• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

CD های آموزشی

• شروع کننده موضوع

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق
نظرتون در مورد این CD های آموزشی درس های پیش و پایه چیه؟؟؟

کنکور اسان است نه ها بقیشون

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا مهر نود و دو که اومدم تجربی، المپیاد ریاضی بودم
پاسخ : CD های آموزشی

من کلا زبان و عربیم جزو ضعیف ترین درسامه
ینی مستمر ترم اول زبان نه شدم :-"
ی دی وی دی زبان گرفتم واسه رهپویان دانش و اندیشه
معلم توش دونه دونه ی جمله های کتابو بررسی میکرد
منم کلافه و خسته میشدم از این حرکت ولی خب یکم تحمل میکردم ی جاهایی رم میزدم جلو
این شد ک نمره ی نهاییم اومد بالا خیلی
ولی مثلا زبان و ک دیدم خیلی خوبه رفتم همه دی وی دی های عربیشم گرفتم بعد دیدم اصن نمیتونم با درس دادن معلمش راه بیام.ینی دقیقا این وضعیت رو داشتم نسبت بهش ~X(
زیستم هم با این ک خوبه ولی رفتم دی وی دی گیاهی رو گرفتم دیدم معلمش خیلی خوب درس میده
این دفه مامانم تحت تاثیر قرار گرفت رفت ژنتیک ش رو هم گرفت :D البته اینو نگاه نکردم نمیتونم نظر بدم

کلا پیشنهاد اولم اینه ک مثه من جو گیر نشید برید یهو ی عالمه خرید کنید بعد ب دردتون نخوره
و دو این که ب این گزیده ی فیلم هایی ک جاهای مختلف میبینید اعتماد نکنید خیلی.چون معمولا بهترین بخش فیلمشون رو میذارن و شما هم نمیتونید مطمئن شید پکیج کامله و کیفیت کله مجموعه همینه.

ب نظرم خوبی دی وی دی ها اینه که این وقت کشی های تو کلاس رو نداره
معلم تند تند و پشت سرِ هم حرفاش رو میزنه فوقش شما فیلم رو نگه میداری چن دیقه استراحت میکنی یا مثلا ی قسمت از حرفای معلمو نُت برداری میکنی
ولی این مستلزم اینه که یا شانش بیاری اون دی وی دی هم سطح تو باشه یا این که درست با یکی ک اون دی وی دی رو داشته و هم سطح توعه مشورت کنی.

• شروع کننده موضوع

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق

درسهای اختصاصی چی؟؟؟
عربیش چرا بد بود؟

Mohsen S

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گیلان

من زیاد گرفتم. ونوس و آفبا و کنکور آسان است و ... فقط زیست شناسی و فیزیک رهپویان خوب بودن که قیمتشون یک دهم کنکور آسان است بود !

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از aliar :
درسهای اختصاصی چی؟؟؟
عربیش چرا بد بود؟

بالاخره هرکسی با ی جور روش تدریس و ی جور معلمی کنار میاد
من عربیم ضعیف بود ولی خب معلمای خیلی خوبی هم داشتیم تو مدرسه
من بیشتر با روش تدریس ایشون مشکل داشتم خیلی میپیچوند مطلبو ولی بقیه خیلی ازش تعریف میکردن

اختصاصی رم خودم فقط زیست گرفتم ک اونم بالا توضیح دادم.فقط بخش گیاهی و ژنتیکش رو گرفتم ک فک نکنم ژنتیکش اصن لازمم بشه ولی گیاهیش واقعا خوب بود. مخصوصا اینکه گیاهی تو اکثر مدارس خوب تدریس نمیشه
آهان ی جم بندی زبانم گرفتم ک از اونم خیلی راضی بودم هرچند وقتِ جم بندی الان نیس ولی در قالب چن تا تست نکته های اصلی گفته میشد و این واسه من خوب بود

به نقل از Mohsen S :
من زیاد گرفتم. ونوس و آفبا و کنکور آسان است و ... فقط زیست شناسی و فیزیک رهپویان خوب بودن که قیمتشون یک دهم کنکور آسان است بود !
آره فیزیکشو ب مامانم هدیه دادن. مامانم فیزیکشم تائید کرد ولی خب من خودم دقیق نگاه نکردم ک نظر بدم

• شروع کننده موضوع

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق

فیزیک پایه یا پیش؟
به نقل از Mohsen S :

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از aliar :
فیزیک پایه یا پیش؟
فیزیک جامع کنکور رو بگیرید تا حد خوبی پایه رو هم دوره میکنه

شامل بیست و هفت جلسه ست
۱.مفاهیم اولیه حرکت و انواع آن
۲.بررسی نمودارهای انواع حرکت و تکنیک های مربوط به آن
۳.حرکت سقوط آزاد و تکنیک های مربوط به آن
۴.حرکت در دوبعد
۵.حرکت پرتابی ویژه ی رشته ریاضی*
۶. انواع نیرو ها و قوانین نیوتن
۷.سطح شیب دار و تکنیک های دینامیکی
۸.ادامه تکنیک های دینامیکی و تکانه
۹.مفاهیم اولیه ی حرکت دایره ای و بررسی انواع آن
۱۰.ادامه بررسی انواع حالات حرکت دایره ای و حرکت ماهواره
۱۱.مفاهیم اولیه حرکت نوسانی دایره مثلثاتی
۱۲.تکنیک حل مسئله حرکت نوسانی و نمودار های آن
۱۳.انواع انرژی در حرکت نوسانی
۱۴.مفاهیم اولیه ی موج
۱۵.حل نمونه سوال و تست
۱۶.امواج ایستاده
۱۷.مفاهیم صوت و لوله های صوتی
۱۸.شدت صوت و تراز شدت صوت
۱۹.اثر دوپلر ویژه رشته ریاضی*
۲۰.مفاهیم امواج الکترو مغناطیس
۲۱.آزمایش یانگ
۲۲.نظریه کلاسیک و جدید+تابش+نظریه پلانک
۲۳.پدیده فوتو الکتریک
۲۴.طیف اتمی هیدروژن+الگوهای اتمی
۲۵.فیزیک حالت جامد
۲۶.ساختار هسته و انرژی بستگی هسته
۲۷.پرتوزایی هسته و نیمه عمر

• شروع کننده موضوع

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق

فیزیک آفبا خوب نیست؟؟
استاد:سادات

@بالایی : خب اینایی که کپی کردی فیزیک 2 و 3 نداره که!!

temppppp

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398

به نقل از aliar :
فیزیک آفبا خوب نیست؟؟
استاد:سادات

@بالایی : خب اینایی که کپی کردی فیزیک 2 و 3 نداره که!!
نه خوب نیست
فیزیک یحیوی ونوس بهتره

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از Mahsa M :
1. با استاد احمدی که واقعا کنکور آسونه......دروغ نمیگم واقعا آسونه.....چهارتا دی وی دی میگیری با یه مشت تخمه بعد میشینی نگاه می کنی.....خیلی هم خنده داره......واسه روحیه بچه ها هم خیلی خوبه.....همش که نمیشه تست زد......آخرش میرین دانشگاه آزاد و عشق و صفا.....از این بهتر؟
2.! من خیلیا رو دیدم استفاده کردن و بدبخت شدن حالا چی؟
3. استاد مسعودی که واقعا استادن!!!؟ یه مشت چرت و پرت میگه و میره. یارو 20تا دی وی دی میزنه فقط برای دینامیک و حرکت شناسی!!!! بابا تو این 20 تا دی وی دی که کل فیزیکو میشه جمع کرد.....تازه هر 20 تا رو هم نگاه کنی سر کنکور که به دردت نمیخوره.......اگه طراح یه ذره سوالو بپیچونه دیگه همه اون تکنیکای مزخرف به درد نمیخورن.......خوبه آدم برای کل بحث دینامیک فقط یه راه حل بلد باشه نه به اندازه 10تا دی وی دی تکنیک بلد باشه..
4.استاد یزدانی رو که....!!! البته اگه یه دوره گفتاردرمانی بره و وسط فیلم برداری هی فیلمو قطع نکنه بهتر هم میشه!!!!
5.استاد احمدی هم که خارق العاده است! بی نظیره!! شما اگه یه نفر دیگه مثل این موجود عجیب الخلقه پیدا کردین بگین. 1ساعت ادبیات درس میده در بیت 45 دقیقه چرت و پرت میگه! چرت و پرت منظورم نیست به در نخور ، واقعا چرت و پرته!:-)

بدون تحقیق سراغ هیچ کدوم از اینها نـرید
موسساتی مث کنکور آسان است و اینا دارن از اب گل آلود ماهی میگیرن .کنکور سخته. کنکور تلاش میخواد . کنکور ترفند و تکنیک سرش نمیشه .اخه دیدم خیلی از بچه ها هزینه های میلیونی کردن
من همه این موسسات و محصولاتشون رو با یه چشم نمیبینم . تعریف بعضی از اینها رو شنیدم . ولی دیگه باتوجه به دست به دامان شدن این موسسات به کارهای عجیب! دیگه نمیشه به حرفای هرکسی اعتماد کرد .بازم میگم اگر خواستید بیشتر در مورد این موسسات اطلاعات کسب کنید بعضی از دوستانی که خودشون استفاده کردن اومدن یه سری وبلاگهایی ساختن که به معرفی واقعی این موسسات پرداختن که با سرچ تو گوگل میتونید پیداشون کنید.

:-" :-"

علی کوچولو!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از aliar :

فقط در موارد ضروري به نظرم استفاده كنيد، مثلا يه مبحث رو نفهميديد بريد از دوستتون مثلا قرض بگيريد، خيلي گرون قيمت هستند اين سي دي ها...

مثلا من مي دونم شيمي مبتكران سي دي هاش خيلي عالي هستند، ارزونم هستند 5 6 تومن...

>:D<

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی

کسی سی دی آموزش عربی خوب سراغ داره که واقعا نتیجه بده؟ لطفا معرفی کنه . من فقط تو عربی مشکل جدی دارم. از صفر بگه عربی رو

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از دل هیچکی مث من غم نداره :
کسی سی دی آموزش عربی خوب سراغ داره که واقعا نتیجه بده؟ لطفا معرفی کنه . من فقط تو عربی مشکل جدی دارم. از صفر بگه عربی رو
مال گاج.
سید حسین ماهینی.
دو تا داره.یکی عربی هفتاد درصد که عالیه.منم دارمش.
یکیم کلیه

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از mortez76 :
از صفر رو نمیدونم
ولی یک عزیزی سال پیش گفت من خیلی گوش ندادم
ولی یه دو سه ساعت از آموزش هاش رو دیدم خوب بود

دبیر عربی نامی به نام : آقای واعظی که تو کانونم هست من کلیپاشو دیدم بد نبود
یادمه میگف تو نشر دریافت همه فیلماش هست
دیگه نمیدونم
ممنونم از راهنماییتون ولی یه جواب قطعی میخوام، پارسال این کنکور اسان است منو بدبخت کرد، دی وی دی اون خدا نشناس حسین احمدی رو گرفتم فقط تنها چیزی که تو کنکور یادم میومد این بود که تکنیکو رو کردم رفت و صد زد !! مگه حبیب نبود پشت تلفن تکنیکو بهش گفتم عاشق عربی شد صد زد ! با حرکت های عجیب غریب دستاش !!

amir 1377

امیر
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 11
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

شمايي كه ميخواي نفر ١ كنكور بشي با اين cd هاي مسخره و ادا و اطوار نميشه درس خوند.
كتاب عربي به زبان ساده اياد فِيلي.حتما بخر و خوب بخون.از صفر همه چيرو توضيح داده.تستاش زياد جالب نيست بايد گاج بزني.
درسنامه عربي به زبان ساده رو بخون بعد همون مبحث رو توي گاج پيدا كن و تمام تست هاشو بزن.
اگه اين كارو بكني بهت قول ميدم عربي رو ١٠٠٪ ميزني چون خيلي اسون تر از اون چيزيه كه تو ذهنت ساختي.

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از amir 1377 :
داداش شمايي كه ميخواي نفر ١ كنكور بشي با اين cd هاي مسخره و ادا و اطوار نميشه درس خوند.
كتاب عربي به زبان ساده اياد فِيلي.حتما بخر و خوب بخون.از صفر همه چيرو توضيح داده.تستاش زياد جالب نيست بايد گاج بزني.
درسنامه عربي به زبان ساده رو بخون بعد همون مبحث رو توي گاج پيدا كن و تمام تست هاشو بزن.
اگه اين كارو بكني بهت قول ميدم عربي رو ١٠٠٪ ميزني چون خيلي اسون تر از اون چيزيه كه تو ذهنت ساختي.
همون کتاب سبزه ؟ اخه اصن ترتیب خاصی نداره اون کتاب من نمیدونم از کجاش باید شروع کنم، بعدش اینکه لغت هارو چطوری حفظ کتم؟اصن کار درستیه لغت حفظ کردن؟

amir 1377

امیر
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 11
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

همون کتاب سبزه ؟ اخه اصن ترتیب خاصی نداره اون کتاب من نمیدونم از کجاش باید شروع کنم، بعدش اینکه لغت هارو چطوری حفظ کتم؟اصن کار درستیه لغت حفظ کردن؟
اره سبزه روش كرم ه.
شما قواعد رو از اون با همون ترتيبي كه داره يعني از اسم شروع كرده بعد فعل و... بخون.اصلا هم به اين فكر نكن كه داري براي كنكور ميخوني با خودت فرض كن كه داري يه زبون جديد ياد ميگيري با اين طرز فكر بخون.
لغات رو نبايد به تنهايي خوند چون از ياد ميره بايد با متن كتاب بخوني و جز به جز معني ش رو بدوني و سعي كن ريشه بگيري با فارسي مقايسه كني هم راحتر لغات رو حفظ ميكني هم ادبياتت قوي ميشه.

• شروع کننده موضوع

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق

واسه فیزیک چه سی دی آموزشی میتونم پیدا کنم که از بقیه بهتر باشه ؟؟؟ کلاس نمیتونم برم خب #-o خودمم نتونستم بخونمش :-ss

salour73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امین
شهر
اصف
سال فارغ التحصیلی
88

به نقل از aliar :

ببین در مورد CD های آموزشی سه مورد خیلی مهم رو حتما بهش توجه کن
1.اصلا صفر و صد نگاه نکن بهش.یه سری افراد هستن کلا میگن DVDآموزشی مزخرفه چرته!درس میخوای بخونی فقط کتاب درسی و از این خزعبلات می بافن!اصلا به حرفشون گوش نکن
2.در راستای همون صفر و صد،یسری میگن واااااای که DVD آموزشی عجب چیز محشر و توپیه!فقط برو DVD نگاه کن!به اینا هم توجه نکن

توی خرید DVD آموزشی تنها اصل مهم اینه که اون DVD چقدر برای تو مفیده؟(و اینو فقط وقتی میفهمی که خودت یکمی از اون DVD رو ببینی)

3.به هیچ وجه من الوجوه به موسسه کلاهبردار و شارلاتان کنکور آسان است اعتماد نکن

salour73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امین
شهر
اصف
سال فارغ التحصیلی
88

ببین در عربی برای از صفر گفتن و تسلط 100درصدی بهش
سال کنکور و این 7 6 ماه باقی مونده تا کنکور اصلا زمان خوبی نیست،ضمن اینکه اصلا و ابدا هم لازم نیست در کنکور عربی رو 100 زد!
تو باتسلط به تکنیک های مبحث ترجمه + متن عربی و سوالاتش + منصوبات که هر سه از آسان ترین مباحث عربی هستن و جالبتر اینکه آسان ترین تست های عربی هم از همین جا مطرح میشن میتونی براحتی به درصد 75 برسی و اون 25 درصد باقی مونده که شامل مباحث دیگه از عربی میشه میتونی وقتشو روی یه درس دیگه بذاری و درصد و تسلطت روی اون بالا ببری
(رتبه های برتر رو هم اگه کارنامه شونو ببینی همه شون عربی رو 100 یا 90 نزدن)

اما به هر حال اگه میخوای در عربی مسلط بشی بنظرم استفاده از DVD مثل کاتالیزگر میمونه و Ea واکنش تسلط به عربی رو کاهش میده :D بهترین دی وی دی عربی در حال حاضر(چون سابقا DVD های خوبی بودن که دیگه نیستن :D )

عربی موسسه رایان که مدرسش فلاح هستش(از دبیرای خیلی معروف هستش)توی سایتشون و کانال آپاراتشون هم به مقدار کافی نمونه فیلم گذاشتن

بالا