• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برای تابستان کنکور چکار کنیم؟

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105
پاسخ : برای تابستان کنکور 95 چکار کنیم؟

@ arvin . a :من نقل قولم ترکیده :-"

سینماتیک و دینامیک فیزیک 2 رو بذاری با مدرسه پیش بخونی کاملا کافیه .
بقیه ش هم همون گاج که گفتن .

شیمی دو رو بشین با دقت و خیلی مفهومی بخون ، درسنامه های مبتکران رو بخون حتی اگه تستاش رو نزدی فکر آدمو باز می کنه ،
تا جایی هم که رسیدی تست بزن . تو شیمی 2 به وضوح تسلط بر مفاهیم کتاب از تست زدن مهمتر و سرنوشت ساز تره .

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

منم فیزیک 2 زیاد جالب نیستم یعنی ما اون فصلایی ک تو پیش تکرار میشه رو تو تابستون نخونیم؟ :|
معملممون گفته تو پیش اینا رو واسمون تکرار نمیکنه و شما کامل باید بخونید
البته ما تابستون کلاس داریم
تستم بزنیم از این فصلا؟یعنی مخصوص پایه از رو گاج؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از incognito :
منم فیزیک 2 زیاد جالب نیستم یعنی ما اون فصلایی ک تو پیش تکرار میشه رو تو تابستون نخونیم؟ :|
معملممون گفته تو پیش اینا رو واسمون تکرار نمیکنه و شما کامل باید بخونید
البته ما تابستون کلاس داریم
تستم بزنیم از این فصلا؟یعنی مخصوص پایه از رو گاج؟
فیزیک دو تمرکزتون رو قسمت فشار و گرماش باشه بیشتر. بقیش تو پیش تکرار میشه.

lllllllll

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
xzx
شهر
xasa

دوستان هنوز ٣ روز به تابستون مونده ها :-ss :-ss :-ss
من به خاطر خودم نميگم ميخوام ٩٤ايا يه دو روز استراحت كنن B-)

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

پستا رُ که نگاه کردم، بیشتریا نظرشون این بود که پایه‌تونُ قوی کنین.به نظر من در درجه اول سعی کنین با برنامه درسی معلماتون پیش برین و از برنامه کلاسای تابستونی‌تون (نمیدونم همه دارن یا نه ولی فکر می‌کنم اکثریت داشته باشن) عقب نمونین و در درجه دوّم پایه‌تونُ قوی کنین.توی طول سال وقت زیاد دارین ولی تابستون کلاً وقت مناسبی ـه واسه درسای پایه چون هنوز فشار درسی‌تون زیاد نشده.
من اگر برمیگشتم از دروس پایه توی تابستون ریاضی پایه و هندسه پایه رُ خوب می‌خوندم چون برام وقت‌گیر بودن.ولی خب یک پندار غلطی داشتم مبنی بر اینکه وایسم معلم بگه بعد بخونم؛ که خب حالا نمی‌دونم کسی می‌دونه امسال تو مدرسه ما چی گذشت یا نه ولی خب معلمی وجود نداشت دیگه و سحر موند و حوضش. ((:
یه سری ـا دیدم قرابت و آرایه رُ تاکید کردن.من نظرم این نیس که اینا رُ بخونین تو تابستون تموم شه بره چون به نظرم نیاز به تمرین مداوم دارن.نمی‌دونم حالا. :D

بعداً نوشت: آها یه چیزی!اگر دروس پایه‌تون ضعیفه یا اصلاً فکر میکنین چیز خاصی بلد نیستین؛ نگران نباشین.پایه رُ چون یک پیش‌زمینه‌ی ذهنی ازش دارین می‌تونین خودتون به یه جای خوبی برسونیدش.

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از سـحر :
من نظرم این نیس که اینا رُ بخونین تو تابستون تموم شه بره چون به نظرم نیاز به تمرین مداوم دارن.
اینو خیــــــــــــلی روش تاکید کنم منم.:-" یجور نشه که یه چیزی رو بخونین و کلا ول کنین بعد دو ماه دیگه بیاید ببینید اوه شط!قدرت ـم رو از دست دادم کلا.در زمینه آرایه این اتفاق واسه من افتاد -__-

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

به نظر من تابستون بعضی درسای پیشو شروع کنید آروم آروم خوندن. به اضافه ی اینکه اگه قرابت رو تو همون تابستون تموم کنید واقعا به نفعتونه. چیزی هم نیست که به آسونی از یاد بره و نیاز به مرور مکرر داشته باشه. من خودم قرابت فقط تابستون خوندم ولی همیشه خوب میزدم.
بعدم که هیچ درسی رو کنار نذارید فعلا. تا عید همه رو بخونید. کلی وقت هست برای خوندن درسا. و تو عید میتونید درمورد اینکه چی رو نزنید و چی رو بزنید تصمیم بگیرید.
آها اینم بگم که به نظر من خلاصه نویسی نکنید فعلا. چون تک تک کلمه های کتابا باید چند دور خونده بشن. تا عید هر بار کتابا رو کامل بخونید. تو عیدم شروع کنید خلاصه نویسی کردن و بعد عید واسه جمع بندیا از اون خلاصه نویسیا استفاده کنید. این خیلی خیلی موثره!
در مورد روزه گرفتن یا نگرفتنم زیاد نگران نباشید. تابستون 4 ساعت درس خوندنم کافیه به خدا!!

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

نظر خیلیاتون که روی پایه خوندنه، تا زمانیکه نتایج کنکوریای 94میاد و بتونیم پشتیبان داشته باشیم، یکیی تو پ.خ یا حالا همینجا بگه برای پایه خوندن از چه منابعی شروع کنیم؟؟اصلا چی بخونیم اول؟؟ کلا تا اون زمان که نتایج میاد حس میکنم به یه پشتیبان نیاز دارم.

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از زﮩرا :
نظر خیلیاتون که روی پایه خوندنه، تا زمانیکه نتایج کنکوریای 94میاد و بتونیم پشتیبان داشته باشیم، یکیی تو پ.خ یا حالا همینجا بگه برای پایه خوندن از چه منابعی شروع کنیم؟؟اصلا چی بخونیم اول؟؟ کلا تا اون زمان که نتایج میاد حس میکنم به یه پشتیبان نیاز دارم.

تا زمان اعلام نتایج به برنامه ی راهبردی کانون نیاز دارید :)
سوالات خاص رو هم خصوصی از افراد مورد نظر بپرسید ، کنکوری های سال های پیش هم هستند

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

امروز قلمچی زنگ زد گفتن کتاباتون رسیده بیاین بگیرین مامانم رفت اورد ی خروار کتاب کلا ابی بودن با ی زرد عمومی :|
چمیدونم نوشته بود زیست پایه شیمی پایه زیست پیش...
اینارو باید چیکار کرد؟ :|
با این حجم گسترده از منابعی ک خودم دارم (مبتکران و گاج و خیلی سبز و....)وقت میشه اینارم خوند؟
حیفمم میاد نخونم کلی پول بابتش دادیم :|

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از incognito :
امروز قلمچی زنگ زد گفتن کتاباتون رسیده بیاین بگیرین مامانم رفت اورد ی خروار کتاب کلا ابی بودن با ی زرد عمومی :|
با این حجم گسترده از منابعی ک خودم دارم (مبتکران و گاج و خیلی سبز و....)وقت میشه اینارم خوند؟

کتاباش بهترین ویژگیش اینه که حیطه کار رو مشخص می کنه و بعنوان اولین منبع می تونه مورد استفاده قرار بگیره .
زرد عمومی رو من واقعا نمی دونم در تابستون به چه درد می خوره .
من خودم گرفتم تابستون پیش ، که اونموقع مباحث عمومی پایه و پیش کامل نشده بود و موند .
قرار بود اسفند تا عید بزنم که اونهم کار پیش اومد و سفید موند ایشون کلا .

fatemeh-s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

درمورد اینکه چی بخونین خب یه سری دوستان چیزایی گفتن من فقط این بهتون میگم ک تابستونو به هیچ وجه از دست ندین به هیچ وجه با هر پایه درسی ک دارین تو هر وضعیتی ک هستین نهایت استفاده رو ازش ببرین. ینی رسما یه سکوی پرشه واسه دانش اموز کنکوری! من دیدم ادمای با پایه درسی متوسط باور کنید بهترین نتیجه رو گرفتن حتی از کسایی ک خیلی ازشون قوی تر بودن زدن جلو.ب خودتون مغرور هم نشید نگید من اوضام خوبه و تابستون کم بخونم مهر ب بعد میترکونم (منشا تمام بدبختی های من) شروع کنید اصن از چن روزبعد از امت نهایی! با3-4 ساعت یواش یواش ساعت مطالعه تونو ببرید بالا تا هرکجا ک در توانتونه .مهر ب بعد هم با قدرت ادامه بدید.هر ازمونی هم ک میخاید شرکت کنید از تابستون شروع کنید ک با نظم و برنامه درس خوندن رو از همین تابستون تمرین کنید و ب یه برنامه مناسب متناسب با روحیاتتون و توانایی تون برسید.

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از incognito :
و امیر رضا که همون اول گفت که بچه ها تورو خدا مواظب باشید کتاباشون رو بهتون نندازن :]

Parniyan_A

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از incognito :
زیستش برا الان که وقت دارید خوبه! زرد هم برا زمان جمع بندی :)

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از Fireball.II :
و امیر رضا که همون اول گفت که بچه ها تورو خدا مواظب باشید کتاباشون رو بهتون نندازن :]

کتاب انداختن هاشون تو نمایندگی ها که واقعا ترفند های بانمکی داره ، ولی کتابهای بدی نیستن در خیلی موارد .
من در بیشتر مواردی که بود در کنار داشتن یه کتاب دیگه ، آبی کانون رو داشتم که معمولا در ابتدا آبی کانون رو می زدم وبعدش می
رفتم سراغ بعدی ها .

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از شوکوهــ :
کتاب انداختن هاشون تو نمایندگی ها که واقعا ترفند های بانمکی داره ، ولی کتابهای بدی نیستن در خیلی موارد .
من در بیشتر مواردی که بود در کنار داشتن یه کتاب دیگه ، آبی کانون رو داشتم که معمولا در ابتدا آبی کانون رو می زدم وبعدش می
رفتم سراغ بعدی ها .
من آخرش از دست این مسوولای عوضیش رفتم تو مرکز مشاوره دوستم نوشتم قلمچی رو!به همه هم پیشنهاد میکنم یه چنین چیزی اگه دیدن اینکارو بکنن ، چون از اذیتای دیگه قلمچی هم راحت میشن!
بعدا زنگ زدن که آره بیاین حرف بزنیم حالا !
میگم برای اونایی که هنوز ننوشتن،شما لدفا گول نخورین :)

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fireball.II :
موقع ثبت نام گفتن بدون کتاب امکان نداره :|
پک ازمانا و کتاب باهمه :-??

• لایک
امتیازات: N!ma

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از incognito :
موقع ثبت نام گفتن بدون کتاب امکان نداره :|
پک ازمانا و کتاب باهمه :-??
به منم همینا رو گفتن،میدونی؟:))

• لایک
امتیازات: h@di

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

خب بعد شما چجوری اینکارو کردی؟؟ بدون کتاب آزمون دادی یعنی؟؟ تو مرکز مشاوره این چیزا رو نداره؟

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از زﮩرا :
خب بعد شما چجوری اینکارو کردی؟؟ بدون کتاب آزمون دادی یعنی؟؟ تو مرکز مشاوره این چیزا رو نداره؟
میگم!یه سری مدارس و مراکز مشاوره با یه میزان تخفیف و ایناها ثبت نام میکنن!.من خودم یادمه سیصد الی چارصد تومن پول دادم صرفا:-?(دقیقش یادم نیس) و خوب حدود سه یا چهار آزمون رو هم ننوشته بودن (مثلا یکیش آخری کانون،که با سنجش تداخل داشت)طبیعتا کتابو اینا هم نگرفتم دیگه در کل پونزده تا آزمون دادم،دیگه اینایی که همه ـش رو رفتن بگن چند تا بوده.:د

××مثلا اگه بتونین مدرسه ـتون رو راضی کنین که اقدام کنه خوب میتونه باشه.
×از مهر نوشتم ،من.
×پایینی@مجبورت نکردن که بخونی.:]

بالا