• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

معذرت خواهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
در رابطه با پست های دیشب من اومدم یسری حرفا رو بزنم دیشب يه بازی جرات حقیقت بوده و خيليا اومدن پیشنهاد دادن اون پست رو بذاريم و چیکار بکنیم و اینا.... ببخشید بابت اون پست ها من از طرف خودمو بقیه که پست دادن معذرت خواهی میکنم.... ولی کسایی هم بودن که تو این کار دست داشتن... ولی اینقدر که درگير حرف مردمن.... اینقدر که نامردن.... کشیدن کنار بعدش... الان شدن روشن فکر....
من باز معذرت ميخوام از همگی....

اين وویس رو هم واسه بچه ی نهایی فرستاده بودم :)

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
پاسخ : معذرت خواهی

ضمن تایید حرف های مهسا ، از همه ی افرادی که به هر نحوی بهشون توهین شده ، معذرت میخوام

و هر مجازاتی که مدیران ارشد و کل در نظر بگیرن رو قبول میکنم ، حتی عزل و بن دائم!

+همین

Ayatay

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
مدال المپیاد
just biology
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
سلولی مولکولی

چرا وقتی دانلودش میکنیم باز نمیشه او وویسه؟

• شروع کننده موضوع

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از Wispy!!!! :
چرا وقتی دانلودش میکنیم باز نمیشه او وویسه؟
با کیم پلير باز ميشه....
البته وویس خاصی نيس همین توضیحاته تقریبا

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

من نظر بقیه رو نمیدونم و نمیخوام هم طبیعتا بدونم ، اما زیاد این موضوع بزرگ نیست از نظر من . حتی اگه بزرگ هم باشه با عذر خواهی حل باید بشه.تیم مدیرای داخلیمون تیم قوی ای هست و بنظرم اصلا خوب نیست از فعالیت خوبشون بخاطر یه موضوع کوچیک چشم پوشی بشه.

اگر هم کاربری ناراحته بهشون پ.خ بده شاید مشکلشون حل بشه . نصف ملت از دیشب خبر نداشتن از جمله خود من.با کارایی که بعضیا انجام دادن بد بینی ها بیشتر شد و همه متوجه شدن.

اینقدر بزرگ نکنید چیزیو و اینکه الان اگه استعفا بدن یا عزل شن یا بن دائم ؛ شما شرایط مدیریگزینی دارید دوباره؟؟

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

معذرت خواهی جایی معنی داره که غیرعمد باشه یا شوخی باشه. من یادم نمیاد بخوام تو اون بازی با شما شرکت کنم که شما بخواین با من در اون بازی شوخی کنین. حقیقتا این معذرت خواهی رو که نشان "عوام فریبی" در واقع کاربر فریبی هست رو نشان توهین دیگه میدونم. :‌) به شعور کاربران توهین می‌کنید ؟ :‌) "آفرین بچه‌ی خوب این شکلات رو بگیر دیگه گریه نکن" :‌)

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از نورا. :
معذرت خواهی جایی معنی داره که غیرعمد باشه یا شوخی باشه. من یادم نمیاد بخوام تو اون بازی با شما شرکت کنم که شما بخواین با من در اون بازی شوخی کنین. حقیقتا این معذرت خواهی رو که نشان "عوام فریبی" در واقع کاربر فریبی هست رو نشان توهین دیگه میدونم. :‌) به شعور کاربران توهین می‌کنید ؟ :‌) "آفرین بچه‌ی خوب این شکلات رو بگیر دیگه گریه نکن" :‌)

بذارید یاداوری کنم که کسی که با شما شوخی کرد مهسا یا رادیکال نبودن. فکر کنم سواد فارسی خوندن داشته باشید و تفاوت : - " رو با "رادیکال" و " مهسا" متوجه بشید.

یا شاید بلد نیستید! ولی با شکل و قیافه ی نشان مدیریت که اشنایی دارید ؟ :-/

عوام فریبی کاری هست که شما دارید می کنید، سعی می کنید حقیقت رو چیزی غیر از اونی که هست نشون بدید.
مثالش شاید خداحافظی کردنتون باشه که به قدر ۸ ساعت همون دووم نیاورد، یا شاید اینکه مدتی اسمتون رو عوض کردید تا بقیه نتونن راحت بشناسنتون.

یا همین کارتون! دارید سعی می کنید چهره ی دو شخص رو خراب کنید تا به منظور خودتون برسید.

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مازیمون :
بذارید یاداوری کنم که کسی که با شما شوخی کرد مهسا یا رادیکال نبودن. فکر کنم سواد فارسی خوندن داشته باشید و تفاوت : - " رو با "رادیکال" و " مهسا" متوجه بشید.

یا شاید بلد نیستید! ولی با شکل و قیافه ی نشان مدیریت که اشنایی دارید ؟ :-/
جواب شما در این پست داده شده، اما اگه ایشون هم قصد توهین نداشتند، چرا با دیدن پست، اون رو حذف نکردند و خودشون هم لایک کردند و مدت خیلی طولانی‌ای صبر کردند و باز حذفش نکردند ؟ :‌)

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

دوست عزیزم ، شما کاربر این سایت هستی و برای همه ما محترمی . کسی چنین درخواستی نداره.توی چنتا پست بالا می بینید که اشتباهشونو پذیرفتن و با همه ی این حرفا و با اینکه میتونستن غرورشونو زیر پا نذارن ؛ اومدن و از همه عذر خواهی کردن و گفتن همه چیز رو می پذیرن .

پس کش دادن این موضع بیهوده هستش.شما فقط می بینی که اون اتفاق افتاده و نباید میفتاده اما شرایط رو هم در نظر بگیر . این مدیرا یک ماه نیست انتخاب شدن بعد از اون مدیر گزینی پر از بحث ؛ و اینکه داره سعی میکنه به بهترین شکل اتفاقای اخیر سایت رو سروسامون بده فک نمیکنم کار درستی باشه برکناری.

کسی به شعور هیچ کاربری توهین نمیکنه.اگه لازم به توهین بود چنین تاپیکی توسط خودشون زده نمیشد و اینکه بیان عذر خواهی کنن.

Kinay

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
87

سلام آقای مازیمون
شما که همین الان هم با این لحن تند حرف زدنتون دارید کار رو خراب تر می کنید... می خوای جو رو آروم کنی یا بیشتر بنزین بریزی روی آتیش ؟

کِش دادن این ماجرا وقتی بیهوده است که توهین کردن تموم بشه... همین الان توی این پست آقای مازیمون داره ادامه می ده دیگه

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

بنده هم میگم کاملا با این عذرخواهی مظلوم‌نمایی و عوام فریبی می‌کنند، اگه اییشون کار رو اشتباه میدونستند باید همون لحظه پست حذف میشد، نه که لایک بشه و .. :‌)

بنده خداحافظی که کردم، در ظرف کمتر از 4 ساعت بهم اتهام دروغ زده شد و برگشتم تا که جواب دروغ‌گویی رو با افشای اشتباهاتشون بدم. :‌) اشتباه کردم ؟ :‌)

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

شما که انقدر خودت رو معتقد میدونی.
ناراحت شدی؟ بهت برخورده؟ اوکی این حق توئه که گله و اعتراض کنی.
ولی کجای مذهبت بهت میگه به خاطر اشتباه کسی آبروریزی کنی و گنده کنی؟ الان خیلیایی که نمیدونستن قضیه رو چه لزومی داشت بفهمن؟
یا کجای مذهبت بهت گفته که وقتی کسی واقعا اشتباهش رو میپذیره و عذرخواهی میکنه و حتی حاضر میشه به خاطر این موضوع بره از سایت (که شخصا به نظرم لزومی نداشت انقد گنده شه که طرف بخواد بره) بگی نه من نمیبخشم و بچه خر میکنید و اینا؟ وقتی میان میگن که حاضریم بریم حتی، بچه خر کردنه؟ دیگه انتظار میره تفاوت یه معذرت خواهی سطحی با واقعی رو تشخیص بدید.
من کاری ندارم که چی شده و نشده. صرفا ناراحت میشم از این همه ادعای اعتقاد و ندیدنش در عمل. حتما میدونی که بهش میگن ریا. :)

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

من فقط برام یه سوال پیش اومده ؛ هر کاری دلیل میخواد.مظلوم نمایی برای چی آخه؟؟ مگه مدیر داخلی بودن این فروم چه سودی براشون داره؟؟ حقوق میدن؟؟ ضمن اینکه دانشگاهی هستن و با این وجود وقتشونو میذارن اینجا.

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آنــا :
شما که انقدر خودت رو معتقد میدونی.
ناراحت شدی؟ بهت برخورده؟ اوکی این حق توئه که گله و اعتراض کنی.
ولی کجای مذهبت بهت میگه به خاطر اشتباه کسی آبروریزی کنی و گنده کنی؟ الان خیلیایی که نمیدونستن قضیه رو چه لزومی داشت بفهمن؟
یا کجای مذهبت بهت گفته که وقتی کسی واقعا اشتباهش رو میپذیره و عذرخواهی میکنه و حتی حاضر میشه به خاطر این موضوع بره از سایت (که شخصا به نظرم لزومی نداشت انقد گنده شه که طرف بخواد بره) بگی نه من نمیبخشم و بچه خر میکنید و اینا؟ وقتی میان میگن که حاضریم بریم حتی، بچه خر کردنه؟ دیگه انتظار میره تفاوت یه معذرت خواهی سطحی با واقعی رو تشخیص بدید.
من کاری ندارم که چی شده و نشده. صرفا ناراحت میشم از این همه ادعای اعتقاد و ندیدنش در عمل. حتما میدونی که بهش میگن ریا. :)
دست پیش میگیرین شما ؟ :‌)

اگه بحث آبرو هست، آبرو بنده با اون فحش بد رفت زیر سوال، مهم نبود ؟ آبرو فقط آبروی اشون ـه ؟ اگه ما اعتراض نمیکردیم که پست ها حذف نمی‌شدند، همچنان در حرف بزن میموندند، الان ایشون چنان پستی رو بی آبرویی میدونه ؟ اگه میدونست چرا ارسالش میکرد ؟ :‌)

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

+ بنده به اندازه‌ی لازم اطلاعاتی در بحث‌هایی که با ایشون مخالفم دارم که نخوام به این طریق چهره‌اشون رو خرد کنم، و در بحث جواب‌ها رو منطقی بدم. :‌) بنده عقده‌ای نیستم و عقده‌ای هم از ناتوانی ـه و اینقدر توان میبینم که حتی اگه خودم هم اطلاعاتم کافی نباشه از یکی دیگه بخوام بیاد جواب بده یا برم مطالعه کنم، مطمئن باشین شیوه‌های غیراخلاقی در بحث رو من استفاده نمیکنم، شاید شما زیاد استفاده می کنید که با تجربه‌اید و چنین حرف میزنید! :‌)

• شروع کننده موضوع

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از نورا. :
جواب شما در این پست داده شده، اما اگه ایشون هم قصد توهین نداشتند، چرا با دیدن پست، اون رو حذف نکردند و خودشون هم لایک کردند و مدت خیلی طولانی‌ای صبر کردند و باز حذفش نکردند ؟ :‌)
اون پست رو خودم حذف کردم... از اول تا تک تک پست ها رو حذف کنم با گوشی زمان میبرد.... بیشتر از 30 مین هم اون پست رو سایت نبوده....
اون پست رو من ندادم که میای یقه منو میگیری.... اگه اون پست پاک نميشد حق داشتی اعتراض کنی... ولی منم يه آدمم مثل بقیه و تا رسیدگی کردن به پست ها زمان میبره....اين که به هر دلیلی یه مدیر داخلی یه پستی رو لایک میکنه دلیل بر نميشه که مدیر داخلی هم کاره ای بوده باشه.....
اگه اون پست رو من ميدادم یا ترنج حق داشتی شاکی بشي.... ولی اون پست پاک شد.... فقط یکم طول کشید.....
اون کاربر هم بن شد....
بهتره اینقدر زود راجب هرچیزی قضاوت نکنیم

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از نورا. :

اگه بحث آبرو هست، آبرو بنده با اون فحش بد رفت زیر سوال، مهم نبود ؟ آبرو فقط آبروی اشون ـه ؟ اگه ما اعتراض نمیکردیم که پست ها حذف نمی‌شدند، همچنان در حرف بزن میموندند، الان ایشون چنان پستی رو بی آبرویی میدونه ؟ اگه میدونست چرا ارسالش میکرد ؟ :‌)

ابرویی که با فحش یه فرد سومی به خطر بیافته که خوب احتمالن از اول وجود نداشته!

شما معنی ابرو رو میدونید‌؟ مثلن به شما بگن دزد!

بعد خوب همه میدونیم یه نفری یه چرتی گفته. کسی اصلن کاری به این قضیه نداره، ولی وقتی شما چپ و راست میاید اثبات کنید دزد نیستید خوب معلومه یه چرخ دنده ای انگار خیلی راحت و میزون نمی چرخه.

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

من از ماجرا دقیقا همونجوری که انا گفته با خبر شدم
در مورد دیشبم نظری ندارم ولی الان کاملا با انا موافقم اگه احیانا کوتاهی هم از سمت مدیرا رخ داده خصوصی حل بشه بهتره درس نیست اینجوری تو بوق وکرنا بشه!

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از نورا. :

آبروی هیچ کس تو هیچ جایی با حرفی که بهش میزنن نمیره. آبروی افراد با حرفایی که «خودشون» میزنن میره. بنابراین اون پست آبروی شما رو نبرد. آبروی شخص ارسال کننده ش رو برد. و اگه حس میکنی آبروت خدشه دار شده ببین خودت چه حرفی یا رفتاری انجام دادی.
ضمنا اینجا نه برای من نه برای بقیه حلوا پخش نمیکنن و جایزه نمیدن که بخوایم زور بزنیم و به نفع خودمون تموم کنیم. وقت گیر هم هست تازه. نمیدونم چرا فک میکنی اگه بحث به نفع! کسی تموم شه سود خاصی قراره براش داشته باشه.
قبل از انگ مظلوم نمایی و دست پیش گرفتن زدن به ما، فک کن ببین چرا تفکرت اینجوریه و آیا این تفکر باعث مظلوم نمایی و جار زدن تو خودت نشده؟!

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

خانوم نورا: ببینید، شما زیادی دارید شلوغ می‌کنید. اون پستی که در رابطه باشما داده شد در هرصورت چه گزارش می‌کردید چه نمی‌کردید پاک میشد. از قوانین سایته و هیچکس هم نمیتونه بزنه زیرش.قبلا هم بوده کاربرا شوخی کنن با بقیه . اصلا هم ربطی نداره اون کاربر اکسس داره ، اگه از اکسس مدیریتی استقاده می‌کردن اون موقع خب با شما بود. من هم بودم اون پست رو لایک می‌کردم چون خوشم اومده.شما مسوول بررسی لایک دادن ملت نیستید.
در ضمن، کاربری که اون پست رو داد بن شد.
هیچگونه ربطی به مهسا و یا پریوش نداره این قضیه ، انقد متعصبانه رفتار نکنید.

پی نوشت : پریوش به هیچوجه تو جریاناتی که پیش اومده نبوده،خواهشا شما که مسلمان هستید و به آبرو اعتقاد دارید بدون مدرک و تا مطمئن نشدید به دیگران انگ نزنید
باز هم میگم لایک کردن یک پست هیچگونه ربطی به شما نداره و به عنوان مدرک نمیشه ازش استفاده کرد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا