• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات موبایلی

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
پاسخ : مشکلات موبایلی

گوشی S6 رو با کابل که وصل میکنم به لپتاپ نمیره روی حالت که ازش چیزی کپی کنم و اینا. فقط شارژ میشه. چیکارش کنم؟

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از باريون :
گوشی S6 رو با کابل که وصل میکنم به لپتاپ نمیره روی حالت که ازش چیزی کپی کنم و اینا. فقط شارژ میشه. چیکارش کنم؟
اولا میخواستی بگی اس 6 داری مثلا :-"
خوب باید رمز گوشیتو بزنی که بشه کپی کنی وقتی داره شارژ میشه ینی اتصالاتش وصله :-"

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من یک روزه که با گوشی آیفون۶ کار می‌کنم و درحال ساین‌این شدن اپل‌آیدی توی اپ‌استور بودم که هنگِ ناقص کرد(مثلاً توی هنگ کامل کلاً نمی‌شه کاری کرد٬ اما توی هنگ مذکور می‌شد از برنامه خارج شد و به هوم‌اسکرین رفت..) بعد پاورآف کردم؛ پاورآف همانا و دیگه روشن نشدن‌ش همان.
زدم توی شارژ نیم‌ساعتی (با اینکه می‌دونستم هشتاددرصدُ داره حداقل) و هی پاورُ زدم٬ نشد.
پاور و هوم‌ رو همزمان چندثانیه گرفتم٬ نشد.
یه کلید مرموز هم اون بالا سمت چب بود٬ آن و آف‌ش کردم٬ اتفاقی نیفتاد.
رفتم سرمُ بکوبم توی دیوار٬ بعد که برگشتم دیدم سیب‌لعنتی‌ش بالا اومده و داره روشن می‌شه. روشن شد و هوم‌اسکرین اومد٬ بعد چند ثانیه دوباره سیب و صفحه‌ی روشن شدن بالا اومد خودبه‌خود و روشن شد...

حالا من دیگه به این لعنتی اعتماد ندارم چون اکثر کسایی که آیفون دارن می‌گن یک‌بار هم هنگ نکرده چه برسه خاموش بشه و روشن نشه دیگه. آیا این تجربه رو داشتین شما؟ ینی این ازون سری‌های مزخرف‌شه و من اینقدر بدشانس‌م؟ چیکار کنم خب؟

پ.ن: همین مشکل تکرار شد و الآن خاموش‌ه و روشن نمی‌شه.

AmirHR

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه سال برا نانو می خوندم ولی ادامش ندادم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

به نقل از هامـون :
من یک روزه که با گوشی آیفون۶ کار می‌کنم و درحال ساین‌این شدن اپل‌آیدی توی اپ‌استور بودم که هنگِ ناقص کرد(مثلاً توی هنگ کامل کلاً نمی‌شه کاری کرد٬ اما توی هنگ مذکور می‌شد از برنامه خارج شد و به هوم‌اسکرین رفت..) بعد پاورآف کردم؛ پاورآف همانا و دیگه روشن نشدن‌ش همان.
زدم توی شارژ نیم‌ساعتی (با اینکه می‌دونستم هشتاددرصدُ داره حداقل) و هی پاورُ زدم٬ نشد.
رفتم سرمُ بکوبم توی دیوار٬ بعد که برگشتم دیدم سیب‌لعنتی‌ش بالا اومده و داره روشن می‌شه. روشن شد و هوم‌اسکرین اومد٬ بعد چند ثانیه دوباره سیب و صفحه‌ی روشن شدن بالا اومد خودبه‌خود و روشن شد...

حالا من دیگه به این لعنتی اعتماد ندارم چون اکثر کسایی که آیفون دارن می‌گن یک‌بار هم هنگ نکرده چه برسه خاموش بشه و روشن نشه دیگه. آیا این تجربه رو داشتین شما؟ ینی این ازون سری‌های مزخرف‌شه و من اینقدر بدشانس‌م؟ چیکار کنم خب؟

اگه یه روزه برو پسش بده یکی دیگه بگیر! نباید اینجوری بشه اصلا!

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نقل از هامـون :

خب هنگ کردن ک برنامه هاش هنگ میکنه مثلا تلگرام یا غیره بعد تسک منیجر میزنی اونو میبندی ولی اینکه روز اول و اونم در این حد غیر طبیعیه :D

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

همین٬ من شنیده بودم آی‌او‌اس وضع‌ش خوبه در زمینه هنگ نکردن٬ شک کردم.
پس فرستادم واسه دیجی کالا٬ امیدوارم با همون سرعتی که من از گوشی کار کشیدم باهاش کار کنن تا متوجه هنگی‌ش بشن:-" بعدم که متوجه شدم امیدوارم به ری‌سِت فکتوری و فلش و این‌کارا متوسل نشن...

جدا از روز اول٬ مسئله اینه که از تسک‌منجر(همون دابل زدن هوم‌باتن‌ه دیگه؟) هم برنامه رو ببندی٬ بعد لاک کنی بذاری اون گوشه٬ خاموش می‌شه و دیگه با پاور روشن نمی‌شه!!:/

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

گوشيت قطعن خرابه:-" و خب من زياد ديدم اين مشكلُ داشته باشن با آيفون ٦ ( چرا ٦ آخه؟ فايو اس بخرين ملّت )

بعد بگو برات عوضش كنن. يني اينو تعمير كنن دوباره بفرستن برات مشكل خواهي داشت باهاش قطعن :د

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من خواهم گفت که عوض کنن اما نمی‌دونم عوض کنن یا نکنن:/

خیلی به فایو اس فکر کردم؛ منطقی نیست آدم ۱و ۸۰۰ پول بده واسه گوشیِ دو سال پیش:/

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

من یه نوکیا ایکس 6 دارم بعد قفلش شکسته با خودکار اینام باز نمیشه . صفحش قفله الان دو روزه هر کار میکنم نمیتونم بازش کنم .
چند بارم خاموش روشن کردم سیمکارت در اوردم فقط یه بارش درست شد باز ک خاموش شد اینجور قفل کرد اما دیگه موفق نشدم باز کنم قفلشو .

یکی راهکار بده قبل از اینکه بخوام بدم تعمیر راهی داره ؟ کلی اس ام اس دارم خب جواب زنگامم نمیتونم بدم ملت نگران میشن :|

× حل شد . مرسی از اونی ک پ.خ داد .

ali_abdi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ميانه
رشته دانشگاه
پزشكي

من يه ايفون ٦دارم ،البته نميدونم اصن ربطي به گوشي داره يا نداره كه مدلشو نوشتم به هر حال نميدونم چرا نتو ميخوره:/,اينقدي كه هي تموم ميشه بسته من نت مصرف نميكنم حتي از اون قسمتي كه غير فعال ميكني استفاده نرم افزارا از نت بسته رو غير فعال كردم ولي با اين حال سه روز طول نميشه ١.٥گيگ تموم شه،قبلا اينجوري نبود نه كليپي باز ميكنم نه عكسي هيچي كسي بوده با اين مشكل مواجه شده باشه يكي از دوستام هم ايفون داشت اين مشكلو داشت

• لایک
امتیازات: 7T

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

دوستان من گوشی مادر گرامُ ریست فکتوری کردم بعد الان دیگه صدا نداره :| ن موقع حرفیدن نه کلیپ دیدن :| کمک پلیز :-"

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از Mobina7 :
دوستان من گوشی مادر گرامُ ریست فکتوری کردم بعد الان دیگه صدا نداره :| ن موقع حرفیدن نه کلیپ دیدن :| کمک پلیز :-"
من واقعا تا حالا همچین چیزی رو نه شنیدم نه تونستم پیدا کنم :|
تکرار کنین همین کارو شاید درست شد :)

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

نوت 4 دارم . چقدر طول میکشه باتریش شارژ بشه ؟

یه وقت زیاد نمونه شارژ باتریش ب فنا بره از الان X_X

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از sadlove :
نوت 4 دارم . چقدر طول میکشه باتریش شارژ بشه ؟

یه وقت زیاد نمونه شارژ باتریش ب فنا بره از الان X_X
حدود 1 ساعتو 40 دیقه اینها بیشتر ازین بشه ممکنه عمرش کم شه :D

E.ss

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farz 2
شهر
isf

یه گوشی با مدل ( SM-G531H ) هس
نمیدونم چجوری باش شات بگیرم
یکی کمک کنه لطفاً. :د

Rezvan.gh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دوبار مرحله اول شیمی و زیست..یک بار ادبی:دی
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

این حالتی که گوشی به حالت سیاه و سفید میره برای همه گوشیاست یا مدل خاصی؟(مثلا برای اینکه شارژبیشتر نگه داره) :-"

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Rezvan.gh :
این حالتی که گوشی به حالت سیاه و سفید میره برای همه گوشیاست یا مدل خاصی؟(مثلا برای اینکه شارژبیشتر نگه داره) :-"

صرفن توي آيفون ديدم به شخصه.

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از یسنا. :
یه گوشی با مدل ( SM-G531H ) هس
نمیدونم چجوری باش شات بگیرم
یکی کمک کنه لطفاً. :د
دکمه هوم+دکمه ی پاور رو باهم بگیرین میشه :D
به نقل از Rezvan.gh :
سامسونگ و اپلو حتی هوآوی هم دارن فکر کنم این قابلیتو :)

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

سلام . چجوری باید اطلاعات سامسونگ GT-s7262رو به sd منتقل کرد؟هر کاری می کنم نمیشه.و با این مدل چجوری باید شات گرفت؟

E.ss

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farz 2
شهر
isf

به نقل از Poria1999 :
Root access نمی خواد،Volume Down + Power button روی هر اندرویدی که ورژنش 4 به بالا باشه جواب میده.
نشد.

دکمه هوم+دکمه ی پاور رو باهم بگیرین میشه :D

شد. :د

ممنون از هردوتون. (:

بالا