• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چگونه یک دانشجو شویم؟!

آیا فهمیدین چجوری باید یه دانشجو بشین؟!

• رای‌دهندگان
    480

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
پاسخ : چگونه یک دانشجو شویم؟!

من که نتونستم کل صفحه ها رو بخونم فقط یه سوال از دانشجو ها داشتم ...
به همه خوابگاه میدن ؟
ینی مثلا به کسایی که خونشون تهرانه و دانشگاه های تهران رو قبول شدن هم خوابگاه میدن ؟ :D

Persian Knight

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اسفراین
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر/سخت افزار

به نقل از Face/Off :| :
حقیقتش به خاطر شخصیته چند بعدیم این اسمو گزاشتم
فلسفه تصویری که گذاشتم اینه که با مخاطبم باهام احساس دوری نکنه
چون بانمک ترین شخصیت تروله :D
ینی کمرم شکست ها :))
شجریان هم انقد سنگین از واژه "مخاطبم" استفاده نمیکنه :))

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

× آقاااا. من یه توصیه‌ی جدی بکنم.
اگه میاید پلی‌تکتیک، هرررگز از یعقوب می‌ماس لیمویی نگیرید. اگه می‌گیرید هم احساس نکنید خیلی زورمند یید و خودتون می‌تونید درش رو باز کنید.
کفِ دست‌هام رسما پینه بسته انقد تل‍اش کردم در لیمونادهای می‌ماس یعقوب رو باز کنم و ناکام بودم و ته‌ش دادم خود آقایعقوب بازش کنه برام.
می‌گن لیموناداش نفرین‌شده س.

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از دهقان خلافکار :
به همه خوابگاه میدن ؟
ینی مثلا به کسایی که خونشون تهرانه و دانشگاه های تهران رو قبول شدن هم خوابگاه میدن ؟ :D
نه آقا

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

بچه ها من خیلی شاخم.

همین دیگه، خواستم بهتون اطلاع بدم اگه یوقت تو بمب گذاری بی آر تی کشته شدم، بدونین اصن بمب گذاری به خاطر من بوده.

:/

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

photo_2015_08_06_13_07_30.jpg

دیشب یکی عکس دانشگاشونو نشونم داد من تصمیم گرفتم قیذ پزشکیو دامپزشکیو بزنم انتخاب رشته ازادمو تغییر بدمو اسم این دانشگاهو بذارم اول لیست :| :-" 8->

scare

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
متالورژی استخراجی

به نقل از ارغوان :
عه تو هم پی بردی آزاد چقد شاخ ه؟ ″″″-: چه دوستای خفنی دارم من اصن ″″-: بیا با بن هم آشنا شو پس ″-:
بن کیه دقیقا؟ "-: آزادو تو خانه موسیقی می بینم. "-:

یه تجربه م بگم؛استاد ریاضی ما کمی تا قسمتی ابله بود ترم اول. "-: بعد ما بیش ترین تفریح رو سر کلاس ایشون داشتیم؛مثلا ما فیلم و کلیپ می دیدیم،بچه های نساجی خواب بودن،پسرای هم رشته ای سلفی می گرفتن،بچه های صنایع چه چه می زدن و کلا به همین منوال.ما همواره ته کلاس می شستیم؛یه روز آخرای ترم با یکی استادمون دعواش شد و با داد رو کرد به دختره :اگه توعم می خوای مسخره بازی در بیاری برو ته کلاس پیش اونا. (اشاره انگشت به ما) ما دیدیم اوضاع ناجوره چه کردیم ته ترم؟ رفتیم گفتیم استاد شما خیلی خوب بودین،دلمون تنگ می شه بیا عکس بندازیم و استاد رام شد و هممونم پاس کرد.
نتیجه : در مواقع بحرانی،خلاقیت به خرج بدید. ؛؛)

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

به نقل از دهقان خلافکار :
به همه خوابگاه میدن ؟

اول به کسایی که شهرشون فرق کنه میدن بعد اگه جا بود به کرج و اسلام آبادو شهر ری و اینا میدن و اگه جا بود با نامه بازی و اینکه خونتون واقن دور باشه به دانشگاه ممکنه به خود تهرانی ها بدن

+

اومدید پلی تکنیک از مهدی چیز میزاتونو بخرید خیلی بهتره.

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از قاف :
اه ... حدسم اینه که خوابگاه خیلی فاز میده ... :))
البته اگه چنتا از دوستام هم باشن ...

• لایک
امتیازات: MTZ

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از sadlove :
دیشب یکی عکس دانشگاشونو نشونم داد من تصمیم گرفتم قیذ پزشکیو دامپزشکیو بزنم انتخاب رشته ازادمو تغییر بدمو اسم این دانشگاهو بذارم اول لیست :| :-" 8->

مهرناز همش ادمو مجبور میکنی ریاکاری کنه :))

نذار عکس دانشگاه بدم مجبورم نکن ^#^

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از gaucho :
اول به کسایی که شهرشون فرق کنه میدن بعد اگه جا بود به کرج و اسلام آبادو شهر ری و اینا میدن و اگه جا بود با نامه بازی و اینکه خونتون واقن دور باشه به دانشگاه ممکنه به خود تهرانی ها بدن
خوب نمیشه آدرس خونه یکی از فک و فامیلا تو شهرای دیگه رو بدیم ؟ :D

• لایک
امتیازات: MTZ

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

بن کیه دقیقا؟ "-: آزادو تو خانه موسیقی می بینم. "-:
بن دوست آزاد ه ″″-: ترم بعد بیا با الهه سمت‌مون نشون‌ت بدم‌ش ″-: خییلی خسته و خوب ه :ط ((:

اومدید پلی تکنیک از مهدی چیز میزاتونو بخرید خیلی بهتره.
مهدی دور ه بابا. |: چیپس اینا هم نداره.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از مازیمون :
مهرناز همش ادمو مجبور میکنی ریاکاری کنه :))

نذار عکس دانشگاه بدم مجبورم نکن ^#^

نمیخوام ریا کنی . نمیخوام خرج رفتن از ایران بذارم رو دست بابا . من به همون دارو املی ام راضی عم :د :- قانع

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

چرا میشه ولی باید کل مدارکتو با اون ادرس سینک کنی که خیلی دردسر داره. ماهی پنج شب میتونی خوابگاه بمونی بقیشم میتونی تا 10 شب فک کنم پولی بمونی. دیگه اگه برا کیف و ایناش میگی ده شب کافیه ((:
+

به شما دوره، تازگیا آورده همه چی . مهدی سلفه تقریبن میری اون پشت سر یخچال هر چی بخوای برمیداری میری . بعد خوبیش اینه کاسبی رو هم یاد میگیری. چون از اون جایی که خیلی آدم خسته ایه تا میری چیزی بخری میگه یه نیم ساعت بشین پشت دخل.

havard

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اندیشه
دانشگاه
دانشگاه تهران

بچه ها باید برم لباس بگیرم ابنه که دیگه نمی تونم تو جمع خوبتون باشم و به سوالایه زیادتون پاسخ بدم
در ضمن رفتم نظراته اون کسی که میگید برو باهاش ازدواج کن رو هم خودندم
باید بگم که من دیدگاهام با ایشون اصلا یکی نیست و ما اصلا تفاهم نداریم سنشونم که بیشتر از منه

در ضمن هر چند من خودم تیپ کت شلوار و کراواتو دوس دارم ولی فکر می کنم همه با هر لباسی که بخوان باید بیان یونی بر خلاف اونی که به ارایش گیر میداد

حقیقتش در این زمینه هم پیشنهاداتی دارم که تو دانشگاه انجام میدم

مثلا یه بار در اعتراض به وضع پوشش بچه هایه یه دانشکده هم قسم بشن و همگی لخت و عور مادر زادی برن به دانشگاه
مطمعن باشید انقلابی در عرصه بین المللیه این کار
انقلابــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

scare

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
متالورژی استخراجی

به نقل از Scarecrow :
یه تجربه م بگم؛استاد ریاضی ما کمی تا قسمتی ابله بود ترم اول. "-: بعد ما بیش ترین تفریح رو سر کلاس ایشون داشتیم؛مثلا ما فیلم و کلیپ می دیدیم،بچه های نساجی خواب بودن،پسرای هم رشته ای سلفی می گرفتن،بچه های صنایع چه چه می زدن و کلا به همین منوال.ما همواره ته کلاس می شستیم؛یه روز آخرای ترم با یکی استادمون دعواش شد و با داد رو کرد به دختره :اگه توعم می خوای مسخره بازی در بیاری برو ته کلاس پیش اونا. (اشاره انگشت به ما) ما دیدیم اوضاع ناجوره چه کردیم ته ترم؟ رفتیم گفتیم استاد شما خیلی خوب بودین،دلمون تنگ می شه بیا عکس بندازیم و استاد رام شد و هممونم پاس کرد.
نتیجه : در مواقع بحرانی،خلاقیت به خرج بدید. ؛؛)

این همون عکس ست،اونی م که تو بغل استاده و دوست بی فرهنگش با اشاره انگشت نشونش داده اصلا من نیستم. ؛؛)

PicsArt_08_08_2015_16_14_04.jpg

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

کسی قفل کرد بن خواهد شد ;;)
ب بحثتون ادامه بدین ;;)

scare

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
متالورژی استخراجی

به نقل از ارغوان :
بن دوست آزاد ه ″″-: ترم بعد بیا با الهه سمت‌مون نشون‌ت بدم‌ش ″-: خییلی خسته و خوب ه :ط ((:
میام بغلش کنم. "-:
مهدی بی ادبه؛یه بار به من گفت چیزی مصرف کردی؟بالایی.به همین برکت(همین "-:) قسم. |:

Persian Knight

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اسفراین
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر/سخت افزار

به نقل از Face/Off :| :
بچه ها باید برم لباس بگیرم ابنه که دیگه نمی تونم تو جمع خوبتون باشم و به سوالایه زیادتون پاسخ بدم
در ضمن رفتم نظراته اون کسی که میگید برو باهاش ازدواج کن رو هم خودندم
باید بگم که من دیدگاهام با ایشون اصلا یکی نیست و ما اصلا تفاهم نداریم سنشونم که بیشتر از منه

در ضمن هر چند من خودم تیپ کت شلوار و کراواتو دوس دارم ولی فکر می کنم همه با هر لباسی که بخوان باید بیان یونی بر خلاف اونی که به ارایش گیر میداد

حقیقتش در این زمینه هم پیشنهاداتی دارم که تو دانشگاه انجام میدم

مثلا یه بار در اعتراض به وضع پوشش بچه هایه یه دانشکده هم قسم بشن و همگی لخت و عور مادر زادی برن به دانشگاه
مطمعن باشید انقلابی در عرصه بین المللیه این کار
انقلابــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
انقلاب تویی :))

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

با توجّه به همین اندک تجربه یی که تو سمپادیا داشتم ، پروسه ی اسپم کده شدن تاپیک ها رو دریافتم :

1- ابتدا طبق روال معمول ِ تمام تاپیک ها ، بحث در راستای تاپیک و خیلی شیک جلو میره .
2- در راستای یکی از پست ها که اون پست خودش در راستای تاپیک بوده ، پستی داده میشه که در راستای تاپیک نیست .
(در این مرحله تاپیک مورد نظر شش-هفت مورد از آخرین ارسال ها رو در صفحه اصلی فروم به خودش اختصاص داده )
3- چند کاربر ِ دیگه با احتیاط ، پست هایی ارسال می کنن که در راستای اون پسته هستن که خودش در راستای یه پست دیگه س که در راستای تاپیک بود ولی خودش در راستای تاپیک نبوده .
( این مرحله مرحله ی انتظار ِ خاموشه . کاربران در خاموشی انتظار می کشن ببینن با اون پست هاییشون که شرحش در مورد 3 اومد چطور برخورد میشه )
4- این مرحله حساس ترین مرحله در روند ِ یاده شده س . پس از مرحله ی انتظار خاموش ، مرحله ی واکنش مدیر می رسه . دو واکنش متصور هست در این مورد : الف ) مدیر تذکر میده و پست هایی که در راستای تاپیک نبودن رو حذف می کنه . ب ) مدیر سکوت اختیار می کنه .
5- درصورت وقوع ِ بند ب در مورد چهارم ، این مرحله اجرایی میشه . در راستای پست هایی که در راستای تاپیک نبودن پست های مختلفی داده میشه . در این مرحله حدود نصف آخرین ارسال ها در صفحه اصلی به تاپیک مورد نظر مربوط میشه .
6- مرحله ی دور ِ تند : کاربران 90% پست های غیرمرتبط میدن و 10% بقیه به پست های مرتبط با تاپیک مربوط میشه .
7- مرحله ی هرکی هرکی : در این مرحله دیگه راستایی برای تاپیک تعریف نمیشه . پست های مرتبط با راستای اولیه ی تاپیک رو به انقراض میذارن .
8- مرحله ی "باید یه چیزی بگم " : هر کس خودشُ ملزم می دونه که پستی در تاپیک مذکور ارسال کنه ، حتی اگه حرفی نداشته باشه واسه گفتن .
9- تبریک میگم ، اسپم کده ی ما آماده س . درشو بذارین و به مدت 15 دقیقه توی طبقه بالای فر قرار بدین .
10- نوش جان .

بالا