• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران كل و ارشد

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : انتقاد از مديران كل و ارشد

مازیار جان ، رفتن شما میتونه یه اتفاق خوب تر برای سایت باشه ، رقم بزن این اتفاق رو هر چه زودتر :د

2 طرف دعوا اشتباه کردن تو این اتفاق اخیر ! خیلی بد تموم شد ، و کاش نمیشد :د اینکه خب یه بازیه و دیگه بینشون چه حرفایی زده میشده تو گروپ ، مطمئنا به کسی ربطی نداره ، و خب مهسا هم درست میگه که در خارج سایت ، یه فرد عادیه و میتونه کارایی که دوست داره رو انجام بده ، ولی خب توی سایت ، وظیفش این نبود که اون پست رو لایک کنه مطمئنا ، نه ؟ اینکه عزل این 2 داخلی درست بوده یا نه ، رو نمیدونم ، هر چند درست نیست بگیم بهشون ربطی نداشته اصلا و این حرفا ، ولی بن شدنشون اصلا درست نبود که خدا رو شکر این اتفاق هم نیفتاد !
اینکه به طور مثال، 4 نفر که 2 تاشون پلیسن ، برن پارک ، با هم جرئت حقیقت بازی کنن ، و بعد مثن 2 تا از پلیسا به اون طرف بگن برو اون یارویی که اونجا داره حرف میزنه رو یکی بزن زیر گوشش ، و بعد پلیسا هم بخندن و اینا ، مشکلی نداره تو اون جامعه ی آرمانی ای که شما توش داری زندگی میکنی ؟:د
واضحه که اون فرد حق داره بره شکایت کنه که فلان نفر الکی پا شده اومده زده تو گوشم ، 2 تا پلیسم کنارش بودن ، تشویقشم کردن :د نداره ؟
بعد الان واقعا جاشه که رئیس پلیس سریع بیاد بگه که اون زده دیگه ، به این 2 پلیسا چه ربطی داره ؟ نه واقعا مسخره نیست این حرفی که دوستان میزدن ؟ بعد مثن بیان طلب کار هم بشن از اون یارو که چرا شلوغش میکنی ، مگه چی شده حالا ، یه شوخی بوده دیگه ، زدیم تو گوشت ؟:د یا باز بد تر ، یکی بیاد بگه ناراحتی ؟ پس رفیق نباش با اونی که زده تو گوشت : ))
یه سری اتفاقات اشتباه پشت هم افتاد ، که هی بدتر شد جریان ، و تهش اینجوری شد ! اول اینکه که کاش اون بنده خدایی که همچین پستی داد ( که توسط خودش داده نشده ، رمز اکانتشو داشتن و این جمله رو نوشتن با اکانتش ) اصلا رمزشو به کسی نمیداد ، دوم اینکه کاش اصلا همچین چیزی رو قبول نمیکرد !
بعد اینکه خب کاش مهسا یا پریوش ( میگن که میگه که بگیم ترنج بهش ، آیا ؟:-" ) نمیذاشتن این اتفاق بیفته ، چون قطعا میدونستن با توجه به تجربشون ، که کار بیخ پیدا میکنه . سوم اینکه کاش اون عزیزی که شات برده بیرون از گروپ و داده به مطهری عزیز و غیره ، این کار رو نمیکرد ، چون تازه به قول مازیار جان ، آرامش نسبی حاکم بود بر سایت و در آخر هم کاش فرشید جور دیگه ای دفاع میکرد از داخلیاش . اینکه از اون بنده خدا نورا انتظار داریم که شلوغش نکنه ، شاید نامردی باشه ( هر چند شلوغ نکرد ، صرفا داشت جواب پست های مخالفش رو میداد که از بس مخالف زیاد بود ، زیاد جواب میداد ، بعد خب شلوغ میشد :د) ، چون خیلی سخته که بگیم اگه یکی با خودمون این کار رو بکنه و تازه 2 نفر از مدیرای خوب سایت هم لایکش کنن ، هیچی نگیم و سکوت کنیم !
یکی از قوی ترین دلایل استعفا تیم ما ، دفاع بی منطق فرشید بود از دوستانش . نباید گفته میشد ، ولی گفتم . و اینجا هم اشتباه فرشید ، دفاع بی منطق از دوستاش بود که اینفدعه داخلی بودن :د
خلاصه ، امیدوارم فراموش بشه این 2 روز از سایت.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

میشه یک خواهش دوستانه بکنم؟

با ادامه ی این بحث چی میخواد اثبات بشه؟
سایت بده ؟ جوش بده؟ مدیرا بدن؟ باید درش بسته بشه؟ جدی چه چیزی؟ بهتر نیست دیگه ادامه پیدا نکنه؟
مدیر های قبلی هم تلالشون رو برای بهتر شدن کردند و میکنند و از طرف خودم از همشون تشکر میکنم
خواهشاً دیگه ادامه ندید ...
من و مهسا(مدیر داخلی) فارغ از هر دلیلی که آوردیم اشتباه کردیم و عذر خواستیم...
فرشید هم حتماً دلیل خودشو داشته برای استعفا ...

اما استعفا های زمان گذشته سایت واقعاً مربوط به گذشته بوده ، هزار بار مطرح شدن و هزار بار بررسی کردنش واقعاً چه فایده ای داره جز تازه کردن زخم های قدیمی؟
شما واقعاً سایت رو دوست دارید ؟ آرامش روانی کاربراش براتون اهمیت داره ، خواهشاً دیگه ادامه ندید!
بیاید بحث نکنیم ، یکم زمان بدید تا آروم بشه جو و همه چیز خوب بشه

یکم به مدیرهای داخلی ، ارشد و کل وقت بدید تا جو رو برگردونن...

خواهش میکنم علاوه بر همه ی پیشینه ی خوب و بد من و باقی مدیر ها و کاربر ها بهمون زمان بدید جبران کنیم

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

تصوّر می‌کنم به قدر کافی برای توجیه کردن هم‌دیگه [که محاله] وقت گذاشتید، لطفاً بیش از این تاپیک رو منحرف نکنید. مدیران داخلی قبلی که هر چند وقت یک بار پای استعفاشون رو وسط می‌کشن و من هیچ ایده‌ای ندارم چه هدفی دارن از اینکه کمابیش این موضوع رو تبدیل کردن به یه اپیزود هفتگی، مرسی، نظراتتون رو شنیدیم و استفاده کردیم. از این پس هم لطف می‌کنید بدون اطّلاع از صحبت‌ها و تصمیم‌های ارشدها، «حمایت» از مدیران داخلی رو به روابط دوستانه و از جانب یک نفر ربط نمی‌دید.

بحث رو تموم کنید، ارتباطی نداره به تاپیک.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

متد خوبیه. یکی تون میاد هرچی میخواد میگه، نفر بعدی میگه چرا میگین و حرف نزنین که اگر سمت مقابل خواست از خودش دفاع کنه غیر منطقی و کولی و روشن کننده اتیش زیر خاکستر به حساب بیاد.
اره ما حالا حالا باید از محضرتون یاد بگیریم!

بحث تموم شده بود تا اونجایی که تک تک اومدن شروع به غر غر کردن. اگر حرفی میزنین پاش وایسید و جوابتونو بگیرید.

هی ام جو جو نکنیدا،،، 4تا آدمید هی تو ح ب پست میدید هی پاک میکنین، بعضیاتونم پاک نمیکنین، هی هوار، هی دنیا، هی جو، هی سایت، هی زحمتکشان برای قدرناشناس،،جمع کنین دیگه،،مام بلد بودیم پست بدیم، ندادیم، سنگین نشستیم سر جامون

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

این بحث تموم نشدنیه!
میخواین اصل قضایا رو واسه ملت روشن کنین؟کدوم قضایا دقیقن؟!(در مورد این سوال دوم حداقل 12 صفه مطلب میتونم بنویسم!!!)

تا همینجا هم به اندازه کافی روشن شده ...

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

همین فرشید که شماها می‌گین دفاع غیرمنطقی و غیره، داره بخش زیادی (دقیق نمی‌دونم چند درصد) از هزینه‌های سایت رو متقبّل می‌شه و چرا که نه، چرا نیاد دفاع نکنه؟ خودتونو بذارین جاش. یا اصلاً همین تست‌سنتر که ایجاد شده براش پول خرج شده و این پول رو من و شما ندادیم، فرشید داده.
من تعجّب می‌کنم از جریان پریروز، ظاهراً فرشید چندان رو مود نبود چون هم بعضی از جوابایی که به منتقداش می‌داد جوابای محکمی نبود مثل همیشه، و هم این که با نورا دهن به دهن شد، خیلی چیپ و بچّه‌طور. باید کارو می‌سپرد به ارشدا و داخلیا. فردی مثل ایشون هم در حدی نیست که بخواد برای فرشید مرز تعیین بکنه یا باعث شه این همه استعفا و آشفتگی و عزل و اینا اتّفاق بیفته که. حالا هم عذرخواهی‌هاش رو گرفته، هم عوامل دخیل رو مجازات کرده. پس تا اینجای کار دیگه هیچ حرفی براش برای گفتن نمی‌مونه. صحیح؟ اینو کسی رد می‌کنه؟[nb]ضمناً، خیلی معذرت می‌خوام، به شما تجاوز نشده یا اسید رو صورتتون پاشیده نشده خدای ناکرده که!!! داخلیای محترم نباید اون پست رو تأیید می‌کردن که بزرگ‌ترین اشتباه رو مرتکب شدن و تأیید کردن.[/nb]
الانم باز می‌بینیم هم‌چنان داره سر موضوعش بحث می‌شه و حتّی داخلیای قبلی دارن میان جریان رو یه جوری ربطش می‌دن به این داستان!

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از امین :
همین فرشید که شماها می‌گین دفاع غیرمنطقی و غیره، داره بخش زیادی (دقیق نمی‌دونم چند درصد) از هزینه‌های سایت رو متقبّل می‌شه و چرا که نه، چرا نیاد دفاع نکنه؟ خودتونو بذارین جاش. یا اصلاً همین تست‌سنتر که ایجاد شده براش پول خرج شده و این پول رو من و شما ندادیم، فرشید داده.
من تعجّب می‌کنم از جریان پریروز، ظاهراً فرشید چندان رو مود نبود چون هم بعضی از جوابایی که به منتقداش می‌داد جوابای محکمی نبود مثل همیشه، و هم این که با نورا دهن به دهن شد، خیلی چیپ و بچّه‌طور. باید کارو می‌سپرد به ارشدا و داخلیا. فردی مثل ایشون هم در حدی نیست که بخواد برای فرشید مرز تعیین بکنه یا باعث شه این همه استعفا و آشفتگی و عزل و اینا اتّفاق بیفته که. حالا هم عذرخواهی‌هاش رو گرفته، هم عوامل دخیل رو مجازات کرده. پس تا اینجای کار دیگه هیچ حرفی براش برای گفتن نمی‌مونه. صحیح؟ اینو کسی رد می‌کنه؟[nb]ضمناً، خیلی معذرت می‌خوام، به شما تجاوز نشده یا اسید رو صورتتون پاشیده نشده خدای ناکرده که!!! داخلیای محترم نباید اون پست رو تأیید می‌کردن که بزرگ‌ترین اشتباه رو مرتکب شدن و تأیید کردن.[/nb]
الانم باز می‌بینیم هم‌چنان داره سر موضوعش بحث می‌شه و حتّی داخلیای قبلی دارن میان جریان رو یه جوری ربطش می‌دن به این داستان!

عامو واستا ببینم ، من دارم میرم امتحان فاینالمو بدم بعد دو سه روز اصن آن شدم ، چیکار ما داری ؟ تا اونجاییم من دیدم یکی ادیبه اومد اول حرف زد که گف بحثو نکشونین به ما ، ما دلیلامون یه چی بود دیگه !!! پاستا پرست طولش دارد (چاکر داوش مازیار)
پشت سره مرده غیبت نکن آغا ، همین ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

من از سمپادیا رفتم. ولی خداروشکر دوست‌های سمپادیاییم رو که از دست ندادم. به من اطلاع دادند که داره یه سری چیزا به اشتباه گفته می‌شه درموردم در اینجا و لازم دونستم بیام و روشن کنم قضیه رو که دیگه حرفی نباشه.

مرسی از علی که یادم آورد اینو اشاره کنم! حرف‌های من و داخلی‌های قبلی که اینجا پست دادن هیــــــــــــــــــــــــچ ربطی به مسائل پیش آمده نداره. فقط به من خبر دادن که داره بهم یه سری نسبت‌ها ناروا داده می‌شه منم اومدم توضیحات ارائه بدم. اون‌ها هم که خودشون بودن و پست دادن اینجا هدفشون این بوده از خودشون دفاع کنن و نذارن که دلیل استعفاشون چیز دیگری جلوه داده بشه. خیلی جالبه که توقع دارید هرجا دوست داشتید بد وبی‌راه بگید بهشون و اون‌ها از خودشون دفاع نکنن!! همین.

به قول پریوش ادامه هم ندید بحث رو. بذارید سایت آرامش داشته باشه. ولی این رسم همه جای دنیاست که وقتی به کسی تهمتی زده می‌شه یا دروغی نسبت داده می‌شه بیاد و از خودش دفاع کنه در همون مکان. این پست طولانی خواهد بود. امیدوارم شاکی نشید. چون لازمه یک بار برای همیشه همه‌ چیز رو مطرح کنم.

این یک پست روشنگری، افشاگری یا از این قبیل مسائل نیست! پست دفاعیه‌ هست و اگر اینقدر چپ و راست برای استعفای من از خودتون دلیل در نمی‌آوردین، هرگز نمی‌اومدم سایت که این‌ها رو بنویسم.

من می‌تونستم همون زمانی که استعفا دادیم دسته جمعی بیام و تاپیک بزنم و شلوغ کنم سمپادیا رو و دلایلم رو اطلاع رسانی کنم. این کار رو نکردم چون اصلا دوست نداشتم جو سایت آشفته بشه. هرکس هم که بهم پ.خ داد و دلیلم رو پرسید یه سری کلی گویی کردم و رسما پیچوندم که جو به هم نریزه. که البته به هم ریختن جو در نتیجه‌ی استعفای یه تیم تقریبا کامل مدیریتی اجتناب ناپذیر بود و من همون زمان به خاطرش از محمد معذرت‌خواهی کردم و گفتم قصد به هم ریختن جو رو نداشتیم. صرفا وقتش بود که بیایم از تیم مدیریت بیرون.
و خب راستش اون زمان فکر می‌کردم استعفای دسته‌جمعی ما به قدر کافی گویا باشه و نیازی به ارائه‌ی توضیحات نباشه.
اما بعدا متوجه شم که هرکس به زعم خودش یه برداشتی داشته از استعفای من و یه چیزهایی رو به من نسبت داده... در واکنش به این قضیه‌ست که اومدم صراحتا توضیح بدم یه سری چیزهارو. (قطعا نه همه چیز رو!)
من ۷سال عضو فعال سمپادیا بودم. از دوم دبیرستان تا سال آخر دانشگاه! آدم‌های زیادی رو دیدم. ۳سال اولش که هنوز دانشجو نشده بودم بیش‌تر در حال کسب تجربه بودم. بعد از کنکور ما، ایده‌ی انجمن پشتیبانی کنکور ۹۱مطرح شد و محمد مطهری به من و نگین راز پیشنهاد مدیریت انجمن رو داد و ما هم قبول کردیم. دوره‌ی خیلی خوبی داشتیم و فکر می‌کنم با توجه به فیدبک‌هایی که گرفتیم تونستیم تا حدی مفید باشیم. اما همون زمان یه آقایی بودن که سال قبلش برای کنکور خودم یه عالمه به من کمک کرده بودند. ایشون به من پیام دادند و گفتند که تو سمپادیا خیلی خبرهای بدیه و تو ساده‌ای و نمی‌دونی و بودنت اونجا خیلی اشتباهه. اون موقع من ۱۸سالم بود و نظرم در مورد هرکسی که این حرف‌ها رو می‌زد این بود که طرف توهم داره یا شخصیت ضد اجتماعیه یا ... . به ایشون گفتم که من فقط به نیت کمک به بچه های کنکوری میام سمپادیا و اصلا به سایر مسائل کاری ندارم. ایشون اون زمان به من گفتن: «موندن شما در سمپادیا خیانت محسوب می‌شه چون یه عده آدم که با شما دوستن و یا شمارو قبول دارن و یا پست‌های کنکوریتون براشون مفید و جذابه به سایت کشیده می‌شن ودر محیط بدی قرار می‌گیرن.»
اون زمان این حرف‌ها برای من چرت و پرت محسوب می‌شد. در نتیجه من اینجا موندم وبا کمک نگین راز انجمن پشتیبانی کنکور ۹۱تا انتها با بچه های کنکوری پیش رفت.
۴سال از اون زمان گذشت و من تو این مدت زیاد خیلی تغییرات رو در سمپادیا شاهد بودم. نمی دونم چند در صد از آدم‌های اینجا من رو از نزدیک می‌شناسن. من آدمی هستم به شدت معتقد به «اخلاق». مستقل از بعد مذهبی و ... . من می‌گم «اگر دین ندارید لااقل اخلاق مدار باشید!» من فلسفه نخوندم!! پس لازم نیست اینجا کسی بیاد با من سر معنی «اخلاق» کل‌کل کنه. فکر کنم واضح باشه منظور من از اخلاق چیه. و هرگونه بی‌اخلاقی رو نمی‌تونم تحمل کنم و در صورت مشاهده‌ش به نظرم میاد که باید باهاش مبارزه کنم. در نتیجه من همیشه دغدغه‌ی اخلاق داشتم و چیزی که شاهد بودم این بود که در این ۴ سال، به طرز عجیبی اخلاق داشت کنار گذاشته می‌شد و هی رفته رفته، قبح همه چیز فرو ریخت! به خصوص این اواخر شیبش خیلی زیاد شد! من از دیدن این روند ناراحت بودم و واقعا نمی‌دونستم برای متوقف کردنش چه کاری می‌شه کرد. مینیمم کاری که می‌شد کرد وضع اون قانون ممنوع بودن فحش‌های رکیک در تاپیک حرف بزن بود که به محض وضعش خیلی خوشحال شدم و از محمد تشکر کردم به خاطرش.(که ظاهرا اون قانون هم بعدا لغو شد!!) ولی به طور کلی از روند عجیب سایت برای رفتن به سمت بی‌اخلاقی ناراحت بودم. تا یه روزی که من درگیر کنکور ارشد بودم و امتحان ترم هم داشتم که محسن یهو بی‌مقدمه اومد به من گفت که می‌خواد منو مدیر کل کنه. واقعا شوکه شدم ولی محسن گفت بودن تو می‌تونه خیلی کمک کنه. حتی گفت «همین که اسمت باشه خودش کافیه!‌ نمی‌خواد هیچ کاری بکنی. کلی از مشکلات حل می‌شه!» من هم که نگران وضعیت سمپادیا بودم،وخیالم راحت شده بود که قرار نیست کار زیادی انجام بدم، قبول کردم. از اینجا من وارد مرحله‌ی خیلی سختی شدم. آدم‌ها رو با یه دید جدیدی شناختم و خیلی بهم فشار آورد این شناختن‌ها. از مسائل پشت پرده ی سایت باخبر شدم!(عبارتی که تا قبل از اون بهش می‌خندیدم و می‌گفتم برو بابا! مگه یه سایت چقدر می‌تونه جدی باشه که بخواد مسائل پشت پرده داشته باشه؟!!) و تازه فهمیدم بی‌اخلاقی که من نگرانش بودم، تا کجاها پیش رفته. فهمیدم که چقدر آدم‌ها به واسطه‌ی این سایت آسیب دیدن. چقدر از آدم‌ها در حساس‌ترین دوره‌ی سنیشون وارد این سایت شدن و بستری براشون فراهم شده که رسما به سمت بی‌اخلاقی برن. و خیلی چیزهای دیگه که واقعا پی بردن به وجودشون من رو خیلی آزار داد و قطعا نمی‌تونم بازگوشون کنم. بعد تازه یاد حرف اون آدم در ۴ سال قبل افتادم که خیلی تو پرده بهم یه چیزهایی گفته بود از مسائل سایت و بهم گفته بود موندنت در اینجا خیانته. تازه فهمیدم منظورش چی بود. تازه فهمیدم که اگر من خیلی زودتر از این سایت رفته بودم چند نفر دوست‌های من هم شاید نمیومدن، دوست‌های اون‌ها هم نمیومدن و ... .
از سمپادیا مثل هر چیز دیگه‌ای می‌شه خوب استفاده کرد می‌شه هم خیلی بد استفاده کرد. در این شکی نیست. اما اینکه بستر خیلی نرم و گرم و لطیفی فراهم بشه برای اون استفاده ی بد، من دوست نداشتم واقعا که توش شریک باشم اما شدم. تو دوره‌ی مدیر کلیم سعی کردم یک سری کارهای خیلی نرم و زیرپوستی انجام بدم. این وسط هم تنها کسی که تا حدی از من حمایت می‌کرد محسن بود و محمد کلا نگرانی بابت محتوای سایت نداشت یا اگر هم داشت به نظر من اینطوری نمیومد و نمیاد و بیش‌تر نگرانی‌هاش به حوزه ی فنی برمی‌گشت. در حالی که من نگرانیم دقیقا محتوایی بود و نه فنی. در نتیجه نمی‌تونستم روی حمایت محمد حساب کنم و تنها حامیم محسن بود.
بعد یه روز فهمیدم که فرشید دوباره مدیر کل شده. من فرشید رو از وقتی دبیرستانی بودیم می‌شناختم و می‌دونستم که نحوه‌ی تفکرمون و نگاهمون به مسائل متفاوته و در نتیجه می‌دونستم که تو مدیریت سایت و تعیین سیاست‌های کلی به مشکل برخواهیم خورد.
روزی که محسن بهم گفت خودش و ادیب می‌خوان استعفا بدن، فهمیدم حامی دیگه ای نخواهم داشت.( ضمن اینکه چیزهایی رو درمورد مدیریت فرشید فهمیده بودم و متوجه شدم که در عمل دربرابرش من هیچ قدرتی ندارم. چون تامین بخش اعظمی از هزینه‌های سایت بر عهده‌ی ایشونه و در نتیجه کاملا قدرت عمل داره چون عملا مالکیت سایت رو داره!) و در هر بحثی بی چون و چرا فرشید از دوست‌ها و هم‌فکرهای خودش حمایت می‌کنه و این قابل تحمل نیست. ضمن اینکه در همین زمان من و خیلی‌های دیگه درگیر کنترل و حل کردن مسائلی بودیم که توسط «مازیمون» برای سایت مرتب رخ میداد در حالی که خب مازیار دوست فرشید بود و ما خوب فهمیده بودیم که با برگشتن فرشید به مدیریت، حمایت بی چون و چراش از مازیار شروع می‌شه
اینجا بود که وقتی فهمیدم کارهای من بی فایده‌ست و دیگه نمی‌تونم هیچ کاری بکنم و قدرت آدمایی مثل مازیار و هم‌فکرانش تو سایت بیشتر از من هست که الکی برچسب مدیر کل خوردم، خب ترجیح دادم استعفا بدم تا اقلا با بودنم و اونم بالوگوی مدیر کل(!!!) به طور ضمنی تایید نکنم اوضاع موجود رو. استعقای من باعث شد که داخلی‌ها هم استعفا بدن. چون اونا هم دقیقا دغدغه‌ی اخلاق داشتن و حامیشون هم من بودم و با نبودن من بودن اونا هم دیگه تاثیری نمیتونست داشته باشه!. در نتیجه همه‌مون با هم استعفا دادیم. من دارم به صراحت می‌گم اینو که من به خاطر مشکل با نحوه‌ی مدیریتی فرشید و حمایت بی چون و چراش از شخص مازیار و پی بردن به یه سری جریانات تو سایت که هیچ کاری نمی‌تونستم براشون بکنم، استعفا دادم. و داخلی‌ها هم همینطور! (البته استعفای ژالان دلیل دیگری داشت و به دلیل ما مربوط نبود. )
ضمنا، زهرا هم با من صحبت کرد و گفت که نمی‌خواسته با گفتن دلیلش سایت رو به هم بریزه. دلیل استعفای زهرا هم دقیقا نحوه‌ی مدیریتی فرشید و چند تا دیگه از مدیران بوده و اینکه اساسا زهرا نمی‌تونسته توهین به عقاید رو بپذیره و تیم مدیریتی نظر دیگری داشته.

ضمنا می‌خوام چند تا اشاره کنم:

۱- من مشکلی ندارم با آزادی عقیده. ولی با اینکه آزادی فقط برای یه عده‌ی خاص باشه صددرصد مشکل دارم
۲- اگر من رو به عنوان آدم مذهبی می‌شناسید، فکر نمی‌کنم کهکشان رو به عنوان یک مذهبی بشناسید. در نتیجه می‌تونید از اینجا به این نکته پی ببرید که واقعا بحث مذهب در میان نیست و ما داریم حرف اخلاقیات رو می زنیم. و این رو هم می‌دونم که تعریف اخلاقیات برای هرکسی متفاوته. اما یه چیزهای بیس و پایه‌ای وجود داره که اقلا بین آدم‌های طبیعی و نرمال جامعه پدیرفته شده هست! از نظر کسی هم که این مسائل مطرح نیست و به نظرش اخلاق مسخره‌ست یا مثلا الان وضع خیلی خوبه و اینا، به خودش مربوطه. من نیومدم اینجا پست بدم که کسی رو قانع کنم یا تیم‌کشی کنم! فقط دارم دلایل خودم و داخلی‌ها رو توضیح می‌دم برای استعفامون که دیگه لازم نباشه آدم‌ها بشینن و درموردش افسانه ببافم ودلایل عجیب و غریب برای ما از خودشون دربیارن.

۳- به نیلوفر هم گفته بودم دلیل استعفام رو و خیلی هم از مدیر شدنش خوشحال شدم.
۴- این‌ها رو باید می‌گفتم تا دوباره چند روز بعد کسی نیاد بگه مهسا و داخلی ها به این دلیل و اون دلیل استعفا دادند رفتند.
۵- اینکه تیم مدیریتی زمان ما خوب بود یا نبود قضاوتش با شما هست. من اصلا کاری به این چیزها ندارم. من صرفا می‌گم دلایل آدم رو تحریف نکنید واقعا!
به نقل از مازیمون :
1. رفتن مهسا مرتبط به استعفای شما نبود. مهسا از اول هم قصد نداشت مدیر کل بشه، با اصرار محسن شد، و مهسا دانشجو سال اخر بود و کمبود وقت و دردسر های سایت باعث شد استعفا بده، همونطور که نیرمان و خود محسن استعفا دادن.

من همون زمان هم صراحتا دلیل استعفام رو به محمد گفتم که خب صددرصد صلاح ندیدن که دلیلم رو اعلام کنن. ولی اینکه دلیلم صرفا این اعلام بشه که سرم شلوغ بود و درگیر درس بودم برام خیلی عجیب بود. من به خاطر سنگینی درس‌هام می‌تونستم از مدیریت استعفا بدم. چه دلیلی داشت که از سایت خداحافظی کنم؟!
من از اول قصد مدیر شدن نداشتم قطعا. دانشجوی سال آخرم همونطور که ایشون گفت. به شدت هم سرم شلوغه. اصلا هم حوصله‌ی درگیری‌های سایت رو نداشتم. به اصرار محسن هم مدیر شدم. اینا همش درسته و خودم هم بارها بهش اشاره کردم. اما اینا دلیل استعفای من نبودن!
برعکس چیزی که فکر می‌کنید دلیل استعفای من، کهکشان، پوریا، علی و مهرناز دقیقا یه چیز بود. همون مواردی که بهشون اشاره کردم..

ضمنا انتقاداتی که نسبت به فرشید مطرح کردم، دلیل نمی‌شه ایشون مدیر بدی باشه یا هرچی! صرفا مدل مدیریتیش با مال من متفاوته و من هم چون دیدم نمی‌تونم باهاش کنار بیام کناره گرفتم. اگر نه خب مدیرهای الان حتما با مدل مدیریتی ایشون موافقن و باهاش اوکین که اینجان دیگه :) اینو گفتم که معنی حرف‌هام حمله به فرشید برداشت نشه.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

یک چیزی در دنیای واقعی وجود داره که میگه شما لازم نیست همه رو قانع کنید و همه لزوما قرار نیست ازتون راضی باشند. قرار هم نیست جواب هرچیزی که فکر می‌کنید مزخرفه رو بدید. این یک مهارت زندگیه که شما اگر نداشته باشید مجبور کلی وقت و انرژی و اعصاب بگذارید و آخرش هم ناراضی باشید و نتیجه نگیرید!
یادآوری اختلافات و درگیری ها هم فکر نکنم عبرت تاریخی ای داشته باشه. صرفا میشه شبیه صداوسیما که اتفاقات ۸۸ رو هرماه یادآوری میکنه و مجبور میکنه بعدش طرف های مختلف هی بیان از خودشون دفاع کنن و هرکس واقعیت رو زاویه نگاه خودش بگه و بازهم ادامه داستان های قبلی ....
سایت تا حد امکان سعی شده آزاد باشه که هرکس حرفش رو بزنه و کمتر پستی پاک بشه. ولی خب دیگه این موضوع الکی کش‌دار شد و از این به بعد ارسال های مرتبط با این موضوعات اخیر رو پاک میکنم. هرکس هر دعوایی داره بره خصوصی دعوا کنه. ما بیشتر از این علاقه نداریم فشار روانی تحمل کنیم. از هر طرف این دعواها هی به ما پیغام میدن که فلان بهمان. به یکی توهین شده دنبال مجازات اون فرده و یکی دیگه به خاطر انجمن کنکور میگه اون فردو نگه دارید. یک نفر میگه فلان مدیرو جمعش کن و همه چیز تقصیر اونه ٬ یک عده دیگه هم پیغام میدن که فلانی حیفه تو مدیرا نباشه و ...

مدیریت در سمپادیا همیشه تغییر کرده و خواهد کرد. میتونید اینجا لیست قدیمی ها رو ببینید. همه تیپ آدمی بوده و خواهد بود و در هر مرحله هم ممکنه متفاوت با مرحله قبل اداره شده باشه.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

با تمامِ احترامی که برایِ مدیرانِ کل و ارشد قائلم میخوام بدونم دلیل توهین های یک مدیرِ ارشد و دیس کردنِ بچه ها چیه؟

من یک پست ح.ب دادم و ایشون دقیقاً پایینِ پستِ من پست دادند که : "بعضی ها تعادل روحی روانی ندارند"
بعدش پ.خ دادم مطمئن نباش و کاملاً به شوخی گفتم"مطمئن نباش" ، بعد گفتند که منظورشون مهسا بوده ، حتی اگر منظور مهسا هم بوده باشه (که فکر نمیکنم اینطور بوده ) ، پست دادن راجع به پست های دیگران و توهین به باقی افراد اصلاً کارِ درستی نیست ، همچنین ایشون به بنده توهین کردند در صورتی که دلیلِ منطقی برایِ این کارشون وجود نداشت و من این گزارش رو برایِ مدیرِ کل ارسال کردم، جالبه که همین مدیرِ عزیز هشدار هایی با درصدِ بالا به افراد میداد به این دلیل که پست هایِ مخاطب دار میذارند ، نمیدونم چرا خودشون قوانین رو رعایت نمیکنند.
من بعد از یک مشکل که حتی بعضی از افراد این سایت هم در جریانن، اومدم راجع به اون فرد پست گذاشتم و مخاطبِ خاصی تویِ سایت نداشت...
و این حمله هایِ شخصی رو اصلاً درک نمیکنم.
افرادِ زیادی پرسیدند چرا استعفا دادم ، دلیلش رو میگم ، خطِ فکریم با مدیر ارشد و کل نمیخوند حقیقتاً.

محتویِ پ.خ ها هم از پست برداشتم ، اگر پستتون رو ویرایش کنید بهتره.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از Radikal :
با تمامِ احترامی که برایِ مدیرانِ کل و ارشد قائلم میخوام دلیلِ این توهین ها اون هم از طرفِ یک مدیرِ ارشد مشخص شه :

اینم باقی پ.خ ها برایِ این که قضاوت نا عادلانه نباشه :

من یک پست دادم و ایشون دقیقاً پایینِ پستِ من پست دادند که : "بعضی ها تعادل روحی روانی ندارند"
بعدش پ.خ دادم مطمئن نباش و کاملاً به شوخی گفتم"مطمئن نباش" ، بعد گفتند که منظورشون مهسا بوده ، حتی اگر منظور مهسا هم بوده باشه ، پست دادن راجع به پست های دیگران و توهین به باقی افراد اصلاً کارِ درستی نیست ، که متاسفانه هیچ کدوم از مدیرانِ ارشد به این قانون احترام نمیذارن ، جالبه که همین مدیرِ عزیز هشدار هایی با درصدِ بالا به افراد میداد به این دلیل که پست هایِ مخاطب دار میذارند ، من نمیدونم چرا خودشون قوانین رو رعایت نمیکنند.
من بعد از یک مشکل که حتی بعضی از افراد این سایت هم در جریانن، اومدم راجع به اون فرد پست گذاشتم و مخاطبِ خاصی تویِ سایت نداشت...
و این حمله هایِ شخصی رو اصلاً درک نمیکنم.
افرادِ زیادی پرسیدند چرا استعفا دادم ، دلیلش رو میگم ، خطِ فکریم با مدیرانِ ارشد و کل نمیخوند حقیقتاً.

محتویِ پ.خ ها هم گرچه نباید فاش بشه ، اما من دلم میخواد این پست به صورتِ کلی تری پاسخ داده بشه ، چون فکر کنم سوالِ افرادِ دیگه هم هست.

اولا" ک شمایی ک خوب روی قوانین مسلطی متعجبن چجوری افشا پ.خ کردین . راهکارش زیر پ.خ نوشته و خود مودیر کل رسیدگی میکنه من ارشد هم حتی حق دیدن پ.خ های گزارش شده ندارم .
پس راجب پ.خ دلیلی نداره من اینجا توضیحی بدم .

در مورد پستم هم قانون واضحه :
به نقل از GCD :
۵. اگر محتوای پست درباره فرد یا گروهی باشد، درصورت شکایت فرد/گروه مربوطه، با پست و فرد ارسال‌کننده برخورد خواهد شد
ک باز هم اگه مهسا شکایتی داشته باشه شخصن باهاش صحبت میکنم مشکلات خودمو خودش رو خودش کاملن در جریانه . ببینین پست مخاطب دار ممنوع نیست ! اگه قرار بود ممنوع باشه باید نصف ح.ب پاک بشه . قانون ح.ب واضحه .

اون توهینی هم ک گفتین هشدار دادم چون افرادی ک مورد مخاطب بودن شکایت کرده بودن !

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

به نقل از sadlove :
اولا" ک شمایی ک خوب روی قوانین مسلطی متعجبن چجوری افشا پ.خ کردین . راهکارش زیر پ.خ نوشته و خود مودیر کل رسیدگی میکنه من ارشد هم حتی حق دیدن پ.خ های گزارش شده ندارم .
پس راجب پ.خ دلیلی نداره من اینجا توضیحی بدم .

در مورد پستم هم قانون واضحه :ک باز هم اگه مهسا شکایتی داشته باشه شخصن باهاش صحبت میکنم مشکلات خودمو خودش رو خودش کاملن در جریانه . ببینین پست مخاطب دار ممنوع نیست ! اگه قرار بود ممنوع باشه باید نصف ح.ب پاک بشه . قانون ح.ب واضحه .

اون توهینی هم ک گفتین هشدار دادم چون افرادی ک مورد مخاطب بودن شکایت کرده بودن !
امیدوارم زودتر مدیرِ کل رسیدگی کنند ، که البته بعید میدونم همچین اتفاقی بیوفته ، چون قبل از اینکه اینجا چیزی بگم به خودِ ایشون گزارش دادم ، اما رسیدگی خاصی ندیدم.

×مهسا نمیدونم چرا فکر میکنی مشکل الان تویی!

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

اصن من دقیقا در جریان جنگ و دعوا ها نیستم که مخاطب پست کی، کی بوده...
ولی خب پست مهرناز رو دیده بودم کلا اسم کسی رو هم نیاورده بود میتونست مخاطبش هرکسی باشه.....
اگه به این باشه محمدرضا حرف بزن میده
به نقل از Mohammadreza128 :
مصلحی باز عاشق شده این همه پست احساسی تو ح.ب میذاره باز؟؟؟..
پس من اول از همه باید دعوا راه بندازم که پست مخاطب دار ممنوعه تازه طرف اسم کع هیچی فامیلی منم آورده فلان.... [افشای هویت مثلا :))]
ولی خب محمدرضا اصن دوستمم نه دشمنم باشه خودمم لایکش کردم که دورهمی گفتیم خندیدیم...
ناموسا چرا هرچیزی تو دنیای مجازی رو جدی میگیرید؟

بابا دلتون دعوا ميخواد بریم تو خیابون هیجان انگیز تره :-"

بخدا یه سایت و یه حرف بزن ارزش این همه دعوا و اعصاب خوردی نداره ها :-?

پ.ن: به طرفداری از شخص خاصی هم حرفی نزدم صرفا خواستم بگم... با این دعوا ها به جایی نمیرسید جز اینکه اعصاب خودتون خورد میشه.
بر فرضم مخاطب یع نفر تو حرف بزن شما باشید بابا خیلی راحت براتون مهم نباشه طرف چی میگه... مهم دوستاتونن که در موردتون چی فکر میکنن نه بقیه.... اگه کسی هم قراره نظرش با پست یه نفر ديگه در مورد شما عوض شه بهتر اصن عوض بشه :))
اینقدر جدی نگیرید اینجا رو ..

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نظر منم این موضوع کلا چیزی برای رسیدگی نداره.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

پادکست چی شد؟

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
میگم من جایی پیدا نکردم واسه گفتنش، از اینی هم که این تاپیکِ تنش زا(!) رو آپ میکنم عذر میخوام.
به نظرتون الان تعداد مدیر ها کم نیست؟ هر انجمنی برای خودش یه مدیر داره. به علاوه ی مدیرای ارشد و داخلی. مدیر داخلی که فقط @hastikhanoom الان فعاله. مدیر ارشد هم که فکر نکنم کسی باشه. @sadlove یه مدت بود که اونم دیگه نیست. مدیرای انجمن ها که راحت میتونم بگم حداقل 90 درصدشون چند ساله آن نشدن.
بهتر نیست مدیرگزینی شه؟ مدیر گزینی تابستونم که ازش خبری نشد!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
مدیرگزینی اعمال میشه و به زودی مدیر داخلی اضافه میشه.

بالا