• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعلام نفرات برتر کنکور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : اعلام نفرات برتر کنکور

به نقل از `° ثمین °` :
اگه در حضورم بودی...زنده نمیذاشتمت :| :))
:))

چندنفرسکته کرد؟
بیاید اعتراف کنید

M.A.M

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
دانشگاه
شهيد چمران اهواز
رشته دانشگاه
مشاوره خانواده

پارتی : با استفاده شخص یا اشخاصی کاری که بقیه نمی تونن انجام بدن رو تو بتونی انجام بدی :|

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

از سمپادیا کسی جز تک رقمیها هت؟

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

به نقل از B-) :
کدوم نتایج؟؟؟ :-w :-w X-(
چقد من بامزه ام :D
چندروز پیش یه گربه رو زهره ترک کردم بدبخت دومترپرید روهوا :))
#اغراق بودالبته

بگذریم ... :))

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

ببینید بچه ها، بی عدالتی و بند پ و این حرفا زیاده تو کنکور و دانشگاه رفتن. یه نفر زحمت میکشه رتبه زیر 50 میاره و میره پزشکی تهران، یه نفر با 300 میلیون پول همون صندلی رو میخره و میره همونجا میشینه. خودتونو با این چیزا عذاب ندید که همیشه هست و تازه این اولشه. تو دانشگاه میبینید طرف درس مهم تخصصی ش رو 5 شده بعد باباش دکتره و رفیق استاد اون درس، یهو 5ش میشه 15 :)) تازه اولشه. هیچکار نمیتونین بکنین برای این قضیه. پس بیخیال :D

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

به نقل از Antares :
چقد من بامزه ام :D
چندروز پیش یه گربه رو زهره ترک کردم بدبخت دومترپرید روهوا :))
#اغراق بودالبته

بگذریم ... :))
من قابلیت اینو دارم که چار پنج تا دیس دیگه ام بت بدم :| :))

بگذریم...

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از M.A.M :
پارتی : با استفاده شخص یا اشخاصی کاری که بقیه نمی تونن انجام بدن رو تو بتونی انجام بدی :|
رتبه رو فهميدن اونقد كار خاصي نيس! دست بردن تو درصدات كار خاصيه!
جا به جا كردن دوستان دام پزشكي شبانه به پزشكي كار خاصيه! درصورتي كه دام پزشكي هيچ ربطي به دانشكده پزشكي نداره!
كار خاص يني تو اصن قبول نشي ولي بري يهو پزشكي دولتي شهر تهران حتي بشيني! ووو
بازم نيازه بگم؟ :|

mhmd

کاربر فعال
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از Fateme.RMA :
ببینید بچه ها، بی عدالتی و بند پ و این حرفا زیاده تو کنکور و دانشگاه رفتن. یه نفر زحمت میکشه رتبه زیر 50 میاره و میره پزشکی تهران، یه نفر با 300 میلیون پول همون صندلی رو میخره و میره همونجا میشینه. خودتونو با این چیزا عذاب ندید که همیشه هست و تازه این اولشه. تو دانشگاه میبینید طرف درس مهم تخصصی ش رو 5 شده بعد باباش دکتره و رفیق استاد اون درس، یهو 5ش میشه 15 :)) تازه اولشه. هیچکار نمیتونین بکنین برای این قضیه. پس بیخیال :D
به نظر من رو صندلی فلان دانشگاه نشستن هنر نیست.هنر اینه که بتونی با موفقیت مدرکت را بگیری و ضمن اون سواد و مهارت اون کار را داشته باشی
مثلا یه دکتر بیسواد خیلی کمتر مردم بهش مراجعه میکنن تا یه دکتر باسواد ...حالا هر چند که از بهترین دانشگاه هم مدرک داشته باشه
به قول یکی از دوستان تو تابلو هیچ دکتری ننوشته از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شده...

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از Fateme.RMA :
به نقل از Fateme.RMA :
به نقل از Fateme.RMA :
٣٠٠ ميليون؟ بين الملل هم ٣٠٠ تا نيس! :|

ali_abdi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ميانه
رشته دانشگاه
پزشكي

درمورد بي درو پيكر بودن سازمان سنجش همين قد ميتونم بگم كه پارسال كه گفتن مردود شدم من اعتراض نزدم اون اولش بعد يه مدت ميخواستم واسه سال بعد مشاور بگيرم كه اون مشاوره گفته بود بريد حتما اعتراض بديد به نتايج كه برادرم كه رفته بود برا اعتراض بعد يه مدت زنگ زدن گفتن دوباره انتخاب رشته كنيد،بعد شما فك كنيد برادر من بعد يه مدت زنگ زده پرسيده بود گفته بودن قبول شده در حاليكه رفته بود سازمان سنجش تو تهران گفته بودن اصن خبر نداريم كه انتخاب رشته مجددي هم انجام شده هيچي ديگه ميگف به هر كدوم از دفترا رفته بود جواب واضح و مشخصي نداده بودن به نمايندگي كرج هم كه رفته بود گفته بودن نامشو فرستاديم ميرسه به دانشگاه بعد گذاشتن دو ترم نامشون نرسيد:/

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

یاده یه عکس میافته آدم ؛ پروتون ـه برگشته بود ب الکترون ـه میگفت " بی پازتیو! " خب لعنتی نمیشه ((:

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

به نقل از زهــرا :) :
من قابلیت اینو دارم که چار پنج تا دیس دیگه ام بت بدم :| :))

بگذریم...
منو ازدیس میترسونی؟! :-"
من امر کنم تا چندثانیه دگ امتیازام چندین هزارافزایش پیدامیکنه

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از mhmd :
به نظر من رو صندلی فلان دانشگاه نشستن هنر نیست.هنر اینه که بتونی با موفقیت مدرکت را بگیری و ضمن اون سواد و مهارت اون کار را داشته باشی
مثلا یه دکتر بیسواد خیلی کمتر مردم بهش مراجعه میکنن تا یه دکتر باسواد ...حالا هر چند که از بهترین دانشگاه هم مدرک داشته باشه
به قول یکی از دوستان تو تابلو هیچ دکتری ننوشته از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شده...

بله صحیح یکی از بهترین دکترای بجنورد که خیلیم معروف بودو از ایران رفت پزشکیشو دانشگاه آزاد خونده بود...

mhmd

کاربر فعال
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از negar.mr :
جا به جا كردن دوستان دام پزشكي شبانه به پزشكي كار خاصيه! درصورتي كه دام پزشكي هيچ ربطي به دانشكده پزشكي نداره!
محاله این موضوع
در مورد همون دانشگاه عوض کردن هم من از یکی از دانشجوهای شریف پرسیدم این طوری میگفت:
میگفت تو دانشگاه اطلاعیه میزنن که اهای ملت مثلا من که عمران دانشگاه قم میخونم و میخام بیام شریف.میای جامون را با هم عوض کنیم که ابد یه مقررات خاصی هم داره و بعد ه اون قمیه یه پول قلمبه میده به شریفیه

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

به نقل از Antares :
منو ازدیس میترسونی؟! :-"
من امر کنم تا چندثانیه دگ امتیازام چندین هزارافزایش پیدامیکنه
تو برو از خدا بترس :D
هعی

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

رتبه 2 زبان حوصلش نمیشد بره واس زبان میخواس بخوابه گویا

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از M.A.M :

اگه پارتی این بود بعضی دوستام ک رتبشونو فهمیدن الان اشک نمیریختن..

رتبه خریده بودن اول مهر دولتی شیراز میخوندن..

M.A.M

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
دانشگاه
شهيد چمران اهواز
رشته دانشگاه
مشاوره خانواده

به نقل از negar.mr :
رتبه رو فهمیدن کار خاصی نیست! پس بهتر نبود همه همون فردا متوجه رتبه شون بشن؟
برای شما و یا کسی دیگری که رتبه ش رو متوجه شده چیز خاصی نیست اما برای کسانی که همچنان در اضطرابن خیلی مهمه
بله درست میگید اونی که میگید دیگه پارتی نیست، فاجعه است..
به هر حال این مورد دیدن زودتر رتبه ها که از دسترس همه خارجه هم شامل بند پ میشود.. :)

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

به نقل از زهــرا :) :
تو برو از خدا بترس :D
هعی
شوخی بود خب :-"

اصن من ازکسایی که سکته کردن عذرمیخوام!فقط ازکسایی که سکته کردن نه از همه

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از mhmd :
مدرک رو هم به راحتی میشه گرفت. ولی خب دیگه سواد رو نمیشه خرید مسلما :D

به نقل از mhmd :
محاله این موضوع
در مورد همون دانشگاه عوض کردن هم من از یکی از دانشجوهای شریف پرسیدم این طوری میگفت:
میگفت تو دانشگاه اطلاعیه میزنن که اهای ملت مثلا من که عمران دانشگاه قم میخونم و میخام بیام شریف.میای جامون را با هم عوض کنیم که ابد یه مقررات خاصی هم داره و بعد ه اون قمیه یه پول قلمبه میده به شریفیه
خیر محال نیس :)) اگر فک و فامیلاتون نماینده مجلس و وزیر و غیره باشن، به راحتی دام شبانه شیراز میتونه بشه دندون پزشکی روزانه مشهد :D حتا با پارتیِ خیلی رقیق تر هم میشه با رتبه 4500 پزشکی روزانه مشهد نشست :D پزشکی بین الملل اردبیل، میتونه بشه پزشکی روزانه مشهد :D میشه خیلیم راحت میشه ولی همون طوری که گفتم خودتونو درگیر نکنین چون نمیشه باهاش مبارزه کرد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا