• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جشن بزرگ سمپادیا و بنیاد کودک

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
photo_2015_08_14_22_02_48.jpg

"جشن بزرگ سمپادی‌های مشهد که هرساله با هدف معرفی و جمع آوری کمک‌های نقدی برای طرح خیریه سمپادیا و بنیاد کودک برگزار میشود در سال جاری نیز برای سومین بار متوالی با برنامه هایی همچون اجرای تئاتر ، موسیقی و جشنواره غذا در حال برگزاریست تا بتواند برای شما دوستان عزیز لحظات شاد و به یادماندنی را ایجاد کند. حداقل هزینه شرکت در این جشن ۱۵ هزارتومان بوده که تمام مبلغ دریافتی صرف امور خیریه برای طرح سمپادیا و بنیاد کودک خواهد شد.

زمان: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

مکان: مشهد ، میدان فردوسی ، ابتدای بلوار شهید قرنی ، مجموعه استعدادهای درخشان مشهد ، سالن شهید بهشتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۷۹۱۱۲۴ یا ۰۹۱۰۵۵۵۷۰۲۷ تماس حاصل فرمایید."یا به سایت مراجعه کنید
لینک سایت: http://www.sampadia.com/childf/

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : جشن بزرگ سمپادیا و بنیاد کودک

بچه ها اگر میخواین توی جشن شرکت کنین لطفا زودتر ثبت نام کنین. چون قرار بر این شده که حضور برای عموم آزاد باشه و باتوجه به روال سال گذشته که کامل سالن پر شد احتمالش هست بعدا ظرفیت تکمیل شده باشه و شرمنده دوست های خودمون بشیم ...

+ پاشین بیاین ! خوش میگذره دور همی ! :D

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

من خیلی دوس دارم بیام ولی اون روز امتحانمه باید پاس کنمش نمیشه :-"

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

جشن بزرگ سمپادی‌های مشهد که هرساله با هدف معرفی و جمع آوری کمک‌های نقدی برای طرح خیریه سمپادیا و بنیاد کودک برگزار میشود در سال جاری نیز برای سومین بار متوالی با برنامه هایی همچون اجرای تئاتر ، موسیقی و جشنواره غذا در حال برگزاریست تا بتواند برای شما دوستان عزیز لحظات شاد و به یادماندنی را ایجاد کند. حداقل هزینه شرکت در این جشن ۱۵ هزارتومان بوده که تمام مبلغ دریافتی صرف امور خیریه برای طرح سمپادیا و بنیاد کودک خواهد شد.

زمان: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

مکان: مشهد ، میدان فردوسی ، ابتدای بلوار شهید قرنی ، مجموعه استعدادهای درخشان مشهد ، سالن شهید بهشتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۷۹۱۱۲۴ یا ۰۹۱۰۵۵۵۷۰۲۷ تماس حاصل فرمایید.

جهت ثبت نام خواهشمند است پس از پرداخت وجه مورد نظر خود (حداقل ۱۵ هزارتومان) به صورت آنلاین از طریق فرم پرداخت آنلاین در نوار بالای صفحه و یادداشت شماره پیگیری واریز وجه ، فرم انتهای صفحه را تکمیل فرموده و ارسال نمایید. پس از تکمیل و ارسال فرم ظرف ۲۴ ساعت کد پذیرش و رسید دریافت وجه برای شما ارسال خواهد شد.

نکات مهم:

۱- ظرفیت سالن محدود میباشد. لذا باتوجه به سابقه سنوات گذشته و تکمیل بیش از ظرفیت سالن ، خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در جشن نسبت به ثبت نام در اسرع وقت اقدام فرمایید.

۲-حضور در این برنامه برای عموم دانش آموزان و دانشجویان آزاد بوده و در صورتی که دانش آموزان و دانشجویانی خارج از مراکز سمپاد نیز تمایل به حضور در این جشن داشته باشند ثبت نام خواهند شد.

۳- در صورت تمایل برای ثبت نام گروهی و داشتن همراه ، خواهشمند است هزینه خود و همراهان را (نفری حداقل ۱۵ هزارتومان) واریز فرموده و در فرم ثبت نام تعداد و نام همراهان خود را نیز وارد نمایید.

۴- خواهشمند است در هنگام حضور در جشن تمام شئونات اسلامی و شرعی را رعایت فرموده و ما را در برگزاری هرچه بهتر این مراسم و تداوم آن در سالیان آینده همیاری فرمایید.

۵- در صورت تمایل برای همکاری در برگزاری جشنواره غذا و پخت و آماده سازی غذاهای گوناگون برای جشن با ما تماس حاصل فرمایید. عواید حاصل از فروش جشنواره غذا صرف امور خیریه طرح سمپادیا و بنیاد کودک خواهد شد.

۶- در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام و واریز وجه از طریق سایت و یا عدم امکان ثبت نام آنلاین، با شماره های اعلام شده جهت ثبت نام تماس حاصل فرمایید.

۷- نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را پیرامون چگونگی برگزاری جشن از طریق منوی “ارتباط با ما” در نوار بالای سایت با ما در میان بگذارید.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

چه بی حال ! چه سوت و کور ! :D
خب پاشین بیاین دیگه ! فکر کنم امسال سالنمون با بچه های غیر سمپادی پر بشه بس که بچه های خودمون بی حالن والا !!! :D

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

IMG_20150828_190803.jpg

چهاردهم شهریور به نفع کودکان مستعد تحصیل کشورمون روی صحنه میریم :)

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ظرفیت سالن تکمیل شد. ایشال فردا منتظر دوستانی که ثبت نام کردن خواهیم بود.
ساعت 5 تا 7.5 بعد از ظهر. پول نقد هم همراه خودتون داشته باشین برای جشنواره غذا ! :D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بسیار هم عالی بود 8-> به شخصه بهم خیلی خوش گذشت. خسته نباشین همگی ;;)

تئاتر فقط زیاد مناسب نبود :-" پارسال بهتر بود یکم :-" و مسابقه هم یکم سخیف بود :)) همین دیگه بقیه ش خوب بود :-"

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

خب .. همینجا پست بدیم دگ ؟! :-?

بعد از عرض خسته نباشید به همه دوستان برگزارکننده - به جز پوریا !! :-" - و تشکر (شامل پوریا هم میشه این یکی!!) و اینا ؛ باید بگم که :

+ خیلی « خوشحال شدم از دیدن / حیف از نـدیدن » اونایی که :
1) می شناختم و می شناختن! 2) می شناختم و نمی شناختن!

پ.ن: بخصوص اولین ها که پیدام کردن یهویی! و انتظارشو نـداشتم چندان ؛ پویا و فاضل و امین و فاطمه .. // : )

پ.ن2: موردِ - نمی شناختم و می شناختن! - هم بوده احتمالا، که خب متاسفانه، رویت نـشدن انگار! + و از - نمی شناختم و نمی شناختن! - هم اونقدا انتظاری نباید داشت دگ؟!

پ.ن3: استاد دوما نـبود! :)) + مث دوره های قبل، بیش از همه از موسیقی انتهایی لذت بردیم! و البت جشنواره غذا هم خوب بود (;

پ.ن4: من که برا کمکِ هرچند کم، اعلام آمادگی کرده بودم .. خودتون صلاح نـدونستین دگ !!

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

چرا من هیشکی رو نمیشناختم؟:(((((
عکس نمیذارین؟

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
فقط نه فصل مورتیمر خوندم......

مسابقه جالب بود....موسیقی هم عالی بود...کلا همه چی خوب بود....
*من یک آدم تنها بودم....یعنی خدایی خیلیا رو میشناختم...ولی اونا منو نمیشناختن...خلاصه ش که خیلی بی کس وکار بودم :-s

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

خوش گذشت
ممنون از همه
و امیدوارم این گردهمایی، تاثیر داشته باشه روی آینده به تعداد از کودکان سرزمین مون :)

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

سالایه پیش بهتر بود
مسابقه اش خیلی بد بود اقا
من رفتم بالا ب هوایه این مسابقه های معمولی
ی هو دیذم میکروفن دادن دسته دوستمون و اهنگ‌پخش کردن
داشم از استرس میمردم ینی
خوب جیم زدم :-”

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

انقدر نیت جشن خوبه که هر اتفاقی توش بیوفته باز هم عالیه.
دست کادر اجراییش درد نکنه.

یک انتقاد جدی داشتم فقط،اونم تایم برنامه .پارسالم همین اتفاق افتاد.من میدونم هر برنامه ای یه مقدار تاخیر رو داره ولی دیگه یک ساعت؟! >:p

بقیه انتقادهاروهم بیخیال میشم،امیدوارم پاینده باشین :) :D

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

خب اول از همه بگم که من چقدر اومدن مشهد برام سخت بود و دردسرها کشیدم تا بتونم برنامه‌مو جور کنم و بیام. :)) به خصوص که درست مصادف شد با اسباب‌کشی خونه‌مون و من وسایلم تقریبا همه‌شون بسته‌بندی شده بودن و تو اون هاگیر واگیر چنین برنامۀ سفررفتن ناگهانی برای خانواده خوشایند نبود چندان!
تشکر می‌کنم از فاضل عزیز که تونست با گروهی که از رامسر عازم مشهد شده بودن هماهنگ کنه تا منم بتونم باهاشون بیام وگرنه اومدن برام میسر نمی‌شد و شانس حضور در چنین محفلی رو از دست می‌دادم.
برنامه با حضور تعداد زیادی از سمپادی‌ها برگزار شد و از این نظر امتیاز خوبی داشت، خود برنامه‌هایی هم که اجرا شدن از نظر من قابل قبول بودن و چندان خرده نمی‌گیرم.
مهم‌ترین نکته این بود که خیلی خوش گذشت و من دوستان زیادی رو موفق شدم ببینمشون. پویا، امیررضا، افشین (که نشناخت منو تا قبل این که خودمو معرفی کنم :)) افشین عالی‌ای تو پسر :)) ) ، فاطمه سالاری (که شوکه شد از حضور ناگهانی‌م :)) ) ، دات کی (:-") عزیز، احمد (اخلاقا ۱۸۰ درجه متفاوت با مجازی :)) ) ، نوید (بدشانس :-") و بسیاری دیگه از دوستان که یا می‌شناختم یا نمی‌شناختم خیلی تجربۀ فراموش‌نشدنی‌ای بود و امیدوارم که باز هم تکرار بشه در جاهای دیگه و به بهانه‌های دیگه :د

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

یعنی همتون رفته بودین و فقط ما نیومده بودیم؟؟ شت خب :/

Silenaaaaa

Sillenor
نام مرکز سمپاد
دبیرستان‌ فرزانگان ۱
شهر
مش‍‌هد
سال فارغ التحصیلی
95

جشنواره غذا از همه‌ش بهتر بود. من همه‌چی خوردم. سیریسلی. :‘‌|
ضمنا می‌تونیم طرحی بذاریم با عنوان "چسباندن کاغذی با محتوای یوزر خود در پس کله‌مان”؟ :‌| خیلیا بودن می‌خواستم واقعی‌شون رو ببینم چه شکلی ان. :-”"
ممنون می‌شم این طرح بررسی شه. :‌‌| :‌))

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

اکثرا سمپادیایی نبودن. رایت ؟ :-< لطفا نگید که بودن:))
بالایی@یه کاغذ گنده بگیریم دستمون.:))

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یه
به نقل از امین :
مهم‌ترین نکته این بود که خیلی خوش گذشت و من دوستان زیادی رو موفق شدم ببینمشون. پویا، امیررضا، افشین (که نشناخت منو تا قبل این که خودمو معرفی کنم :)) افشین عالی‌ای تو پسر :)) ) ، فاطمه سالاری (که شوکه شد از حضور ناگهانی‌م :)) ) ، دات کی (:-") عزیز، احمد (اخلاقا ۱۸۰ درجه متفاوت با مجازی :)) ) ، نوید (بدشانس :-") و بسیاری دیگه از دوستان که یا می‌شناختم یا نمی‌شناختم خیلی تجربۀ فراموش‌نشدنی‌ای بود و امیدوارم که باز هم تکرار بشه در جاهای دیگه و به بهانه‌های دیگه :د
یعنی شما میگی اینا همه اونجا بودین بعد من ندیدمتون؟؟ :O :O
من همش فک میکردم خودم تنهام که از مشهد نیستم :(( :(( :((

پ.ن: الان بطور کاملا جدی ناراحتم :(
پ.ن2: یکی از فانتزیام این بود بچه ها سایت رو از نزدیک ببینم که دیروز در یک مرحله به فنا رفت که فک کردم فقط مشهدیا هستن و امروز در مرحله دوم که ظاهرا بودن و من غافل!! ای دل غافل... حجت خااااک..یعنی خااااک :)) :))

بالا