• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی‌داغ‌رتبه های برتر کنکور‍‍ ـ خانوم ستاره قر‌شی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Anna18

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
پاسخ : صندلی‌داغ‌رتبه های برتر کنکور‍‍ ـ خانوم ستاره

به نقل از Prof.S.Gh :
..
4. به نظرم هر انسانی متناسب با شخصیت و توانایی ها و افکارش و ... مسیر مخصوص به خودش رو داره و اگر وارد این مسیر درست بشه احساس ارامش و خوشبختی میکنه. فکر میکنم مسیر خوشبختی انسان ها متفاوته البته همه ی اونها ممکنه چند تا نقطه ی مشترک داشته باشه.

samira1996

کاربر فعال
شهر
کرج

سلام,
اول تبریک میگم :)
بعد اینکه چقد کاملو باحوصله جواب بچه هارو میدی ,مرسی (;
منم یه سوال داشتم...
کدوم یکی از کتاب تستاتو اکثر درسنامه هاشو مطالعه کردی؟
و کدومشونو مفید و حتی ضروری میدونی(درسنامه منظورمه نه تست)؟؟

Setareh.Ghorshi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از minaz :
سلام خیلی تبریک میگم
به نظرتون اعتماد به نفس چقدر توب رتبه اوردن تا ثیر داره
اگر تاثیر داره شما چطور اعتماد به نفس به دست اوردید همیشه رتبه های خوب آزمون آزمایشی بودید؟ نفر اول مدرسه بودید ؟
به نظرتون کسی بدون اینا میتونه رتبه خوبی بیاره؟؟!!
سلام .خیلی ممنون... به نظرم اعتماد به نفس واقعا مهمه.... درسته که نتیجه ی خوب قبل از کنکور باعث بالا رفتن اعتماد به نفس میشه اما اصل اعتماد به نفس یه چیز درونیه که شما در هر شرایطی باید به خودتون اعتماد داشته باشید که توانایی لازم برای اهدافتون رو دارید.حتی بعد از بدترین شکست ها... من در ازمون های ازمایشی از رتبه ی 8 کشور تا 125 داشتم و اینطور نبود که همیشه همه چیز خیلی خوب و ایده ال باشه... به نظرم کسی که به خودش اطمینان نداره نمی تونه موفق باشه چون تلاشش هم خود به خود کمتر میشه و از هدفش دور میشه . بنابراین پیشنهادم اینه که همیشه به خودتون اعتماد داشته باشید و بدونید که شما چیزی کمتر از افراد موفق ندارید پس دلیلی وجود نداره که نتونید مثل اونها موفق بشید...

Setareh.Ghorshi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از amira$ :
سلام,
اول تبریک میگم :)
بعد اینکه چقد کاملو باحوصله جواب بچه هارو میدی ,مرسی (;
منم یه سوال داشتم...
کدوم یکی از کتاب تستاتو اکثر درسنامه هاشو مطالعه کردی؟
و کدومشونو مفید و حتی ضروری میدونی(درسنامه منظورمه نه تست)؟؟
سلام ... ممنون از لطفتون...
کتاب مبتکران شیمی رو همه ی درسنامه هاشو کامل میخوندم و معمولا خلاصه اش رو داخل کتابم مینوشتم. به نظرم برای فهمیدن مطالب شیمی خوندن درسنامه های کتاب تست خیلی مهمه چون کتاب درسی خیلی کامل توضیح نداده... کلا اکثر اختصاصی ها رو درسنامه ی کتاب تست رو می خوندم مگر اینکه جزوه ی دبیر از درسنامه ی کتاب کامل تر باشه . چون اکثر درس های اختصاصی خود کتاب درسی توضیح کامل و واضحی نداره بنابراین نیاز به درس نامه های کتاب های تست هست ... بین همه ی کتاب ها درسنامه های گاج نقره ای برای هندسه تحلیلی و گسسته خیلی خوب بود به نظرم. و همچنین برای فیزیک اکثر درسنامه های گاج نقره ای خوب بودن البته بعضی بخش ها رو سخت تر توضیح داده ولی باز هم به نظرم خوب بود. برای شیمی هم درسنامه های مبتکران مفید بود...

hamidhanek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Heli
شهر
Tehran

یادته وقتی تابستون تموم شد چیکار کرده بودی ؟ کل پایه و عمومیا رو تموم کرده بودی ؟؟

Setareh.Ghorshi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از !.!Hamid :
یادته وقتی تابستون تموم شد چیکار کرده بودی ؟ کل پایه و عمومیا رو تموم کرده بودی ؟؟
بله درس های پایه رو کامل یه دور خونده بودم تا اخر تابستان.... عمومی ها هم همینطور...

Frmesk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی/ نوروساینس

سلام تبریک میگم ;;)
برای تابستون با برنامه قلمچی پیش میرفتی؟اگه آره چطور عمومیای پایه دوم رو مطالعه میکردی؟
منظورتون از عمومی خوندن اینه که مثلا لغت و تاریخ ادبیاتم میخوندی واقعا؟ اگه آره مفید بود یا فراموش شدن بعد یه مدت؟ :-"
چه رشته ای رو میخوای انتخاب کنی و آیا براساس معیار علاقه است یا چیزای دیگه. چه معیارایی مثلا؟
موفق باشی در تمام مراحل زندگی. ;;)

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

تو بازه ی دو هفته ایه آرمونا برنامت چجور بود؟؟؟

zahra AB

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

سلااااااااااااااام ستاره! من اومدم فقط پز بدم! :D
خیلی خیلی خوشحال شدم! سوز به دلتون ستاره یه سال همکلاسی من بوده! :D صمیمی نبودیم ولی خب خیلی دختر گلیه! :D
میدونم جاش نیس ولی ستاره جان بستنی ما رو بده! :D :-" :-" :-" :-"

Setareh.Ghorshi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از Twinkle :
سلام تبریک میگم ;;)
برای تابستون با برنامه قلمچی پیش میرفتی؟اگه آره چطور عمومیای پایه دوم رو مطالعه میکردی؟
منظورتون از عمومی خوندن اینه که مثلا لغت و تاریخ ادبیاتم میخوندی واقعا؟ اگه آره مفید بود یا فراموش شدن بعد یه مدت؟ :-"
چه رشته ای رو میخوای انتخاب کنی و آیا براساس معیار علاقه است یا چیزای دیگه. چه معیارایی مثلا؟
موفق باشی در تمام مراحل زندگی. ;;)
سلام ... ممنون . تابستان رو کانون نمیرفتم و خودم برنامه ریزی کرده بودم... بله لغت و املا و... هم خوندم... ولی بیشتر زبان فارسی و قرابت معنایی و... می خوندم که فراموش نمیشه....یا مثلا تابستون علاوه بر خوندن دین و زندگی خلاصه اش رو داخل کتاب نوشتم که در طول سال خیلی راحت تر بودم... به هر حال با این که بعضی مطالب فراموش میشه اما تاثیرش رو داره... اما به عنوان پیشنهاد به نظرم تابستان رو بیشتر روی مفاهیم و درس هایی که مسلط نیستید وقت بذارید و حتما برای درس هایی که لازمه خلاصه نویسی داشته باشید... عمومی ها رو هم بیشتر میتونید بخش های مفهومی مثل زبان فارسی یا قرابت معنایی بخونید...
تصمیمم در حال حاضر اینه که اگه بشه برق و فیزیک رو هم زمان بخونم... فیزیک رو به خاطر علاقه و برق بیشتر به خاطر شرایط کاری... البته به برق هم علاقه دارم ولی نه در حد فیزیک...
باز هم ممنون...

Setareh.Ghorshi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از khanoomi :
تو بازه ی دو هفته ایه آرمونا برنامت چجور بود؟؟؟
برای کانون من اینطوری بودم که اکثرا درس های حفظی رو هفته ی دوم می خوندم و درس های سنگین تر و با حجم بیشتر رو هفته ی اول میخوندم تا ارامش بیشتری داشته باشم و وقت کم نیارم . بعد سعی میکردم هفته ی دوم حجم مطالب کمتر باشه و یک یا دو روز اخر همه ی مطالب دو هفته رو یه مرور کلی داشته باشم و همچنین ازمون غیر حضوری رو میزدم و اشکالاتم رو برطرف میکردم. البته قانونی وجود نداره که حتما همه باید اینطور بخونن اما به نظرم مرور دو روز اخر خیلی مهمه و باعث میشه مطالبی که فراموش شدن دوباره یاداوری بشه و ذهنتون اماده ی ازمون باشه...
برای هر روز هم با توجه به برنامه و درس های مدرسه یه سری مطالب رو برنامه ریزی میکردم و می خوندم...

Setareh.Ghorshi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از zahra AB :
سلااااااااااااااام ستاره! من اومدم فقط پز بدم! :D
خیلی خیلی خوشحال شدم! سوز به دلتون ستاره یه سال همکلاسی من بوده! :D صمیمی نبودیم ولی خب خیلی دختر گلیه! :D
میدونم جاش نیس ولی ستاره جان بستنی ما رو بده! :D :-" :-" :-" :-"
:)) :)) :D :D با تشکر :-" :-" :-" :-" :-" :-"

themehrsa

کاربر نیمه‌فعال

سلام... h-:
تبریک بابت رتبه تون /m\
اگه میشه بگید چند تا از سوالات هندسه پایه رو جواب دادید و منابع و روش مطالعه هندسه تون رو بگید...
همینطور روش خوندن ترکیبیات و گسسته؟

Setareh.Ghorshi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از @@@M@@@ :
سلام... h-:
تبریک بابت رتبه تون /m\
اگه میشه بگید چند تا از سوالات هندسه پایه رو جواب دادید و منابع و روش مطالعه هندسه تون رو بگید...
همینطور روش خوندن ترکیبیات و گسسته؟
سلام... ممنون. فکر می کنم اکثرشو جواب ندادم و بیشتر درصد ریاضی که از دست دادم به خاطر هندسه پایه بود! X_X
نمی دونم با این وجود لازمه منابع و روشم رو بگم یا نه ؟! ولی برای هندسه یک انرژی اتمی و هندسه 2 گاج نقره ای و کانون ابی رو خونده بودم.( کلا چون فکر می کردم با هندسه مشکلی ندارم زیاد هندسه نمی خوندم... ولی شما اشتباه من رو انجام ندین ...)
در مورد گسسته هم گسسته و جبر رو از اول مهر تقریبا با هم می خوندم. روش مطالعه ام تقریبا مشابه بقیه ی درس های اختصاصی بود اما چون گسسته و جبر سوالات متنوع بود سعی میکردم از منابع مختلفی استفاده کنم یا برای سوالات راه حل های جدید و ساده تری پیدا کنم . نسبت به سایر درس ها سوالات تالیفی بیشتری حل میکردم . اول کتاب درسی رو روخوانی میکردم تا نکات مهمش رو بفهمم و بعد هم درسنامه های کتاب هایی مثل گاج یا خیلی سبز رو مطالعه میکردم.همچنین مشابه درس های دیگه نکات و سوالات مهم رو در یک دفترچه یادداشت میکردم...

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96

سلام تبریک ستاره خانم

من دارم میرم سوم تجربی بین منابع فیزیک موندم خیلی سبز رو دارم اما بین الگو و خوشخوان و سیر تا پیاز موندم؟ :((

Setareh.Ghorshi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از masoumeh 7 :
سلام تبریک ستاره خانم

من دارم میرم سوم تجربی بین منابع فیزیک موندم خیلی سبز رو دارم اما بین الگو و خوشخوان و سیر تا پیاز موندم؟ :((
سلام ... ممنون.
بسگی داره که در چه سطحی می خواین کار کنید . اگه فقط در سطح کنکور می خوانید که کتاب گاج نقره ای . اما اگر می خواهید سطح بالاتری بخونید تا جایی که من شنیدم کتاب خوشخوان از همه سخت تره البته خودم تا حالا خوشخوان و... رو نخوندم و فقط مبتکران رو کار میکردم. چون چند بار خیلی سبز رو هم دیدم به نظرم سطحش خوب بود شاید یه چیزی بین خوشخوان و گاج. باز هم بهتره در این مورد از کسانی که این کتاب ها رو مطالعه کرده اند بپرسید . موفق باشید...

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

سلام
من همش فكر ميكنم رياضي توي اين وقتي كه هست واقعا نميشه جواب داد و خوب بالاخره بايد يه روش هاي تستي باشه به معلممون كه ميگم ميگه شما كه نميخواين رياضي صد بزنين يكي از بچه ها هم از ته كلاس ميگه يه سوال هم غنيمته توي حسابان مثلا :| مثلا اين بحثاي چند جمله اي ها معادلات درجه دو و كلا اينايي كه اينقدر زمان مبيره بايد چه جوري حل كرد؟ شما خودتون سرعت رو بردين بالا يا واقعا نكات حاص و زيادي خونده بودين؟

azam

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
پارسال زیست شرکت کردم(فقط شرکت)
اینستاگرام