• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

در هر صورت اصل موضوع ربطی به حرفای شما نداره اصلن تمام پستا و تاپیک ها در این مورد از نظر تیم مدیریتی سمپادیا صرفا اسپمه و به هیچ وجه مناسب جایگاه سمپادیا نیست به هیچ وجه ادامه این بحث هم تغییری در این موضوع ایجاد نمیکنه تمام .

پ.ن: بابت متن هم اگه فک میکنید توهین کردم اینطور نیس ولی متنش رو تغییر میدم .

تمام .

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

نجمـه جان چرا انقدر جبهه گیری می کنی ؟؟ شما یه شوخی کردی و ایشون میگن که به جا نبوده برای همین پاک کردن . " با بن کردن من " و اینا چیه دقیقا ؟ حس نمی کنی داری بزرگ می کنی قضیه رو و سعی داری نشون بدی حقت خورده شده با اینجور جبهه گیری ؟؟

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

به نقل از قـاصـدکـــ :
نجمـه جان چرا انقدر جبهه گیری می کنی ؟؟ شما یه شوخی کردی و ایشون میگن که به جا نبوده برای همین پاک کردن . " با بن کردن من " و اینا چیه دقیقا ؟ حس نمی کنی داری بزرگ می کنی قضیه رو و سعی داری نشون بدی حقت خورده شده با اینجور جبهه گیری ؟؟

شما حس نمیکنی توی موضوعی که بهتون ربطی نداره نباید دخالت کنید؟!
من همچین چیزی گفتم؟ وقتی از اون پستم برداشت میکنید واسه حفظ آبرو این حرف بعید نبود!!

تمومش کردم جبهه گیری هم نبود و نیست یه سوال مازیار پرسید سوال منم بود قانع هم نشدم الان هم فهمیدم بحث کردن بی فایدس!
خوشحال میشم جو ندید خب؟ دعوایی نیست فقط سوال پرسیدم جواب دادن قانع نشدم دیگه حرفی ندارم :|

پایینی پستم بقدر کافی واضح نبود نه؟

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

دعوا نکنید باو :D
علی حضرت مطهری گرفته خوابیده شماها به خاطر زنش دارین دعوا میکنید
پای زنی هم دروسط نیس :-"
شماها که نباید باهم دعوا کنید،باید باهم متحد بشید که پس فردا پای ملکه اومد وسط مارو عروسی دعوت کنن
درصورتی که نکردند با علی حضرت دعوا کنید
الآن باید انرژیتونو ذخیره کنید

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از N@JMEH :
شما حس نمیکنی توی موضوعی که بهتون ربطی نداره نباید دخالت کنید؟!
من همچین چیزی گفتم؟ وقتی از اون پستم برداشت میکنید واسه حفظ آبرو این حرف بعید نبود!!

تمومش کردم جبهه گیری هم نبود و نیست یه سوال مازیار پرسید سوال منم بود قانع هم نشدم الان هم فهمیدم بحث کردن بی فایدس!
خوشحال میشم جو ندید خب؟ دعوایی نیست فقط سوال پرسیدم جواب دادن قانع نشدم دیگه حرفی ندارم :|
ببین پستای خودتُ یه بار دیگه بخون وقتی که عصبانیتت فروکش کرد ، باشه ؟ : ) الآن من حس می کنم دعوا داری : )
من از مدیرها هم خواستم اگه پستام اینجا نامربوط بود حذف کنن ؛ و چون به عنوان ِ کاربر عادی با این رویه ی برخورد با این جور شوخیا موافق بودم صرافاً خواستم اعلام کنم این موافقت رو ، و اینکه به عنوان کسی که از بیرون ماجرا رو می بینه بگم که انقدرا پیچیده نیست قضیه ، خب ؟ تصمیم گرفتن که شوخی های این چنینی توی سایت نباشه . همین .

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

گفتم که دیگه حرفی ندارم! بحث کردن هم بی فایدس!
تمومش کنید

+از بیرون تشریف نیارید جو بدید لطفا چون تموم شد!

suzan_s

کاربر فعال
شهر
اراک
رشته دانشگاه
معماری

۳. پاسخ به تاپیک‌ها
- پاسخ باید مرتبط به تاپیک باشد.
- اگر نظری در خصوص تاپیک ندارید، نباید نظری ارسال کنید.
- ارسال مطالبی که باعث تشویش و بی‌منطق شدن محیط می‌شود ممنوع است.
- هر گونه توهین در ارسال‌ها ممنوع است.
- مطالب باید به گونه‌ای گفته شوند که برای هیچ فردی/جایی مشکل ساز نباشند.
- هر گونه تمسخر و استهزای دیگران ممنوع است.
- هر گونه تجاوز به حریم شخصی دیگران، در ارسال‌ها ممنوع است.
- پاسخ‌ها باید یک جا ارسال شوند و ارسال پاسخ‌های متوالی ممنوع است.
- هرگونه ارسال حاوی مطالب جنسی و تحریک کننده جز در انجمن‌های سلامت و اعتقادات، آن هم به منظور آموزش و یا بحث و بررسی و تحت نظر مدیر انجمن‌های اعتقادات و سلامت ممنوع می‌باشد و مشمول برخورد های ویژه می‌شود.

من دیروز این جا عضو شدم و قوانین رو کامل مطالعه کردم ، فکر کنم حق با نجمه و مازیمون! باشـه ، فقط در یکی از موارده بالا مدیرا حق حذف دارند ، شما با تکیه به کدوم حذف کردید پست هاشونو؟

اینطوری ممکنه شما تشخیص بدید خیلی چیزا اسپمه (شایدم باشه ، من نمیگم نیست :D ) ولی اگر کسی بازخواست کرد باید بتونید حرفتون رو اثبات کنید و سلیقه شخصی در تشخیص اسپم بودن یا نبودن پست ها دخیل نباشه!

//آیا تا به حال آرشیو صندلی داغ رو دیدید؟ نیاز به اسپم زدایی شدیدی داره اینطوری که!

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

به نقل از ف.ناصریان :
چرا در تمام جریانات سایت مازیار دخالت می کنه ولی کس دیگه ای حق نداره دخالت کنه؟ جدا برام سواله. مازیار دقت کردی همیشه داری کاسه ی داغ تر از آش میشی؟

ایشون پست‌ها و بانگ‌هاش پاک شده. شاید بهتر باشه برای درست به کار بردن اصطلاح «کاسه‌ی داغ‌تر از آش» به منابع معتبر مراجعه کنید.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

نجمه و مازیار ! شما داشتید یک شوخی‌ای میکردید که درحد همون صندلی داغ هم زیاد بود. بعدش گسترشش دادید و برای اینکه شوخی شوخی٬ تبدیل به سوژه و دردسر نشه حذف و قفل کردیم.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از میم ح میم دال :
نجمه و مازیار ! شما داشتید یک شوخی‌ای میکردید که درحد همون صندلی داغ هم زیاد بود. بعدش گسترشش دادید و برای اینکه شوخی شوخی٬ تبدیل به سوژه و دردسر نشه حذف و قفل کردیم.

به نقل از مازیمون :
کدوم یک از پست های ح.ب محتوای خاصی دارن ؟ و چطور جدا میکنید پستی که حاشیه ساز هست در ح.ب رو با پستی که نیست ؟

و حتا بگیم این موضوع قبول، در مورد بانگ ها چطور ؟ بانگ ها پست محسوب نمیشن و ارسال به حساب نمی اند، در مورد بانگ ها چطور ؟‌

و اینکه سوال حاشیه دار پرسیدن در هیچ کدوم از بخش های صندلی داغ ممنوع نشده، و شاید تنها بخش جذاب صندلی داغ همین باشه که هر سوالی میشه پرسید و فردی که روی صندلی میشینه میتونه جواب نده!

و خوب در ادامه، محمد هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه :-" این مدل جریانات هم بخش طبیعی صندلی داغه :-"

تهشم می خواست چه سوژه ای بشه ؟ نجمه که اومد گفت بقیه مردم هم زیرش نظرشون رو گفتن و تهشم همه خندیدن ( به جز این دو تا داخلی هات )

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

نه بانگ‌ها اطلاع دارم و نه از پست‌های ح‌ب و ... فقط اینجا که خودمم پست دادم
نظر می‌دم بقیه‌ هم اطلاعی ندارم (طبیعتا نظر نمی‌دم)
با اینکه اونجا پست می‌دادم احتمال می‌دادم که بعدا تاپک قفل شه و الانم ناراحت نیستم پستم پاک شده چونکه باید توجه داشته باشید شاید کسی که باهاش شوخی می‌شه نخواد این بحث ادامه پیدا کنه موقعیت هرکس به خودش مربوطه و با دیگران متفاوت ، باید این حق رو به محمد مطهری بدین که اگه نخواد اون شوخی ادامه دار باشه و همه درموردش صحبت کنند همون تاپیکی که لینک دادم هم قفل شه
شاید پس فردا تو یه تاپیک شب‌نشینی باز بحث الهه رو وسط بکشیم ممکنه امین هم باهامون بخنده و مشکلی نداشته باشه بحث ادامه پیدا کنه اما روحیات و موقعیت‌هاش با محمد فرق می‌کنه ، آستانه تحمل هر شخص فرق می‌کنه و به اون احترام بزارید

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از امـیـرحـسـیـن :
نه بانگ‌ها اطلاع دارم و نه از پست‌های ح‌ب و ... فقط اینجا که خودمم پست دادم
نظر می‌دم بقیه‌ هم اطلاعی ندارم (طبیعتا نظر نمی‌دم)
با اینکه اونجا پست می‌دادم احتمال می‌دادم که بعدا تاپک قفل شه و الانم ناراحت نیستم پستم پاک شده چونکه باید توجه داشته باشید شاید کسی که باهاش شوخی می‌شه نخواد این بحث ادامه پیدا کنه موقعیت هرکس به خودش مربوطه و با دیگران متفاوت ، باید این حق رو به محمد مطهری بدین که اگه نخواد اون شوخی ادامه دار باشه و همه درموردش صحبت کنند همون تاپیکی که لینک دادم هم قفل شه
شاید پس فردا تو یه تاپیک شب‌نشینی باز بحث الهه رو وسط بکشیم ممکنه امین هم باهامون بخنده و مشکلی نداشته باشه بحث ادامه پیدا کنه اما روحیات و موقعیت‌هاش با محمد فرق می‌کنه ، آستانه تحمل هر شخص فرق می‌کنه و به اون احترام بزارید

بدیهی هست که این حق به محمد داده میشه که از شوخی ای ناراحت بشه. ولی بهش این حق داده نمیشه که هر چیزی که به نظرش مشابه اون باشه رو هم حذف کنه.

و بحث من با محمد نیست. من مشکلم با رفتار داخلی هاس.

محمد اگه خودش پاک میکرد یا حتا اعلام میکرد کسی چیزی نمیگفت. ولی مساله اینه که این دو نفر موقعی که مطهری نبوده برداشتن این کار رو کردن و بهت قول میدم موقعی که شروع کردن به پاک کردن اون موقع با محمد هماهنگ نبودن یا اگه بودن به نظرم مدیریت محمد در این یک روز در پایین ترین سطح خودش بوده. چون محمد هر وقت تاپیکی رو خودش بسته گفته، همیشه یه دلیلی هر چند بی ربط و مسخره ولی گفته.

( به عنوان مثال گفت که در این سایت نمی خوام در مورد همجنس‌گرایی بحث باشه ) درسته دلیلش به هیچ شکل قابل قبول نیست ولی دلیلی بوده. ولی داخلی ها نه و محمد خودش هیچ وقت به طور این مدلی دست به حذف کردن نمیزنه. و به نظر نمیاد این کارش باعث شده باشه هیچ موضوعی خوابیده باشه. در صورتی که اگه داخلی ها به جای دخالت میومدن و میذاشتن تاپیک نجمه ادامه پیدا کنه، تنها نتیجش این بود که کاربر ها کمی می خندیدن و خوب بعداً میشد اون تاپیک رو ارشیو کرد.

و درسته من از نظر فکری با مطهری خیلی فاصله دارم ولی از نظر مدیریت خیلی وقتها محمد همونطوری عمل کرده که ازش انتظار میرفته به عنوان یک مدیر. و این دفعه شبیه اون ها نبود.

پس دو فرضیه باقی میمونه :

۱. مدیر های داخلی اشتباه کردن و محمد برای دو دفعه ی قبلی که از داخلی هاش حمایت نکرده داره حمایت می‌کنه.

۲. محمد از اول خودش در جریان بوده و گفته داخلی ها پاک کنن که میشه گفت محمد دیشب یکی از بدترین دوره های مدیریتیش رو به عنوان یک مدیر انجمن داشته و تصمیمات اشتباهی گرفته.

این وسط سوال اینجاست که اشتباه از محمد و مدیریت بدش بوده یا اشتباه از داخلی ها.

الهه بحث نیست، الهه یک واقعیته :-"

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

خب چون می‌گی هر چیزی من نمی‌تون جوابی بدم
ولی اون تاپیک که توی انتقادات پیشنهادات رو اگه محمد دوست نداشته باشه در موردش بحث شه حق می‌دم
پای صندلی داغ نشسته نه اینکه جاهای دیگه واسه مسائل صندلیش تاپیک زده بشه
به هر حال فکر کنم بحث اون تاپیک با چیزهایی مثل پستی که N@JMEH تو صندلی داد تفاوت داره

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آقا زیادی ریاضی خوندیا ! چقدر ریاضیاتی صحبت میکنی.

تجربه ثابت کرده چنین موضوعاتی رو نمیشه با زدن یک تاپیک توضیح بی اثر کرد. جهت جلوگیری از هرگونه سوتفاهم و ماجراهای بعدی٬ کلا باید جلوی پروژتون گرفته میشد! پاک کردن و قفل کردنش رو هم خودم گفتم اینکارو بکنن.

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

آقای مازیار، من بحث‌ها رو می‌خوندم و تا اینجا خودم رو خیلی کنترل کردم که به عنوان یک شخص سوم وارد موضوعی که مستقیم درگیرش نیستم نشم؛ اما خب من فقط می‌خواستم بهتون یادآوری کنم که شما بنا به اطلاعات پروفایلتون الان دانشجویی و این بحث‌ها و داستان‌های بی‌مزه‌ای که راه انداختین، در حد شأن و شخصیت یک فرد بالغ نیست.
من هیچ تابو یا سنت‌شکنی یا تخریب و سوء‌تفاهمی در مورد اون تاپیک و موارد مشابه احساس نکردم؛ فقط فکر می‌کنم شما با این تجربه‌ی سنی، می‌تونی کارهای مفیدتری توی انجمن پیدا کنی.

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

:|
فکر نمیکردم اینقدر ادامه پیدا کنه :/
اوکی من اشتباه کردم فکرنمیکردم آخرش اینجوری باشه!
جناب مطهری عذر میخوام باهاتون شوخی کردم!

+قصد توهین به هیچکس رو هم نداشتم و ندارم اگه از پستام اینجوری برداشت شده متاسفم و ازهمه کسانی که ناراحتشون کردم عذر میخوام!

پ.ن بیاین هر چی رسید رو بهم ربط ندیم! الان چون توی خیلی بحث ها با مازیار مخالف بودم همیشه باید اون جبهه باشه؟ فکر میکنم تفکر غلطی! منم عادت ندارم هر مسئله ای رو با یکی دیگه قاطی کنم! صرفا این حرف رو زدم که با تفکرات قبلی نیاین مقصر رو شناسایی کنید... من به اشتباهم اعتراف کردم پس بیخیال دیگه مرسی

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از میم ح میم دال :
آقا زیادی ریاضی خوندیا ! چقدر ریاضیاتی صحبت میکنی.

تجربه ثابت کرده چنین موضوعاتی رو نمیشه با زدن یک تاپیک توضیح بی اثر کرد. جهت جلوگیری از هرگونه سوتفاهم و ماجراهای بعدی٬ کلا باید جلوی پروژتون گرفته میشد! پاک کردن و قفل کردنش رو هم خودم گفتم اینکارو بکنن.
این پروژه همون شوخیه بود؟

من نیم ساعته دارم میگردم بمب گذاریای اخیر رو چک میکنم ببینم چه خبر بوده :|

قبلا هم پیش اومده شوخی ها و اتفاقاتی که زیادی داشته فراگیر میشده تو سایت جلوشون گرفته شده و ترجیح داده شده ادامه پیدا نکنه و خب بعضی وقتا بهتره یه سری حواشی درست نشن (اما فکر نمیکنم بانگ هم حذف شده باشه قبلا) اما به هرحال این برخورد مدیران داخلی رو توجیه نمیکنه!

درباره ی نفرات سوم[nb]از جمله خودم[/nb] که وارد بحث میشن، فکر میکنم اگه بحثشون حالت شخصی پیدا نکنه و توهین آمیز نباشه و حالت دخالت بی جا پیدا نکنه، کسی بهشون نمیگه به شما ربطی نداره

درضمن فکر میکنم آتئیست بودن یا خداناباور بودن مازیار هیچ ربطی به موضوع نداره !!!
لطفا یه عده ی محترم نیان به خداباورایی که فکر میکنن حق با مازیار و نجمه است بگن: چرا تو جبهه ی این کفار قرار گرفتید

suzan_s

کاربر فعال
شهر
اراک
رشته دانشگاه
معماری

طرف میگه دلم نمیخواد کسی باهام شوخی کنه حالا مدیر کل باشه یا یه کابر جدید مثله من ، حق داره خب...

چقدر پیچیده میکنید قضیه رو!

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری

یه جوی که جدیدا تو سایت پیش اومده اینه که تا هر موضوعی پیش میاد که آتئیست ها ، و به خصوص مازیار در اون مسئله درگیرند؛ افرادی که با آتئیستها و با خصوص مازیار مشکل دارند، سعی میکنن که مسائل رو برعلیه این افراد شانتاژ کنند.مثلا اگه میرفتید و نظرات بانگ های نجمه رو قبل پاک شدن میخوندید، میدیدید که افراد مختلف چه نظراتی درباره مازیار گذاشتن و حتی مسئله رو به مشکل مازیار با مهسا شهشهانی ربط دادند.
در کل جبهه گیری علیه افراد، در سایت زیاده.بخصوص اگه اون فرد آتئیست هم باشه.

بالا