این مسابقات هستند .
این ۱۲تیم باید به صورت دوره ای با هم رقابت کنند. اما قرار است این بازی ها در سه مرحله برگزار شود و در هر مرحله تیمها به دو گروه شش تیمی تقسیم می شوند. ۶۶بازی در کل به انجام می رسد و دو تیم برتر مجوز حضور در المپیک را کسب می کنند.
قانون رده بندی :
۱-تعداد بردها ۲- امتیاز ۳- میانگین ست ۴-میانگین امتیاز ۵- نتیجه رودررو
سالن های برگزاری مسابقات :
بازی ها در ۵شهر هیروشیما، اوساکا، هاماماتسو، تویاما، توکیو و در ۶سالن به انجام می رسد.

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد

به نقل از əlireza :
مرحله دوم و سوم دقیقن چجوریه؟!ع

ویرایش:فکر کنم حرف شمارو درست متوجه نشدم :د الان فهمیدم!
جور خاصی نیست...میرن شهر های دیگه وبا تیمهای گروه دیگه مسابقه میدن

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

الان به دو گروه 6تیمی که تقسیم نشدن خب :-? همینجوری داریم با اون 11 تای دیگه بازی میکنیم :-?

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

از همون اول اولشم به کواچ اطمینانی نداشتم و اگه الانمنه، چند سال دیگه میفهمیم که والیبالمونو رو به افول برده و حتی لولشو ثابتم نگه نداشته ...
دوستان کسی درمورد بازیای انتخابی المپیک خبر داره؟ به جز این سری بازیا؟
اصلا برگزار میشه آیا؟

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

گزارشگر بعد از بازی با روسیه گفت اردیبهشت هم یه سری مسابقه هست که اگه ایران اونارو ببره شاید اتفاقی بیفته :|ولی درباره ی کواچ :
کواچ کارش درسته و سطح مسابقات خیلی بالاست.این بازیکنا اونقدری حرفه ای هستن که سرویس خراب نکنن ولی اینقدر سطح مسابقات بالاست و استرس بازی ها زیاده که حتی بهترین ها هم سرویس خراب می کنن چه برسه به ایرانیا!تو لیگ جهانی هم معروف گفته بود آمریکا هم به خاطر سطح بالای مسابقات آمریکایی ها کوچکترین اشتباه ،یعنی خطای تور می کردن!البته بگم موزرسکی سومین والیبالیست پر درامد جهانه :Oمیخائیلف هم بعد از بازی گفت برد امروز رو مدیون موزرسکی هستیم

doregard649

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
روانشناسی

بازیکنا اون شادابی و طراوت قبلیو ندارن انگار ی جور چند دستگی داخل تیم اتفاق افتاده..اصلا با بی اعتنایی کامل نسبت به حرف های مربی عمل میکنند ..اتحاد قبلی توی تیم وجود نداره..ی روانشناس خوب میخواد تیم

بالا