• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه شریف

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : سمپادی‌های دانشگاه شریف

من یه بار به فرزانه گفتم دارم میام دانشگاهتون، ببوسمت. ;;) :)) قیافشو ندیده بودما، کلا خیلی خوشم میومد ازش. :-"

الان که برنامه رو دیدم مصمم (؟) شدم برم بوسش کنم :)) عالی بود فرزانه >:D<

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از NEO :
والا این مظلومیتی که من تو چهره فرز دیدم رو اگه مجری برنامه دیده بود، همون اول کار برنده اعلامش میکرد. :(
Screenshot_68_.png
خبری از دقت به اسم مردم، نیست که نیست!
در مجموع خیلی عالی بود. شعرهایی که میخونیدن خیلی قشنگ بود.
یه کم هول شده بودی فقط که طبیعی بود.

پ.ن: الان اینجا میخواست بغزت بشکنه؟ چرا خوب؟ :-s
چرااا واقعا؟ :)) :-w

×حالا خواهرم میگه از عمد فامیلت رو غلط نوشتن انگار من شخص خاصیم ;))

به نقل از Fateme.RMA :
شعری که انتخاب کردی بخونی خیلی خوب بود 8-> روشن از پرتوی رویت نطری نیست که نیست 8->
مرسی :‌)) اینو رحیمی سر کلاس حافظ ش خوند برامون چهارشنبه قبلش ۸->

به نقل از ali jahangiri :
محتشمیان اشاره میکنه یه ذره اگر شانس رو چاشنی کار میکردی ، الان برنده بودی
اما خب چیزی که عوض داره گله نداره
اون وسطا هم تور مانع عبور توپ :|
من نمیشناسم یا همه نمیشناسن؟ :-" :-??

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

مردوخت عالی بود :)) :)) :)) :))

من نمیشناسم یا همه نمیشناسن؟

گزارشکر والیباله

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

فرز>>>:D<<<< :))
خیلی خوب بود 8-> 8-> 8-> دانلودکردم دیدم.
کاملا مشخص بود هییچ اگاهی از علوم ریاضی هم ندارن علاوه برفامیلت. توکارشناس شیمی بودی :-"

سوالی که پیش اومد برام این بود که واقعا جمع و حاضران همه خیلی ساده و مثبت بودن بنده های خدا. کجای این مشکل برای پخش و ظاهر و ارایش حاضران درصحنه داشت:/

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از کهکشـــــان :
فرز>>>:D<<<< :))
خیلی خوب بود 8-> 8-> 8-> دانلودکردم دیدم.
کاملا مشخص بود هییچ اگاهی از علوم ریاضی هم ندارن علاوه برفامیلت. توکارشناس شیمی بودی :-"

سوالی که پیش اومد برام این بود که واقعا جمع و حاضران همه خیلی ساده و مثبت بودن بنده های خدا. کجای این مشکل برای پخش و ظاهر و ارایش حاضران درصحنه داشت:/

آره باید توضیح میدادم براشون فرق دارن باهم :-< من مهندس م مهندس! :‌‌))

×چطور دانلود میکنن؟ :-" #خنگ

ranjame

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
طهران
دانشگاه
صنعتی آریامهر
رشته دانشگاه
م.شیمی

من تازه برنامه رو دیدم خیلی خوب بود فقط اون دو تا ایرادش... این حسرت به دلم موند که به یکی بگم رشته ام مهندسی شیمیه و برنگرده بگه آها شیمی! :D حتی خود دکتر آذر هم ازم پرسید شیرین ترین جای شیمی کجاست؟
میخاستم بگم شیرین ترین جای شیمی اینه که با مهندسی شیمی فرق میکنه و هیچ کس متوجه نیست! ولی ادبی طور گفتم ز شیمی تا م.شیمی یک میم فرق است جهانی اندر این یک میم غرق است
خاطرات خوبی تو اون دو سه روز رقم خورد یادش به خیر :)
از جمله خاطرات اینا بودن:
یک شب شام کوبیده دادن من و یکی از رفیقام رفتیم کنار حوض روبرو ابنس غذامون رو بخوریم آقا همین که نشستیم هفت هشت تا گربه دورمون رو گرفتن :)) این گربه های دانشگاه رو میبینی؟ انگار دانشگاه خونه ی آبا اجدادی شون بوده و دانشجوها مزاحمشون شدن
دو تا بیت اصفهانی دکتر آذر یادم داد: اگه با ما بوکونی مهر و بفا خیلی خوبه س ؛ اگه دس ورداری از جور و جفا خیلی خوبه س
من از اون کنج لبت صد تا بوسه خاسه بودم ؛ اگه نذرت رو یه بار بوکونی ادا خیلی خوبه س
نوبت ضبط من که شد میکروفون خراب شد :D تا یک ساعت هم معطل همین بودیم به من گفتن واسه امتحان میکروفون یک چیزی بگو این بیت رو خوندم :گر که تیری از آسمان آید ، راست بر قلب مستمند آید

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از عــــــــلی :
من تازه برنامه رو دیدم خیلی خوب بود فقط اون دو تا ایرادش... این حسرت به دلم موند که به یکی بگم رشته ام مهندسی شیمیه و برنگرده بگه آها شیمی! :D حتی خود دکتر آذر هم ازم پرسید شیرین ترین جای شیمی کجاست؟
میخاستم بگم شیرین ترین جای شیمی اینه که با مهندسی شیمی فرق میکنه و هیچ کس متوجه نیست! ولی ادبی طور گفتم ز شیمی تا م.شیمی یک میم فرق است جهانی اندر این یک میم غرق است
خاطرات خوبی تو اون دو سه روز رقم خورد یادش به خیر :)
از جمله خاطرات اینا بودن:
یک شب شام کوبیده دادن من و یکی از رفیقام رفتیم کنار حوض روبرو ابنس غذامون رو بخوریم آقا همین که نشستیم هفت هشت تا گربه دورمون رو گرفتن :)) این گربه های دانشگاه رو میبینی؟ انگار دانشگاه خونه ی آبا اجدادی شون بوده و دانشجوها مزاحمشون شدن
یک بیت اصفهانی دکتر آذر یادم داد: اگه با ما بوکونی مهر و بفا خیلی خوبه س ؛ اگه دس ورداری از جور و جفا خیلی خوبه س
نوبت ضبط من که شد میکروفون خراب شد :D تا یک ساعت هم معطل همین بودیم به من گفتن واسه امتحان میکروفون یک چیزی بگو این بیت رو خوندم :گر که تیری از آسمان آید ، راست بر قلب مستمند آید

خوب گفتی : ))

آره میکروفون منم خراب بود کلی دیر شد!

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

قصه ی خرابی امکانات خیلی قدمت داره .
من یه درسی رو با ارشدا داشتم این ترم . استادش رییس دانشکده مونه . این درس چون برای ارشداست ، بیشتر حول پروژه و این داستانا میچرخه ، یه بار یکی یه ارایه داشت ، اومد ارایه کنه فکر کنم سیستم خراب شد . بعد یهو صدای غیژ غیژ از کامپیوتر بلند شد . کلاس ترکیده بود از خنده . این شد که استاد گفت یه خاطره بگه . ما رو برد به سال ها قبل
گفت یه مخترعی کاشفی یادم نیس دقیقا چی گفت ، اومده بود دانشگاهمون . بعد خیلی گنده و خفن بود مثکه . اومده که نظریه ش رو ارایه بده و اینا که پروژکتور خراب میشه . همه بدو بدو دنبال درست کردن پروژکتور . یکی از روی سن رد میشه ، یکی نردبون میاره ، یکی داد میزنه فلانی فلان کارو کن ، خلاصه همه چیز می ریزه به هم . اون دانشمنده هم عصبانی میشه می ریزه به هم :))
دیگه از این بدتر نیست که توی برنامه ی زنده ، صندلی مهمون برنامه بشکنه ، بنده خدا زنه زارتی بخوری زمین :))

ranjame

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
طهران
دانشگاه
صنعتی آریامهر
رشته دانشگاه
م.شیمی

آره دانشکده ما هم دست کمی نداره. البته با پیگیری مسئولین فقط تونستن دیوارا رو رنگ بزنن و صندلیا رو عوض کنن وگرنه آزمایشگاه ها همچنان انباری باقی موندن کلی هم بهشون میگی و اینا ، از بودجه مینالن و میگن پول حلالی واسه این کار پیدا نمیشه یا اگر هم بشه تا پول حلال واسه ترمیم برسه دانشجوها حروم شدن خیلی بدم میاد که واحدای آزمایشگاه رو باید بزاریم ترمای آخر. مثلن شیمی عمومی یک رو ترم یک برداشتیم آزمایشگاهش میفته ترم هفت و هشت.

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از عــــــــلی :
آره دانشکده ما هم دست کمی نداره. البته با پیگیری مسئولین فقط تونستن دیوارا رو رنگ بزنن و صندلیا رو عوض کنن وگرنه آزمایشگاه ها همچنان انباری باقی موندن کلی هم بهشون میگی و اینا ، از بودجه مینالن و میگن پول حلالی واسه این کار پیدا نمیشه یا اگر هم بشه تا پول حلال واسه ترمیم برسه دانشجوها حروم شدن خیلی بدم میاد که واحدای آزمایشگاه رو باید بزاریم ترمای آخر. مثلن شیمی عمومی یک رو ترم یک برداشتیم آزمایشگاهش میفته ترم هفت و هشت.

اتفاقا همین ک دانشکده رو رنگ کردم و صندلی ها رو عوض کردن خودش گام بزرگیه در راستای بهبود وضعیت دانشکده :-"
کلاسای مام ک پروژکتور داره من ندیدم ک خراب شه پروژکتورش یا اگه خراب شه فورا آقای پرنیان میان و درست میکنن.

×امروز تو تماشاچی های مشاعره بودید شما :D

Milad96

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتي شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

به نقل از Farz :
اتفاقا همین ک دانشکده رو رنگ کردم و صندلی ها رو عوض کردن خودش گام بزرگیه در راستای بهبود وضعیت دانشکده :-"
کلاسای مام ک پروژکتور داره من ندیدم ک خراب شه پروژکتورش یا اگه خراب شه فورا آقای پرنیان میان و درست میکنن.

الان یعنی صندلی ها نو شد؟! خدا وکیلی؟! یعنی اون صندلی داغونا رو که انداخته بودند بیرون، دوباره بعد از رنگ کردن نمیخواند نصب کنند؟! :))

ranjame

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
طهران
دانشگاه
صنعتی آریامهر
رشته دانشگاه
م.شیمی

به نقل از Farz :

آره کار خوبی کردن که رنگیدن و عوض کردن صندلیا رو اما ... میدونی بعضی وختا پیش خودم میگم این همه پول کلان جابجا میشه تو فوتبال و تا الان نتونستیم تو سطح جهانی حرفی واسه گفتن داشته باشیم ولی موقع درست کردن آزمایشگاه ها میشه که چار تا دانشجو می تونن برن توش چیزی یاد بگیرن و فایده داره، با معضل بی پولی مواجه میشیم.
بله پروژکتور داره اما شاهد بودی که هر جلسه دکتر باستانی چی میگفت. "دیوار به این بزرگی، پرده ی پروژکتور رو صاف انداختن رو وایت برد آدم میخاد چیزی بنویسه نمی تونه"
چند وخ پیش هم از جلو آمفی تیاتر رد میشدم فارغ التحصیلای نودی رو دیدم با لباس علی سینا، رفتم تو دیدم جشن گرفتن عبدخدایی هم اومده بود و آخر برنامه دانشجوها باهاش صوبت کردن. اونا هم از وضعیت آزمایشگاه ها + امتحانای استادا مینالیدن.
x آره از این به بعد فک کنم باشم فقط دو سه تا برنامه از دستم رفت دیگه بقیه رو صبح تا شب کافه کتاب بودم :D

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

بچه ها امشب آقای دبستانیه مشاعره :-"

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

امسال خبری از همایش انتخاب رشته نیست ؟
بریم بچه ها رو گمراه کنیم

• لایک
امتیازات: farz

vahead649

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
اردبیل

سردر ۳٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی دانشگاه صنعتی شریف

15-7-1-20256sharif.jpg

شنیدم
آزمایشگاه برق دانشگاه امکانات ۲۵ سال پیش رو داره
تو دانشکده فیزیک نصف وسایل آزمایشگاهها روش برچسب دانشگاه صنعتی آریامهر (قبل انتقلاب)

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران

به نقل از بغض :
سردر ۳٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی دانشگاه صنعتی شریف

شنیدم
آزمایشگاه برق دانشگاه امکانات ۲۵ سال پیش رو داره
تو دانشکده فیزیک نصف وسایل آزمایشگاهها روش برچسب دانشگاه صنعتی آریامهر (قبل انتقلاب)
در ضمن خوابگاه = سگدونی :/

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

بچه ها بیخیال! بارها شنیدم از دانشجو ها که دانشگاه ما سردر نداره اصن دانشگاه نیست و فلان و بهمان! کار سردر درست کردن رو باید همون موقع قبل انقلاب که وسایل آزمایشگاهای رو میخریدن انجام میدادن!

بعدشم خوابگاه های ما واقعا سگ دونی نیس، دوست عزیزمون ی سر بزنین به خوابگاه های بچه هایی که رشته های فنی میخونن ببینین که چقدر وضعشون داغونه و ما چقدر چقدر وضعمون بهتره از اونا! + کادر خوابگاه ها برخودر شون خیلی بهتر از خوابگاه های دیگه ست!

اینقدر غر نزنین سر همه چی خب :-w

به نقل از ali jahangiri :
امسال خبری از همایش انتخاب رشته نیست ؟
بریم بچه ها رو گمراه کنیم
دورعلی رو بفرستین همه رو میکشونه مکانیک : ))

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از Farz :
بچه ها بیخیال! بارها شنیدم از دانشجو ها که دانشگاه ما سردر نداره اصن دانشگاه نیست و فلان و بهمان! کار سردر درست کردن رو باید همون موقع قبل انقلاب که وسایل آزمایشگاهای رو میخریدن انجام میدادن!

بعدشم خوابگاه های ما واقعا سگ دونی نیس، دوست عزیزمون ی سر بزنین به خوابگاه های بچه هایی که رشته های فنی میخونن ببینین که چقدر وضعشون داغونه و ما چقدر چقدر وضعمون بهتره از اونا! + کادر خوابگاه ها برخودر شون خیلی بهتر از خوابگاه های دیگه ست!

اینقدر غر نزنین سر همه چی خب :-w

دورعلی رو بفرستین همه رو میکشونه مکانیک : ))
آخه اصن قرار نبوده این دانشگاه بشه دانشگاه شریف!این زمین و ساختمونی که اون موقع گرفتن و تجهیزات همش موقتی بوده تا وقتی که مقر اصلی دانشگاه تو اصفهان ساخته شه(جایی که الان شده داشنگاه صنعتی اصفهان) اما به انقلاب میخوره و منتفی میشه و دانشگاه همین جا میمونه و به اصفهان منتقل نمیشه و اون ساختمون هم واسه خودش میشه یه دانشگاه جدا با اشم دانشگاه صنعتی اصفهان. واسه همینه که آرم شریف و صنعتی اصفهان یکیه.

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران

به نقل از Farz :
طرشتو نمیدونم ولی احمدی روشن 6 نفر تو یه اتاق + تعداد زیادی ساس :/
نمیدونم اسم اینو چی میزارین :D

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از Lily Delicated :
آخه اصن قرار نبوده این دانشگاه بشه دانشگاه شریف!این زمین و ساختمونی که اون موقع گرفتن و تجهیزات همش موقتی بوده تا وقتی که مقر اصلی دانشگاه تو اصفهان ساخته شه(جایی که الان شده داشنگاه صنعتی اصفهان) اما به انقلاب میخوره و منتفی میشه و دانشگاه همین جا میمونه و به اصفهان منتقل نمیشه و اون ساختمون هم واسه خودش میشه یه دانشگاه جدا با اشم دانشگاه صنعتی اصفهان. واسه همینه که آرم شریف و صنعتی اصفهان یکیه.

با این شدت نبوده خواهر من : ))
اینکه نرفته اصفهان، بخاطر انقلاب نبوده.

بازم این که ما قرار بوده صنعتی اصفهان بشیم ولی نشدیم دلیل نمیشه که سردر نداشته باشیم :-"

بالا