• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : رئال مادرید

من رئالی نیستم.اما کاسیاس باید رئال میموند. :-<

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

يك بطري آب. اين تنها چيزي بود كه باشگاه رئال بعد از 25 سال حضور خاطره‌انگيز، براي خداحافظي ايكر كاسياس، اسطوره بااخلاق و فراموش نشدني خود تدارك ديد تا بي‌مهري‌اش را نسبت به تاريخ‌سازان رئال، كامل كند. اين خداحافظي غريبانه به اين دليل براي هواداران رئال گزنده بود كه چند روز پيش وداع باشكوه بارسلونا با ژاوي را ديده بودند. بارسا حتي در روزهاي دور از جام هم حرمت پويول را نگه داشت و در شان اين اسطوره از او جدا شد. اما رئال به دليل تصميم مديران تاجرش، ترجيح مي‌دهد روابط خود را با مردان تاريخي خود، به سمت ارتباط عاطفي نكشد. اين براي اولين بار نيست كه جزيي از تاريخ رئال اين گونه با بي‌مهري از در باشگاه رانده مي‌شود. كاسياس بعد از 540 بازي رسمي و حدود 200 بازي دوستانه براي رئال مادريد، تنها رودرروي خبرنگاران نشست. او البته نه اولين ‌دل‌شكسته رئال است و نه احتمالا آخرين آنها خواهد بود. رئال عادت دارد به اين بي‌مهري‌ها. نگاهي به چند سال اخير، ليستي بلندبالا را مقابل چشمان ما مي‌گذارد. افرادي كه خادم بودند ولي مانند خائنان رفتند. وداع عجیب و بی سرو‌صدای فرناندو ردوندو در سال 2000 را هيچ كس فراموش نكرده. ستاره‌ای که با پیوستن لوئیس فیگو، مجبور به ترک مظلومانه رئال شد. «ویسنته دل بوسکه» و «فرناندو هیه‌رو» دو نامي هستند كه رئالي‌ها به محض شنيدن آنها به ياد قهرماني مي‌افتند. يوپ هاینکس هم بعد از قهرماني در ليگ قهرمانان راهي جز جدايي پيش روي خود نديد. همان اتفاقي كه همين امسال براي كارلتو مربي متشخص ايتاليايي افتاد. در كنار اين نامها بايد به گوتی، مسوت اوزیل و دی ماریا اشاره كرد كه بدون تشریفات خاصی رئال را ترک کرده‌اند. اگرچه توقعي هم نيست. وقتي با كاسياس با 25 سال خدمت اين گونه برخورد شد، چطور مي‌شود قدر ستاره‌هاي دو ساله را دانست؟ و قبل از همه اينها نام «رائول» كاپيتان گلزن و بااخلاق رئال مطرح مي‌شود. ستاره‌اي كه تا همين فصل، ركورددار گلزني در ليگ قهرمانان بود و همه اين گلها را براي رئال به ثمر رساند ولي مجبور شد براي دل شكسته‌اش فوتبال را در كشورهايي غير از اسپانيا دنبال كند. اينكه چرا رئال با تاريخ‌سازان خود اين گونه برخورد مي‌كند، سوالي است كه هنوز جوابي براي آن پيدا نشده. رئال، برخوردي آهني و دور از احساس با بزرگان خود دارد. اين تيغي است كه شايد همين روزها طناب اتصال راموس با رئال را هم پاره كند. بازيكني كه اگرچه از سه‌ويا آمده؛ اما جزيي پاك نشدني از تاريخ رئال است.

به قلم علي جوادي/سردبير خبرورزشي

+ مسخره ترین بود مراسم تودیع ای که برگزار شد. پرز خواست از کاپیتان تقدیر کنه یا خودش رو تبرئه کنه؟ برگزار نمیکرد بهتر بود :rolleyes:
چه قدر غم انگیزن آخه عکسا و فیلمای این روزای آخرِ کاپیتان... :-< :-< پرز چطور تونستی اخه :(( :(( :((

M14368027262292493_6.png

mehrnaz 2613

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد

بدون کاسیاس نمیشه :(

عالی بود کاسیاس :((

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

قرارداد کیکو کاسیا بسته شد. دوتا دروازه بان درجه یک داریم این فصل :| کیکو کاسیا و کیلور ناواس :|
همچنان هیچ خبری هم از خرید دخیا نیست. فصل فوق العاده ای درپیش داریم :)) مربی درجه یک، دروازه بانا همینطور، افبک ها همینطور. هیچ کم و کسری عم نیست. قهرمان اروپا میشیم :|

mehrnaz 2613

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد

با آرزوی برد برای بازی امروز با اینترمیلان [-o< :)

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

خیلی ببخشید ولیییی امسالم هیچی نمیشه رعال
ریده با نقل و انتقالاتش
کریستیانوعم ساله اخرشه...

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

راضیم از 5تا گلی که کریس تو یک بازی زد :D رکورد رائول رو شکست و فعلا بهترین گلزن رئال در تاریخ لالیگا ست. فقط 21 گل فاصله داره تا رکورد گلزنی تاریخ لالیگا :D /m\

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

کاملا حال کردم از 2تا گلی که کریس به مالمو زد :)
اصن کیف کردم .انگار خودم زدم :))

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

خداحافظیِ اسطوره همیشگی از دنیای فوتبال. کاپیتان رائول گونزالس در 38 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد. :-<

10464618022292686508.jpg

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

واااااااااااااااای
کم کم دارم به این نتیجه می رسم که 8تا گل خیلیه!!!
رئال-مالمو
0-8

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

زین الدین زیدان رسما سرمربی رئال مادرید شد

فلورنتینو پرز، مدیر رئال مادرید در مورد انتخاب زیدان در سالن کنفرانس صحبت کرد.
صحبت های وی بدین شرح است :” در این جا حاضر شدم تا تصمیمات هیئت مدیره را اعلام کنم. تصمیم مشکلی گرفتیم به خصوص برای من. تصمیم گرفتیم که قرارداد بنیتز با رئال به اتمام برسد. او یک حرفه ای و شخصیتی ی نظیر است. از تعهدش در این ماه ها تشکر می کنم. هیئت مدیره تصمیم گرفت که زین الدین زیدان سرمربی تیم اصلی شود. تردیدی نیست که او یکی از شخصیت های برجسته دنیای فوتبال است. به خوبی ترکیب را می شناسد. سختگیر د وجدی است. بازیکنان را می شناسد چرا که به عنوان کمک مربی با این بازیکنان دسیما را برده است. زیدان در کل عمرش چالش های مهمی داشته و همیشه با استعدادش از پس آنها برآمده است. زیدان مورد حمایت ماست و به هواداران امید می دهد. زیدان، مادریدیسموها حامی تو هستند. افتخاری است که در کنار من به عنوان مربی تیم حاضر داری. برای تو غیرممکن مفهومی ندارد.”

زیدان پس از انتخاب شدن به عنوان سرمربی جدید رئال صحبت های کوتاهی انجام داد.
وی اظهار داشت :” در وهله اول از باشگاه و مدیر متشکرم که به من فرصت حضور در تیم اصلی را دادند. این بهترین باشگاه و بهترین هواداران دنیا هستند. به بهترین شکل تلاش می کنیم تا موفق شویم. به نظرم همه چیز خوب پیش خواهد رفت. مهم است که فردا با تیم باشم و کار را شروع کنم. خیلی احساسی هستم ، بیشتر از دوران بازیگریم. با تمام قلبم به این باشگاه خدمت خواهم کرد.”

من به شخصه هم خیلی خوشحالم از این موضوع و هم میترسم. |: به نظر شما زیدان میتونه موفق باشه؟ اگه نباشه چی میشه؟ :-s

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

به نقل از Fateme.RMA :
زین الدین زیدان رسما سرمربی رئال مادرید شد

فلورنتینو پرز، مدیر رئال مادرید در مورد انتخاب زیدان در سالن کنفرانس صحبت کرد.
صحبت های وی بدین شرح است :” در این جا حاضر شدم تا تصمیمات هیئت مدیره را اعلام کنم. تصمیم مشکلی گرفتیم به خصوص برای من. تصمیم گرفتیم که قرارداد بنیتز با رئال به اتمام برسد. او یک حرفه ای و شخصیتی ی نظیر است. از تعهدش در این ماه ها تشکر می کنم. هیئت مدیره تصمیم گرفت که زین الدین زیدان سرمربی تیم اصلی شود. تردیدی نیست که او یکی از شخصیت های برجسته دنیای فوتبال است. به خوبی ترکیب را می شناسد. سختگیر د وجدی است. بازیکنان را می شناسد چرا که به عنوان کمک مربی با این بازیکنان دسیما را برده است. زیدان در کل عمرش چالش های مهمی داشته و همیشه با استعدادش از پس آنها برآمده است. زیدان مورد حمایت ماست و به هواداران امید می دهد. زیدان، مادریدیسموها حامی تو هستند. افتخاری است که در کنار من به عنوان مربی تیم حاضر داری. برای تو غیرممکن مفهومی ندارد.”

زیدان پس از انتخاب شدن به عنوان سرمربی جدید رئال صحبت های کوتاهی انجام داد.
وی اظهار داشت :” در وهله اول از باشگاه و مدیر متشکرم که به من فرصت حضور در تیم اصلی را دادند. این بهترین باشگاه و بهترین هواداران دنیا هستند. به بهترین شکل تلاش می کنیم تا موفق شویم. به نظرم همه چیز خوب پیش خواهد رفت. مهم است که فردا با تیم باشم و کار را شروع کنم. خیلی احساسی هستم ، بیشتر از دوران بازیگریم. با تمام قلبم به این باشگاه خدمت خواهم کرد.”

من به شخصه هم خیلی خوشحالم از این موضوع و هم میترسم. |: به نظر شما زیدان میتونه موفق باشه؟ اگه نباشه چی میشه؟ :-s
ایشالا موفق میشه.یعنی باید موفق بشه :))چون اگه نشه دیگه واقعا این دفعه واسه بازی رئال هیچ کس نمیاد :(
منم خوشحالم از اینکه زیدان اومده :Dالبته این نظریه از باخت رئال تو ال کلاسیکو به وجود اومد.از همون موقع یه چند باری هم حتی جلوی رسانه ها گفتن که امکانش هست زیدان بیاد.
پرز انتخاب خوبی کرد.راضیم ازش :))

برگ زرین

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

5-0
رئال با زیدان میره برا لیگ قهرمانان x:

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

حالا یه قهرمانی لیگو گرفت بارسا :>
اینا قهرمان اروپا میشدن چیکار میکردن !
ما که اتلتیکورو میبریمو تمام !

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

جا داره بگم زیدان عشق منه x:

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
فقط میتونم بگم حیفففف.... دو امتیاز مفت از دس دادیم...

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan
خوردیم بایرن
باز یکم بارسا شانس اورد
یوونتوسم خوبه ولی نه به اندازه بایرن :|

بالا